<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo mladší žiaci a žiačky, najmladší žiaci a žiačky + kontrolky

Bratislava (12. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.57
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
3 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
4 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.22
5 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.27
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.35
Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 09.66
2 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.77
3 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.19
4 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.49
5 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 10.68
6 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.71
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.57
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
3 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
4 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.22
5 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.27
6 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 09.66
7 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.77
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93
9 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.19
10 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.35
11 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.49
12 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 10.68
13 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.71
Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.72
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.83
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.95
4 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
5 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.33
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.43
7 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 06 06 Naša atletikaNaša atletika 6 08.99
2 Dávidová LíviaDávidová Lívia 06 06 Naša atletikaNaša atletika 2 09.23
3 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34
4 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41
6 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.59
7 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
8 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.35
2 Michálková NatáliaMichálková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.57
3 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.82
5 415 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.31
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.84
2 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.52
3 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.05
4 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.18
5 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.32
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.72
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.83
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.84
4 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.95
5 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 06 06 Naša atletikaNaša atletika 6 08.99
6 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
7 Dávidová LíviaDávidová Lívia 06 06 Naša atletikaNaša atletika 2 09.23
8 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.33
9 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34
10 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
10 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.35
12 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41
13 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.43
14 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.52
15 Michálková NatáliaMichálková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.57
16 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58
17 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.59
18 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
18 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
20 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.82
21 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
21 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.05
23 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.18
24 415 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.31
25 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.32
26 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.47

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.88
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.02
3 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.30
4 410 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.52
5 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.70
6 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.80
7 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.84
8 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.78
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.08
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
4 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.46
5 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.50
6 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.21
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.25
3 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.39
4 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.97
5 Syč MarekSyč Marek 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.09
6 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.49
Tallo OndrejTallo Ondrej 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.88
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.02
3 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.21
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.25
5 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.30
6 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.39
7 410 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.52
8 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.70
9 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.78
10 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.80
11 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.84
12 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.96
13 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.97
14 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.08
15 Syč MarekSyč Marek 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.09
16 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
17 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.46
18 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.49
19 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.50
20 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Tallo OndrejTallo Ondrej 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.58
3 403 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
5 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 7 09.93
6 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.27
3 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 6 11.17
Pleschová JúliaPleschová Júlia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.25
2 Fábryová HanaFábryová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
4 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.17
5 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.25
2 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
3 Fábryová HanaFábryová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
4 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.58
5 403 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
6 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
7 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 7 09.93
8 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
9 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
10 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.15
11 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.17
12 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.27
13 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.29
14 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 6 11.17
Pleschová JúliaPleschová Júlia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 436 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:56.88
2 438 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:01.20
3 439 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:03.26
4 427 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:12.92
5 431 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:27.20
437 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:45.77
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:57.47
3 420 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:58.55
4 419 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 Naša atletikaNaša atletika 4 2:05.33
5 415 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.25
6 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:12.51
7 412 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:15.89
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 1:54.79
2 410 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:02.67
Celkom 2 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:00.77
2 403 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 2:05.63
3 408 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:07.39
4 406 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:31.09
409 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNF
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 3:19.78
2 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 3:51.22
Celkom 2 pretekári

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
Salazar FrancescoSalazar Francesco 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.08
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.02
3 438 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 12.10
4 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 12.22
5 436 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.27
6 Pech RastislavPech Rastislav 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.16
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.97
2 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 12.33
3 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.52
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 12.61
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Muži

