<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Dudinecká päťdesiatka v chôdzi na 50 km mužov a žien

Dudince (23. 3. 2019)

1 km chôdza - Mladší žiaci

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 05:31
2 170 Stefanovics RolandStefanovics Roland 07 07 HungaryHungary 05:38
3 171 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:45
Poznámky:
1 km chôdza - Mladší žiaci (2006-2007)
Celkom 3 pretekári

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:44
2 173 Stanković MinaStanković Mina 06 06 SerbiaSerbia 04:50
3 179 Veselková AdélaVeselková Adéla 06 06 Czech republicCzech republic 04:54
4 176 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:06
5 175 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:15
6 177 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33
7 178 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:40
8 180 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:49
9 172 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:54
10 182 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 05:58
11 181 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:01
12 183 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06:16
Poznámky:
1 km chôdza - Mladšie žiačky (2006-2007)
Celkom 12 pretekárov

1 km chôdza - Najmladší žiaci

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:27
2 189 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:31
3 184 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55
4 187 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56
5 229 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 05:57
6 188 Masár AdamMasár Adam 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:03
Poznámky:
1 km chôdza - Najmladší žiaci (2008 a mladší)
Celkom 6 pretekárov

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(so, 23.3.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 202 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:29
2 197 Kováčiková EmaKováčiková Ema 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:43
3 199 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:44
4 206 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:48
5 208 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:51
6 194 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:58
7 207 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:04
8 200 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:08
9 198 Kocsis VandaKocsis Vanda 08 08 HungaryHungary 06:09
10 190 Beňová SallyBeňová Sally 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:20
11 203 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26
12 209 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:27
13 211 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:32
14 210 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:34
15 191 Kováčiková AnnaKováčiková Anna 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:42
16 205 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:46
17 226 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 06:48
18 193 Gombalová Jasminka Gombalová Jasminka 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:52
19 192 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:53
20 204 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:02
21 196 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 07:12
22 234 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 07:22
23 233 Sliacka DominikaSliacka Dominika 10 10 DudinceDudince 07:34
24 195 Včelková PetraVčelková Petra 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 08:02
Poznámky:
1 km chôdza - Najmladšie žiačky (2008 a mladšie)
Celkom 24 pretekárov

3 km chôdza - Starší žiaci

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 150 Konczvald TamásKonczvald Tamás 04 04 HungaryHungary 14:15
2 154 Kocsis Bernát BendegúzKocsis Bernát Bendegúz 05 05 HungaryHungary 14:18
3 149 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:19
4 146 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:27
5 148 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:30
6 147 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:59
7 152 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:21
8 155 Csepregi BenceCsepregi Bence 05 05 HungaryHungary 15:53
9 151 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:41
10 145 Hanyk RomanHanyk Roman 04 04 Czech republicCzech republic 17:01
11 231 Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 21:37
Poznámky:
3 km chôdza - Starší žiaci (2004-2005)
Celkom 11 pretekárov

3 km chôdza - Staršie žiačky

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 157 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:53
2 166 Klimentová EmaKlimentová Ema 05 05 Czech republicCzech republic 15:25
3 158 Nedeljković AnjaNedeljković Anja 04 04 SerbiaSerbia 15:28
4 159 Nedvídková KateřinaNedvídková Kateřina 04 04 Czech republicCzech republic 15:44
5 156 Mészáros Dorottya Mészáros Dorottya 04 04 HungaryHungary 16:38
6 164 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:19
7 163 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:32
8 169 Hassan MirjamHassan Mirjam 05 05 HungaryHungary 17:35
9 165 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 17:40
10 162 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:42
11 168 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19:43
12 167 Cvečková Kristína Cvečková Kristína 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 20:21
161 Reicht TamaraReicht Tamara 05 05 SloveniaSlovenia DNF
Poznámky:
3 km chôdza - Staršie žiačky (2004-2005)
Celkom 13 pretekárov

5 km chôdza - Veteráni

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Medera ZdenkoMedera Zdenko 75 75 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:31
2 212 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:43
3 214 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 29:43
4 215 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 30:45
5 219 Baďura JozefBaďura Jozef 55 55 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 30:54
6 213 Holtslag HanHoltslag Han 57 57 NetherlandsNetherlands 31:33
7 218 Csaba István Csaba István 59 59 HungaryHungary 32:51
8 220 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 35:49
9 216 Toporek MartinToporek Martin 61 61 AustriaAustria 37:51
Poznámky:
5 km chôdza - Veteráni
Celkom 9 pretekárov

5 km chôdza - Dorastenky

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Spiller Tiziana Spiller Tiziana 03 03 HungaryHungary 25:24
2 132 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26:03
3 134 Janček BrunaJanček Bruna 02 02 CroatiaCroatia 26:26
4 128 Stanković BarbaraStanković Barbara 03 03 SerbiaSerbia 26:45
5 135 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:16
6 137 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28:10
7 131 Lindpointner HelenaLindpointner Helena 02 02 AustriaAustria 28:49
8 143 Zikmundová JanaZikmundová Jana 02 02 Czech republicCzech republic 29:00
9 129 Dobrosavljević BjankaDobrosavljević Bjanka 03 03 SerbiaSerbia 29:27
10 126 Hlaváčová KláraHlaváčová Klára 03 03 Czech republicCzech republic 29:42
11 141 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 30:49
12 138 Molnár BoglárkaMolnár Boglárka 03 03 HungaryHungary 30:53
13 140 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:33
14 139 Uvírová VivienUvírová Vivien 03 03 Czech republicCzech republic 31:50
15 136 Tamás DorottyaTamás Dorottya 03 03 HungaryHungary 32:39
16 142 Kolmer JázminKolmer Jázmin 04 04 HungaryHungary 34:11
130 Vejšická KristinaVejšická Kristina 02 02 Czech republicCzech republic DNF
Poznámky:
5 km chôdza - Dorastenky (2002-2003)
Celkom 17 pretekárov

5 km chôdza - Veteránky

(so, 23.3.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 222 Čuga EvaČuga Eva 77 77 Kilometre v pohybeKilometre v pohybe 30:05
2 223 Slabáková LenkaSlabáková Lenka 66 66 Czech republicCzech republic 30:35
3 224 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 31:51
4 221 Hanyková ZuzanaHanyková Zuzana 74 74 Czech republicCzech republic 34:29
Poznámky:
5 km chôdza - Veteránky
Celkom 4 pretekári

10 km chôdza - Juniori

(so, 23.3.2019 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Mercenario Carlos EmilianoMercenario Carlos Emiliano 00 00 MexicoMexico 0:43:51
2 78 Junghannss OttoJunghannss Otto 00 00 GermanyGermany 0:45:22
3 98 Varga DávidVarga Dávid 01 01 HungaryHungary 0:47:35
4 93 Kaštovský FilipKaštovský Filip 01 01 Czech republicCzech republic 0:48:24
5 100 Dušek PetrDušek Petr 01 01 Czech republicCzech republic 0:48:49
6 102 Nyerges Balázs IstvánNyerges Balázs István 01 01 HungaryHungary 0:49:00
7 94 Schmidt MoritzSchmidt Moritz 01 01 GermanyGermany 0:51:21
8 99 Gál VencelGál Vencel 01 01 HungaryHungary 0:51:40
9 103 Soltész BenjáminSoltész Benjámin 00 00 HungaryHungary 0:58:25
97 Rožnovský RostislavRožnovský Rostislav 00 00 Czech republicCzech republic DNF
Poznámky:
10 km chôdza - Juniori (2000-2001)
Celkom 10 pretekárov

10 km chôdza - Dorastenci

(so, 23.3.2019 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 124 Varga Máté FerencVarga Máté Ferenc 02 02 HungaryHungary 0:45:58
2 121 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:46:49
3 125 Zajíček AdamZajíček Adam 03 03 Czech republicCzech republic 0:49:14
4 119 Gonda LeventeGonda Levente 03 03 HungaryHungary 0:50:16
5 118 Morávek Jaromír Morávek Jaromír 03 03 Czech republicCzech republic 0:51:57
6 120 Grabner JakaGrabner Jaka 03 03 SloveniaSlovenia 0:53:26
7 123 Hudrálek RobertHudrálek Robert 03 03 Czech republicCzech republic 0:53:41
8 122 Bánk LeonBánk Leon 03 03 HungaryHungary 0:54:44
Poznámky:
10 km chôdza - Dorastenci (2002-2003)
Celkom 8 pretekárov

10 km chôdza - Juniorky

(so, 23.3.2019 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 109 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:48:58
2 110 Csörgő DóraCsörgő Dóra 01 01 HungaryHungary 0:49:48
3 111 Pevec EliPevec Eli 01 01 CroatiaCroatia 0:53:18
4 105 Zsemberi ZsófiaZsemberi Zsófia 04 04 HungaryHungary 0:54:59
5 112 Papović MarijaPapović Marija 00 00 SerbiaSerbia 0:55:35
6 104 Victoria NicolaiVictoria Nicolai 02 02 GermanyGermany 0:56:06
7 113 Tóth Katalin AndreaTóth Katalin Andrea 02 02 HungaryHungary 0:56:58
8 107 Rusková LuciaRusková Lucia 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:57:43
9 114 Čanadi EvaČanadi Eva 00 00 SloveniaSlovenia 0:58:47
10 106 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:04:22
116 Bočková SabinaBočková Sabina 01 01 Czech republicCzech republic DNF
Poznámky:
10 km chôdza - Juniorky (2000-2001)
Celkom 11 pretekárov

20 km chôdza - Muži

(so, 23.3.2019 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Mastianica ArturMastianica Artur 92 92 LithuaniaLithuania 1:26:07
2 95 Chiesa StefanoChiesa Stefano 96 96 ItalyItaly 1:27:27
3 75 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:28:07
4 72 Kozlovskij GenadijKozlovskij Genadij 91 91 LithuaniaLithuania 1:30:31
5 73 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:32:54
6 68 Tóth NorbertTóth Norbert 01 01 HungaryHungary 1:36:49
7 79 Tesovnik AnžeTesovnik Anže 98 98 SloveniaSlovenia 1:46:32
77 Klonowski AdrianKlonowski Adrian 97 97 PolandPoland DNF
Poznámky:
20 km chôdza - Muži/Men
Celkom 8 pretekárov

20 km chôdza - Ženy

(so, 23.3.2019 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 86 Galvis Sandra VivianaGalvis Sandra Viviana 86 86 ColombiaColombia 1:30:33
2 87 Carrillo YeseidaCarrillo Yeseida 86 86 ColombiaColombia 1:32:24
3 85 Vaiciukevičiute ŽivileVaiciukevičiute Živile 96 96 LithuaniaLithuania 1:33:54
4 83 Vaiciukevičiute MonikaVaiciukevičiute Monika 96 96 LithuaniaLithuania 1:36:03
5 84 Drahotová AnežkaDrahotová Anežka 95 95 Czech republicCzech republic 1:37:08
6 88 Récsei RitaRécsei Rita 96 96 HungaryHungary 1:38:45
7 228 Gonzalez Huchin Gabriela GisselGonzalez Huchin Gabriela Gissel 91 91 MexicoMexico 1:49:24
8 91 Savićević TijanaSavićević Tijana 94 94 SerbiaSerbia 1:49:40
9 81 Komoróczy LauraKomoróczy Laura 99 99 HungaryHungary 1:58:30
10 92 Janošíková VeronikaJanošíková Veronika 98 98 Czech republicCzech republic 1:58:49
11 82 Pohlová Kučerová Štěpánka Pohlová Kučerová Štěpánka 87 87 Czech republicCzech republic 2:03:43
115 Scheibl AndreaScheibl Andrea 84 84 AustriaAustria DNF
90 Haapaniemi HeleHaapaniemi Hele 93 93 FinlandFinland DNF
64 Yarokhau AgnieszkaYarokhau Agnieszka 86 86 PolandPoland DNF
108 Hollinger BarbaraHollinger Barbara 88 88 AustriaAustria DNF
Poznámky:
20 km chôdza - Ženy/Women
Celkom 15 pretekárov

