Dci |
100 m |
|
Bajužik Martin |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
12.31 |
12.31 |
Dci |
100 m (1/2) |
|
Beskid Lukáš |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.17 |
12.17 |
Dci |
100 m |
|
Durkot MIlan |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Gajan Ján |
08 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
|
12.35 |
12.35 |
Dci |
100 m (1/1) |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.21 |
12.21 |
Dci |
100 m (1/2) |
|
Holenda Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.22 |
12.22 |
Dci |
100 m |
|
Janovický Adam |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.46 |
11.46 |
Dci |
100 m (1/1) |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.10 |
11.10 |
Dci |
100 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
11.59 |
11.59 |
Dci |
100 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.60 |
11.60 |
Dci |
100 m (1/2) |
|
Krempaský Andrej |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.33 |
12.33 |
Dci |
100 m |
|
Proks Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.40 |
12.40 |
Dci |
100 m |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
11.22 |
11.22 |
Dci |
100 m (1/1) |
|
Vanta Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.32 |
13.32 |
Dci |
200 m (1/2) |
|
Beskid Lukáš |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.33 |
25.33 |
Dci |
200 m |
|
Durkot MIlan |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
26.79 |
26.79 |
Dci |
200 m |
|
Gajan Ján |
08 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
|
27.14 |
27.14 |
Dci |
200 m (1/1) |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.58 |
23.58 |
Dci |
200 m |
|
Janovický Adam |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
23.26 |
23.26 |
Dci |
200 m (1/1) |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.62 |
22.62 |
Dci |
200 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
23.55 |
23.55 |
Dci |
200 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
22.95 |
22.95 |
Dci |
200 m (1/1) |
|
Mizerák Lukáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.89 |
27.89 |
Dci |
200 m (1/1) |
|
Vanta Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.54 |
26.54 |
Dci |
800 m (1/1) |
|
Buchholz Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:16.81 |
2:16.81 |
Dci |
800 m |
|
Durkot MIlan |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:13.76 |
2:13.76 |
Dci |
800 m |
|
Gajan Ján |
08 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
|
2:07.30 |
2:07.30 |
Dci |
800 m (1/2) |
|
Holenda Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Komka Tomáš |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
2:21.08 |
2:21.08 |
Dci |
800 m |
|
Makovec Petr |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:05.75 |
2:05.75 |
Dci |
800 m (1/1) |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:12.06 |
2:12.06 |
Dci |
800 m (1/1) |
|
Peniak Patrik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:25.87 |
2:25.87 |
Dci |
800 m |
|
Petrilla Maxim |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Pustai Oliver |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
2:21.48 |
2:21.48 |
Dci |
110 m pr. 91,4 (1/1) |
|
Križák Dominik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.27 |
19.27 |
Dci |
400 m pr. 83,8 (1/4) |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Komka Tomáš |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Makovec Petr |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
chôdza 3000 m |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14:09.62 |
14:09.62 |
Dci |
výška (1/2) |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
169 |
169 |
Dci |
výška (1/1) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
140 |
140 |
Dci |
výška (1/2) |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
155 |
155 |
Dci |
výška (1/2) |
|
Krempaský Andrej |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
160 |
160 |
Dci |
výška |
|
Malachovsky Ondrej |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
výška (1/2) |
|
Trembecki Richard |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
130 |
130 |
Dci |
žrď |
|
Polák Maroš |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
270 |
270 |
Dci |
žrď |
|
Prúša Zdenek |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
262 |
262 |
Dci |
žrď |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
230 |
230 |
Dci |
diaľka (1/2) |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
531 |
531 |
Dci |
diaľka |
|
Bajužik Martin |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
536 |
536 |
Dci |
diaľka (1/2) |
|
Holenda Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
523 |
523 |
Dci |
diaľka (1/2) |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
543 |
543 |
Dci |
diaľka (1/2) |
|
Komjáti Dávid |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
597 |
597 |
Dci |
diaľka (1/1) |
|
Križák Dominik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
462 |
462 |
Dci |
diaľka (1/1) |
|
Peniak Patrik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
499 |
499 |
Dci |
diaľka |
|
Proks Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
543 |
543 |
Dci |
diaľka |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
584 |
584 |
Dci |
diaľka (1/2) |
|
Trembecki Richard |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
400 |
400 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Becz Richard Eugen |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
09.94 |
09.94 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
13.92 |
13.92 |
Dci |
guľa 5 kg (1/2) |
|
Gazdačko Lukáš |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Paľovčík Richard |
08 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
12.96 |
12.96 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Vagaský František |
07 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
13.04 |
13.04 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Becz Richard Eugen |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
28.77 |
28.77 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
41.26 |
41.26 |
Dci |
disk 1,5 kg (1/1) |
|
Eštvanik Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.43 |
19.43 |
Dci |
disk 1,5 kg (1/1) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg (1/1) |
|
Mizerák Lukáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.94 |
21.94 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Becz Richard Eugen |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
19.27 |
19.27 |
Dci |
kladivo 5 kg (1/1) |
|
Eštvanik Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg (1/2) |
|
Krempaský Andrej |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
20.47 |
20.47 |
Dci |
kladivo 5 kg (1/1) |
|
Vanta Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
35.97 |
35.97 |
Dci |
oštep 700 g (1/1) |
|
Eštvanik Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.98 |
27.98 |
Dci |
oštep 700 g (1/1) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.63 |
23.63 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Malachovsky Ondrej |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g (1/1) |
|
Mizerák Lukáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.93 |
26.93 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Proks Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Andrišov Maximilián |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Bačo Tomáš |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.03 |
09.03 |
Mžci |
60 m |
|
Bryndza Krištof |
14 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
09.52 |
09.52 |
Mžci |
60 m |
|
Bryndza Šimon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
08.38 |
08.38 |
Mžci |
60 m |
|
Demek Matej |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.93 |
08.93 |
Mžci |
60 m |
|
Frištyk Dávid |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
10.27 |
Mžci |
60 m (1/3) |
|
Gajdár Daniel |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.69 |
10.69 |
Mžci |
60 m (2/1) |
|
Glitta Bruno |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.17 |
10.17 |
Mžci |
60 m (2/1) |
|
Hanko Michal |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.20 |
10.20 |
Mžci |
60 m |
|
