<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB Elán predprogram

Bratislava (17. 2. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.82
2 143 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.90
3 145 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.99
4 260 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.05
5 225 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.37
6 211 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Meško TomášMeško Tomáš 070321 Naša atletikaNaša atletika 4 09.35
2 168 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.69
3 147 Marko PeterMarko Peter 070820 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.77
4 178 Priadka ValérPriadka Valér 081027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.96
5 270 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.00
6 236 Janek JánJanek Ján 071011 Naša atletikaNaša atletika 6 10.27
7 177 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.79
2 167 Kanich RomanKanich Roman 060315 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.49
3 184 Kollár JozefKollár Jozef 060816 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.90
4 212 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.20
5 179 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.90
144 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.79
2 298 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.82
3 143 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.90
4 145 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.99
5 260 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.05
6 235 Meško TomášMeško Tomáš 070321 Naša atletikaNaša atletika 4 09.35
7 225 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.37
8 167 Kanich RomanKanich Roman 060315 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.49
9 211 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.50
10 168 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.69
11 147 Marko PeterMarko Peter 070820 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.77
12 184 Kollár JozefKollár Jozef 060816 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.90
13 178 Priadka ValérPriadka Valér 081027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.96
14 270 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.00
15 212 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.20
16 236 Janek JánJanek Ján 071011 Naša atletikaNaša atletika 6 10.27
17 177 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
18 179 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.90
144 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08.89
2 246 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 08.92
3 197 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.05
4 222 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.17
5 113 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.21
6 117 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.27
7 122 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.34
8 239 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.38
2 119 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.44
3 173 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.55
4 219 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.59
5 196 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79
6 125 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 070525 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.95
263 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.29
2 199 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.39
3 279 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.75
4 181 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.94
5 221 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.94
6 198 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.96
7 174 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.97
8 123 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.71
2 258 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 070914 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.17
3 230 Marková JúliaMarková Júlia 071016 Naša atletikaNaša atletika 5 10.30
4 118 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.51
5 264 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.59
202 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
172 Drobná TamaraDrobná Tamara 080125 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Vanyová ZoraVanyová Zora 080201 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.15
2 112 Balážová NinaBalážová Nina 061116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.18
3 191 Vargová NicolVargová Nicol 070323 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.38
4 124 Thomann Mika LoreThomann Mika Lore 070412 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.55
5 114 Haase LeonieHaase Leonie 070118 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.61
6 165 Semešová SamantaSemešová Samanta 060120 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.75
176 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 080414 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
126 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Durdiaková NikolDurdiaková Nikol 061019 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 09.28
2 240 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.44
3 259 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.49
4 116 Kolarov OliviaKolarov Olivia 060505 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.10
5 120 Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.39
6 164 Matušková TerezaMatušková Tereza 071228 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.45
7 163 Cinová LauraCinová Laura 070621 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 11.84
229 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08.89
2 246 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 08.92
3 197 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.05
4 222 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.17
5 113 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.21
6 117 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.27
7 190 Durdiaková NikolDurdiaková Nikol 061019 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 09.28
8 200 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.29
9 122 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.34
10 115 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.38
11 199 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.39
12 119 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.44
12 240 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.44
14 239 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.45
15 259 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.49
16 173 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.55
17 219 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.59
18 278 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.71
19 279 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.75
20 196 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79
21 181 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.94
21 221 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.94
23 125 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 070525 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.95
24 198 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.96
25 174 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.97
26 123 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
27 116 Kolarov OliviaKolarov Olivia 060505 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.10
28 175 Vanyová ZoraVanyová Zora 080201 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.15
29 258 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 070914 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.17
30 112 Balážová NinaBalážová Nina 061116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.18
31 230 Marková JúliaMarková Júlia 071016 Naša atletikaNaša atletika 5 10.30
32 191 Vargová NicolVargová Nicol 070323 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.38
33 120 Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.39
34 164 Matušková TerezaMatušková Tereza 071228 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.45
35 118 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.51
36 124 Thomann Mika LoreThomann Mika Lore 070412 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.55
37 114 Haase LeonieHaase Leonie 070118 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.61
38 165 Semešová SamantaSemešová Samanta 060120 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.75
39 264 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.59
40 163 Cinová LauraCinová Laura 070621 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 11.84
263 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
202 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
172 Drobná TamaraDrobná Tamara 080125 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
176 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 080414 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
126 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
229 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:03) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.15
2 274 Machata RichardMachata Richard 080519 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.23
3 170 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.23
4 216 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.40
5 272 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.56
6 262 Uhrík LukášUhrík Lukáš 090721 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 09.57
7 188 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
8 252 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 080223 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:03) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.64
2 296 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.80
3 226 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.94
4 227 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.97
5 155 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.21
6 261 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 091026 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.27
7 154 Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.32
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:03) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.00
2 152 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.15
3 150 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.56
4 185 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.57
5 242 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.72
6 156 Liška JakubLiška Jakub 090507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.15
218 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:03) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Anderson ThomasAnderson Thomas 081129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.46
2 151 Gašparík MichalGašparík Michal 080611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.06
3 215 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.05
4 276 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.90
217 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
254 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS
153 Grófik RóbertGrófik Róbert 091020 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:03) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Hladík JakubHladík Jakub 080226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.08
2 186 Halenár DanielHalenár Daniel 081015 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.11
3 169 Janiga TomášJaniga Tomáš 080502 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.51
4 171 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.78
5 158 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.80
6 157 Matušík LukášMatušík Lukáš 090716 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.57
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.15
2 274 Machata RichardMachata Richard 080519 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.23
2 170 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.23
4 216 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.40
5 271 Anderson ThomasAnderson Thomas 081129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.46
6 272 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.56
7 262 Uhrík LukášUhrík Lukáš 090721 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 09.57
8 273 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.64
9 188 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
10 296 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.80
11 252 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 080223 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.84
12 226 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.94
13 227 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.97
14 277 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.00
15 151 Gašparík MichalGašparík Michal 080611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.06
16 187 Hladík JakubHladík Jakub 080226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.08
17 186 Halenár DanielHalenár Daniel 081015 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.11
18 152 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.15
19 155 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.21
20 261 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 091026 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.27
21 154 Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.32
22 169 Janiga TomášJaniga Tomáš 080502 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.51
23 150 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.56
24 185 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.57
25 242 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.72
26 171 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.78
27 158 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.80
28 215 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.05
29 156 Liška JakubLiška Jakub 090507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.15
30 157 Matušík LukášMatušík Lukáš 090716 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.57
31 276 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.90
218 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
217 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
254 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS
153 Grófik RóbertGrófik Róbert 091020 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.04
2 139 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.47
3 136 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.59
4 249 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 09.63
5 128 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.64
6 231 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 7 09.70
7 194 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.01
8 140 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.72
2 241 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.06
3= 133 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.06
3= 269 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.06
5 141 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
6 129 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.26
7 132 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.29
8 251 Mozolová SimonaMozolová Simona 091231 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 12.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
2 248 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.07
3 266 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.13
4 250 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.15
5 234 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 5 10.27
6 137 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.29
7 193 Kolenčiak KarolínaKolenčiak Karolína 080616 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 10.51
8 134 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 090402 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.05
2 130 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.16
3 288 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.29
4 233 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 Naša atletikaNaša atletika 3 10.47
5 182 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.62
6 166 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.62
7 224 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.65
8 192 Jánošová SimonaJánošová Simona 080626 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 10.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 127 Bačová KarolínaBačová Karolína 081025 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.46
2 131 Garajová EmaGarajová Ema 091204 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.77
3 138 Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.03
4 287 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.25
5 267 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.59
6 232 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 5 11.66
7 265 Bartoňová AdelaBartoňová Adela 091225 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.94
135 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 090928 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.04
2 139 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.47
3 136 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.59
4 249 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 09.63
5 128 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.64
6 231 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 7 09.70
7 289 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.72
8 302 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
9 194 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.01
10 268 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 090402 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.05
11 241 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.06
11 133 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.06
11 269 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.06
14 248 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.07
15 140 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.08
16 266 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.13
17 250 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.15
18 141 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
18 130 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.16
20 129 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.26
21 234 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 5 10.27
22 132 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.29
22 137 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.29
22 288 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.29
25 127 Bačová KarolínaBačová Karolína 081025 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.46
26 233 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 Naša atletikaNaša atletika 3 10.47
27 193 Kolenčiak KarolínaKolenčiak Karolína 080616 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 10.51
28 134 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.58
29 182 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.62
29 166 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.62
31 224 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.65
32 131 Garajová EmaGarajová Ema 091204 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.77
33 192 Jánošová SimonaJánošová Simona 080626 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 10.80
34 138 Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.03
35 287 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.25
36 267 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.59
37 232 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 5 11.66
38 265 Bartoňová AdelaBartoňová Adela 091225 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.94
39 251 Mozolová SimonaMozolová Simona 091231 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 12.83
135 Kopicová SaskiaKopicová Saskia 090928 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS