<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Dudinecká päťdesiatka v chôdzi na 50 km mužov a žien

Dudince (23. 3. 2019)

1 km chôdza - Mladší žiaci

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 05:31
2 170 Stefanovics RolandStefanovics Roland 07 07 HungaryHungary 05:38
3 171 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:45
Poznámky:
1 km chôdza - Mladší žiaci (2006-2007)
Celkom 3 pretekári

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:44
2 173 Stanković MinaStanković Mina 06 06 SerbiaSerbia 04:50
3 179 Veselková AdélaVeselková Adéla 06 06 Czech republicCzech republic 04:54
4 176 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:06
5 175 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:15
6 177 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33
7 178 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:40
8 180 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:49
9 172 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:54
10 182 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 05:58
11 181 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:01
12 183 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06:16
Poznámky:
1 km chôdza - Mladšie žiačky (2006-2007)
Celkom 12 pretekárov

1 km chôdza - Najmladší žiaci

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:27
2 189 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:31
3 184 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55
4 187 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56
5 229 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 05:57
6 188 Masár AdamMasár Adam 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:03
Poznámky:
1 km chôdza - Najmladší žiaci (2008 a mladší)
Celkom 6 pretekárov

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 202 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:29
2 197 Kováčiková EmaKováčiková Ema 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:43
3 199 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:44
4 206 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:48
5 208 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:51
6 194 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:58
7 207 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:04
8 200 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:08
9 198 Kocsis VandaKocsis Vanda 08 08 HungaryHungary 06:09
10 190 Beňová SallyBeňová Sally 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:20
11 203 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26
12 209 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:27
13 211 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:32
14 210 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:34
15 191 Kováčiková AnnaKováčiková Anna 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:42
16 205 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:46
17 226 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 06:48
18 193 Gombalová Jasminka Gombalová Jasminka 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:52
19 192 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:53
20 204 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:02
21 196 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 07:12
22 234 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 07:22
23 233 Sliacka DominikaSliacka Dominika 10 10 DudinceDudince 07:34
24 195 Včelková PetraVčelková Petra 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 08:02
Poznámky:
1 km chôdza - Najmladšie žiačky (2008 a mladšie)
Celkom 24 pretekárov