<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB Elán predprogram

Bratislava (17. 2. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 298 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:45.02
2 162 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:55.89
3 260 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:00.04
4 168 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:00.54
5 270 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:02.94
6 144 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:06.38
7 257 Stančík BranislavStančík Branislav 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:08.25
8 212 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.75
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 243 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:02.14
2 259 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:05.74
3 278 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:08.40
4 164 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:10.59
5 196 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.70
6 255 Vitková NatáliaVitková Natália 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:18.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 258 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:12.61
2 189 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 2:17.62
3 221 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:18.72
4 264 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:20.01
5 163 Cinová LauraCinová Laura 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:24.48
202 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 243 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:02.14
2 259 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:05.74
3 278 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:08.40
4 164 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:10.59
5 258 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:12.61
6 196 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.70
7 189 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 2:17.62
8 221 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:18.72
9 255 Vitková NatáliaVitková Natália 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:18.92
10 264 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:20.01
11 163 Cinová LauraCinová Laura 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:24.48
202 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 170 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 1:56.26
2 188 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:57.30
3 296 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:57.70
4 262 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:59.02
5 187 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:07.21
6 286 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:13.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 277 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:09.63
2 169 Janiga TomášJaniga Tomáš 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:10.90
3 252 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:11.70
4 273 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:11.81
5 227 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:19.24
218 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 271 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:12.19
2 274 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:17.40
3 261 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:19.87
4 226 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:22.15
5 215 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:32.12
254 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
217 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 170 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 1:56.26
2 188 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:57.30
3 296 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:57.70
4 262 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:59.02
5 187 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:07.21
6 277 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:09.63
7 169 Janiga TomášJaniga Tomáš 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:10.90
8 252 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:11.70
9 273 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:11.81
10 271 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:12.19
11 286 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:13.18
12 274 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:17.40
13 227 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:19.24
14 261 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:19.87
15 226 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:22.15
16 215 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:32.12
218 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
254 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
217 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 249 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:04.45
2 285 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:05.15
3 289 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:10.93
4 244 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:20.42
5 269 Veal IsabelaVeal Isabela 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:24.39
6 241 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:29.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 266 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.90
2 250 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:19.49
3 288 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:21.74
4 256 Nogová NinaNogová Nina 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:23.41
5 232 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 2:23.90
6 224 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:26.85
7 248 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:29.68
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 194 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 2:12.01
2 268 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:14.18
3 192 Jánošová SimonaJánošová Simona 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 2:29.05
4 267 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:37.74
5 287 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:40.35
6 265 Bartoňová AdelaBartoňová Adela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:40.61
7 251 Mozolová SimonaMozolová Simona 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 3:00.30
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 249 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:04.45
2 285 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:05.15
3 289 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:10.93
4 194 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 2:12.01
5 268 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:14.18
6 266 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.90
7 250 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:19.49
8 244 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:20.42
9 288 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:21.74
10 256 Nogová NinaNogová Nina 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:23.41
11 232 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 2:23.90
12 269 Veal IsabelaVeal Isabela 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:24.39
13 224 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:26.85
14 192 Jánošová SimonaJánošová Simona 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 2:29.05
15 241 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:29.10
16 248 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:29.68
17 267 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:37.74
18 287 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:40.35
19 265 Bartoňová AdelaBartoňová Adela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:40.61
20 251 Mozolová SimonaMozolová Simona 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 3:00.30