Kateržabek Sebastian |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.06 |
10.06 |
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.05 |
09.05 |
Mžci |
60 m |
|
Kička Matej |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.40 |
09.40 |
Mžci |
60 m |
|
Kočan Oliver |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.34 |
09.34 |
Mžci |
60 m (4/2) |
|
Konfederák Jakub |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.36 |
09.36 |
Mžci |
60 m |
|
Kopčák Juraj |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kožár Tomáš |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.07 |
09.07 |
Mžci |
60 m (4/2) |
|
Kubis Jakub |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.38 |
08.38 |
Mžci |
60 m |
|
Kundrát Jakub |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m (4/2) |
|
Kviatkovský Benjamín |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.70 |
08.70 |
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Levkut Oliver |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.73 |
10.73 |
Mžci |
60 m |
|
Lupták Peter |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.99 |
08.99 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Mačejovský Timotej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.32 |
10.32 |
Mžci |
60 m |
|
Majdák Maxim H. |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Markovič Šimon |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.82 |
08.82 |
Mžci |
60 m |
|
Miliczky Jakub |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.96 |
08.96 |
Mžci |
60 m |
|
Obšitoš Radoslav |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.22 |
10.22 |
Mžci |
60 m (1/1) |
|
Palka-Jusko Nicolas |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.70 |
08.70 |
Mžci |
60 m (4/2) |
|
Paľuv Viliam |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.66 |
08.66 |
Mžci |
60 m |
|
Parkanský Artur |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.82 |
08.82 |
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Petránsky Martin |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.11 |
10.11 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Stach Filip |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
12.23 |
Mžci |
60 m |
|
Staňa Oliver |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Šimco Samuel |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.46 |
09.46 |
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Širochman Oliver |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
10.92 |
Mžci |
60 m |
|
Šoltys Adam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.73 |
09.73 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Šponták Adam |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.96 |
09.53 |
Mžci |
60 m |
|
Tomáš Lukáš (H) |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.58 |
08.58 |
Mžci |
60 m |
|
Tomčo Adam |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Ušiak Adam |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Vaľa Michal |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.64 |
09.64 |
Mžci |
150 m |
|
Bačo Tomáš |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Bryndza Šimon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
20.71 |
20.71 |
Mžci |
150 m |
|
Cossar Luca |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Demek Matej |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.78 |
21.78 |
Mžci |
150 m (2/1) |
|
Glitta Bruno |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m (2/1) |
|
Hanko Michal |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.93 |
24.93 |
Mžci |
150 m |
|
Hodál Peter |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23.04 |
23.04 |
Mžci |
150 m |
|
Chobot Michal (H) |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
23.10 |
23.10 |
Mžci |
150 m |
|
Kazimír Michael |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
29.95 |
Mžci |
150 m |
|
Kička Matej |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
24.59 |
24.59 |
Mžci |
150 m |
|
Kočan Oliver |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m (4/2) |
|
Kopas Timotej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.93 |
22.93 |
Mžci |
150 m |
|
Kožár Tomáš |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23.01 |
23.01 |
Mžci |
150 m (1/3) |
|
Kravec Hugo |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.08 |
23.08 |
Mžci |
150 m |
|
Kuljovský Jakub |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
23.88 |
23.88 |
Mžci |
150 m |
|
Kundrát Jakub |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m (4/2) |
|
Kviatkovský Benjamín |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Latta Richard |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m (1/2) |
|
Levkut Oliver |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
28.43 |
28.43 |
Mžci |
150 m |
|
Lupták Peter |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
22.52 |
22.52 |
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Mačejovský Timotej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.49 |
26.49 |
Mžci |
150 m (1/2) |
|
Markovič Šimon |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.17 |
22.17 |
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Palka-Jusko Nicolas |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
21.85 |
21.85 |
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Rozmuš Samuel |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m (2/1) |
|
Shamsalden Jaffar |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m (4/2) |
|
Soták Tobias |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.14 |
24.14 |
Mžci |
150 m |
|
Staňa Oliver |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m (1/2) |
|
Šimco Samuel |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.30 |
24.30 |
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Šponták Adam |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
26.67 |
26.67 |
Mžci |
150 m |
|
Tomáš Lukáš (H) |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
20.94 |
20.94 |
Mžci |
150 m |
|
Tomčo Adam |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Ušiak Adam |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Varga Daniel |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
24.49 |
24.49 |
Mžci |
150 m |
|
Varga Matúš |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
30.77 |
Mžci |
1500 m |
|
Andrišov Maximilián |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Mžci |
1500 m (1/3) |
|
Hreňko Martin |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Jančár Adam |
14 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kamal Samuel |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kendický Adam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
6:09.42 |
6:09.42 |
Mžci |
1500 m |
|
Kička Matej |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
5:59.53 |
5:59.53 |
Mžci |
1500 m (4/2) |
|
Konfederák Jakub |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kopčák Juraj |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Majdák Maxim H. |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Moroz Šimon |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
6:39.04 |
6:39.04 |
Mžci |
1500 m |
|
Papcun Jakub |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
5:46.28 |
5:46.28 |
Mžci |
1500 m |
|
Šoltys Adam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
6:21.68 |
6:21.68 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Cossar Luca |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Fabian Daniel |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (2/1) |
|
Gajdoš Šimon |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.51 |
12.51 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (4/2) |
|
Hanko Miroslav |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.23 |
11.23 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kožár Tomáš |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/3) |
|
Kravec Hugo |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.87 |
11.87 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (4/2) |
|
Kubis Jakub |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.53 |
10.53 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Latta Richard |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Lipták Ján |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (4/2) |
