<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (8. 2. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.93
2 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.11
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.69
4 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.83
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.12
2 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.63
3 Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 4 22.66
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.06
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.74
2 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.43
3 335 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 25.27
4 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.60
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.22
2 301 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.79
3 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 Naša atletikaNaša atletika 3 25.99
4 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.06
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 8.2.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kojš VladimírKojš Vladimír 061003 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 22.14
2 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.63
3 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 32.26
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.93
2 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.11
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.22
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.69
5 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.83
6 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.12
7 Kojš VladimírKojš Vladimír 061003 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 22.14
8 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.63
9 Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 4 22.66
10 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.74
11 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.06
12 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.43
13 301 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.79
14 335 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 25.27
15 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.60
16 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 Naša atletikaNaša atletika 3 25.99
17 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.63
18 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 32.26
19 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.06

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.65
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.77
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.07
4 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 23.24
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.10
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 22.34
3 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.82
4 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.05
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.38
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.48
4 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 060921 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 24.07
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.49
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.78
3 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.79
4 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.30
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.45
2 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.79
3 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.20
4 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 Naša atletikaNaša atletika 4 24.79
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.96
2 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.34
3 Chúpeková JankaChúpeková Janka 070613 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 31.18
Budiaková MartinaBudiaková Martina 071201 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.25
2 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.58
3 Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.63
4 Marková JúliaMarková Júlia 071016 Naša atletikaNaša atletika 1 26.02
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.42
3 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.91
Budiaková AnnaBudiaková Anna 071201 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.33
2 Kittlerová ViktóriaKittlerová Viktória 060315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.48
3 Sárazová EvaSárazová Eva 071115 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.74
4 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 070825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.65
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 8.2.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rakusová NatáliaRakusová Natália 070125 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31
2 Balážová NinaBalážová Nina 061116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.36
3 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.35
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21.65
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.77
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.07
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.10
5 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 22.34
6 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.82
7 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.00
8 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.05
9 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 23.24
10 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.38
11 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.45
12 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.48
13 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.49
14 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.78
15 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.79
16 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.96
17 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 060921 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 24.07
18 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.20
19 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.25
20 Rakusová NatáliaRakusová Natália 070125 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.31
21 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.33
22 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.58
23 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.79
23 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 Naša atletikaNaša atletika 4 24.79
25 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.16
26 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.30
27 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.34
28 Balážová NinaBalážová Nina 061116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.36
29 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.42
30 Kittlerová ViktóriaKittlerová Viktória 060315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.48
31 Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.63
32 Sárazová EvaSárazová Eva 071115 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.74
33 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.91
34 Marková JúliaMarková Júlia 071016 Naša atletikaNaša atletika 1 26.02
35 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 070825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.65
36 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.35
37 Chúpeková JankaChúpeková Janka 070613 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 31.18
Budiaková MartinaBudiaková Martina 071201 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Budiaková AnnaBudiaková Anna 071201 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.08
2 Talafa MartinTalafa Martin 090608 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 25.49
3 Kakaš ViliamKakaš Viliam 081017 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.75
4 Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.34
2 Ashford NicholasAshford Nicholas 081216 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.67
3 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.86
4 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 26.25
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.47
2 Kollarovič Peter NoeKollarovič Peter Noe 080404 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 27.30
3 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.48
4 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.25
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.12
2 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.91
3 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 27.03
4 Katruškin LeoKatruškin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.21
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.08
2 307 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.12
3 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.34
4 Talafa MartinTalafa Martin 090608 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 25.49
5 Ashford NicholasAshford Nicholas 081216 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.67
6 Kakaš ViliamKakaš Viliam 081017 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.75
7 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.86
8 Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.00
9 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 26.25
10 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.47
11 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.91
12 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 27.03
13 Katruškin LeoKatruškin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.21
14 Kollarovič Peter NoeKollarovič Peter Noe 080404 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 27.30
15 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.48
16 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.25

