<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori, dorastenci

Košice (25. 5. 2019)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.91
2 97 Kišš MátéKišš Máté 991215 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.96
3 22 Hudy JozefHudy Jozef 010130 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.98
4 99 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.59
75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 DNS
24 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.03
2 22 Hudy JozefHudy Jozef 010130 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.05
3 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 12.21
4 99 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.58
5 5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 12.88
MS 97 Kišš MátéKišš Máté 991215 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.01
MS 24 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.47
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.55 Q
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.65 Q
3 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.11 q
4 18 Bartoš JánBartoš Ján 031201 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.53 q
5 58 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.59 q
6 19 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.69
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.00 Q
2 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.13 Q
3 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.57 q
4 57 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 12.85
2 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.55 Q
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.65 Q
3 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.00 Q
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.11 q
5 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.13 Q
6 18 Bartoš JánBartoš Ján 031201 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.53 q
7 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.57 q
8 58 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.59 q
9 19 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.69
10 57 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 12.85
2 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.22
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.53
3 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.92
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.03
5 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.27
6 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.59
58 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
18 Bartoš JánBartoš Ján 031201 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.27
2 33 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.43
3 30 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 13.45
4 107 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.57
5 78 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 030924 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 14.02
6 61 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 14.18
7 113 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.36
8 31 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 14.65
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.98
2 22 Hudy JozefHudy Jozef 010130 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.15
3 99 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.28
4 5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 25.41
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.67
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.71
3 39 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.91
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.73
5 53 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 24.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.28
2 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.49
3 103 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.53
4 96 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.83
5 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 26.18
6 83 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.14
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 22.67
2 94 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.71
3 39 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.91
4 38 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.73
5 53 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 24.90
6 40 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.28
7 52 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.49
8 103 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.53
9 96 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.83
10 43 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 26.18
11 83 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.14

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.22
2 50 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.86
3 114 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.90
4 49 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.13
5 106 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.93
6 113 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 30.49
7 17 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 30.59
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.31
2 48 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.38
3 105 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 29.55
4 91 Kandravá SáraKandravá Sára 040719 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 29.89
5 112 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 30.83
MS 102 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.55
MS 77 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 32.24
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.22
2 102 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.55
3 50 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.86
4 114 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.90
5 49 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.13
6 104 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.31
7 48 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.38
8 105 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 29.55
9 91 Kandravá SáraKandravá Sára 040719 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 29.89
10 106 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.93
11 113 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 30.49
12 17 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 30.59
13 112 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 30.83
14 77 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 32.24

300 m - Mladší žiaci

(so, 25.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 41.15
2 10 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 44.48
3 88 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 46.29
4 80 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 46.73
5 119 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 47.44
MS 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 41.55
Celkom 6 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky

(so, 25.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 47.90
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:50.88
2 65 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 0:52.88
3 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 0:53.20
4 5 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:55.94
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:53.87
2 19 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 0:55.99
3 40 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:56.24
4 103 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:00.16
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.66
2 47 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:07.72
3 91 Kandravá SáraKandravá Sára 040719 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:07.93
4 112 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:08.15
5 17 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 1:10.69
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 25.5.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:44.69
2 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:50.70
3 63 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 1:59.05
4 90 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:07.61
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:12.56
2 79 Guth RichardGuth Richard 050107 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:37.64
3 87 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:50.56
MS 65 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 2:03.24
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:24.25
2 51 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:35.36
3 117 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:38.99
4 105 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:44.71
MS 77 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:32.08
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Mladší žiaci

(so, 25.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 3:12.84
2 119 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 3:29.77
3 84 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 3:43.12
4 82 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 3:59.27
MS 9 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 3:03.98
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Juniori

(so, 25.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 4:29.93
2 71 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:30.29
3 68 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 4:31.28
4 69 Rusnák OndrejRusnák Ondrej 000818 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 4:45.78
5 44 Pasternák DávidPasternák Dávid 000319 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 4:58.06
MS 42 Nemec MartinNemec Martin 970916 97 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 4:31.50
70 Sopko DominikSopko Dominik 920925 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 910725 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 16:18.14
2 101 Pástor ImrichPástor Imrich 740926 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 16:29.62
3 8 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 17:03.80
4 70 Sopko DominikSopko Dominik 920925 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 17:03.84
5 66 Henček EmilHenček Emil 920429 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 17:09.22
6 67 Kušnirik MartinKušnirik Martin 841111 84 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 17:14.94
7 100 Molčan JozefMolčan Jozef 670529 67 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 17:57.22
8 150 Živkov BenjamínŽivkov Benjamín 840404 84 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11 19:34.31
MS 37 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 14:35.21
1 Červeňák MichalČerveňák Michal 920912 92 AC MichalovceAC Michalovce 8 DNS
72 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 DNF
Celkom 11 pretekárov

