<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia 3.kolo - Bratislavská latka 2023, memoriál Romana Moravca a Jaromíra Šimoneka - 22.ročník

Bratislava (10. 2. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (pi, 10.2.2023 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 06.82 0.125
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 06.97 0.148
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 07.17 0.153
4 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 07.19 0.197
5 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.65 0.203
6 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.67 0.192
Celkom 6 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále (pi, 10.2.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.82 0.147
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 06.95 0.159
3 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 07.11 0.187
4 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.16 0.135
5 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.56 0.184
6 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.62 0.190
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniori (Finále)

Finále (pi, 10.2.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.94 0.170
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.20 0.182
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.31 0.178
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.45 0.158
5 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.54 0.214
6 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 07.65 0.197
7 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.71 0.208
8 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.75 0.174
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 10.2.2023 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.97 Q 0.161
2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.42 Q 0.175
3 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.46 q 0.180
4 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 07.72 q 0.159
5 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.78 q 0.165
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (pi, 10.2.2023 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.22 Q 0.147
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.35 Q 0.181
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.75 q 0.174
4 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 07.96 0.180
5 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.64 0.250
Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.97 Q 0.161
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.22 Q 0.147
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.35 Q 0.181
4 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.42 Q 0.175
5 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.46 q 0.180
6 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 07.72 q 0.159
7 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.75 q 0.174
8 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.78 q 0.165
9 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 07.96 0.180
10 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.64 0.250
Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (pi, 10.2.2023 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.54 Q 0.151
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 07.70 Q 0.180
3 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 07.73 q 0.164
4 Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 07.83 q 0.163
5 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 07.84 q 0.175
6 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.31 q 0.163
7 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.44 q 0.161
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.77 q 0.182
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (pi, 10.2.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 07.48 0.165
2 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.65 0.176
3 Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 07.74 0.182
4 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 07.77 0.160
5 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 07.94 0.174
6 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.37 0.184
Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.28 0.150
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.68 0.183
3 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 07.72 0.154
4 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 07.84 0.157
5 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 07.87 0.165
6 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 08.04 0.156
Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.17 0.566
2 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.20 0.186
3 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.28 0.164
4 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.50 0.158
5 Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.60 0.174
6 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.79 0.228
7 Šelc DanielŠelc Daniel 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.91 0.521
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.28 0.150
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.68 0.183
3 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 07.72 0.154
4 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 07.84 0.157
5 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 07.87 0.165
6 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 08.04 0.156
7 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.17 0.566
8 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.20 0.186
9 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.28 0.164
10 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.50 0.158
11 Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.60 0.174
12 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.79 0.228
13 Šelc DanielŠelc Daniel 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.91 0.521
Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 08.14 0.182
2 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.43 0.386
3 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.48 0.193
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.90 0.577
5 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.99 0.172
6 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.12 0.174
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.08 0.161
2 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.10 0.158
3 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.30 0.346
4 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.57 0.596
5 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.58 0.189
6 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.75 0.202
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (pi, 10.2.2023 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.32 0.323
2 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.59 0.207
3 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.81 0.579
4 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.89 0.253
5 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.97 0.183
6 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.38 0.204
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 08.14 0.182
2 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.43 0.386
3 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.48 0.193
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.90 0.577
5 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.99 0.172
6 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.08 0.161
7 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.10 0.158
8 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.12 0.174
9 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.30 0.346
10 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.32 0.323
11 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.57 0.596
12 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.58 0.189
13 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.59 0.207
14 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.75 0.202
15 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.81 0.579
16 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.89 0.253
17 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.97 0.183
18 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.38 0.204

60 m - Ženy (Finále)

Finále (pi, 10.2.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.45 0.190
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 07.65 0.162
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.72 0.136
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.81 0.201
5 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.86 0.193
6 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.49 0.526
Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF 0.503
Celkom 7 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (pi, 10.2.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.50 0.187
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 07.75 0.163
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.81 0.155
4 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.83 0.200
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.87 0.198
6 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.99 0.230
7 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.31 0.166
8 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.56 0.203
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (pi, 10.2.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.70 0.250
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 0.230
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.01 0.188
4 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.13 0.182
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.19 0.230
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.28 0.188
7 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.28 0.215
8 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.44 0.197
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 10.2.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.80 Q 0.145
2 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.36 Q 0.169
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.45 q 0.189
4 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.52 q 0.212
5 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.54 0.156
6 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.73 0.159
7 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 09.41 0.390
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (pi, 10.2.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.90 Q 0.165
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.12 Q 0.222
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.14 q 0.339
4 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 08.41 q 0.186
5 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.55 0.220
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.85 0.367
7 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.06 0.192
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.80 Q 0.145
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.90 Q 0.165
3 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.12 Q 0.222
4 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.14 q 0.339
5 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.36 Q 0.169
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 08.41 q 0.186
7 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.45 q 0.189
8 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.52 q 0.212
9 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.54 0.156
10 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.55 0.220
11 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.73 0.159
12 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.85 0.367
13 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.06 0.192
14 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 09.41 0.390

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 10.2.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.90 Q 0.144
2 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.36 q 0.171
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.66 0.190
4 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.84 0.396
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.18 0.161
6 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.33 0.578
7 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.92 0.600
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (pi, 10.2.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.08 Q 0.266
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.24 q 0.197
3 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.88 0.550
4 Bencová EmaBencová Ema 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.03 0.435
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.40 0.142
Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (pi, 10.2.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.18 Q 0.201
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.24 q 0.188
3 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.57 0.179
4 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 08.79 0.533
5 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.07 0.205
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.36 0.327
7 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 09.47 0.225
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (pi, 10.2.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.06 Q 0.135
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.32 q 0.168
3 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.55 0.305
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.67 0.187
5 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.79 0.432
6 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 09.04 0.230
7 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.29 0.349
8 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.40 0.146
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.90 Q 0.144
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.06 Q 0.135
3 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.08 Q 0.266
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.18 Q 0.201
5 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.24 q 0.197
5 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.24 q 0.188
7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.32 q 0.168
8 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.36 q 0.171
9 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.55 0.305
10 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.57 0.179
11 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.66 0.190
12 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.67 0.187
13 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 08.79 0.533
13 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.79 0.432
15 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.84 0.396
16 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.88 0.550
17 Bencová EmaBencová Ema 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.03 0.435
18 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 09.04 0.230
19 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.07 0.205
20 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.18 0.161
21 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.29 0.349
22 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.33 0.578
23 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.36 0.327
24 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.40 0.142
24 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.40 0.146
26 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 09.47 0.225
27 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.92 0.600
Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (pi, 10.2.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.84 0.168
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.05 0.134
3 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.18 0.561
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.21 0.189
5 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.24 0.207
6 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.29 0.207
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.34 0.190
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.96 0.158
2 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.40 0.196
3 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.40 0.210
4 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.49 0.195
5 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.58 0.192
6 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.58 0.246
7 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.65 0.296
8 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.69 0.380
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.38 0.179
2 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.57 0.234
3 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.63 0.186
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.63 0.198
5 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.66 0.258
6 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.74 0.215
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.01 0.213
8 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.20 0.158
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 10.2.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.74 0.184
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.94 0.318
3 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.97 0.208
4 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.05 0.187
5 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.16 0.383
6 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.18 0.172
7 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.38 0.352
8 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.38 0.345
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (pi, 10.2.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.12 0.156
2 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 09.32 0.223
3 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.36 0.516
4 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.53 0.182
5 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.54 0.164
6 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.55 0.208
Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 DQ -0.111
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (pi, 10.2.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.70 0.383
2 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.18 0.398
3 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.50 0.129
4 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.55 0.302
5 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.86 0.401
6 Morvayová Katarína JanaMorvayová Katarína Jana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.98 0.546
7 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.02 0.436
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.96 0.158
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.38 0.179
3 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.40 0.196
3 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.40 0.210
5 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.49 0.195
6 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.57 0.234
7 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.58 0.192
7 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.58 0.246
9 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.63 0.186
9 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.63 0.198
11 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.65 0.296
12 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.66 0.258
13 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.69 0.380
14 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.70 0.383
15 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.74 0.215
15 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.74 0.184
17 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.94 0.318
18 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.97 0.208
19 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.01 0.213
20 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.05 0.187
21 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.12 0.156
22 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.16 0.383
23 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.18 0.172
23 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.18 0.398
25 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.20 0.158
26 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 09.32 0.223
27 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.36 0.516
28 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.38 0.352
28 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.38 0.345
30 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.50 0.129
31 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.53 0.182
32 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.54 0.164
33 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.55 0.208
33 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.55 0.302
35 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.86 0.401
36 Morvayová Katarína JanaMorvayová Katarína Jana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.98 0.546
37 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.02 0.436
Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 DQ -0.111

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 14:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.52 0.174
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.65 0.160
3 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.67 0.134
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.69 0.247
5 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.70 0.131
6 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.85 0.197
7 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.86 0.601
8 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.60 0.330
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 14:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.68 0.279
2 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.85 0.155
3 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.96 0.173
4 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.99 0.445
5 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.02 0.173
6 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.25 0.345
7 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.25 0.314
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 10.2.2023 - 14:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.04 0.172
2 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.21 0.219
3 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.42 0.204
4 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.43 0.209
5 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.46 0.366
6 Herzánová NinaHerzánová Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.48 0.365
7 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.54 0.499
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (pi, 10.2.2023 - 14:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.29 0.251
2 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.54 0.207
3 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.57 0.366
4 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.60 0.398
5 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.67 0.145
6 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.88 0.264
7 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.90 0.229
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (pi, 10.2.2023 - 14:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.60 0.403
2 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.66 0.318
3 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.71 0.200
4 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.80 0.209
5 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.91 0.382
6 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.95 0.164
7 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.06 0.209
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (pi, 10.2.2023 - 14:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.41 0.244
2 Gažová AnabelaGažová Anabela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.49 0.254
3 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.78 0.197
4 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.80 0.205
5 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.14 0.230
6 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.17 0.240
7 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.92 0.374
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.52 0.174
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.65 0.160
3 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.67 0.134
4 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.68 0.279
5 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.69 0.247
6 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.70 0.131
7 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 08.85 0.197
7 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.85 0.155
9 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.86 0.601
10 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.96 0.173
11 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.99 0.445
12 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.02 0.173
13 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.04 0.172
14 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.21 0.219
15 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.25 0.345
15 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.25 0.314
17 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.29 0.251
18 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.41 0.244
19 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.42 0.204
20 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.43 0.209
21 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.46 0.366
22 Herzánová NinaHerzánová Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.48 0.365
23 Gažová AnabelaGažová Anabela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.49 0.254
24 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.54 0.499
24 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.54 0.207
26 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.57 0.366
27 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.60 0.330
27 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.60 0.398
27 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.60 0.403
30 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.66 0.318
31 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.67 0.145
32 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.71 0.200
33 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.78 0.197
34 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.80 0.209
34 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.80 0.205
36 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.88 0.264
37 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.90 0.229
38 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.91 0.382
39 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.95 0.164
40 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.06 0.209
41 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.14 0.230
42 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.17 0.240
43 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.92 0.374

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 14:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fianta FélixFianta Félix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.56
2 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.83
3 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.16
4 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.31
5 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.64
6 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.15
7 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.31
8 Eviných SamuelEviných Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 14:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.86
2 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 11.10
3 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 11.14
4 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.18
5 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.40
6 Hilčík TomášHilčík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 11.50
7 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.74
8 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.81
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fianta FélixFianta Félix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.56
2 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.83
3 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.16
4 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.31
5 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.64
6 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.86
7 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 11.10
8 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 11.14
9 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.15
10 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.18
11 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.31
12 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.40
13 Hilčík TomášHilčík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 11.50
14 Eviných SamuelEviných Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.62
15 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.74
16 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.81

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 14:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.85
2 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.07
3 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.16
4 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.73
5 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.74
6 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 10.01
7 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.38
Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 14:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopásek AlexanderKopásek Alexander 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.16
2 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.35
3 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.82
4 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.40
5 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.88
6 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.37
Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.85
2 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.07
3 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.16
4 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.73
5 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.74
6 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 10.01
7 Kopásek AlexanderKopásek Alexander 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.16
8 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.35
9 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.38
10 Mayer RoderikMayer Roderik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.82
11 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.40
12 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.88
13 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.37
Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 14:18) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.37
2 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.47
3 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.52
4 Martišová PaulaMartišová Paula 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.52
5 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.69
6 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 14:18) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chrenová SilviaChrenová Silvia 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.30
2 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.47
3 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.80
4 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 12.03
5 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 12.23
6 Mriňáková RebekaMriňáková Rebeka 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.70
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.37
2 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.47
3 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.52
3 Martišová PaulaMartišová Paula 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.52
5 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.69
6 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.03
7 Chrenová SilviaChrenová Silvia 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.30
8 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.47
9 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.80
10 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 12.03
11 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 12.23
12 Mriňáková RebekaMriňáková Rebeka 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.70

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 10.2.2023 - 14:22) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.15
2 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.15
3 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.17
4 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.41
5 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.44
6 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.67
7 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.2.2023 - 14:22) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.60
2 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.01
3 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 10.10
4 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.12
5 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.18
6 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.55
Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 10.2.2023 - 14:22) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Barčáková SimonaBarčáková Simona 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.92
2 Gluvňová TerezaGluvňová Tereza 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.77
3 Winterová HanaWinterová Hana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 10.98
4 Ralbovská LíviaRalbovská Lívia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.36
5 Nachtmannová LauraNachtmannová Laura 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.62
6 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.74
7 Matoušková LiliánaMatoušková Liliána 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 11.75
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.15
1 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.15
3 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.17
4 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.41
5 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.44
6 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.60
7 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.67
8 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.79
9 Barčáková SimonaBarčáková Simona 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.92
10 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.01
11 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 10.10
12 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.12
13 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.18
14 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.55
15 Gluvňová TerezaGluvňová Tereza 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.77
16 Winterová HanaWinterová Hana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 10.98
17 Ralbovská LíviaRalbovská Lívia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.36
18 Nachtmannová LauraNachtmannová Laura 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.62
19 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.74
20 Matoušková LiliánaMatoušková Liliána 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 11.75
Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS