<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (25. 8. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 25.8.2019 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:48.21 0.172 11.00
2 77 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.51 0.161 9.00
3 201 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:50.67 0.194 8.00
4 186 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.31 0.177 7.00
5 15 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.36 0.201 6.00
6 200 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:51.92 0.170 5.00
7 206 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:51.99 0.194 4.00
8 192 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:52.21 0.233 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.8.2019 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.15 0.576 3.00
2 239 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:52.32 0.185
3 173 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:52.77 0.160
4 128 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:53.44 0.388 1.00
5 113 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 0:53.79 0.182
6 35 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:54.25 0.199
7 167 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.94 0.203
8 92 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:56.20 0.159
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 25.8.2019 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:52.08 0.214
2 228 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:55.97 0.186
3 169 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:56.33 0.222
4 31 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 0:57.00 0.171
5 223 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:57.77 0.360
6 82 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.45 0.390
7 78 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:01.21 0.276
88 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.202
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:48.21 0.172 11.00
2 77 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.51 0.161 9.00
3 201 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:50.67 0.194 8.00
4 186 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.31 0.177 7.00
5 15 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.36 0.201 6.00
6 200 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:51.92 0.170 5.00
7 206 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:51.99 0.194 4.00
8 68 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:52.08 0.214
9 76 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.15 0.576 3.00
10 192 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:52.21 0.233 2.00
11 239 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:52.32 0.185
12 173 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:52.77 0.160
13 128 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:53.44 0.388 1.00
14 113 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 0:53.79 0.182
15 35 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:54.25 0.199
16 167 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.94 0.203
17 228 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:55.97 0.186
18 92 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:56.20 0.159
19 169 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:56.33 0.222
20 31 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 0:57.00 0.171
21 223 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:57.77 0.360
22 82 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.45 0.390
23 78 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:01.21 0.276
88 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.202

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 25.8.2019 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.05 0.257 11.00
2 161 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.63 0.337 9.00
3 269 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.35 0.180 8.00
4 272 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.94 0.219 7.00
5 217 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.03 0.207 6.00
6 268 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.79 0.238 5.00
7 153 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:01.08 0.193 4.00
8 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:01.69 0.171 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.8.2019 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 1:01.88 0.415
2 102 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:02.65 0.170 2.00
3 255 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:02.95 0.392 1.00
4 101 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:03.10 0.403
5 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:03.33 0.210
6 38 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:06.31 0.295
7 235 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.51 0.415
8 273 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.16 0.453
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.05 0.257 11.00
2 161 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.63 0.337 9.00
3 269 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.35 0.180 8.00
4 272 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.94 0.219 7.00
5 217 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.03 0.207 6.00
6 268 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.79 0.238 5.00
7 153 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:01.08 0.193 4.00
8 146 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:01.69 0.171 3.00
9 111 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 1:01.88 0.415
10 102 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:02.65 0.170 2.00
11 255 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:02.95 0.392 1.00
12 101 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:03.10 0.403
13 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:03.33 0.210
14 38 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:06.31 0.295
15 235 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.51 0.415
16 273 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.16 0.453