5000 m - Ženy

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Nemcová BarboraNemcová Barbora 970820 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 20:54.94
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.93
2 110 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.98
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 25.5.2019 - 10:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 14.28
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Guth RichardGuth Richard 050107 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.71
2 87 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.17
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.35
2 107 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:16.66
3 92 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:23.19
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170175180185
1 81 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 03 5 180 ----oooooxxx
2 95 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 3 175 ---ooxxoxxoxxoxxx
3 83 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 03 4 170 ---ooooxxx
4 54 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 1 165 oooooxxoxxx
58 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 04 2 NM ----x-
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150153156
1 34 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 4 153 ---oooxoxoxxx
2 47 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
030916 03 3 150 ---ooxooxxx
3 36 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 2 135 -ooxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 330350360370380390410
1 25 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 01 390 ---xo-o
2 23 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 03 330 oxxx
64 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 89 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220230240251262
1 35 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 251 oxooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 00 628 +3.4 m/s 622 +0.7 m/s 570  +1.6x628  +3.4628581  +0.9622  +0.7x
2 56 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
980807 98 611 +2.5 m/s 606 +0.7 m/s 610  +3.8611  +2.5604  +2.2611x602  +0.9606  +0.7
3 24 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
770811 77 551 +2.0 m/s 547  +3.9x541  +3.2547551  +2.0535  +0.3x
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 58 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 04 567 +1.6 m/s 567  +1.6559  +2.0555  +2.2567429  +2.8521  +2.1-
2 57 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 04 565 +2.0 m/s 565  +2.0540  +3.3x565546  +2.1541  +1.6-
3 95 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 535 +1.1 m/s 511  +3.1507  +2.9495  +2.5511512  +2.8510  +0.2535  +1.1
4 96 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 522 +0.2 m/s 522  +0.2518  +3.9503  +1.4522x510  +1.1503  +1.4
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 28 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 10 502 +2.3 m/s 498 +0.9 m/s 479  +0.2485  -1.8486  -0.8486502  +2.3492  +0.4498  +0.9
2 30 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 9 480 +0.4 m/s 449  +0.3x480  +0.4480459  +1.5459  +2.0455  +0.7
3 35 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 8 466 +2.5 m/s 459 +0.3 m/s 436  +0.8445  +0.2459  +0.3459466  +2.5419  +1.6x
4 93 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 04 5 463 +1.1 m/s 422  +1.3x412  +1.9422x463  +1.1427  +1.9
5 114 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 03 2 455 +2.0 m/s 455  +2.0436  -0.2411  -0.2455420  +1.2421  +0.8419  +0.7
6 61 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040219 04 1 447 +0.2 m/s 439  +1.1439  +0.2441  +0.8441447  +0.2445  +2.2442  +2.0
7 108 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 03 7 441 +2.1 m/s 439 +1.1 m/s 418  +1.0433  +0.8441  +2.1441439  +1.1423  +1.5422  +1.7
8 36 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 4 439 +1.8 m/s x417  +0.2439  +1.8439426  +1.4x417  +1.9
9 31 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 07 3 420 +0.2 m/s x420  +0.2401  +0.3420
118 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
010721 01 6 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 25.5.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 41 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 00 3 14.15 +0.2 m/s 13.07  +1.0x13.44  +0.213.4413.75  -0.413.74  +0.514.15  +0.2
2 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 00 2 13.25 +1.8 m/s 13.25  +1.8-13.13  +0.213.25xx12.31  +0.2
3 56 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
980807 98 1 11.88 -0.2 m/s xxx0.011.88  -0.2xx
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 109 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 03 4 10.81 +0.2 m/s 10.61  +0.210.77  +0.210.81  +0.210.81x-10.80  -1.0
2 108 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 03 3 10.06 +0.2 m/s 10.05  +0.210.06  +0.209.80  +0.210.0609.85  -0.210.02  +1.110.02  +1.1
3 106 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030819 03 1 09.23 +0.2 m/s 09.09  +0.3x09.23  +0.209.23--x
118 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
010721 01 2 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 02 3 13.64 12.6312.4012.3312.6313.6412.8613.34
2 62 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 04 4 12.60 11.8811.9212.1012.1012.60x11.79
3 89 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 2 08.87 07.9508.8108.4008.8107.5507.2808.87
4 111 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 1 06.39 06.3905.9006.3806.3905.5306.1806.15
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 25.5.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 13 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 98 3 11.22 10.8911.0311.1011.1010.6711.2211.16
2 15 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000313 00 2 08.86 08.86xx08.8608.6508.7508.71
