<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (8. 2. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 332 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:55.65
2 335 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:02.93
3 333 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:03.14
4 337 Ondruš FilipOndruš Filip 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 2:04.85
5 334 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:05.85
6 336 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:21.19
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:44.10
2 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:48.82
3 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:54.73
4 317 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.86
5 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:58.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:03.88
2 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:05.01
3 320 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:07.58
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 326 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:57.55
2 323 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:10.71
3 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:13.90
4 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:19.96
5 329 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:33.44
6 325 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:35.85
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:44.10
2 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:48.82
3 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:54.73
4 317 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.86
5 326 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:57.55
6 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:58.96
7 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:03.88
8 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:05.01
9 320 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:07.58
10 323 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:10.71
11 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:13.90
12 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:19.96
13 329 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:33.44
14 325 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:35.85

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 330 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:17.31
2 328 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:34.63
Celkom 2 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 311 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:03.19
2 310 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:11.55
3 312 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:16.51
Celkom 3 pretekári