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155160164167 Body
1 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 164 ---oooooxoxxoxx-
2 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 140 ooxoxooxxx
Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 DNS
Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 DNS
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135 Body
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 130 ooox
Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 3 DNS
Ondrášik MatejOndrášik Matej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 2 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 12.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141144147 Body
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 7 144 --xoxooxoxxoxoxxoxxx
2 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 138 -oooooxxoxxx
3 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 4 130 -ooooxxx
4 Jonášová SimonaJonášová Simona
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 3 125 --oxoxx
Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 DNS
Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141144147 Body
1 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 141 ooooooxoxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120 Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 115 ooxoxxx
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 2 105 oxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 20 470 0.0
2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 21 440 0.0
3 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 13 424 0.0
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 17 423 0.0
5 436 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 11 420 0.0
6 437 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 16 408 0.0
7 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 18 400 0.0
8 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 19 397 0.0
9 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej
Naša atletikaNaša atletika
07 07 4 380 0.0
10 431 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 15 377 0.0
11 Pech RastislavPech Rastislav
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 7 350 0.0
12 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 339 0.0
13 427 Adamec MarošAdamec Maroš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 336 0.0
14 Giertl ŠimonGiertl Šimon
Naša atletikaNaša atletika
07 07 12 335 0.0
15 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 14 322 0.0
16 Málek LukášMálek Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 9 310 0.0
17 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 10 305 0.0
Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 DNS 0.0
Rybár RoderikRybár Roderik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 8 DNS 0.0
Ondrášik MatejOndrášik Matej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 6 DNS 0.0
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 14 438 0.0
2 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 11 430 0.0
3 414 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 420 0.0
4 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 12 410 0.0
5 Becker EmaBecker Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 16 402 0.0
6 Dávidová LíviaDávidová Lívia
Naša atletikaNaša atletika
06 06 6 399 0.0
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
07 07 13 392 0.0
8 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 15 390 0.0
9 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 7 383 0.0
10 Michálková NatáliaMichálková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 3 360 0.0
11 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 359 0.0
12 415 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 330 0.0
13 Solárová VeronikaSolárová Veronika
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 5 316 0.0
Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína
Naša atletikaNaša atletika
06 06 10 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 14 410 0.0
2 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 410 0.0
3 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 409 0.0
4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 407 0.0
5 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 12 395 0.0
6 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 6 395 0.0
7 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 4 390 0.0
8 Wagner DamiánWagner Damián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 9 363 0.0
9 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 360 0.0
10 Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 11 358 0.0
11 Syč MarekSyč Marek
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 2 345 0.0
Tallo OndrejTallo Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
09 09 3 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 9 450 0.0
2 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 7 400 0.0
3 403 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 8 395 0.0
4= Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
08 08 5 380 0.0
4= Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
08 08 6 380 0.0
6 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 4 372 0.0
7 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 348 0.0
8 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 327 0.0
9 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
09 09 3 316 0.0
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Baláž JánBaláž Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 05.81 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jačeková EmmaJačeková Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 2 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 07.72 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michálková NatáliaMichálková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 4 07.83 0.0
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 07.21 0.0
3 Danečková IvanaDanečková Ivana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 7 06.06 0.0
4 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 6 05.94 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 18 44.22 0.0
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 17 43.35 0.0
3 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 14 41.67 0.0
4 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 8 38.85 0.0
5 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej
Naša atletikaNaša atletika
07 07 4 38.36 0.0
6 437 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 11 38.00 0.0
7 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 1 36.05 0.0
8 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 15 34.46 0.0
9 Boledovič TomášBoledovič Tomáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 34.33 0.0
10 Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 12 34.30 0.0
11 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 13 31.47 0.0
12 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 30.47 0.0
13 Pech RastislavPech Rastislav
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 7 26.79 0.0
14 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 10 26.71 0.0
15 Giertl ŠimonGiertl Šimon
Naša atletikaNaša atletika
07 07 9 23.62 0.0
16 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 5 21.39 0.0
Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 16 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 19 39.47 0.0
2 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 20 38.95 0.0
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 14 34.36 0.0
4 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 32.75 0.0
5 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 18 32.74 0.0
6 Strašková NinaStrašková Nina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 5 30.90 0.0
7 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 17 30.62 0.0
8 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 7 29.16 0.0
9 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 13 27.41 0.0
10 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 15 27.41 0.0
11 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
07 07 12 25.74 0.0
12 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 6 25.54 0.0
13 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 9 23.78 0.0
14 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 11 21.01 0.0
15 Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 1 19.93 0.0
16 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 10 16.83 0.0
17 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 8 10.92 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 11 41.86 0.0
2 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 17 37.64 0.0
3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 18 37.12 0.0
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 8 31.25 0.0
5 Baláž JánBaláž Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 29.17 0.0
6 Priadka ValérPriadka Valér
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 16 28.69 0.0
7 Wagner DamiánWagner Damián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 14 28.40 0.0
8 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 3 25.20 0.0
9 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 15 24.51 0.0
10 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 21.88 0.0
11 Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 13 21.55 0.0
12 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 21.27 0.0
13 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 6 20.43 0.0
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 4 DNS 0.0
Tallo OndrejTallo Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
09 09 10 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 15 28.74 0.0
2 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 26.45 0.0
3 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 14 24.25 0.0
4 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 13 22.70 0.0
5 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 9 21.53 0.0
6 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 21.40 0.0
7 409 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 19.48 0.0
8 408 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 19.34 0.0
9 406 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 3 17.91 0.0
10 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 11 17.82 0.0
11 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 4 13.44 0.0
12 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
09 09 12 06.86 0.0
Mrhalová AnnaMrhalová Anna
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 5 DNS 0.0
Pleschová JúliaPleschová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 7 DNS 0.0
Jačeková EmmaJačeková Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 1 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov