<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Brezovské atletické hry

Brezová pod B. (15. 5. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 15.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 17 542 542 542 15.00
2 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
04 04 15 523 523 523 12.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
05 05 14 518 518 518 10.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 16 506 506 506 9.00
5 Režnak TomašRežnak Tomaš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
04 04 474 474 474 8.00
6 Ščepko PatrikŠčepko Patrik
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
04 04 12 473 473 473 7.00
MS Vanek RastislavVanek Rastislav
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
04 04 13 469 469 469
8 Mihaljevič MatúšMihaljevič Matúš
ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A
04 04 9 457 457 457 6.00
9 Krčik TimotejKrčik Timotej
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
04 04 5 455 455 455 5.00
10 Mareček ŠimonMareček Šimon
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
03 03 7 445 445 445 4.00
11 Nejedlík LukášNejedlík Lukáš
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
04 04 10 440 440 440 3.00
12 Bičian PavolBičian Pavol
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
03 03 1 438 438 438 2.00
13 Kusovský PatrikKusovský Patrik
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
04 04 6 412 412 412 1.00
14 Di Marco Campbell MarioDi Marco Campbell Mario
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
06 06 2 411 411 411
MS Chrenka PatrikChrenka Patrik
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
04 04 4 403 403 403
MS Gábor PeterGábor Peter
ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč
02 02 3 367 367 367
17 Mihálik ChristianMihálik Christian
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
06 06 8 364 364 364
Skokan SamuelSkokan Samuel
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
04 04 11 NM -
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 15.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalica FilipMichalica Filip
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
07 07 14 404 0.0 15.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
07 07 13 385 0.0 12.00
3 Zámečník DavidZámečník David
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
06 06 12 374 0.0 10.00
4 Batka ŠimonBatka Šimon
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
07 07 1 372 0.0 9.00
5 Klbečka JakubKlbečka Jakub
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
05 05 6 369 0.0 8.00
6 Masaryk TomášMasaryk Tomáš
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
08 08 8 367 0.0 7.00
7 Matušík Oliver MaximMatušík Oliver Maxim
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
06 06 9 366 0.0 6.00
8 Frýdl JakubFrýdl Jakub
CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C
06 06 3 352 0.0 5.00
9 Imriška SamuelImriška Samuel
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
06 06 5 327 0.0 4.00
10 Hrdlička AdamHrdlička Adam
CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C
06 06 4 327 0.0 3.00
11 Królik JakubKrólik Jakub
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
07 07 7 326 0.0 2.00
12 Filický RadovanFilický Radovan
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
08 08 2 278 0.0 1.00
13 Tomík DominikTomík Dominik
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
06 06 11 190 0.0
Režnak TomašRežnak Tomaš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
04 04 10 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 15.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vašková AdrianaVašková Adriana
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
05 05 13 503 503 503 15.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 17 467 467 467 12.00
3 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
04 04 5 449 449 449 10.00
4 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 430 430 430 9.00
5 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
04 04 16 414 414 414 8.00
6 Švrčková SandraŠvrčková Sandra
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
05 05 12 412 412 412 7.00
7 Šišoláková PetraŠišoláková Petra
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
04 04 11 409 409 409 6.00
8 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
06 06 14 400 400 400 5.00
9 Rybnikárová HanaRybnikárová Hana
ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava
03 03 9 385 385 385 4.00
10 Mikulčíková LilianaMikulčíková Liliana
ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová
05 05 6 379 379 379 3.00
11 Petrušová EliškaPetrušová Eliška
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
05 05 7 363 363 363 2.00
12 Jánošková NatáliaJánošková Natália
ZŠ s MŠ CerováZŠ s MŠ Cerová
04 04 3 361 361 361 1.00
13 Smeričková EliškaSmeričková Eliška
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
05 05 10 332 332 332
14 Bušová AlexandraBušová Alexandra
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
19 19 1 330 330 330
15 Hutyrová NatáliaHutyrová Natália
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
05 05 2 322 322 322
16 Láslová DianaLáslová Diana
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
06 06 4 308 308 308
17 Reháková MichalaReháková Michala
AK Junior Holič CAK Junior Holič C
07 07 8 244 244 244
Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 18 DNS
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 15.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 409 409 409 15.00
2 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
06 06 11 398 398 398 12.00
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 395 0.0 10.00
4 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
06 06 7 395 395 395 9.00
5 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
06 06 9 394 394 394 8.00
6 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 14 392 392 392 7.00
7 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
07 07 13 379 379 379 6.00
8 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 12 374 374 374 5.00
9 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 372 372 372 4.00
10 Boháčková LindaBoháčková Linda
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
06 06 10 360 360 360 3.00
11 Raymonds Ella UgochiRaymonds Ella Ugochi
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
07 07 5 348 348 348 2.00
12 Tokošová KlaudiaTokošová Klaudia
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
07 07 8 347 347 347 1.00
13 Kvasnicová NinaKvasnicová Nina
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
07 07 2 346 346 346
14 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
07 07 1 338 338 338
15 Miklášová RadkaMiklášová Radka
Základná škola - Štúrova 18, Myjava AZákladná škola - Štúrova 18...
06 06 3 326 326 326
16 Ščepková AnetaŠčepková Aneta
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
06 06 6 314 314 314
Celkom 16 pretekárov