<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Brezovské atletické hry

Brezová pod B. (15. 5. 2019)

1000 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (st, 15.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mihaljevič MatúšMihaljevič Matúš 04 04 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 16 3:19.83 8.00
2 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 ZŠ s MŠ Vrbovce AZŠ s MŠ Vrbovce A 18 3:21.69 5.00
3 Michalec LukášMichalec Lukáš 03 03 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 17 3:21.87 4.00
4 Sapák MaximiliánSapák Maximilián 04 04 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 19 3:22.01 3.00
5 Režnak TomašRežnak Tomaš 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3:30.33
6 Kusovský PatrikKusovský Patrik 04 04 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 13 3:30.67
7 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 04 04 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 11 3:30.73
8 Matula TomášMatula Tomáš 05 05 AK Junior Holič BAK Junior Holič B 15 3:56.69
Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Marťák ErikMarťák Erik 03 03 CVČ Brezová pod Bradlom DCVČ Brezová pod Bradlom D 14 DNS
Celkom 10 pretekárov
Dorastenci 02 (st, 15.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 1 3:05.15 15.00
2 Durec MartinDurec Martin 05 05 ZŠ Viestová MyjavaZŠ Viestová Myjava 10 3:06.25 12.00
3 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 9 3:08.91 10.00
4 Caletka MichalCaletka Michal 04 04 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 6 3:17.17 9.00
5 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 2 3:20.28 7.00
6 Daniel RichardDaniel Richard 03 03 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 8 3:20.82 6.00
7 Vesperín AndrejVesperín Andrej 04 04 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 3:26.70 2.00
8 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:27.88 1.00
9 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 7 3:33.73
10 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod Bradlom CCVČ Brezová pod Bradlom C 5 3:36.67
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Mladší žiaci

(st, 15.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod Bradlom ACVČ Brezová pod Bradlom A 6 3:32.46 15.00
2 Batka ŠimonBatka Šimon 07 07 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 3 3:43.45 12.00
3 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 2 3:43.81 10.00
4 Surman MartinSurman Martin 07 07 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 10 3:46.85 9.00
5 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:48.19 8.00
6 Herák JakubHerák Jakub 06 06 ZŠ ŠST ČACHTICEZŠ ŠST ČACHTICE 5 3:50.61 7.00
7 Malík MárioMalík Mário 06 06 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 7 3:51.47 6.00
8 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3:53.43 5.00
9 Nosek SamuelNosek Samuel 09 09 ZŠ Školská 2, Holíč BZŠ Školská 2, Holíč B 8 4:17.79 4.00
10 Repta JakubRepta Jakub 07 07 CVČ Brezová pod Bradlom BCVČ Brezová pod Bradlom B 9 4:22.75 3.00
Caletka TimotejCaletka Timotej 08 08 ZŠ Školská 2, Holíč AZŠ Školská 2, Holíč A 4 DNF
Celkom 11 pretekárov