<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (8. 2. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 12:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 13 427 x 420 427 427 377 387 420
2 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 14 414 388 390 399 399 385 414 413
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 12 395 370 357 363 370 359 393 395
4 336 Stranovský ViktorStranovský Viktor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 385 367 355 370 370 372 382 385
5 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 384 354 370 358 370 359 355 384
6 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 10 375 358 x 375 375 350 x x
7 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 372 346 369 350 369 372 357 367
8 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 366 366 x 336 366 345 x 345
9 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 11 358 344 347 358 358
10 Rybár RoderikRybár Roderik
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
07 07 1 358 358 347 x 358
11 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 344 344 325 335 344
12 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 3 282 272 261 282 282
13 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 235 235 234 232 235
14 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 000 x x x -
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 428 373 395 394 395 390 428 408
2 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 4 407 375 365 326 375 x 391 407
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 21 405 405 385 368 405 388 381 383
4 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 23 400 400 381 365 400 359 397 355
5 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 18 395 373 371 336 373 355 374 395
6 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 3 390 370 378 355 378 369 390 384
7 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 19 389 389 356 320 389 369 388 356
8 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 22 378 328 369 378 378 345 373 348
9 317 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 17 360 360 341 342 360
10 Brezovská SofiaBrezovská Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 354 354 340 331 354
11 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 353 353 x - 353
12 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 14 340 340 303 335 340
13 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 16 338 333 338 328 338
14 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 11 334 x 334 334 334
15 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 13 333 333 319 295 333
16 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 12 333 275 333 305 333
17 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 2 331 331 321 317 331
18 329 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 9 318 318 - - 318
19 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
07 07 7 317 269 300 317 317
20 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 8 317 x x 317 317
21 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 10 310 310 x 306 310
22 Marková JúliaMarková Júlia
Naša atletikaNaša atletika
07 07 6 297 286 282 297 297
Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 20 NM x x x -
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 1 352 352 266 x 352
2 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 6 340 340 x 297 340
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 8 333 333 328 277 333
4 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 3 332 x 332 x 332
5 Kakaš ViliamKakaš Viliam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 2 315 282 315 244 315
6 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 7 306 x 306 296 306
7 330 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 4 296 263 x 296 296
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 311 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 15 372 372 - 368 372
2 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 14 372 372 353 345 372
3 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletikaNaša atletika
09 09 13 372 372 - - 372
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
08 08 10 334 319 334 313 334
5 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 12 333 x x 333 333
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
08 08 11 326 326 313 320 326
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 2 298 x 262 298 298
8 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 9 293 x 293 x 293
9 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 8 288 273 271 288 288
10 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletikaNaša atletika
09 09 5 284 284 259 275 284
11 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 6 264 264 x 262 264
12 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
09 09 3 252 214 249 252 252
13 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 1 241 234 241 x 241
14= Balková TeréziaBalková Terézia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 4 000 x x x -
14= Koštalová TimeaKoštalová Timea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
09 09 7 000 x x x -
Celkom 15 pretekárov