<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Brezovské atletické hry

Brezová pod B. (15. 5. 2019)

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.69 15.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 12.00
3 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 4 08.31 7.00
MS Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior Holič BAK Junior Holič B 1 09.90
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mareček ŠimonMareček Šimon 030724 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 08.20 8.00
2 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.44 5.00
3 Bičian PavolBičian Pavol 030630 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 3 08.88
4 Marťák ErikMarťák Erik 030318 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.21
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gabriš DanielGabriš Daniel 050527 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 08.86 1.00
MS Gábor PeterGábor Peter 020101 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 09.14
3 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 09.15
4 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.89
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 08.17 9.50
2 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 050130 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 1 08.40 6.00
3 Božoň RadoslavBožoň Radoslav 041009 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 08.67 4.00
4 Chen JackChen Jack 050121 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 08.90
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 2 08.17 9.50
MS Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 08.69
3 Skokan SamuelSkokan Samuel 040921 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 08.71 2.00
4 Parči FilipParči Filip 060119 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 09.12
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 15.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hodúl ĹuborHodúl Ĺubor 050929 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 08.70 3.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.69 15.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 12.00
3 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 08.17 9.50
3 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 2 08.17 9.50
5 Mareček ŠimonMareček Šimon 030724 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 08.20 8.00
6 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 4 08.31 7.00
7 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 050130 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 1 08.40 6.00
8 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.44 5.00
9 Božoň RadoslavBožoň Radoslav 041009 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 08.67 4.00
10 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 08.69
11 Hodúl ĹuborHodúl Ĺubor 050929 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 08.70 3.00
12 Skokan SamuelSkokan Samuel 040921 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 08.71 2.00
13 Gabriš DanielGabriš Daniel 050527 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 08.86 1.00
14 Bičian PavolBičian Pavol 030630 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 3 08.88
15 Chen JackChen Jack 050121 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 08.90
16 Parči FilipParči Filip 060119 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 09.12
17 Gábor PeterGábor Peter 020101 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3 09.14
18 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 09.15
19 Marťák ErikMarťák Erik 030318 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.21
20 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior Holič BAK Junior Holič B 1 09.90
21 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.89

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.59 15.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 12.00
3 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš 040401 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 1 08.25 10.00
4 Daniel RóbertDaniel Róbert 040621 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4 08.55 9.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.06 15.00
2 Jankových MichalJankových Michal 080808 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 09.88 8.00
3 Królik JakubKrólik Jakub 070308 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.19 5.00
4 Frýdl JakubFrýdl Jakub 061201 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 4 10.72 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Imriška SamuelImriška Samuel 061107 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 09.62 12.00
2 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 3 09.92 7.00
3 Kačány PeterKačány Peter 060629 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 4 09.98 6.00
4 Tomík DominikTomík Dominik 060811 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 1 11.58 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 051103 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 09.70 10.00
2 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.86 9.00
3 Caletka TimotejCaletka Timotej 080318 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 10.82 3.00
4 Nosek SamuelNosek Samuel 090615 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 11.48 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.06 15.00
2 Imriška SamuelImriška Samuel 061107 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 09.62 12.00
3 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 051103 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 09.70 10.00
4 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.86 9.00
5 Jankových MichalJankových Michal 080808 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 09.88 8.00
6 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 3 09.92 7.00
7 Kačány PeterKačány Peter 060629 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 4 09.98 6.00
8 Królik JakubKrólik Jakub 070308 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 10.19 5.00
9 Frýdl JakubFrýdl Jakub 061201 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 4 10.72 4.00
10 Caletka TimotejCaletka Timotej 080318 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 10.82 3.00
11 Nosek SamuelNosek Samuel 090615 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 11.48 2.00
12 Tomík DominikTomík Dominik 060811 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 1 11.58 1.00

