M |
100 m |
|
Bayer Matúš |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
11.81 |
11.81 |
M |
100 m |
|
Brezina Matej |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.81 |
12.67 |
M |
100 m |
|
Fleško Timotej |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
12.55 |
12.55 |
M |
100 m |
|
Haramia Nicolas |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.56 |
11.56 |
M |
100 m |
|
Hatrik Michal |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
11.21 |
11.21 |
M |
100 m |
|
Holts Timofij |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
12.90 |
12.90 |
M |
100 m |
|
Janáč Timotej Filip |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.30 |
11.08 |
M |
100 m |
|
Janko Ivan |
77 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.18 |
12.18 |
M |
100 m |
|
Jedinák Peter |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
12.89 |
12.73 |
M |
100 m |
|
Jókay Marcel |
08 |
Atletika Inter Bratislava |
|
13.15 |
13.15 |
M |
100 m |
|
Kováč Adam |
08 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
13.23 |
13.23 |
M |
100 m |
|
Kožuch Filip |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.53 |
12.53 |
M |
100 m |
|
Kristin Alex |
08 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
12.21 |
12.21 |
M |
100 m |
|
Mozzhov Andrej (H) (C) |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
11.99 |
M |
100 m (1/4) |
|
Németh Richard |
08 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
M |
100 m |
|
Patócs Jakub |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
11.46 |
11.46 |
M |
100 m |
|
Popély Balázs |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
M |
100 m |
|
Procházka Denis |
07 |
Atletika Inter Bratislava |
|
11.96 |
11.96 |
M |
100 m |
|
Roman Martin |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.45 |
12.45 |
M |
100 m |
|
Štefík Lukáš |
06 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
M |
100 m |
|
Zachar Peter |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
12.78 |
12.78 |
M |
200 m |
|
Bayer Matúš |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
23.86 |
23.86 |
M |
200 m |
|
Brezina Matej |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
23.36 |
23.36 |
M |
200 m |
|
Fleško Timotej |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
27.08 |
27.08 |
M |
200 m |
|
Hlivák Jakub |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
M |
200 m |
|
Holts Timofij |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
26.52 |
26.52 |
M |
200 m |
|
Janáč Timotej Filip |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
23.29 |
22.49 |
M |
200 m |
|
Janko Ivan |
77 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.06 |
25.06 |
M |
200 m |
|
Jókay Marcel |
08 |
Atletika Inter Bratislava |
|
27.60 |
27.60 |
M |
200 m |
|
Kováč Adam |
08 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
M |
200 m |
|
Kožuch Filip |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.29 |
25.29 |
M |
200 m |
|
Kristin Alex |
08 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
24.03 |
24.03 |
M |
200 m |
|
Mozzhov Andrej (H) (C) |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
24.26 |
M |
200 m |
|
Nagy Michal |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
23.27 |
23.27 |
M |
200 m (1/4) |
|
Németh Richard |
08 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
27.99 |
27.99 |
M |
200 m |
|
Patócs Jakub |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
26.09 |
M |
200 m |
|
Popély Balázs |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
M |
200 m |
|
Procházka Denis |
07 |
Atletika Inter Bratislava |
|
24.25 |
24.25 |
M |
200 m |
|
Roman Martin |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.14 |
25.14 |
M |
400 m |
|
Haramia Nicolas |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
55.06 |
55.06 |
M |
400 m |
|
Knapčok Matej |
08 |
AK Veterán Bratislava |
|
57.14 |
57.14 |
M |
400 m |
|
Kollár Jozef |
77 |
Trackademy |
|
|
|
M |
400 m |
|
Krútek Šimon |
04 |
AK Veterán Bratislava |
|
55.18 |
55.18 |
M |
400 m |
|
Lelkes Adam |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
51.99 |
51.99 |
M |
400 m |
|
Melo Pavol |
99 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
51.55 |
51.55 |
M |
400 m |
|
Plassmann Lucas |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
53.60 |
53.60 |
M |
400 m |
|
Sojka Tomáš |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
60.19 |
60.19 |
M |
400 m |
|
Šimek Daniel |
08 |
Atletika Inter Bratislava |
|
58.10 |
58.10 |
M |
400 m |
|
Štefík Lukáš |
06 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
57.83 |
57.83 |
M |
800 m |
|