3 59 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
010821 01 1 07.74 07.4707.44x07.4707.74xx
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
020819 02 3 14.05 13.5114.0514.0514.0513.00x-
2 85 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031125 03 2 11.38 11.1610.52x11.1611.38xx
3 55 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 1 10.95 10.2010.3510.5010.5010.7010.7310.95
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 25.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
010913 01 1 11.59 11.1110.87x11.1111.1611.59x
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 25.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 86 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 1 40.56 x38.18x38.1837.94x40.56
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 25.5.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 13 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 98 5 35.26 xx32.9632.9635.26xx
2 27 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
990215 99 1 26.71 20.9626.71x26.71x23.67x
3 59 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
010821 01 2 26.07 x24.9226.0726.0724.9723.8326.00
4 15 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000313 00 3 22.38 21.64x21.6121.64xx22.38
5 32 Poláková EvaPoláková Eva
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
440130 44 4 21.70 21.7021.26x21.70xx19.98
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 29 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 02 5 28.79 23.7125.7928.7928.7926.93x26.43
2 89 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 4 22.32 x19.8522.3222.3221.59xx
3 116 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 3 19.22 18.71xx18.7118.7719.2217.00
4 115 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 2 16.93 13.5813.02x13.5816.93x15.75
5 111 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 1 13.47 12.5312.0511.1912.5313.47x12.41
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 54 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 1 29.38 x28.3027.2728.3025.6629.3829.01
2 55 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 2 20.71 20.7119.43x20.7116.90xx
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 98 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 00 31.98 31.9828.5231.9431.98x30.3831.47
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
741018 74 25.64 23.7425.6425.5025.64xx24.78
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 02 30.02 30.02x28.5330.0227.7027.18-
2 116 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 22.98 20.4222.9222.1422.9221.2020.8322.98
3 111 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030213 03 19.93 19.0318.3918.5119.0319.5416.7219.93
4 115 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 19.01 16.3517.5819.0119.0116.1317.7316.44
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 13 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 98 20.92 20.9218.0319.3120.92x--
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 02 25.32 25.32x23.5225.3223.58x20.93
2 85 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031125 03 24.09 x22.58x22.5824.0923.5823.33
3 81 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 03 20.99 18.8320.8819.5520.8820.4620.5020.99
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 25.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 98 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 00 53.46 52.62x53.4653.4653.02xx
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 92 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050116 05 1 35.37 35.3726.21x35.3730.10-24.10
2 93 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 04 2 33.14 25.7127.1823.2227.1829.3024.6033.14
3 78 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030924 03 3 32.11 29.2023.4732.1132.1128.9228.6126.36
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Džambová BarboraDžambová Barbora
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
001222 00 3 26.86 25.9426.8626.6026.86xx24.70
2 15 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000313 00 2 22.98 x22.9822.4622.98xx22.70
3 59 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
010821 01 1 20.66 xx20.6620.66x--
MS 27 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
990215 99 4 38.84 35.0536.6036.4036.6038.1038.84x
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 53 Kamenický DaliborKamenický Dalibor
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
040111 04 3 39.66 x38.3433.5138.3432.2637.2239.66
2 85 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031125 03 2 27.22 25.7725.6022.6025.7727.22x26.02
3 83 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 03 1 24.30 14.4020.70x20.7024.30x23.24
Celkom 3 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(so, 25.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Jakubov, Kislan, Olenočin, Basoš Jakubov, Kislan, Olenočin, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:48.63
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Géciová, Brachová, Diňová, Fotulová Géciová, Brachová, Diňová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:51.21
2 28 Ivanová, Terezková, Molnárová Sujak, Šimková Ivanová, Terezková, Molnárová Sujak, Šimková Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:53.08
3 104 Mišková, Špakovská, Luptáková, Hanzelyová Mišková, Špakovská, Luptáková, Hanzelyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:56.11
4 112 Kolláriková, Kočová, Azariová, Andrushchak Kolláriková, Kočová, Azariová, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:56.91
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Dorastenky

(so, 25.5.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
47 Polovková, Frivaldská, Švigárová, Ivančová Polovková, Frivaldská, Švigárová, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 NM
Celkom 1 pretekári