<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (25. 8. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 25.8.2019 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Sýkora JanSýkora Jan 920518 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:04.74 11.00
2 245 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:06.03 9.00
3 120 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:12.26 8.00
4 19 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:14.20 7.00
5 276 Nevedel JozefNevedel Jozef 001016 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:14.93
6 224 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:16.71 6.00
7 165 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 4:19.81
8 133 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:20.41 5.00
9 197 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 980811 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 4:23.37 4.00
10 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 9 4:24.96
11 170 Uher KristiánUher Kristián 961230 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 15 4:26.87
12 78 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 4:27.21 3.00
13 82 Macko MatúšMacko Matúš 010125 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 4:31.98 2.00
14 88 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 4:45.40
15 226 Kováč PeterKováč Peter 010515 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14 5:15.68
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 25.8.2019 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 178 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:42.18 11.00
2 214 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:44.54 9.00
3 98 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:45.73 8.00
4 271 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:57.00 7.00
5 29 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:57.85
6 279 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 4:59.84
7 94 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 000627 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 5:10.37 6.00
8 213 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:27.85 5.00
9 159 Vargová LeonaVargová Leona 991217 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 6:04.18
270 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 DNS
Celkom 10 pretekárov