|
Paľuv Viliam |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.94 |
10.94 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šoltys Adam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
12.35 |
12.35 |
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Cossar Luca |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Fabian Daniel |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Frištyk Dávid |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 (2/1) |
|
Gajdoš Šimon |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 (2/1) |
|
Hanko Michal |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
40.14 |
40.14 |
Mžci |
200 m pr. 76,2 (4/2) |
|
Hanko Miroslav |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
38.41 |
38.41 |
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Hodál Peter |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Hoger Ľubomír |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 (4/2) |
|
Kopas Timotej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
38.90 |
38.90 |
Mžci |
200 m pr. 76,2 (1/3) |
|
Kravec Hugo |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Lipták Ján |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Mačejovský Timotej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Miliczky Jakub |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 (4/2) |
|
Paľuv Viliam |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 |
|
Parkanský Artur |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
200 m pr. 76,2 (4/2) |
|
Soták Tobias |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Kuljovský Jakub |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
14:28.70 |
14:28.70 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Veisenpacher Adam |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
10:27.6 |
10:27.6 |
Mžci |
výška (2/1) |
|
Gajdoš Šimon |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
115 |
115 |
Mžci |
výška (4/2) |
|
Hanko Miroslav |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
130 |
130 |
Mžci |
výška |
|
Hoger Ľubomír |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška (1/3) |
|
Hreňko Martin |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
141 |
141 |
Mžci |
výška |
|
Kamal Samuel |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
105 |
Mžci |
výška |
|
Kendický Adam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
120 |
120 |
Mžci |
výška |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
115 |
115 |
Mžci |
výška |
|
Latta Richard |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Lipták Ján |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Moroz Šimon |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
110 |
Mžci |
výška |
|
Papcun Jakub |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška (1/2) |
|
Širochman Oliver |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
130 |
130 |
Mžci |
diaľka |
|
Andrišov Maximilián |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Antoži Matej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
284 |
284 |
Mžci |
diaľka |
|
Bačo Tomáš |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
364 |
364 |
Mžci |
diaľka |
|
Demek Matej |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
369 |
369 |
Mžci |
diaľka |
|
Fabian Timotej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
315 |
315 |
Mžci |
diaľka |
|
Frištyk Dávid |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
366 |
366 |
Mžci |
diaľka |
|
Hodál Peter |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
354 |
354 |
Mžci |
diaľka |
|
Chobot Michal (H) |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
418 |
418 |
Mžci |
diaľka (1/2) |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
437 |
437 |
Mžci |
diaľka |
|
Kendický Adam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
306 |
306 |
Mžci |
diaľka |
|
Kočan Oliver |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
400 |
400 |
Mžci |
diaľka (4/2) |
|
Kopas Timotej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
347 |
347 |
Mžci |
diaľka (4/2) |
|
Kubis Jakub |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
451 |
451 |
Mžci |
diaľka |
|
Kundrát Jakub |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
diaľka (4/2) |
|
Kviatkovský Benjamín |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
366 |
366 |
Mžci |
diaľka |
|
Lupták Peter |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
399 |
399 |
Mžci |
diaľka |
|
Miliczky Jakub |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
428 |
428 |
Mžci |
diaľka |
|
Moroz Šimon |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
361 |
361 |
Mžci |
diaľka |
|
Obšitoš Radoslav |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
311 |
311 |
Mžci |
diaľka |
|
Papcun Jakub |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
381 |
381 |
Mžci |
diaľka |
|
Parkanský Artur |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
487 |
487 |
Mžci |
diaľka (1/2) |
|
Petránsky Martin |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
317 |
317 |
Mžci |
diaľka (4/2) |
|
Soták Tobias |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Staňa Oliver |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Tomáš Lukáš (H) |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
453 |
453 |
Mžci |
diaľka |
|
Tomčo Adam |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Ušiak Adam |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Varga Daniel |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
357 |
357 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/3) |
|
Barkai Enriko |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
07.21 |
07.21 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Falatko Daniel |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (1/3) |
|
Gajdár Daniel |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.36 |
08.36 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Hoger Ľubomír |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.47 |
05.47 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/3) |
|
Chrenko Damián |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.83 |
08.83 |
Mžci |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Jančošek Oliver |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kamal Samuel |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.21 |
06.21 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kateržabek Sebastian |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
11.64 |
11.64 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kopčák Juraj |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.70 |
05.70 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Krivák Jakub |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Majdák Maxim H. |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Pilipčuk Michal |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.44 |
08.44 |
Mžci |
guľa 3 kg (2/1) |
|
Shamsalden Jaffar |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
03.76 |
03.76 |
Mžci |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Sobek Matej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Soták Michal |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
07.67 |
07.67 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Stach Filip |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
05.22 |
05.22 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Varga Matúš |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
06.62 |
06.62 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Varga Simon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
06.32 |
06.32 |
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Bryndza Krištof |