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.07 15.00
2 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.45 12.00
3 Imriška SamuelImriška Samuel 061107 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 09.47 10.00
4 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 051103 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 09.61 9.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.39 15.00
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 08.40 12.00
3 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 050122 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 09.95 1.00
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.51 6.00
2 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 2 10.31
3 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 4 10.33
4 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 1 12.11
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdrianaVašková Adriana 051027 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.77 10.00
2 Rybnikárová HanaRybnikárová Hana 031129 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 09.87 2.00
3 Šagátová TerezaŠagátová Tereza 050703 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.07
4 Jurigová NinaJurigová Nina 041001 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 10.53
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 09.11 9.00
2 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 4 09.12 8.00
3 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.55 5.00
4 Smeričková EliškaSmeričková Eliška 051028 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 10.09
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikulčíková LilianaMikulčíková Liliana 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 2 09.48 7.00
2 Dubovská NikolaDubovská Nikola 051208 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 09.56 4.00
3 Mikulčíková SofiaMikulčíková Sofia 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 4 09.84 3.00
4 Oslejová AlexandraOslejová Alexandra 050923 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 10.24
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.39 15.00
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 08.40 12.00
3 Vašková AdrianaVašková Adriana 051027 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 08.77 10.00
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 09.11 9.00
5 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 4 09.12 8.00
6 Mikulčíková LilianaMikulčíková Liliana 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 2 09.48 7.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.51 6.00
8 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 051126 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.55 5.00
9 Dubovská NikolaDubovská Nikola 051208 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 3 09.56 4.00
10 Mikulčíková SofiaMikulčíková Sofia 050308 ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 4 09.84 3.00
11 Rybnikárová HanaRybnikárová Hana 031129 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 09.87 2.00
12 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 050122 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 09.95 1.00
13 Šagátová TerezaŠagátová Tereza 050703 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.07
14 Smeričková EliškaSmeričková Eliška 051028 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2 10.09
15 Oslejová AlexandraOslejová Alexandra 050923 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 10.24
16 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 2 10.31
17 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 4 10.33
18 Jurigová NinaJurigová Nina 041001 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 3 10.53
19 Reháková MichalaReháková Michala 070331 AK Junior Holič CAK Junior Holič C 1 12.11
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdrianaVašková Adriana 051027 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 4 08.83 15.00
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.89 12.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 09.09 10.00
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.27 9.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.13 15.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.14 12.00
3 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 09.72 5.00
4 Karvayová DenisaKarvayová Denisa 071105 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 10.06 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 09.66 6.00
2 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.00 3.00
3 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.17 1.00
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 1 10.48
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.27 10.00
2 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.53 8.00
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.59 7.00
4 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 070628 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 10.35
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 15.5.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kosíková AnetaKosíková Aneta 061212 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 2 09.49 9.00
2 Gahurová MiriamGahurová Miriam 061106 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 3 09.95 4.00
3 Peričková LauraPeričková Laura 070110 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 10.32
4 Rabatinová KarolínRabatinová Karolín 080416 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 1 10.35
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.13 15.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.14 12.00
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 1 09.27 10.00
4 Kosíková AnetaKosíková Aneta 061212 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 2 09.49 9.00
5 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 09.53 8.00
6 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2 09.59 7.00
7 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 09.66 6.00
8 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 09.72 5.00
9 Gahurová MiriamGahurová Miriam 061106 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 3 09.95 4.00
10 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 10.00 3.00
11 Karvayová DenisaKarvayová Denisa 071105 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 10.06 2.00
12 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.17 1.00
13 Peričková LauraPeričková Laura 070110 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 4 10.32
14 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 070628 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4 10.35
14 Rabatinová KarolínRabatinová Karolín 080416 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 1 10.35
16 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 1 10.48

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.96 15.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.97 12.00
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4 09.32 10.00
4 Kosíková AnetaKosíková Aneta 061212 Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18... 1 09.56 9.00
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladšie žiačky

