<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (8. 2. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.93
2 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.11
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.69
4 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.83
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.12
2 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.63
3 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 22.66
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.06
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.74
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.43
3 335 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 25.27
4 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.60
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.22
2 301 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.79
3 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 25.99
4 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.06
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kojš VladimírKojš Vladimír 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 22.14
2 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.63
3 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 32.26
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.93
2 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.11
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.22
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.69
5 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.83
6 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.12
7 Kojš VladimírKojš Vladimír 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 22.14
8 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.63
9 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 22.66
10 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.74
11 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.06
12 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.43
13 301 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.79
14 335 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 25.27
15 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.60
16 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 25.99
17 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.63
18 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 32.26
19 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.06

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.65
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.77
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.07
4 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 23.24
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.10
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 22.34
3 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.82
4 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.05
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.38
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.48
4 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 24.07
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.49
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.78
3 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.79
4 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.30
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.45
2 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.79
3 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.20
4 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 24.79
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.96
2 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.34
3 Chúpeková JankaChúpeková Janka 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 31.18
Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.25
2 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.58
3 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.63
4 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 26.02
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.42
3 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.91
Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.33
2 Kittlerová ViktóriaKittlerová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.48
3 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.74
4 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.65
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31
2 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.36
3 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.35
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.65
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.77
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.07
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.10
5 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 22.34
6 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.82
7 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.00
8 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.05
9 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 23.24
10 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.38
11 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.45
12 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.48
13 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.49
14 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.78
15 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.79
16 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.96
17 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 24.07
18 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.20
19 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.25
20 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31
21 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.33
22 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.58
23 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.79
23 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 24.79
25 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
26 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.30
27 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.34
28 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.36
29 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.42
30 Kittlerová ViktóriaKittlerová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.48
31 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.63
32 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.74
33 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.91
34 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 26.02
35 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.65
36 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.35
37 Chúpeková JankaChúpeková Janka 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 31.18
Budiaková MartinaBudiaková Martina 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Budiaková AnnaBudiaková Anna 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.08
2 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 25.49
3 Kakaš ViliamKakaš Viliam 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.75
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.34
2 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.67
3 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.86
4 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 26.25
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.47
2 Kollarovič Peter NoeKollarovič Peter Noe 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 27.30
3 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.48
4 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.25
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.12
2 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.91
3 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 27.03
4 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.21
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.08
2 307 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.12
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.34
4 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 25.49
5 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.67
6 Kakaš ViliamKakaš Viliam 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.75
7 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.86
8 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.00
9 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 26.25
10 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.47
11 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.91
12 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 27.03
13 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.21
14 Kollarovič Peter NoeKollarovič Peter Noe 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 27.30
15 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.48
16 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.25

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.89
2 312 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.78
3 310 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.80
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 24.14
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.22
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.01
3 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 26.03
Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.37
2 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 25.54
3 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.83
4 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.64
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 25.93
2 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.62
3 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.82
4 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 28.15
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.77
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.40
3 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.56
4 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.93
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.61
2 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.34
3 Pischová JuditkaPischová Juditka 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.62
4 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.80
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.48
2 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.77
3 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.49
4 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.75
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.31
2 Pleschová JúliaPleschová Júlia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 28.31
Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.89
2 312 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.78
3 310 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.80
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 24.14
5 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.22
6 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.61
7 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.77
8 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.34
9 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.37
10 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.40
11 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 25.54
12 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.56
13 Pischová JuditkaPischová Juditka 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.62
14 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.83
15 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 25.93
16 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.01
17 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 26.03
18 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.31
19 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.48
20 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.62
21 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.64
22 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.77
23 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.82
24 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 28.15
25 Pleschová JúliaPleschová Júlia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 28.31
26 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.93
27 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.80
28 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.49
29 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.75
Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS