<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Dudinecká päťdesiatka v chôdzi na 50 km mužov a žien

Dudince (23. 3. 2019)

50 km chôdza - Muži

Muži 1 (so, 23.3.2019 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Haukenes HavardHaukenes Havard 90 90 NorwayNorway 3:42:50
2 4 Partanen Veli-MattiPartanen Veli-Matti 91 91 FinlandFinland 3:46:54
3 201 Augustyn RafałAugustyn Rafał 84 84 PolandPoland 3:47:04
4 8 Caporaso TeodoricoCaporaso Teodorico 87 87 ItalyItaly 3:49:14
5 227 Fedaczyński RafalFedaczyński Rafal 80 80 PolandPoland 3:50:41
6 5 Kinnunen JarkkoKinnunen Jarkko 84 84 FinlandFinland 3:51:16
7 38 Corbishley CameronCorbishley Cameron 97 97 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. 3:53:20
8 10 Bilodeau MathieuBilodeau Mathieu 83 83 CanadaCanada 3:53:36
9 3 Helebrandt MátéHelebrandt Máté 89 89 HungaryHungary 3:54:13
10 7 Junghannss KarlJunghannss Karl 96 96 GermanyGermany 3:55:01
11 15 Venyercsán Bence Venyercsán Bence 96 96 HungaryHungary 3:55:34
12 9 Ibanez AtoIbanez Ato 85 85 SwedenSweden 3:56:22
13 20 Jelonek JakubJelonek Jakub 85 85 PolandPoland 3:56:33
14 13 King DominicKing Dominic 83 83 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. 3:56:35
15 11 Mundell MarcMundell Marc 83 83 South AfricaSouth Africa 3:58:32
16 12 Gdula LukášGdula Lukáš 91 91 Czech republicCzech republic 3:59:33
17 22 Tokodi DávidTokodi Dávid 91 91 HungaryHungary 4:03:20
18 23 Erent BrunoErent Bruno 90 90 CroatiaCroatia 4:05:02
19 43 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:09:50
20 18 Gregorio AngeliniGregorio Angelini 96 96 ItalyItaly 4:12:48
21 24 Caprice Erick Jerome Caprice Erick Jerome 83 83 MauritiusMauritius 4:13:41
22 29 Hlavenka TomášHlavenka Tomáš 77 77 Czech republicCzech republic 4:20:12
23 32 Liesting RickLiesting Rick 77 77 NetherlandsNetherlands 4:20:35
24 39 Hlaváč VítHlaváč Vít 97 97 Czech republicCzech republic 4:30:46
25 33 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:02:06
42 Stanko JuricaStanko Jurica 99 99 CroatiaCroatia DNF
27 Ketner KarelKetner Karel 90 90 Czech republicCzech republic DNF
25 Malysa AlexandrMalysa Alexandr 97 97 Czech republicCzech republic DNF
21 Motl OndřejMotl Ondřej 94 94 Czech republicCzech republic DNF
44 Vojtíšek TomášVojtíšek Tomáš 73 73 Czech republicCzech republic DNF
1 Chocho AndresChocho Andres 83 83 EcuadorEcuador DNF
14 Pajuelo Paredes IvánPajuelo Paredes Iván 93 93 SpainSpain DNF
6 Ojala AleksiOjala Aleksi 92 92 FinlandFinland DNF
30 Hobbs JonathanHobbs Jonathan 93 93 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. DNF
19 King DanielKing Daniel 83 83 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. DNF
26 Ntentopoulos KonstantinosNtentopoulos Konstantinos 94 94 Greece Greece DNF
41 Romero Irias Jose LeonidasRomero Irias Jose Leonidas 83 83 HondurasHonduras DNF
34 Bagdány TomaszBagdány Tomasz 95 95 HungaryHungary DNF
160 Smolonskis RuslansSmolonskis Ruslans 96 96 LatviaLatvia DNF
35 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom DNF
28 Karlström RemoKarlström Remo 88 88 SwedenSweden DNF
40 Jurlin KrešimirJurlin Krešimir 64 64 CroatiaCroatia DNF
Poznámky:
50 km chôdza - Muži/Men
Celkom 42 pretekárov

50 km chôdza - Ženy

Ženy 8 (so, 23.3.2019 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:16:33
2 59 Renić IvanaRenić Ivana 96 96 CroatiaCroatia 4:20:17
3 58 Ellward AgnieszkaEllward Agnieszka 89 89 PolandPoland 4:40:24
4 50 Buziak-Śmiatacz PaulinaBuziak-Śmiatacz Paulina 86 86 PolandPoland 4:41:02
5 49 Curiazzi FedericaCuriazzi Federica 92 92 ItalyItaly 4:43:36
6 250 Da Silva Pereira ElianayDa Silva Pereira Elianay 84 84 BrazilBrazil 4:44:38
7 51 Lorek AntoninaLorek Antonina 95 95 PolandPoland 4:47:54
8 46 Kovacs AndreaKovacs Andrea 80 80 HungaryHungary 4:50:17
9 47 Bíróné Molnár ValériaBíróné Molnár Valéria 77 77 HungaryHungary 5:01:16
10 62 Billa JeanneBilla Jeanne 96 96 FranceFrance 5:07:43
45 Čutura IvaČutura Iva 94 94 CroatiaCroatia DNF
48 Židov TajanaŽidov Tajana 97 97 CroatiaCroatia DNF
57 Kuikka TiiaKuikka Tiia 94 94 FinlandFinland DNF
60 Dittrich Bianca MariaDittrich Bianca Maria 93 93 GermanyGermany DNF
61 Le Roux Natalie Le Roux Natalie 82 82 South AfricaSouth Africa DNF
185 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom DNF
53 Hornáková MonikaHornáková Monika 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNF
54 Rocha de Sena Erica Rocha de Sena Erica 85 85 BrazilBrazil DNF
Poznámky:
50 km chôdza - Ženy/Women
Celkom 18 pretekárov