<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB Elán predprogram

Bratislava (17. 2. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 348 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 2 403 x403.00x403.00395.00
2 178 Priadka ValérPriadka Valér
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 6 376 345.00349.00348.00349.00376.00
3 159 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 1 360 350.00359.00317.00359.00360.00
4 291 Mišinec MaximMišinec Maxim
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 3 340 340.00x335.00340.00x
5 160 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 7 315 301.00293.00315.00315.00310.00
6 177 Krkoška SamuelKrkoška Samuel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 4 298 284.00278.00298.00298.00x
7 179 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 5 270 255.00232.00266.00266.00270.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 281 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 12 418 397.00418.00407.00418.00408.00
2 238 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
Naša atletikaNaša atletika
06 06 13 407 398.00407.00383.00407.00403.00
3 301 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 11 396 358.00378.00387.00387.00396.00
4 280 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 14 389 379.00x389.00389.00384.00
5 228 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 10 383 377.00287.00383.00383.00279.00
6 175 Vanyová ZoraVanyová Zora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 6 352 309.00352.00313.00352.00x
7 292 Košťanová KatarínaKošťanová Katarína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 2 320 308.00320.00278.00320.00x
8 181 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 8 318 315.00305.00258.00315.00318.00
9 174 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 7 318 287.00294.00318.00318.00285.00
10 161 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 9 317 303.00317.00x317.00269.00
11 293 Oravcová VeronikaOravcová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 3 314 314.00305.00x314.00299.00
12 173 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 5 294 294.00239.00259.00294.00255.00
176 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 4 DNS ---0-
172 Drobná TamaraDrobná Tamara
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 DNS ---0-
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 302 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 370 341.00340.00346.00346.00370.00
2 297 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 2 360 327.00353.00359.00359.00360.00
Celkom 2 pretekárov