(st, 15.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:00.00 15.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:02.07 12.00
3 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 2:02.11 10.00
4 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 5 2:04.59 9.00
5 Ondrejková AnnaOndrejková Anna 070507 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 13 2:10.39 8.00
6 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:13.15 7.00
7 Tokošová KlaudiaTokošová Klaudia 070920 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 15 2:13.94 6.00
8 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 6 2:16.68 5.00
9 Krakau LuisaKrakau Luisa 071121 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 12 2:17.66 4.00
10 Tormová LenkaTormová Lenka 070420 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 7 2:21.73 3.00
11 Pikálková AnetaPikálková Aneta 080309 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 14 2:22.92 2.00
12 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 8 2:32.32 1.00
13 Vajdová TamaraVajdová Tamara 070327 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 16 2:32.34
14 Karvayová DenisaKarvayová Denisa 071105 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 11 2:43.91
Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Celkom 15 pretekárov

800 m - Dorastenky

(st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:26.72 15.00
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 7 2:36.73 12.00
3 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 2:40.19 10.00
4 Plačková LindaPlačková Linda 060802 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 2 2:46.55 9.00
5 Ngová PetraNgová Petra 040518 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 9 2:48.53 8.00
6 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4 2:52.92 7.00
7 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:57.78 6.00
8 Kuklová LíviaKuklová Lívia 040116 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 3:07.21 5.00
9 van Wingerden Natálievan Wingerden Natálie 040818 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 10 3:08.11 4.00
10 Líšková LilianaLíšková Liliana 040302 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 8 3:18.94 3.00
11 Imrišková NikolaImrišková Nikola 040102 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 5 4:20.83 2.00
Imrišková NikolImrišková Nikol 040102 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 6 DNS
Celkom 12 pretekárov

1000 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (st, 15.5.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mihaljevič MatúšMihaljevič Matúš 040203 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 16 3:19.83 8.00
2 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 050130 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 18 3:21.69 5.00
3 Michalec LukášMichalec Lukáš 031015 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 17 3:21.87 4.00
4 Sapák MaximiliánSapák Maximilián 040708 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 19 3:22.01 3.00
5 Režnak TomašRežnak Tomaš 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3:30.33
6 Kusovský PatrikKusovský Patrik 040507 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 13 3:30.67
7 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 11 3:30.73
8 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior Holič BAK Junior Holič B 15 3:56.69
Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Marťák ErikMarťák Erik 030318 CVČ Brezová pod Bradlom DCVČ Brezová pod Bradlom D 14 DNS
Celkom 10 pretekárov
Dorastenci 02 (st, 15.5.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 3:05.15 15.00
2 Durec MartinDurec Martin 050326 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 10 3:06.25 12.00
3 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 9 3:08.91 10.00
4 Caletka MichalCaletka Michal 040909 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 6 3:17.17 9.00
5 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 3:20.28 7.00
6 Daniel RichardDaniel Richard 030710 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 8 3:20.82 6.00
7 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 3:26.70 2.00
8 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:27.88 1.00
9 Čerešník MartinČerešník Martin 031028 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 7 3:33.73
10 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 5 3:36.67
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Mladší žiaci

(st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 6 3:32.46 15.00
2 Batka ŠimonBatka Šimon 070215 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 3:43.45 12.00
3 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 2 3:43.81 10.00
4 Surman MartinSurman Martin 070427 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 10 3:46.85 9.00
5 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:48.19 8.00
6 Herák JakubHerák Jakub 061014 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 5 3:50.61 7.00
7 Malík MárioMalík Mário 061224 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 7 3:51.47 6.00
8 Hodor ViliamHodor Viliam 071010 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3:53.43 5.00
9 Nosek SamuelNosek Samuel 090615 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 8 4:17.79 4.00
10 Repta JakubRepta Jakub 070731 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 9 4:22.75 3.00
Caletka TimotejCaletka Timotej 080318 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4 DNF
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 15.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Body
1 Kubový FilipKubový Filip
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
040228 5 153 15.00
2 Sabota KristiánSabota Kristián
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
031005 10 150 12.00
3 Caletka MichalCaletka Michal
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040909 1 145 10.00
4 Chrenka PatrikChrenka Patrik
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
040704 4 145 9.00
5 Hadbábny MarekHadbábny Marek
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
050420 3 140 8.00
6 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
050417 7 130 7.00
7 Symonchuk OlexiiSymonchuk Olexii
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040915 8 120 6.00
8 Baláž MarošBaláž Maroš
CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C
050213 9 120 5.00
Fondrk JurajFondrk Juraj
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
030818 2 DNS
Kukučka JánKukučka Ján
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030820 6 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 105110115120125130135 Body
1 Michalica FilipMichalica Filip
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
070526 7 130 ooooxoxoxxx 15.00
2 Surman MartinSurman Martin
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
070427 3 120 oxooxoxxx 12.00
3= Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
070218 6 120 ooxxoxoxxx 9.50
3= Vanek RadoslavVanek Radoslav
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070623 4 120 ooxxoxoxxx 9.50
5 Malík MárioMalík Mário
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
061224 2 115 oxxooxxx 8.00
6 Zámečník DavidZámečník David
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
061009 5 110 ooxxx 7.00
7 Filický RadovanFilický Radovan
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
080811 1 105 oxx 6.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 15.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 110115120125130135140145 Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 11 145 ---oxoooxxo 15.00
2 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040804 4 135 ooooooxxx 12.00
3 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 6 135 --oooxoxxx 10.00
4 Krištofová NatáliaKrištofová Natália
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
031222 5 130 oooooxxx 9.00
5 Ištoková NikolaIštoková Nikola
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
051013 10 130 ooooxoxxx 8.00
6 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior Holič CAK Junior Holič C
040224 9 130 ooooxxoxxx 7.00
7 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
060808 2 125 ooooxxx 6.00
8 Zmeková KristinaZmeková Kristina
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
050428 8 120 oooxxx 5.00
9 van Wingerden Natálievan Wingerden Natálie
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
040818 7 120 xoooxxx 4.00
10 Bušová AlexandraBušová Alexandra
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
190515 1 115 ooxxx 3.00
11 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
050917 3 000 xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125130135140142144 Body
1 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060911 10 142 oooooooooxxoxxx 15.00
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 9 142 oooooooxooxxoxx 12.00
3 Ščepková AnetaŠčepková Aneta
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
060822 6 130 oooooxooxxx 10.00
4 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
061130 7 125 ooooxooxx 9.00
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070108 1 125 ooooxxooxxx 8.00
6 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
070801 8 125 ooxoooxoxxx 7.00
7 Ondrejková AnnaOndrejková Anna
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
070507 5 120 oooooxxx 6.00
8 Kohoutová ChristínaKohoutová Christína
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070819 4 115 oooxoxxx 5.00
9 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
070208 2 110 oxoxoxxx 4.00
10 Gahurová MiriamGahurová Miriam
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
061106 3 105 oox- 3.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 17 542 542542 15.00
2 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
040517 15 523 523523 12.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
050417 14 518 518518 10.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 16 506 506506 9.00
5 Režnak TomašRežnak Tomaš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
040927 474 474474 8.00
6 Ščepko PatrikŠčepko Patrik
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
040220 12 473 473473 7.00
MS Vanek RastislavVanek Rastislav
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
040521 13 469 469469
8 Mihaljevič MatúšMihaljevič Matúš
ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A
040203 9 457 457457 6.00
9 Krčik TimotejKrčik Timotej
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040526 5 455 455455 5.00
10 Mareček ŠimonMareček Šimon
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
030724 7 445 445445 4.00
11 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
040401 10 440 440440 3.00
12 Bičian PavolBičian Pavol
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
030630 1 438 438438 2.00
13 Kusovský PatrikKusovský Patrik
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
040507 6 412 412412 1.00
14 Di Marco Campbell MarioDi Marco Campbell Mario
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
060929 2 411 411411
MS Chrenka PatrikChrenka Patrik
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
040704 4 403 403403
MS Gábor PeterGábor Peter
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
020101 3 367 367367
17 Mihálik ChristianMihálik Christian
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
060627 8 364 364364
Skokan SamuelSkokan Samuel
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040921 11 NM 0.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 15.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalica FilipMichalica Filip
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
070526 14 404 0.0 15.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
070218 13 385 0.0 12.00
3 Zámečník DavidZámečník David
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
061009 12 374 0.0 10.00
4 Batka ŠimonBatka Šimon
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
070215 1 372 0.0 9.00
5 Klbečka JakubKlbečka Jakub