14 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bryndza Šimon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Gajdár Daniel |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Glitta Bruno |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hreňko Martin |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Chobot Michal (H) |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Jančošek Oliver |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kazimír Michael |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Konfederák Jakub |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kuljovský Jakub |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Levkut Oliver |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Markovič Šimon |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Palka-Jusko Nicolas |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Petránsky Martin |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Rozmuš Samuel |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Sobek Matej |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Stach Filip |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Šimco Samuel |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Širochman Oliver |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Varga Daniel |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Ambrózová Ela |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
14.64 |
14.64 |
Dky |
100 m (1/1) |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
13.06 |
13.06 |
Dky |
100 m |
|
Čermáková Barbora |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
100 m (1/1) |
|
Ďuránová Vanesa |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
14.38 |
14.38 |
Dky |
100 m |
|
Dvorožňaková Simona |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.44 |
13.44 |
Dky |
100 m |
|
Hanudeľová Tamara Chiara |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
13.80 |
13.80 |
Dky |
100 m (1/1) |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
13.37 |
13.37 |
Dky |
100 m |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
12.79 |
12.55 |
Dky |
100 m |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.83 |
14.83 |
Dky |
100 m |
|
Koreňová Hana |
08 |
AK Maratón Rožňava |
|
|
|
Dky |
100 m (1/1) |
|
Krešáková Erika |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
13.55 |
13.45 |
Dky |
100 m |
|
Krivdová Mária |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
13.59 |
13.59 |
Dky |
100 m (1/1) |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.66 |
12.66 |
Dky |
100 m |
|
Kuseková Teodora |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Macková Anna Elizabeth |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
15.23 |
15.23 |
Dky |
100 m |
|
Makovcová Tereza |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Mandulová Barbora |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
100 m (1/1) |
|
Micenková Zuzana |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Pavlová Michaela |
08 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
|
14.26 |
14.26 |
Dky |
100 m (1/1) |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
14.50 |
14.50 |
Dky |
100 m |
|
Rusinová Barbora |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14.35 |
14.35 |
Dky |
100 m (1/1) |
|
Sinaiová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
14.00 |
14.00 |
Dky |
100 m |
|
Vanková Lilien |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
100 m (1/2) |
|
Vargová Ema |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.02 |
13.02 |
Dky |
200 m |
|
Ambrózová Ela |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
29.80 |
29.80 |
Dky |
200 m (1/1) |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
27.20 |
27.20 |
Dky |
200 m |
|
Butoracová Petra |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Čermáková Barbora |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
31.72 |
31.72 |
Dky |
200 m (1/1) |
|
Ďuránová Vanesa |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
29.21 |
29.21 |
Dky |
200 m (1/1) |
|
Ďurišová Terézia |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
200 m (1/4) |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
27.87 |
27.87 |
Dky |
200 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
29.90 |
29.90 |
Dky |
200 m |
|
Hanudeľová Tamara Chiara |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
29.93 |
29.93 |
Dky |
200 m |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
28.99 |
28.99 |
Dky |
200 m (1/1) |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
28.82 |
28.82 |
Dky |
200 m |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
28.02 |
28.02 |
Dky |
200 m (1/1) |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
35.59 |
Dky |
200 m |
|
Koreňová Hana |
08 |
AK Maratón Rožňava |
|
30.39 |
30.39 |
Dky |
200 m (1/1) |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.51 |
25.51 |
Dky |
200 m |
|
Macková Anna Elizabeth |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
32.14 |
32.14 |
Dky |
200 m |
|
Mandulová Barbora |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Mišková Michaela |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.82 |
25.82 |
Dky |
200 m (1/3) |
|
Parkanská Sára |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
29.64 |
29.64 |
Dky |
200 m |
|
Pavlová Michaela |
08 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
|
31.55 |
31.55 |
Dky |
200 m |
|
Rohrböck Tamara |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
31.39 |
31.39 |
Dky |
200 m |
|
Rusinová Barbora |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
30.12 |
30.12 |
Dky |
200 m |
|
Vanková Lilien |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.06 |
27.06 |
Dky |
200 m |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
30.16 |
30.16 |
Dky |
800 m |
|
Börová Katarína |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
2:52.35 |
2:52.35 |
Dky |
800 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
2:33.51 |
2:33.51 |
Dky |
800 m |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
3:06.22 |
3:06.22 |
Dky |
800 m |
|
Makovcová Tereza |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:42.79 |
2:42.79 |
Dky |
800 m |
|
Pavlová Michaela |
08 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
800 m (1/1) |
|
Pencáková Paulína (H) |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:32.41 |
2:32.41 |
Dky |
800 m (1/1) |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:36.21 |
2:36.21 |
Dky |
800 m |
|
Rohrböck Tamara |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
3:12.32 |
3:12.32 |
Dky |
800 m |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
3:17.14 |
3:09.86 |
Dky |
800 m |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
2:51.80 |
2:51.80 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
17.30 |
17.30 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Čermáková Barbora |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 (1/1) |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
15.30 |
15.30 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
15.66 |
15.66 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 (1/1) |
|
Grígerová Laura |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.40 |
21.40 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Halušková Ella |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
17.97 |
17.97 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
17.33 |
17.33 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 (1/1) |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
15.78 |
15.78 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Kozáková Hana |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
17.76 |
17.76 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 (1/1) |
|
Micenková Zuzana |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Onďáková Anetta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
19.59 |
19.59 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Stachová Alexandra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
17.61 |
17.61 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Butoracová Petra |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
80.13 |
79.98 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
67.32 |
67.32 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Hanudeľová Tamara Chiara |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Onďáková Anetta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
86.99 |
86.99 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Rusinová Barbora |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Špirengová Natália |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
79.96 |
79.96 |
Dky |
chôdza 3000 m (1/1) |
|
Grígerová Laura |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
18:03.60 |
18:03.60 |
Dky |
chôdza 3000 m |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
15:58.77 |
15:58.77 |
Dky |
výška |
|
Goroľová Linda |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
140 |
140 |
Dky |
výška (1/1) |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
153 |
153 |
Dky |
výška (1/1) |
|
Macečková Božidara |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
150 |
150 |
Dky |
výška |
|
Onďáková Anetta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
125 |
125 |
Dky |
výška (1/3) |
|
Parkanská Sára |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
150 |
150 |
Dky |
výška (1/1) |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
žrď (1/1) |
|
Macečková Božidara |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
304 |
304 |
Dky |
diaľka |
|
Brečková Alexandra |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
425 |
425 |
Dky |
diaľka (1/1) |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
528 |
528 |
Dky |
diaľka |
|
Dvorožňaková Simona |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
460 |
460 |
Dky |
diaľka (1/4) |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
530 |
530 |
Dky |
diaľka (1/1) |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
461 |
482 |
Dky |
diaľka (1/1) |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
459 |
459 |
Dky |
diaľka |
|
Koreňová Hana |
08 |
AK Maratón Rožňava |
|
439 |
439 |
Dky |
diaľka |
|
Kozáková Hana |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
435 |
435 |
Dky |
diaľka (1/1) |
|
Krešáková Erika |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
460 |
482 |
Dky |
diaľka |
|
Krivdová Mária |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
462 |
462 |
Dky |
diaľka |
|
Macková Anna Elizabeth |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
382 |
382 |
Dky |
diaľka |
|
Makovcová Tereza |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
374 |
374 |
Dky |
diaľka |
|
Mandulová Barbora |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
386 |
386 |
Dky |
diaľka (1/1) |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
447 |
447 |
Dky |
diaľka (1/1) |
|
Sinaiová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
467 |
467 |
Dky |
diaľka (1/4) |
|
Snížiková Zoja |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
496 |
496 |
Dky |
trojskok |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
trojskok |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
trojskok (1/1) |
|
Krešáková Erika |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.76 |
09.76 |
Dky |
trojskok (1/1) |
|
Macečková Božidara |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
trojskok (1/4) |
|
Snížiková Zoja |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Guľková Daniela |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.36 |
08.36 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.10 |
09.10 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Muliková Martina |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
06.98 |
06.98 |
Dky |
guľa 3 kg (1/1) |
|
Pankuchová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.58 |
10.58 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Potočná Daniela (H) |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.06 |
09.06 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Potočná Nikola (H) |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg (1/1) |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.45 |
09.45 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Sadecká Sára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.24 |
10.24 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Stachová Alexandra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.20 |
08.20 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Špirengová Natália |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.62 |
08.62 |
Dky |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Vargová Ema |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
07.04 |
07.04 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Vasilcová Anna |
08 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
12.94 |
12.94 |
Dky |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Závadská Júlia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
07.44 |
07.44 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Brečková Alexandra |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
13.52 |
13.52 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Guľková Daniela |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
20.49 |
20.49 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Halušková Ella |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.76 |
19.76 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Kuseková Teodora |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Muliková Martina |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg (1/1) |
|
Pankuchová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.07 |
21.07 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
35.59 |
35.59 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Vasilcová Anna |
08 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
25.31 |
25.31 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Muliková Martina |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
22.84 |
22.84 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.74 |
18.74 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Grígerová Laura |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
17.24 |
17.24 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Guľková Daniela |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
27.62 |
27.62 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
27.48 |
27.48 |
Dky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
30.60 |
30.60 |
Dky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Pankuchová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.59 |
22.59 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Potočná Daniela (H) |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.63 |
31.63 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Potočná Nikola (H) |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.81 |
19.81 |
Dky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Špirengová Natália |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14.54 |
14.54 |
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Ambrózová Ela |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Börová Katarína |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Brečková Alexandra |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Butoracová Petra |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Ďuránová Vanesa |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Ďurišová Terézia |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Dvorožňaková Simona |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Halušková Ella |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Kozáková Hana |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Krivdová Mária |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Kuseková Teodora |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Parkanská Sára |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Snížiková Zoja |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Benková Zara Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.12 |
09.12 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Bilasová Stanislava |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.34 |
09.34 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Blanárová Miriam |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.22 |
09.22 |
Mžky |
60 m |
|
Borisová Barbora |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Bujňáková Katarína |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.96 |
09.96 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Bulecová Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.07 |
10.07 |
Mžky |
60 m |
|
Cerchiaro Megane |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
11.66 |
