<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB Elán predprogram

Bratislava (17. 2. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 11:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Brezina MatejBrezina Matej 061030 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.10
2 225 Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 13.18
3 162 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.62
4 211 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
5 147 Marko PeterMarko Peter 070820 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 16.50
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.20
2 197 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.19
3 113 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.56
4 239 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.67
5 117 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 12.80
200 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.47
2 222 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 12.77
3 199 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.16
4 279 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.24
5 243 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.31
6 198 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.89
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.20
2 197 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.19
3 219 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.47
4 113 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.56
5 239 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.67
6 222 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 12.77
7 117 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 12.80
8 199 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.16
9 279 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.24
10 243 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.31
11 198 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.89
200 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 11:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.84
2 214 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.40
3 216 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.20
4 242 Šuba PeterŠuba Peter 080101 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 14.46
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 11:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.20
2 136 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.78
3 139 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.31
4 244 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.73
Celkom 4 pretekári