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
051227 6 369 0.0 8.00
6 Masaryk TomášMasaryk Tomáš
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
080814 8 367 0.0 7.00
7 Matušík Oliver MaximMatušík Oliver Maxim
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
060720 9 366 0.0 6.00
8 Frýdl JakubFrýdl Jakub
CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C
061201 3 352 0.0 5.00
9 Imriška SamuelImriška Samuel
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
061107 5 327 0.0 4.00
10 Hrdlička AdamHrdlička Adam
CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C
060809 4 327 0.0 3.00
11 Królik JakubKrólik Jakub
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
070308 7 326 0.0 2.00
12 Filický RadovanFilický Radovan
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
080811 2 278 0.0 1.00
13 Tomík DominikTomík Dominik
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
060811 11 190 0.0
Režnak TomašRežnak Tomaš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
040927 10 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vašková AdrianaVašková Adriana
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
051027 13 503 503503 15.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 17 467 467467 12.00
3 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040211 5 449 449449 10.00
4 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 15 430 430430 9.00
5 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
041014 16 414 414414 8.00
6 Švrčková SandraŠvrčková Sandra
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
051126 12 412 412412 7.00
7 Šišoláková PetraŠišoláková Petra
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
040210 11 409 409409 6.00
8 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
060802 14 400 400400 5.00
9 Rybnikárová HanaRybnikárová Hana
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
031129 9 385 385385 4.00
10 Mikulčíková LilianaMikulčíková Liliana
ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová
050308 6 379 379379 3.00
11 Petrušová EliškaPetrušová Eliška
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
050122 7 363 363363 2.00
12 Jánošková NatáliaJánošková Natália
ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová
040922 3 361 361361 1.00
13 Smeričková EliškaSmeričková Eliška
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
051028 10 332 332332
14 Bušová AlexandraBušová Alexandra
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
190515 1 330 330330
15 Hutyrová NatáliaHutyrová Natália
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
050924 2 322 322322
16 Láslová DianaLáslová Diana
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
060302 4 308 308308
17 Reháková MichalaReháková Michala
AK Junior Holič CAK Junior Holič C
070331 8 244 244244
Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 18 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 15.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 409 409409 15.00
2 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
061012 11 398 398398 12.00
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 395 0.0 10.00
4 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
061005 7 395 395395 9.00
5 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
060922 9 394 394394 8.00
6 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 14 392 392392 7.00
7 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
071108 13 379 379379 6.00
8 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 12 374 374374 5.00
9 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070104 372 372372 4.00
10 Boháčková LindaBoháčková Linda
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
060921 10 360 360360 3.00
11 Raymonds Ella UgochiRaymonds Ella Ugochi
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
070108 5 348 348348 2.00
12 Tokošová KlaudiaTokošová Klaudia
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070920 8 347 347347 1.00
13 Kvasnicová NinaKvasnicová Nina
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
070711 2 346 346346
14 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
070628 1 338 338338
15 Miklášová RadkaMiklášová Radka
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
061018 3 326 326326
16 Ščepková AnetaŠčepková Aneta
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
060822 6 314 314314
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 15.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Polák PetrPolák Petr
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
061227 4 08.52 08.5208.52 15.00
2 Sako ŠimonSako Šimon
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
060720 5 08.31 08.3108.31 12.00
3 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
070806 9 08.24 08.2408.24 10.00
4 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
070328 7 07.74 07.7407.74 9.00
5 Konečný DavidKonečný David
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070119 2 07.59 07.5907.59 8.00
6 Herák JakubHerák Jakub
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
061014 1 07.13 07.1307.13 7.00
7 Skoršepa TeodorSkoršepa Teodor
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
070103 6 06.96 06.9606.96 6.00
8 Vanek RadoslavVanek Radoslav
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070623 8 06.92 06.9206.92 5.00
9 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C
061019 3 06.85 06.8506.85 4.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 9 09.75 09.7509.75 15.00
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
050302 11 09.42 09.4209.42 12.00
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 10 09.35 09.3509.35 10.00
4 Lašáková NelaLašáková Nela
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
041120 4 08.52 08.5208.52 9.00
5 Ščepková DianaŠčepková Diana
ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová
031221 5 08.03 08.0308.03 8.00
6 Jurigová NinaJurigová Nina
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
041001 3 07.76 07.7607.76 7.00
7 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior Holič CAK Junior Holič C
050905 8 07.16 07.1607.16 6.00
8 Hološková NelaHološková Nela
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040122 1 07.11 07.1107.11 5.00
9 Ištoková NikolaIštoková Nikola
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
051013 7 07.10 07.1007.10 4.00
Imriškova NikolaImriškova Nikola
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
040102 2 DNS 0.0
Šlahorová NikolŠlahorová Nikol
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
040914 6 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 15.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070818 1 07.76 0.0 15.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 10 07.73 0.0 12.00
3 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
070712 8 07.22 0.0 10.00
4 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
070216 9 07.15 0.0 9.00
5 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
060922 5 07.07 0.0 8.00
6 Raymonds Ella UgochiRaymonds Ella Ugochi
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
070108 4 06.47 0.0 7.00
7 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070425 7 06.25 0.0 6.00
8 Gabrišová AnetaGabrišová Aneta
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
070623 2 05.38 0.0 5.00
Karnošová TamaraKarnošová Tamara
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
070807 3 NM 0.0
Konečná LíviaKonečná Lívia
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
071027 6 NM 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Dorastenci

(st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031204 13 15.31 15.3115.31 15.00
2 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
040517 11 12.49 12.4912.49 12.00
3 Krčik TimotejKrčik Timotej
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040526 4 11.47 11.4711.47 10.00
4 Symonchuk OlexiiSymonchuk Olexii
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
040915 5 10.84 10.8410.84 9.00
5 Ištok PeterIštok Peter
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
030201 10 10.37 10.3710.37 8.00
6 Ščepko PatrikŠčepko Patrik
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
040220 6 10.26 10.2610.26 7.00
7 Repta Róbert MilanRepta Róbert Milan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040329 09.17 09.1709.17 6.00
8 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
030709 8 09.06 09.0609.06 5.00
9 Gabriš DanielGabriš Daniel
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
050527 2 08.62 08.6208.62 4.00
10 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
050109 9 08.50 08.5008.50 3.00
11 Vanek RastislavVanek Rastislav
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
040521 7 07.37 07.3707.37 2.00
12 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
051030 3 04.73 04.7304.73 1.00
Fondrk JurajFondrk Juraj
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
030818 1 DNS 0.0
Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 12 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

4 x 200 m kluby - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (st, 15.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoš, Batka, Šándor, Sidor Bartoš, Batka, Šándor, Sidor CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 3 2:04.72 15.00
2 Herák, Surman Herák, Surman ZŠ ŠST ČACHTICE AZŠ ŠST ČACHTICE A 2:14.02 10.00
3 Vanek, Masaryk Vanek, Masaryk ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 2:16.72 8.00
Celkom 3 pretekári
Mladší žiaci 02 (st, 15.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrdlička, Plačko Hrdlička, Plačko CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 2 2:13.16 12.00
2 Bartoš, Repta Bartoš, Repta CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 2:14.36 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 200 m kluby - Dorastenky

