<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Dudinecká päťdesiatka v chôdzi na 50 km mužov a žien

Dudince (23. 3. 2019)

5 km chôdza - Veteráni

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Medera ZdenkoMedera Zdenko 75 75 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:31
2 212 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:43
3 214 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 29:43
4 215 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 30:45
5 219 Baďura JozefBaďura Jozef 55 55 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 30:54
6 213 Holtslag HanHoltslag Han 57 57 NetherlandsNetherlands 31:33
7 218 Csaba István Csaba István 59 59 HungaryHungary 32:51
8 220 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 35:49
9 216 Toporek MartinToporek Martin 61 61 AustriaAustria 37:51
Poznámky:
5 km chôdza - Veteráni
Celkom 9 pretekárov

5 km chôdza - Dorastenky

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Spiller Tiziana Spiller Tiziana 03 03 HungaryHungary 25:24
2 132 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26:03
3 134 Janček BrunaJanček Bruna 02 02 CroatiaCroatia 26:26
4 128 Stanković BarbaraStanković Barbara 03 03 SerbiaSerbia 26:45
5 135 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:16
6 137 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28:10
7 131 Lindpointner HelenaLindpointner Helena 02 02 AustriaAustria 28:49
8 143 Zikmundová JanaZikmundová Jana 02 02 Czech republicCzech republic 29:00
9 129 Dobrosavljević BjankaDobrosavljević Bjanka 03 03 SerbiaSerbia 29:27
10 126 Hlaváčová KláraHlaváčová Klára 03 03 Czech republicCzech republic 29:42
11 141 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 30:49
12 138 Molnár BoglárkaMolnár Boglárka 03 03 HungaryHungary 30:53
13 140 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:33
14 139 Uvírová VivienUvírová Vivien 03 03 Czech republicCzech republic 31:50
15 136 Tamás DorottyaTamás Dorottya 03 03 HungaryHungary 32:39
16 142 Kolmer JázminKolmer Jázmin 04 04 HungaryHungary 34:11
130 Vejšická KristinaVejšická Kristina 02 02 Czech republicCzech republic DNF
Poznámky:
5 km chôdza - Dorastenky (2002-2003)
Celkom 17 pretekárov

5 km chôdza - Veteránky

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 222 Čuga EvaČuga Eva 77 77 Kilometre v pohybeKilometre v pohybe 30:05
2 223 Slabáková LenkaSlabáková Lenka 66 66 Czech republicCzech republic 30:35
3 224 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 31:51
4 221 Hanyková ZuzanaHanyková Zuzana 74 74 Czech republicCzech republic 34:29
Poznámky:
5 km chôdza - Veteránky
Celkom 4 pretekári