11.66 |
Mžky |
60 m |
|
Cisková Nella |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Čerňanská Sára |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Dankovičová Liana |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Dienešová Laura |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.47 |
10.47 |
Mžky |
60 m |
|
Drosč Rebeca |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.13 |
09.13 |
Mžky |
60 m |
|
Dubošová Lucia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.06 |
09.06 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Dúhová Sofia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.76 |
09.76 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Gazdačková Laura |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.18 |
10.18 |
Mžky |
60 m |
|
Gedeonová Chiara |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.26 |
10.26 |
Mžky |
60 m |
|
Gernátová Zara |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.95 |
08.95 |
Mžky |
60 m |
|
Golianová Kristína |
13 |
AK Maratón Rožňava |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Grunská Michaela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.47 |
09.47 |
Mžky |
60 m |
|
Hudáková Anežka |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
10.97 |
10.97 |
Mžky |
60 m |
|
Hviščová Anna |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.48 |
10.48 |
Mžky |
60 m |
|
Hvizdakova Alex |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Jassušová Nela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.32 |
10.32 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.34 |
08.34 |
Mžky |
60 m (2/1) |
|
Juhásová Lucia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
60 m (2/3) |
|
Jurčišinová Barbora |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.76 |
08.76 |
Mžky |
60 m (2/4) |
|
Jurčišinová Nina |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.61 |
09.61 |
Mžky |
60 m (4/2) |
|
Kaľatová Cassie |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.88 |
10.88 |
Mžky |
60 m |
|
Kamenčíková Vivien |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.88 |
10.88 |
Mžky |
60 m |
|
Kaňuchová Michaela |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.95 |
09.95 |
Mžky |
60 m |
|
Kilianová Alžbeta |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
10.37 |
10.37 |
Mžky |
60 m |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
07.82 |
07.82 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Komárová Kristína |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.89 |
08.89 |
Mžky |
60 m |
|
Komorová Alexandra |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.08 |
09.08 |
Mžky |
60 m (3/3) |
|
Kopačková Katka |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.33 |
10.33 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Kopkášová Bianka |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.21 |
09.21 |
Mžky |
60 m |
|
Krajníková Terézia |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
60 m (3/4) |
|
Krupeľáková Sofia |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.78 |
08.78 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Kuncová Ema Mária |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.00 |
10.00 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Kurucová Kornélia |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.31 |
10.31 |
Mžky |
60 m |
|
Kuzmová Jana |
12 |
AK Maratón Rožňava |
|
09.25 |
09.25 |
Mžky |
60 m |
|
Majancsiková Annamária |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.38 |
09.38 |
Mžky |
60 m |
|
Marušaková Alexandra |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
11.70 |
11.70 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Maskalova Antonia |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.96 |
09.91 |
Mžky |
60 m |
|
Matušeková Johana |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
10.27 |
10.27 |
Mžky |
60 m (2/4) |
|
Michtová Terézia |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.48 |
09.48 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Miliczka Hana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.71 |
08.71 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Mrázová Emma |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.69 |
09.69 |
Mžky |
60 m (3/1) |
|
Olejárová Lenka |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.07 |
10.07 |
Mžky |
60 m |
|
Olejníková Dorotka |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.70 |
10.70 |
Mžky |
60 m |
|
Paruševová Ela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.61 |
08.61 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Pašková Mia |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.19 |
10.19 |
Mžky |
60 m |
|
Pavúková Tamara |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
09.00 |
09.00 |
Mžky |
60 m (2/4) |
|
Petriková Lilien Sára |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.15 |
10.15 |
Mžky |
60 m |
|
Pinteová Miriam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.02 |
10.02 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Puľáková Sofia Mária |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.03 |
10.03 |
Mžky |
60 m |
|
Sedláková Klára |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
09.25 |
09.25 |
Mžky |
60 m |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.97 |
08.85 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Siroťáková Eva |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.59 |
09.59 |
Mžky |
60 m |
|
Skokanová Agnes |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
09.62 |
09.62 |
Mžky |
60 m |
|
Somerauer Klára |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.80 |
09.80 |
Mžky |
60 m |
|
Stráňaiová Sofia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Šauličová Barbora |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.80 |
08.80 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Šebeková Andrea Karla |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.78 |
08.78 |
Mžky |
60 m |
|
Štofanová Nela |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.87 |
10.87 |
Mžky |
60 m (2/1) |
|
Takáčová Tatiana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
60 m (2/1) |
|
Titová Sara |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Tkáčová Dorota |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
08.66 |
08.66 |
Mžky |
60 m |
|
Toporová Soňa |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.23 |
09.23 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Treľová Laura |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
11.44 |
11.44 |
Mžky |
60 m |
|
Urdová Timea |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
10.89 |
Mžky |
60 m |
|
Vaňová Layla |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.07 |
10.07 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Vojtechovská Ela |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.84 |
09.84 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.37 |
08.37 |
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Bilasová Stanislava |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.18 |
23.18 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Blanárová Miriam |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
23.19 |
23.19 |
Mžky |
150 m |
|
Borisová Barbora |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Bulecová Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.56 |
25.56 |
Mžky |
150 m |
|
Cerchiaro Megane |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Čerňanská Sára |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Demková Ela |
11 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Dubošová Lucia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.28 |
22.28 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Gazdačková Laura |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.97 |
24.97 |
Mžky |
150 m |
|
Gernátová Zara |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
22.58 |
22.58 |
Mžky |
150 m |
|
Golianová Kristína |
13 |
AK Maratón Rožňava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hudáková Anežka |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hviščová Anna |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
27.76 |
27.76 |