Dorastenky 01 (st, 15.5.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koptáková, Čuvalová, Šagátová, Šlahorová Koptáková, Čuvalová, Šagátová, Šlahorová CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 1 1:57.03 15.00
2 Miháliková, Zacharová, Halásová, Karabová Miháliková, Zacharová, Halásová, Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:59.15 12.00
3 Mikulčíková, Mikulčíková, Jánošková, Ščepková Mikulčíková, Mikulčíková, Jánošková, Ščepková ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová 5 2:10.27 8.00
4 Lukáčová, Švrčková, Ngová, Kovačičová Lukáčová, Švrčková, Ngová, Kovačičová ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 3 2:11.71 6.00
Celkom 4 pretekári
Dorastenky 02 (st, 15.5.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuklová, Líšková, Rybnikárová, Šišoláková Kuklová, Líšková, Rybnikárová, Šišoláková ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 2:04.38 10.00
2 Petrušová, Plačková, Palanská, Vašková Petrušová, Plačková, Palanská, Vašková CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 6 2:09.09 9.00
3 Hutyrová, Oslejová Hutyrová, Oslejová Základná škola - Štúrova 18, MyjavaZákladná škola - Štúrova 18... 2:10.85 7.00
4 Bušová, Imriškova Bušová, Imriškova ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2:12.89 5.00
Celkom 4 pretekári

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (st, 15.5.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčková, Kubíčková, Konečná, Maniačková Lukáčková, Kubíčková, Konečná, Maniačková CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 2:06.33 15.00
2 Zacharová, Halásová Zacharová, Halásová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:06.53 12.00
3 Jursová, Gbelcová, Králiková, Martišová Jursová, Gbelcová, Králiková, Martišová ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:06.55 10.00
4 Šeniglová, Dohnálková, Tokošová, Kohoutová Šeniglová, Dohnálková, Tokošová, Kohoutová ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 5 2:07.65 9.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 02 (st, 15.5.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peštová, Vetríková, Mihočková, Boháčková Peštová, Vetríková, Mihočková, Boháčková CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 2:10.34 8.00
2 Ščepková, Gabrišová Ščepková, Gabrišová ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 2:12.78 7.00
3 Miklášová, Peričková Miklášová, Peričková Základná škola - Štúrova 18, MyjavaZákladná škola - Štúrova 18... 2:13.98 6.00
4 Vajdová, Krakau, Raymonds, Dujsíková Vajdová, Krakau, Raymonds, Dujsíková ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 6 2:15.86 5.00
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Dorastenci

Dorastenci 01 (st, 15.5.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabota, Primič, Halabrín Sabota, Primič, Halabrín CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 5 2:52.31 15.00
2 Gabriš, Kubový Gabriš, Kubový ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 4:16.50 10.00
3 Skokan, Duchoslav Skokan, Duchoslav ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4:18.58 7.00
4 Parči, Hodúl Parči, Hodúl Základná škola - Štúrova 18, MyjavaZákladná škola - Štúrova 18... 4:29.96 6.00
Celkom 4 pretekári
Dorastenci 02 (st, 15.5.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Durec, Mareček, Michalec, Bičian Durec, Mareček, Michalec, Bičian ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 2 4:06.76 12.00
2= Podzámsky, Krahulec, Kračmár, Vesperín Podzámsky, Krahulec, Kračmár, Vesperín CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 4 4:16.52 8.50
2= Vanek, Nejedlík Vanek, Nejedlík ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 4:16.52 8.50
4 Baláž, Gašpar, Čerešník, Demian Baláž, Gašpar, Čerešník, Demian CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 1 4:51.09 5.00
Celkom 4 pretekári