<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Dudinecká päťdesiatka v chôdzi na 50 km mužov a žien

Dudince (23. 3. 2019)

3 km chôdza - Starší žiaci

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 150 Konczvald TamásKonczvald Tamás 040207 04 HungaryHungary 14:15
2 154 Kocsis Bernát BendegúzKocsis Bernát Bendegúz 050826 05 HungaryHungary 14:18
3 149 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:19
4 146 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:27
5 148 Duda MichalDuda Michal 040304 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:30
6 147 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:59
7 152 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:21
8 155 Csepregi BenceCsepregi Bence 050714 05 HungaryHungary 15:53
9 151 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:41
10 145 Hanyk RomanHanyk Roman 040606 04 Czech republicCzech republic 17:01
11 231 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 21:37
Poznámky:
3 km chôdza - Starší žiaci (2004-2005)
Celkom 11 pretekárov

3 km chôdza - Staršie žiačky

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 157 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:53
2 166 Klimentová EmaKlimentová Ema 050106 05 Czech republicCzech republic 15:25
3 158 Nedeljković AnjaNedeljković Anja 040524 04 SerbiaSerbia 15:28
4 159 Nedvídková KateřinaNedvídková Kateřina 040123 04 Czech republicCzech republic 15:44
5 156 Mészáros Dorottya Mészáros Dorottya 040911 04 HungaryHungary 16:38
6 164 Poštová NinaPoštová Nina 051214 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:19
7 163 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:32
8 169 Hassan MirjamHassan Mirjam 050304 05 HungaryHungary 17:35
9 165 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 17:40
10 162 Beličková MichaelaBeličková Michaela 040416 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:42
11 168 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19:43
12 167 Cvečková Kristína Cvečková Kristína 050819 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 20:21
161 Reicht TamaraReicht Tamara 050222 05 SloveniaSlovenia DNF
Poznámky:
3 km chôdza - Staršie žiačky (2004-2005)
Celkom 13 pretekárov