<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (8. 2. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 12:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 13 427 x420427427377387420
2 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 14 414 388390399399385414413
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060801 12 395 370357363370359393395
4 336 Stranovský ViktorStranovský Viktor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061015 4 385 367355370370372382385
5 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 8 384 354370358370359355384
6 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070131 10 375 358x375375350xx
7 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060419 6 372 346369350369372357367
8 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060703 5 366 366x336366345x345
9 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
070417 11 358 344347358358
10 Rybár RoderikRybár Roderik
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
070613 1 358 358347x358
11 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060718 7 344 344325335344
12 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
070608 3 282 272261282282
13 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071028 2 235 235234232235
14 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 9 000 xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 15 428 373395394395390428408
2 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 4 407 375365326375x391407
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 21 405 405385368405388381383
4 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 23 400 400381365400359397355
5 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070125 18 395 373371336373355374395
6 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 3 390 370378355378369390384
7 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 19 389 389356320389369388356
8 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 22 378 328369378378345373348
9 317 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 17 360 360341342360
10 Brezovská SofiaBrezovská Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 1 354 354340331354
11 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071229 5 353 353x-353
12 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070927 14 340 340303335340
13 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070620 16 338 333338328338
14 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070414 11 334 x334334334
15 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070825 13 333 333319295333
16 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070811 12 333 275333305333
17 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070719 2 331 331321317331
18 329 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070618 9 318 318--318
19 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
070830 7 317 269300317317
20 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 8 317 xx317317
21 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070705 10 310 310x306310
22 Marková JúliaMarková Júlia
Naša atletikaNaša atletika
071016 6 297 286282297297
Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 20 NM xxx0.0
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 1 352 352266x352
2 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 6 340 340x297340
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080522 8 333 333328277333
4 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080926 3 332 x332x332
5 Kakaš ViliamKakaš Viliam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
081017 2 315 282315244315
6 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090608 7 306 x306296306
7 330 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080618 4 296 263x296296
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 311 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
080320 15 372 372-368372
2 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
080315 14 372 372353345372
3 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletikaNaša atletika
090103 13 372 372--372
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
080910 10 334 319334313334
5 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080422 12 333 xx333333
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
080509 11 326 326313320326
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
090202 2 298 x262298298
8 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090310 9 293 x293x293
9 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080522 8 288 273271288288
10 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletikaNaša atletika
090830 5 284 284259275284
11 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080126 6 264 264x262264
12 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
090508 3 252 214249252252
13 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 1 241 234241x241
14= Balková TeréziaBalková Terézia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080131 4 000 xxx0.0
14= Koštalová TimeaKoštalová Timea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
090502 7 000 xxx0.0
Celkom 15 pretekárov