Mžky |
150 m |
|
Hvizdakova Alex |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.51 |
22.51 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Chytilová Nela |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.86 |
24.86 |
Mžky |
150 m (2/1) |
|
Juhásová Lucia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
150 m (2/4) |
|
Jurčišinová Nina |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.64 |
24.64 |
Mžky |
150 m (4/2) |
|
Kaľatová Cassie |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.77 |
27.77 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Kardošová Júlia |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.64 |
23.64 |
Mžky |
150 m |
|
Kilianová Alžbeta |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
25.51 |
25.51 |
Mžky |
150 m |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
19.41 |
19.41 |
Mžky |
150 m |
|
Kokoruďová Michaela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
22.27 |
22.27 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Kuncová Ema Mária |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.86 |
24.86 |
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Kurucová Kornélia |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.94 |
24.94 |
Mžky |
150 m |
|
Kuzmová Jana |
12 |
AK Maratón Rožňava |
|
21.83 |
21.83 |
Mžky |
150 m |
|
Matušeková Johana |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
27.23 |
27.23 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Mrázová Emma |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.75 |
23.75 |
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Pašková Mia |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
26.10 |
26.10 |
Mžky |
150 m |
|
Pavljúková Alexandra |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Pillárová Sonja |
11 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Sedláková Klára |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
23.21 |
23.21 |
Mžky |
150 m |
|
Somerauer Klára |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
25.05 |
25.05 |
Mžky |
150 m |
|
Štofanová Nela |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
28.51 |
28.51 |
Mžky |
150 m (2/1) |
|
Takáčová Tatiana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
150 m (2/1) |
|
Titová Sara |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Tkáčová Dorota |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
21.85 |
21.85 |
Mžky |
150 m |
|
Toporová Soňa |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.11 |
22.11 |
Mžky |
150 m |
|
Urdová Timea |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
24.70 |
24.70 |
Mžky |
150 m |
|
Vaňová Layla |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
27.76 |
27.76 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Vojtechovská Ela |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.04 |
25.04 |
Mžky |
1500 m |
|
Dienešová Laura |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
6:11.53 |
6:11.53 |
Mžky |
1500 m (2/4) |
|
Gajdošová Rebeka |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Hviščová Anna |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Lacková Ema |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
6:00.12 |
6:00.12 |
Mžky |
1500 m |
|
Majancsiková Annamária |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Marušaková Alexandra |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Štofanová Nela |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (4/4) |
|
Bardúnová Soňa |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.32 |
13.32 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Cisková Nella |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.18 |
10.18 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kokoruďová Michaela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
18.09 |
18.09 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Komárová Kristína |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.81 |
10.81 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (3/4) |
|
Krupeľáková Sofia |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.39 |
12.39 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Marušaková Alexandra |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (3/3) |
|
Olejník Tania |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.77 |
12.77 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Paruševová Ela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
12.20 |
12.20 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pavljúková Alexandra |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pinteová Miriam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
13.98 |
13.98 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pokorná Miriam |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.37 |
10.37 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.19 |
12.19 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Trojanová Simona |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
15.16 |
15.16 |
Mžky |
200 m pr. 76,2 (4/4) |
|
Bardúnová Soňa |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
200 m pr. 76,2 |
|
Cisková Nella |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
200 m pr. 76,2 |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
200 m pr. 76,2 |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
31.76 |
31.76 |
Mžky |
200 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Miliczka Hana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
200 m pr. 76,2 (3/1) |
|
Olejárová Lenka |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
200 m pr. 76,2 (3/3) |
|
Olejník Tania |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
43.44 |
43.44 |
Mžky |
200 m pr. 76,2 |
|
Paruševová Ela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
40.31 |
40.31 |
Mžky |
200 m pr. 76,2 |
|
Pavúková Tamara |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
200 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Sikorai Nela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
38.52 |
38.52 |
Mžky |
200 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
200 m pr. 76,2 |
|
Trojanová Simona |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
47.51 |
47.51 |
Mžky |
200 m pr. 76,2 (4/4) |
|
Varjanová Veronika |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m (1/2) |
|
Hnidzíková Simona |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
14:09.95 |
14:09.95 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kaňuchová Michaela |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
13:27.20 |
13:27.20 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kokoruďová Michaela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
13:47.55 |
13:47.55 |
Mžky |
výška (1/1) |
|
Dúhová Sofia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška |
|
Gedeonová Chiara |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška (2/3) |
|
Jurčišinová Barbora |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
145 |
145 |
Mžky |
výška |
|
Komorová Alexandra |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška (1/4) |
|
Kopkášová Bianka |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
130 |
130 |
Mžky |
výška (2/3) |
|
Labancová Tatiana |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
139 |
139 |
Mžky |
výška |
|
Lacková Ema |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
144 |
144 |
Mžky |
výška |
|
Pillárová Sonja |
11 |
SOPKA Seňa |
|
140 |
140 |
Mžky |
výška |
|
Pokorná Miriam |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
118 |
118 |
Mžky |
výška (1/4) |
|
Sikorai Nela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška |
|
Skokanová Agnes |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
110 |
110 |
Mžky |
diaľka |
|
Benková Zara Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
379 |
379 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Blanárová Miriam |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
381 |
381 |
Mžky |
diaľka |
|
Borisová Barbora |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/1) |
|
Bujňáková Katarína |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
342 |
342 |
Mžky |
diaľka |
|
