<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (8. 2. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 10.90 09.90 10.00 09.60 10.00 09.60 10.80 10.90
2 Bohunický LukášBohunický Lukáš
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
07 07 3 10.50 10.40 08.80 09.90 10.40 09.10 10.50 09.80
3 337 Ondruš FilipOndruš Filip
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 11 09.30 09.20 08.90 - 9.20 09.30 08.60 08.80
4 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 08.50 08.10 08.30 08.00 8.30 08.50 07.60 07.50
5 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 9 08.20 07.90 07.80 07.50 7.90 08.20 07.40 08.20
6 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 12 07.90 07.90 07.50 07.50 7.90 07.40 - -
7 Bacigál DominikBacigál Dominik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 1 07.80 07.30 06.80 07.10 7.30 - - 07.80
8 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 07.30 07.30 07.20 07.20 7.30 - 07.20 06.60
9 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 07.30 04.90 06.50 07.30 7.30 - - -
10 333 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 4 07.30 06.20 07.30 - 7.30 - - -
11 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 14 07.20 06.10 07.20 06.60 7.20 - - -
12 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 07.10 06.70 07.00 07.10 7.10 - - -
13 Kaufman TimotejKaufman Timotej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 7 06.30 06.30 06.00 05.80 6.30 - - -
14 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 13 04.80 04.80 04.80 04.40 4.80 - - -
Celkom 14 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 9 11.10 09.10 10.10 10.50 10.50 11.10 11.00 11.00
2 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 10.30 09.40 09.60 09.90 9.90 10.30 10.10 07.50
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 10.00 09.50 09.80 09.10 9.80 10.00 09.40 09.90
4 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 6 09.80 09.00 09.80 08.70 9.80 09.40 09.20 09.00
5 322 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 11 09.40 08.70 09.40 08.80 9.40 - - -
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 17 09.10 08.40 08.20 09.10 9.10 - - -
7 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
07 07 7 08.10 07.80 07.50 08.10 8.10 - - -
8 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 13 06.90 05.80 06.90 06.90 6.90 06.40 06.00 06.80
9 306 Pavelková BibianaPavelková Bibiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 12 06.90 06.00 06.90 06.60 6.90 - - -
10 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 15 06.70 06.50 06.70 06.40 6.70 - - -
11 Marková JúliaMarková Júlia
Naša atletikaNaša atletika
07 07 10 06.70 06.50 06.30 06.70 6.70 - - -
12 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 06.50 06.50 06.10 06.40 6.50 - - -
13 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 18 06.30 06.20 06.30 05.80 6.30 - - -
14 Méryová NelaMéryová Nela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 16 06.20 06.20 06.10 05.90 6.20 - - -
15 Lieskovská HankaLieskovská Hanka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 8 05.50 05.50 05.50 05.30 5.50 - - -
16 Sárazová EvaSárazová Eva
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 14 05.30 05.30 04.70 04.70 5.30 - - -
Celkom 16 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 10 08.80 08.40 08.80 08.80 8.80 08.80 08.70 07.90
2 Katruškin LeoKatruškin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 7 08.80 07.90 07.80 08.80 8.80 08.60 07.80 07.60
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 4 08.10 08.00 08.10 08.00 8.10 07.60 - -
4 Kollarovič Peter NoeKollarovič Peter Noe
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 8 07.50 07.50 07.20 06.70 7.50 06.70 - -
5 328 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 5 06.80 06.50 06.80 06.70 6.80 06.70 06.20 06.70
6 Kakaš ViliamKakaš Viliam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 6 06.70 05.60 06.40 06.70 6.70 06.70 - -
7 307 Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 15 06.50 06.50 05.40 04.90 6.50 05.00 05.10 05.90
8 Mistrík ŠimonMistrík Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 11 06.30 06.00 06.30 05.80 6.30 06.00 05.80 06.30
9 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 06.20 06.20 05.10 05.80 6.20 - - -
10 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 14 06.10 06.10 05.90 05.60 6.10 - - -
11 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 06.10 05.30 06.10 05.30 6.10 - - -
12 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 12 05.60 05.50 05.60 04.90 5.60 - - -
13 Ashford NicholasAshford Nicholas
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 05.40 05.30 05.00 05.40 5.40 - - -
14 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 05.20 05.20 04.90 05.20 5.20 - - -
15 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 13 05.20 05.20 04.70 05.00 5.20 - - -
16 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 04.90 04.40 04.10 04.90 4.90 - - -
Celkom 16 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 5 08.30 06.20 06.50 06.80 6.80 08.30 08.00 08.20
2 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 12 06.70 06.10 06.70 05.80 6.70 06.50 06.00 06.30
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 13 06.60 05.10 06.10 05.90 6.10 06.60 06.00 06.40
4 Šantavá NelaŠantavá Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 11 06.50 05.30 06.30 05.80 6.30 06.50 - -
5 Durasová MichaelaDurasová Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 15 06.40 06.40 05.80 06.40 6.40 - - -
6 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 14 06.20 05.80 06.00 05.10 6.00 06.00 06.20 05.10
7 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletikaNaša atletika
09 09 8 05.90 05.80 05.90 05.90 5.90 - - -
8 Horňáková DominikaHorňáková Dominika
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 4 05.60 04.50 05.60 - 5.60 - - -
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 6 05.50 05.30 05.50 05.30 5.50 - - -
10 Baníková AlexandraBaníková Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 05.30 04.50 05.30 05.00 5.30 - - -
11 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 05.10 05.10 04.30 - 5.10 - - -
12 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 05.00 04.80 04.60 05.00 5.00 - - -
13 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 04.80 04.80 04.80 04.60 4.80 - - -
14 Pleschová JúliaPleschová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 04.50 04.30 04.50 04.20 4.50 - - -
15 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 7 04.50 03.00 04.50 - 4.50 - - -
16 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
09 09 16 04.20 04.20 02.80 04.00 4.20 - - -
Celkom 16 pretekárov