<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Brezovské atletické hry

Brezová pod B. (15. 5. 2019)

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.69 15.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 12.00
3 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 4 08.31 7.00
MS Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior Holič BAK Junior Holič B 1 09.90
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mareček ŠimonMareček Šimon 030724 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 08.20 8.00
2 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.44 5.00
3 Bičian PavolBičian Pavol 030630 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 3 08.88
4 Marťák ErikMarťák Erik 030318 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.21
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gabriš DanielGabriš Daniel 050527 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 08.86 1.00
MS Gábor PeterGábor Peter 020101 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 09.14
3 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 09.15
4 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.89
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 08.17 9.50
2 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 050130 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 1 08.40 6.00
3 Božoň RadoslavBožoň Radoslav 041009 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 08.67 4.00
4 Chen JackChen Jack 050121 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 08.90
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 2 08.17 9.50
MS Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 08.69
3 Skokan SamuelSkokan Samuel 040921 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 08.71 2.00
4 Parči FilipParči Filip 060119 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 09.12
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hodúl ĹuborHodúl Ĺubor 050929 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 08.70 3.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.69 15.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 12.00
3 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 08.17 9.50
3 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 2 08.17 9.50
5 Mareček ŠimonMareček Šimon 030724 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 08.20 8.00
6 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 4 08.31 7.00
7 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 050130 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 1 08.40 6.00
8 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.44 5.00
9 Božoň RadoslavBožoň Radoslav 041009 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 08.67 4.00
10 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 08.69
11 Hodúl ĹuborHodúl Ĺubor 050929 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 08.70 3.00
12 Skokan SamuelSkokan Samuel 040921 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 08.71 2.00
13 Gabriš DanielGabriš Daniel 050527 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 08.86 1.00
14 Bičian PavolBičian Pavol 030630 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 3 08.88
15 Chen JackChen Jack 050121 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 08.90
16 Parči FilipParči Filip 060119 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 09.12
17 Gábor PeterGábor Peter 020101 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 09.14
18 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 09.15
19 Marťák ErikMarťák Erik 030318 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.21
20 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior Holič BAK Junior Holič B 1 09.90
21 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.89

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.59 15.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 12.00
3 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 1 08.25 10.00
4 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4 08.55 9.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.06 15.00
2 Jankových MichalJankových Michal 080808 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 09.88 8.00
3 Królik JakubKrólik Jakub 070308 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.19 5.00
4 Frýdl JakubFrýdl Jakub 061201 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 4 10.72 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Imriška SamuelImriška Samuel 061107 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 09.62 12.00
2 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 3 09.92 7.00
3 Kačány PeterKačány Peter 060629 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 4 09.98 6.00
4 Tomík DominikTomík Dominik 060811 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 1 11.58 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 051103 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 09.70 10.00
2 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.86 9.00
3 Caletka TimotejCaletka Timotej 080318 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 10.82 3.00
4 Nosek SamuelNosek Samuel 090615 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 11.48 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.06 15.00
2 Imriška SamuelImriška Samuel 061107 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 09.62 12.00
3 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 051103 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 09.70 10.00
4 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.86 9.00
5 Jankových MichalJankových Michal 080808 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 09.88 8.00
6 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 3 09.92 7.00
7 Kačány PeterKačány Peter 060629 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 4 09.98 6.00
8 Królik JakubKrólik Jakub 070308 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.19 5.00
9 Frýdl JakubFrýdl Jakub 061201 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 4 10.72 4.00
10 Caletka TimotejCaletka Timotej 080318 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 10.82 3.00
11 Nosek SamuelNosek Samuel 090615 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 11.48 2.00
12 Tomík DominikTomík Dominik 060811 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 1 11.58 1.00

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.07 15.00
2 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.45 12.00
3 Imriška SamuelImriška Samuel 061107 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 09.47 10.00
4 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 051103 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 09.61 9.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.39 15.00
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 08.40 12.00
3 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 050122 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 09.95 1.00
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.51 6.00
2 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 2 10.31
3 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 4 10.33
4 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 1 12.11
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdrianaVašková Adriana 051027 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.77 10.00
2 Rybnikárová HanaRybnikárová Hana 031129 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 09.87 2.00
3 Šagátová TerezaŠagátová Tereza 050703 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.07
4 Jurigová NinaJurigová Nina 041001 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 10.53
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 09.11 9.00
2 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 4 09.12 8.00
3 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.55 5.00
4 Smeričková EliškaSmeričková Eliška 051028 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 10.09
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikulčíková LilianaMikulčíková Liliana 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 2 09.48 7.00
2 Dubovská NikolaDubovská Nikola 051208 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 09.56 4.00
3 Mikulčíková SofiaMikulčíková Sofia 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 4 09.84 3.00
4 Oslejová AlexandraOslejová Alexandra 050923 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 10.24
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.39 15.00
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 08.40 12.00
3 Vašková AdrianaVašková Adriana 051027 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.77 10.00
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 09.11 9.00
5 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 4 09.12 8.00
6 Mikulčíková LilianaMikulčíková Liliana 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 2 09.48 7.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.51 6.00
8 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.55 5.00
9 Dubovská NikolaDubovská Nikola 051208 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 09.56 4.00
10 Mikulčíková SofiaMikulčíková Sofia 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 4 09.84 3.00
11 Rybnikárová HanaRybnikárová Hana 031129 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 09.87 2.00
12 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 050122 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 09.95 1.00
13 Šagátová TerezaŠagátová Tereza 050703 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.07
14 Smeričková EliškaSmeričková Eliška 051028 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 10.09
15 Oslejová AlexandraOslejová Alexandra 050923 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 10.24
16 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 2 10.31
17 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 4 10.33
18 Jurigová NinaJurigová Nina 041001 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 10.53
19 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 1 12.11
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdrianaVašková Adriana 051027 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 4 08.83 15.00
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.89 12.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 09.09 10.00
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.27 9.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.13 15.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.14 12.00
3 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 09.72 5.00
4 Karvayová DenisaKarvayová Denisa 071105 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 10.06 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 09.66 6.00
2 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.00 3.00
3 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.17 1.00
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 1 10.48
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.27 10.00
2 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.53 8.00
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.59 7.00
4 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 070628 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 10.35
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kosíková AnetaKosíková Aneta 061212 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 2 09.49 9.00
2 Gahurová MiriamGahurová Miriam 061106 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 3 09.95 4.00
3 Peričková LauraPeričková Laura 070110 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 10.32
4 Rabatinová KarolínRabatinová Karolín 080416 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 1 10.35
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.13 15.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.14 12.00
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.27 10.00
4 Kosíková AnetaKosíková Aneta 061212 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 2 09.49 9.00
5 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.53 8.00
6 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.59 7.00
7 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 09.66 6.00
8 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 09.72 5.00
9 Gahurová MiriamGahurová Miriam 061106 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 3 09.95 4.00
10 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.00 3.00
11 Karvayová DenisaKarvayová Denisa 071105 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 10.06 2.00
12 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.17 1.00
13 Peričková LauraPeričková Laura 070110 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 10.32
14 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 070628 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 10.35
14 Rabatinová KarolínRabatinová Karolín 080416 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 1 10.35
16 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 1 10.48

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.96 15.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.97 12.00
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4 09.32 10.00
4 Kosíková AnetaKosíková Aneta 061212 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 09.56 9.00
Celkom 4 pretekári