Cerchiaro Megane |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Čerňanská Sára |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Demková Ela |
11 |
SOPKA Seňa |
|
299 |
299 |
Mžky |
diaľka |
|
Drosč Rebeca |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
381 |
381 |
Mžky |
diaľka (1/1) |
|
Dúhová Sofia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
399 |
399 |
Mžky |
diaľka (2/3) |
|
Gajdošová Tamara |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gedeonová Chiara |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
313 |
313 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Grunská Michaela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
298 |
298 |
Mžky |
diaľka (2/3) |
|
Hančárová Lea |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
427 |
427 |
Mžky |
diaľka |
|
Hudáková Anežka |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
342 |
342 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
402 |
402 |
Mžky |
diaľka (2/1) |
|
Juhásová Lucia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kamenčíková Vivien |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
287 |
287 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Kardošová Júlia |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
344 |
344 |
Mžky |
diaľka |
|
Kilianová Alžbeta |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Komorová Alexandra |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
377 |
377 |
Mžky |
diaľka (3/3) |
|
Kopačková Katka |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
307 |
307 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Kopkášová Bianka |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
406 |
406 |
Mžky |
diaľka |
|
Kuzmová Jana |
12 |
AK Maratón Rožňava |
|
426 |
426 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Maskalova Antonia |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
333 |
333 |
Mžky |
diaľka |
|
Matušeková Johana |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
296 |
296 |
Mžky |
diaľka (2/4) |
|
Michtová Terézia |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
308 |
308 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Miliczka Hana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
445 |
445 |
Mžky |
diaľka |
|
Pavljúková Alexandra |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Pavúková Tamara |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
390 |
390 |
Mžky |
diaľka |
|
Pillárová Sonja |
11 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Pokorná Miriam |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
441 |
441 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Puľáková Sofia Mária |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
326 |
326 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Siroťáková Eva |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
381 |
381 |
Mžky |
diaľka |
|
Skokanová Agnes |
12 |
Atletický oddiel Svit |
|
298 |
298 |
Mžky |
diaľka |
|
Somerauer Klára |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
341 |
341 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Šebeková Andrea Karla |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
389 |
389 |
Mžky |
diaľka (2/1) |
|
Takáčová Tatiana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka (2/1) |
|
Titová Sara |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Tkáčová Dorota |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
412 |
412 |
Mžky |
diaľka |
|
Toporová Soňa |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
306 |
306 |
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Treľová Laura |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
390 |
390 |
Mžky |
diaľka |
|
Trojanová Simona |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
318 |
318 |
Mžky |
diaľka |
|
Vaňová Layla |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka (4/4) |
|
Varjanová Veronika |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
507 |
507 |
Mžky |
guľa 2 kg (3/1) |
|
Baranová Nina |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.56 |
06.56 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Benková Zara Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.51 |
07.51 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Dankovičová Liana |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Demková Ela |
11 |
SOPKA Seňa |
|
03.82 |
03.82 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Dienešová Laura |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.08 |
06.08 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
07.23 |
07.23 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Hlaďová Nela |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.50 |
09.50 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Jassušová Nela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Kamenčíková Vivien |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.11 |
06.11 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Krajníková Terézia |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Labancová Tatiana |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.80 |
08.80 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Lacková Ema |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.99 |
07.99 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Malaťáková Ema |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
05.73 |
05.73 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Olejníková Pavlína |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.99 |
08.99 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Pankuchová Zuzana |
12 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Pinteová Miriam |
11 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Stráňaiová Sofia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
04.16 |
04.16 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/3) |
|
Udičová Sofia Mária |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.73 |
08.73 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Urdová Timea |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
04.91 |
04.91 |
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Baranová Nina |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Bardúnová Soňa |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bilasová Stanislava |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Bulecová Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Drosč Rebeca |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Gajdošová Rebeka |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Gazdačková Laura |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hančárová Lea |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Hlaďová Nela |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hnidzíková Simona |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Jurčišinová Barbora |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Jurčišinová Nina |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Kaľatová Cassie |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kaňuchová Michaela |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kardošová Júlia |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Kopačková Katka |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kurucová Kornélia |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Labancová Tatiana |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Majancsiková Annamária |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Michtová Terézia |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Olejárová Lenka |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Olejník Tania |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Olejníková Dorotka |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Pašková Mia |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Petriková Lilien Sára |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Stráňaiová Sofia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Šebeková Andrea Karla |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Udičová Sofia Mária |
11 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/4) |
|
Varjanová Veronika |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Vojtechovská Ela |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|