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.89
2 312 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.78
3 310 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.80
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 2 24.14
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.22
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.01
3 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 Naša atletikaNaša atletika 1 26.03
Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.37
2 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 081218 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 25.54
3 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.83
4 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.64
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 3 25.93
2 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.62
3 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 080623 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.82
4 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 4 28.15
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.77
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.40
3 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.56
4 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.93
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.61
2 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 090126 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.34
3 Pischová JuditkaPischová Juditka 080724 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.62
4 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.80
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.48
2 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.77
3 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.49
4 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.75
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.31
2 Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 28.31
Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 080612 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.89
2 312 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.78
3 310 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.80
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 2 24.14
5 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.22
6 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.61
7 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.77
8 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 090126 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.34
9 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.37
10 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 25.40
11 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 081218 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 25.54
12 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.56
13 Pischová JuditkaPischová Juditka 080724 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 25.62
14 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.83
15 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 3 25.93
16 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.01
17 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 Naša atletikaNaša atletika 1 26.03
18 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.31
19 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.48
20 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.62
21 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.64
22 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.77
23 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 080623 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.82
24 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 4 28.15
25 Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 28.31
26 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.93
27 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.80
28 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.49
29 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.75
Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 080612 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 332 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:55.65
2 335 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:02.93
3 333 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:03.14
4 337 Ondruš FilipOndruš Filip 070418 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 2:04.85
5 334 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:05.85
6 336 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:21.19
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 8.2.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:44.10
2 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:48.82
3 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:54.73
4 317 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.86
5 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:58.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (pi, 8.2.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:03.88
2 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:05.01
3 320 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:07.58
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 8.2.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 326 Grmanová LauraGrmanová Laura 060105 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:57.55
2 323 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 061030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:10.71
3 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:13.90
4 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:19.96
5 329 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:33.44
6 325 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:35.85
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:44.10
2 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:48.82
3 319 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:54.73
4 317 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.86
5 326 Grmanová LauraGrmanová Laura 060105 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:57.55
6 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:58.96
7 322 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:03.88
8 321 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:05.01
9 320 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:07.58
10 323 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 061030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:10.71
11 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:13.90
12 327 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 070902 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:19.96
13 329 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:33.44
14 325 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:35.85

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 330 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:17.31
2 328 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:34.63
Celkom 2 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 311 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:03.19
2 310 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:11.55
3 312 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:16.51
Celkom 3 pretekári

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 302 Salazar FrancescoSalazar Francesco 060822 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 3:22.92
2 301 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:38.37
Celkom 2 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 3:32.21
2 304 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:40.38
3 305 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 3:41.24
4 306 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 070822 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 4:19.03
Celkom 4 pretekári

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 307 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 4:02.92
Celkom 1 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 8.2.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 309 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 4:00.57
Celkom 1 pretekári

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 12:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 13 427 x420427427377387420
2 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 14 414 388390399399385414413
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060801 12 395 370357363370359393395
4 336 Stranovský ViktorStranovský Viktor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061015 4 385 367355370370372382385
5 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 8 384 354370358370359355384
6 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070131 10 375 358x375375350xx
7 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060419 6 372 346369350369372357367
8 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060703 5 366 366x336366345x345
9 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
070417 11 358 344347358358
10 Rybár RoderikRybár Roderik
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
070613 1 358 358347x358
11 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060718 7 344 344325335344
12 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
070608 3 282 272261282282
13 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071028 2 235 235234232235
14 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 9 000 xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 15 428 373395394395390428408
2 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 4 407 375365326375x391407
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 21 405 405385368405388381383
4 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 23 400 400381365400359397355
5 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070125 18 395 373371336373355374395
6 318 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 3 390 370378355378369390384
7 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 19 389 389356320389369388356
8 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 22 378 328369378378345373348
9 317 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 17 360 360341342360
10 Brezovská SofiaBrezovská Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 1 354 354340331354
11 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071229 5 353 353x-353
12 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070927 14 340 340303335340
13 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070620 16 338 333338328338
14 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070414 11 334 x334334334
15 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070825 13 333 333319295333
16 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070811 12 333 275333305333
17 324 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070719 2 331 331321317331
18 329 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070618 9 318 318--318
19 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
070830 7 317 269300317317
20 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 8 317 xx317317
21 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070705 10 310 310x306310
22 Marková JúliaMarková Júlia
Naša atletikaNaša atletika
071016 6 297 286282297297
Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 20 NM xxx0.0
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 1 352 352266x352
2 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 6 340 340x297340
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080522 8 333 333328277333
4 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080926 3 332 x332x332
5 Kakaš ViliamKakaš Viliam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
081017 2 315 282315244315
6 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090608 7 306 x306296306
7 330 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080618 4 296 263x296296
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 311 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
080320 15 372 372-368372
2 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
080315 14 372 372353345372
3 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletikaNaša atletika
090103 13 372 372--372
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
080910 10 334 319334313334
5 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080422 12 333 xx333333
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
080509 11 326 326313320326
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
090202 2 298 x262298298
8 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090310 9 293 x293x293
9 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080522 8 288 273271288288
10 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletikaNaša atletika
090830 5 284 284259275284
11 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080126 6 264 264x262264
12 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
090508 3 252 214249252252
13 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 1 241 234241x241
14= Balková TeréziaBalková Terézia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080131 4 000 xxx0.0
14= Koštalová TimeaKoštalová Timea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
090502 7 000 xxx0.0
Celkom 15 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060801 8 10.90 09.9010.0009.6010.0009.6010.8010.90
2 Bohunický LukášBohunický Lukáš
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
070210 3 10.50 10.4008.8009.9010.4009.1010.5009.80
3 337 Ondruš FilipOndruš Filip
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070418 11 09.30 09.2008.90-09.2009.3008.6008.80
4 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060320 5 08.50 08.1008.3008.0008.3008.5007.6007.50
5 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 9 08.20 07.9007.8007.5007.9008.2007.4008.20
6 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070131 12 07.90 07.9007.5007.5007.9007.40--
7 Bacigál DominikBacigál Dominik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
060829 1 07.80 07.3006.8007.1007.30--07.80
8 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060208 10 07.30 07.3007.2007.2007.30-07.2006.60
9 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061211 6 07.30 04.9006.5007.3007.30---
10 333 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
061030 4 07.30 06.2007.30-07.30---
11 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
070417 14 07.20 06.1007.2006.6007.20---
12 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 2 07.10 06.7007.0007.1007.10---
13 Kaufman TimotejKaufman Timotej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071029 7 06.30 06.3006.0005.8006.30---
14 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
070608 13 04.80 04.8004.8004.4004.80---
Celkom 14 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 11:16) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 316 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 9 11.10 09.1010.1010.5010.5011.1011.0011.00
2 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070329 1 10.30 09.4009.6009.9009.9010.3010.1007.50
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070414 5 10.00 09.5009.8009.1009.8010.0009.4009.90
4 314 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
060130 6 09.80 09.0009.8008.7009.8009.4009.2009.00
5 322 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
061116 11 09.40 08.7009.4008.8009.40---
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 17 09.10 08.4008.2009.1009.10---
7 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
070830 7 08.10 07.8007.5008.1008.10---
8 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070617 13 06.90 05.8006.9006.9006.9006.4006.0006.80
9 306 Pavelková BibianaPavelková Bibiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070822 12 06.90 06.0006.9006.6006.90---
10 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070927 15 06.70 06.5006.7006.4006.70---
11 Marková JúliaMarková Júlia
Naša atletikaNaša atletika
071016 10 06.70 06.5006.3006.7006.70---
12 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 4 06.50 06.5006.1006.4006.50---
13 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070702 18 06.30 06.2006.3005.8006.30---
14 Méryová NelaMéryová Nela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070930 16 06.20 06.2006.1005.9006.20---
15 Lieskovská HankaLieskovská Hanka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071031 8 05.50 05.5005.5005.3005.50---
16 Sárazová EvaSárazová Eva
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071115 14 05.30 05.3004.7004.7005.30---
Celkom 16 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080829 10 08.80 08.4008.8008.8008.8008.8008.7007.90
2 Katruškin LeoKatruškin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080102 7 08.80 07.9007.8008.8008.8008.6007.8007.60
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080522 4 08.10 08.0008.1008.0008.1007.60--
4 Kollarovič Peter NoeKollarovič Peter Noe
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080404 8 07.50 07.5007.2006.7007.5006.70--
5 328 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080512 5 06.80 06.5006.8006.7006.8006.7006.2006.70
6 Kakaš ViliamKakaš Viliam
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
081017 6 06.70 05.6006.4006.7006.7006.70--
7 307 Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080804 15 06.50 06.5005.4004.9006.5005.0005.1005.90
8 Mistrík ŠimonMistrík Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080714 11 06.30 06.0006.3005.8006.3006.0005.8006.30
9 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090114 2 06.20 06.2005.1005.8006.20---
10 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090608 14 06.10 06.1005.9005.6006.10---
11 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080902 3 06.10 05.3006.1005.3006.10---
12 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 12 05.60 05.5005.6004.9005.60---
13 Ashford NicholasAshford Nicholas
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081216 1 05.40 05.3005.0005.4005.40---
14 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080720 5 05.20 05.2004.9005.2005.20---
15 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080926 13 05.20 05.2004.7005.0005.20---
16 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091214 9 04.90 04.4004.1004.9004.90---
Celkom 16 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 8.2.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080601 5 08.30 06.2006.5006.8006.8008.3008.0008.20
2 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080508 12 06.70 06.1006.7005.8006.7006.5006.0006.30
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090310 13 06.60 05.1006.1005.9006.1006.6006.0006.40
4 Šantavá NelaŠantavá Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080523 11 06.50 05.3006.3005.8006.3006.50--
5 Durasová MichaelaDurasová Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090125 15 06.40 06.4005.8006.4006.40---
6 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
090202 14 06.20 05.8006.0005.1006.0006.0006.2005.10
7 Marková KarolínaMarková Karolína
Naša atletikaNaša atletika
090830 8 05.90 05.8005.9005.9005.90---
8 Horňáková DominikaHorňáková Dominika
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
090126 4 05.60 04.5005.60-05.60---
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090116 6 05.50 05.3005.5005.3005.50---
10 Baníková AlexandraBaníková Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080623 1 05.30 04.5005.3005.0005.30---
11 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090825 2 05.10 05.1004.30-05.10---
12 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080111 3 05.00 04.8004.6005.0005.00---
13 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091023 9 04.80 04.8004.8004.6004.80---
14 Pleschová JúliaPleschová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081229 10 04.50 04.3004.5004.2004.50---
15 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090812 7 04.50 03.0004.50-04.50---
16 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
090508 16 04.20 04.2002.8004.0004.20---
Celkom 16 pretekárov