<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Brezovské atletické hry

Brezová pod B. (15. 5. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 15.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 Kubový FilipKubový Filip
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
04 04 5 153 15.00
2 Sabota KristiánSabota Kristián
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
03 03 10 150 12.00
3 Caletka MichalCaletka Michal
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
04 04 1 145 10.00
4 Chrenka PatrikChrenka Patrik
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
04 04 4 145 9.00
5 Hadbábny MarekHadbábny Marek
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
05 05 3 140 8.00
6 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
05 05 7 130 7.00
7 Symonchuk OlexiiSymonchuk Olexii
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
04 04 8 120 6.00
8 Baláž MarošBaláž Maroš
CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C
05 05 9 120 5.00
Fondrk JurajFondrk Juraj
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
03 03 2 DNS
Kukučka JánKukučka Ján
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 6 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 15.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135 Body
1 Michalica FilipMichalica Filip
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
07 07 7 130 ooooxoxoxxx 15.00
2 Surman MartinSurman Martin
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
07 07 3 120 oxooxoxxx 12.00
3= Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
07 07 6 120 ooxxoxoxxx 9.50
3= Vanek RadoslavVanek Radoslav
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
07 07 4 120 ooxxoxoxxx 9.50
5 Malík MárioMalík Mário
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
06 06 2 115 oxxooxxx 8.00
6 Zámečník DavidZámečník David
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
06 06 5 110 ooxxx 7.00
7 Filický RadovanFilický Radovan
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
08 08 1 105 oxx 6.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 15.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145 Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 11 145 ---oxoooxxo 15.00
2 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
04 04 4 135 ooooooxxx 12.00
3 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 135 --oooxoxxx 10.00
4 Krištofová NatáliaKrištofová Natália
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
03 03 5 130 oooooxxx 9.00
5 Ištoková NikolaIštoková Nikola
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
05 05 10 130 ooooxoxxx 8.00
6 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior Holič CAK Junior Holič C
04 04 9 130 ooooxxoxxx 7.00
7 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
06 06 2 125 ooooxxx 6.00
8 Zmeková KristinaZmeková Kristina
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
05 05 8 120 oooxxx 5.00
9 van Wingerden Natálievan Wingerden Natálie
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
04 04 7 120 xoooxxx 4.00
10 Bušová AlexandraBušová Alexandra
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
19 19 1 115 ooxxx 3.00
11 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
05 05 3 000 xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 15.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140142144 Body
1 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 142 oooooooooxxoxxx 15.00
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 142 oooooooxooxxoxx 12.00
3 Ščepková AnetaŠčepková Aneta
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
06 06 6 130 oooooxooxxx 10.00
4 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
06 06 7 125 ooooxooxx 9.00
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
07 07 1 125 ooooxxooxxx 8.00
6 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A
07 07 8 125 ooxoooxoxxx 7.00
7 Ondrejková AnnaOndrejková Anna
ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE
07 07 5 120 oooooxxx 6.00
8 Kohoutová ChristínaKohoutová Christína
ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A
07 07 4 115 oooxoxxx 5.00
9 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina
CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B
07 07 2 110 oxoxoxxx 4.00
10 Gahurová MiriamGahurová Miriam
ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B
06 06 3 105 oox- 3.00
Celkom 10 pretekárov