<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (8. 2. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 10.90 09.9010.0009.6010.0009.6010.8010.90
2 Bohunický LukášBohunický Lukáš
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
07 07 3 10.50 10.4008.8009.9010.4009.1010.5009.80
3 337 Ondruš FilipOndruš Filip
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 11 09.30 09.2008.90-09.2009.3008.6008.80
4 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 08.50 08.1008.3008.0008.3008.5007.6007.50
5 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 9 08.20 07.9007.8007.5007.9008.2007.4008.20
6 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 12 07.90 07.9007.5007.5007.9007.40--
7 Bacigál DominikBacigál Dominik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 1 07.80 07.3006.8007.1007.30--07.80
8 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 07.30 07.3007.2007.2007.30-07.2006.60
9 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 07.30 04.9006.5007.3007.30---
10 333 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 4 07.30 06.2007.30-07.30---
11 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 14 07.20 06.1007.2006.6007.20---
12 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 07.10 06.7007.0007.1007.10---
13 Kaufman TimotejKaufman Timotej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 7 06.30 06.3006.0005.8006.30---
14 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 13 04.80 04.8004.8004.4004.80---
Celkom 14 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 9 11.10 09.1010.1010.5010.5011.1011.0011.00
2 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 10.30 09.4009.6009.9009.9010.3010.1007.50
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 10.00 09.5009.8009.1009.8010.0009.4009.90
4 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 6 09.80 09.0009.8008.7009.8009.4009.2009.00
5 322 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 11 09.40 08.7009.4008.8009.40---
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 17 09.10 08.4008.2009.1009.10---
7 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
07 07 7 08.10 07.8007.5008.1008.10---
8 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 13 06.90 05.8006.9006.9006.9006.4006.0006.80
9 306 Pavelková BibianaPavelková Bibiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 12 06.90 06.0006.9006.6006.90---
10 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 15 06.70 06.5006.7006.4006.70---
11 Marková JúliaMarková Júlia
Naša atletikaNaša atletika
07 07 10 06.70 06.5006.3006.7006.70---
12 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 06.50 06.5006.1006.4006.50---
13 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 18 06.30 06.2006.3005.8006.30---
14 Méryová NelaMéryová Nela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 16 06.20 06.2006.1005.9006.20---
15 Lieskovská HankaLieskovská Hanka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 8 05.50 05.5005.5005.3005.50---
16 Sárazová EvaSárazová Eva
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 14 05.30 05.3004.7004.7005.30---
Celkom 16 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 10 08.80 08.4008.8008.8008.8008.8008.7007.90
2 Katruškin LeoKatruškin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 7 08.80 07.9007.8008.8008.8008.6007.8007.60
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 4 08.10 08.0008.1008.0008.1007.60--
4 Kollarovič Peter NoeKollarovič Peter Noe
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 8 07.50 07.5007.2006.7007.5006.70--
5 328 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 5 06.80 06.5006.8006.7006.8006.7006.2006.70
6 Kakaš ViliamKakaš Viliam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 6 06.70 05.6006.4006.7006.7006.70--
7 307 Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 15 06.50 06.5005.4004.9006.5005.0005.1005.90
8 Mistrík ŠimonMistrík Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 11 06.30 06.0006.3005.8006.3006.0005.8006.30
9 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 06.20 06.2005.1005.8006.20---
10 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 14 06.10 06.1005.9005.6006.10---
11 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 06.10 05.3006.1005.3006.10---
12 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 12 05.60 05.5005.6004.9005.60---
13 Ashford NicholasAshford Nicholas
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 05.40 05.3005.0005.4005.40---
14 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 05.20 05.2004.9005.2005.20---
15 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 13 05.20 05.2004.7005.0005.20---
16 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 04.90 04.4004.1004.9004.90---
Celkom 16 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 5 08.30 06.2006.5006.8006.8008.3008.0008.20
2 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 12 06.70 06.1006.7005.8006.7006.5006.0006.30
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 13 06.60 05.1006.1005.9006.1006.6006.0006.40
4 Šantavá NelaŠantavá Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 11 06.50 05.3006.3005.8006.3006.50--
5 Durasová MichaelaDurasová Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 15 06.40 06.4005.8006.4006.40---
6 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 14 06.20 05.8006.0005.1006.0006.0006.2005.10
7 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletikaNaša atletika
09 09 8 05.90 05.8005.9005.9005.90---
8 Horňáková DominikaHorňáková Dominika
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 4 05.60 04.5005.60-05.60---
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 6 05.50 05.3005.5005.3005.50---
10 Baníková AlexandraBaníková Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 05.30 04.5005.3005.0005.30---
11 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 2 05.10 05.1004.30-05.10---
12 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 05.00 04.8004.6005.0005.00---
13 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 04.80 04.8004.8004.6004.80---
14 Pleschová JúliaPleschová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 04.50 04.3004.5004.2004.50---
15 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 7 04.50 03.0004.50-04.50---
16 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
09 09 16 04.20 04.2002.8004.0004.20---
Celkom 16 pretekárov