50 km chôdza - Muži

Muži 1 (so, 23.3.2019 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Haukenes HavardHaukenes Havard 90 90 NorwayNorway 3:42:50
2 4 Partanen Veli-MattiPartanen Veli-Matti 91 91 FinlandFinland 3:46:54
3 201 Augustyn RafałAugustyn Rafał 84 84 PolandPoland 3:47:04
4 8 Caporaso TeodoricoCaporaso Teodorico 87 87 ItalyItaly 3:49:14
5 227 Fedaczyński RafalFedaczyński Rafal 80 80 PolandPoland 3:50:41
6 5 Kinnunen JarkkoKinnunen Jarkko 84 84 FinlandFinland 3:51:16
7 38 Corbishley CameronCorbishley Cameron 97 97 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. 3:53:20
8 10 Bilodeau MathieuBilodeau Mathieu 83 83 CanadaCanada 3:53:36
9 3 Helebrandt MátéHelebrandt Máté 89 89 HungaryHungary 3:54:13
10 7 Junghannss KarlJunghannss Karl 96 96 GermanyGermany 3:55:01
11 15 Venyercsán Bence Venyercsán Bence 96 96 HungaryHungary 3:55:34
12 9 Ibanez AtoIbanez Ato 85 85 SwedenSweden 3:56:22
13 20 Jelonek JakubJelonek Jakub 85 85 PolandPoland 3:56:33
14 13 King DominicKing Dominic 83 83 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. 3:56:35
15 11 Mundell MarcMundell Marc 83 83 South AfricaSouth Africa 3:58:32
16 12 Gdula LukášGdula Lukáš 91 91 Czech republicCzech republic 3:59:33
17 22 Tokodi DávidTokodi Dávid 91 91 HungaryHungary 4:03:20
18 23 Erent BrunoErent Bruno 90 90 CroatiaCroatia 4:05:02
19 43 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:09:50
20 18 Gregorio AngeliniGregorio Angelini 96 96 ItalyItaly 4:12:48
21 24 Caprice Erick Jerome Caprice Erick Jerome 83 83 MauritiusMauritius 4:13:41
22 29 Hlavenka TomášHlavenka Tomáš 77 77 Czech republicCzech republic 4:20:12
23 32 Liesting RickLiesting Rick 77 77 NetherlandsNetherlands 4:20:35
24 39 Hlaváč VítHlaváč Vít 97 97 Czech republicCzech republic 4:30:46
25 33 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:02:06
42 Stanko JuricaStanko Jurica 99 99 CroatiaCroatia DNF
27 Ketner KarelKetner Karel 90 90 Czech republicCzech republic DNF
25 Malysa AlexandrMalysa Alexandr 97 97 Czech republicCzech republic DNF
21 Motl OndřejMotl Ondřej 94 94 Czech republicCzech republic DNF
44 Vojtíšek TomášVojtíšek Tomáš 73 73 Czech republicCzech republic DNF
1 Chocho AndresChocho Andres 83 83 EcuadorEcuador DNF
14 Pajuelo Paredes IvánPajuelo Paredes Iván 93 93 SpainSpain DNF
6 Ojala AleksiOjala Aleksi 92 92 FinlandFinland DNF
30 Hobbs JonathanHobbs Jonathan 93 93 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. DNF
19 King DanielKing Daniel 83 83 Great Britain & N.I.Great Britain & N.I. DNF
26 Ntentopoulos KonstantinosNtentopoulos Konstantinos 94 94 Greece Greece DNF
41 Romero Irias Jose LeonidasRomero Irias Jose Leonidas 83 83 HondurasHonduras DNF
34 Bagdány TomaszBagdány Tomasz 95 95 HungaryHungary DNF
160 Smolonskis RuslansSmolonskis Ruslans 96 96 LatviaLatvia DNF
35 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom DNF
28 Karlström RemoKarlström Remo 88 88 SwedenSweden DNF
40 Jurlin KrešimirJurlin Krešimir 64 64 CroatiaCroatia DNF
Poznámky:
50 km chôdza - Muži/Men
Celkom 42 pretekárov

50 km chôdza - Ženy

Ženy 8 (so, 23.3.2019 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:16:33
2 59 Renić IvanaRenić Ivana 96 96 CroatiaCroatia 4:20:17
3 58 Ellward AgnieszkaEllward Agnieszka 89 89 PolandPoland 4:40:24
4 50 Buziak-Śmiatacz PaulinaBuziak-Śmiatacz Paulina 86 86 PolandPoland 4:41:02
5 49 Curiazzi FedericaCuriazzi Federica 92 92 ItalyItaly 4:43:36
6 250 Da Silva Pereira ElianayDa Silva Pereira Elianay 84 84 BrazilBrazil 4:44:38
7 51 Lorek AntoninaLorek Antonina 95 95 PolandPoland 4:47:54
8 46 Kovacs AndreaKovacs Andrea 80 80 HungaryHungary 4:50:17
9 47 Bíróné Molnár ValériaBíróné Molnár Valéria 77 77 HungaryHungary 5:01:16
10 62 Billa JeanneBilla Jeanne 96 96 FranceFrance 5:07:43
45 Čutura IvaČutura Iva 94 94 CroatiaCroatia DNF
48 Židov TajanaŽidov Tajana 97 97 CroatiaCroatia DNF
57 Kuikka TiiaKuikka Tiia 94 94 FinlandFinland DNF
60 Dittrich Bianca MariaDittrich Bianca Maria 93 93 GermanyGermany DNF
61 Le Roux Natalie Le Roux Natalie 82 82 South AfricaSouth Africa DNF
185 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom DNF
53 Hornáková MonikaHornáková Monika 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNF
54 Rocha de Sena Erica Rocha de Sena Erica 85 85 BrazilBrazil DNF
Poznámky:
50 km chôdza - Ženy/Women
Celkom 18 pretekárov