Hlivák Jakub |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:43.01 |
2:43.01 |
M |
800 m |
|
Jančovič Peter |
83 |
Individuálny člen SAZ |
|
2:06.94 |
2:06.94 |
M |
800 m |
|
Knapčok Matej |
08 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:05.55 |
2:05.55 |
M |
800 m |
|
Krútek Šimon |
04 |
AK Veterán Bratislava |
|
2:07.68 |
2:07.68 |
M |
800 m |
|
Schenk Jakub |
00 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
2:09.32 |
2:09.32 |
M |
3000 m |
|
Jablokov Alexander |
91 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
09:04.31 |
M |
3000 m |
|
Knapčok Martin |
77 |
AK Veterán Bratislava |
|
09:40.84 |
09:40.84 |
M |
3000 m |
|
Lunter Matúš |
89 |
AK Veterán Bratislava |
|
09:32.86 |
09:24.82 |
M |
3000 m |
|
Peško Miroslav |
72 |
AK Veterán Bratislava |
|
09:44.87 |
09:38.13 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Patócs Jakub |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Žci |
60 m (1/1) |
|
Brix Michal |
10 |
Trackademy |
|
08.74 |
08.74 |
Žci |
60 m |
|
Fabián Ondrej |
09 |
Atletika Inter Bratislava |
|
08.45 |
08.45 |
Žci |
60 m |
|
Hanušiak Matúš |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.73 |
09.73 |
Žci |
60 m |
|
Horváth Jonáš |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.51 |
08.51 |
Žci |
60 m |
|
Huorka Viliam |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.85 |
08.85 |
Žci |
60 m |
|
Keseli Filip |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
08.66 |
08.66 |
Žci |
60 m |
|
Kolek Bohuslav |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
08.04 |
08.04 |
Žci |
60 m |
|
Kopold Leo |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.87 |
08.87 |
Žci |
60 m |
|
Králik Marian |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
07.80 |
07.80 |
Žci |
60 m |
|
Kubala Filip |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
08.34 |
08.34 |
Žci |
60 m |
|
Lipka Lukáš |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.51 |
08.51 |
Žci |
60 m |
|
Matliak Adam |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.79 |
08.79 |
Žci |
60 m |
|
Polaček Filip |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
07.79 |
07.79 |
Žci |
60 m |
|
Proňuk Tomáš |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.62 |
08.62 |
Žci |
60 m |
|
Rusnák Matias |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
09.53 |
Žci |
60 m |
|
Valter Lukáš |
10 |
Longital sport club |
07.44 |
07.44 |
07.44 |
Žci |
60 m |
|
Vričan Artur |
09 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
08.15 |
08.15 |
Žci |
60 m |
|
Záborský Jonáš |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
07.78 |
07.78 |
Žci |
150 m |
|
Baláž Jakub |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
19.59 |
19.59 |
Žci |
150 m (1/1) |
|
Brix Michal |
10 |
Trackademy |
|
22.19 |
22.19 |
Žci |
150 m |
|
Horváth Jonáš |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
20.58 |
20.58 |
Žci |
150 m |
|
Huorka Viliam |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.32 |
21.32 |
Žci |
150 m |
|
Kolek Bohuslav |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
19.19 |
19.19 |
Žci |
150 m |
|
Králik Marian |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
19.00 |
19.00 |
Žci |
150 m |
|
Kubala Filip |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
22.07 |
22.07 |
Žci |
150 m |
|
Lipka Lukáš |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.53 |
21.53 |
Žci |
150 m |
|
Matliak Adam |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.67 |
21.67 |
Žci |
150 m |
|
Melichar Maxim |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
18.94 |
18.94 |
Žci |
150 m |
|
Ondreáš Jakub |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
20.08 |
20.08 |
Žci |
150 m |
|
Polaček Filip |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
18.94 |
18.94 |
Žci |
150 m |
|
Rusnák Matias |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
24.46 |
Žci |
150 m |
|
Valter Lukáš |
10 |
Longital sport club |
18.00 |
18.00 |
18.00 |
Žci |
150 m |
|
Vričan Artur |
09 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
19.03 |
19.03 |
Žci |
150 m |
|
Záborský Jonáš |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
18.39 |
18.39 |
Žci |
300 m |
|
Baláž Jakub |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
41.87 |
41.87 |
Žci |
300 m (1/1) |
|
Brix Michal |
10 |
Trackademy |
|
48.91 |
48.91 |
Žci |
300 m |
|
Keseli Filip |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Kolek Bohuslav |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
41.69 |
41.69 |
Žci |
300 m |
|
Melichar Maxim |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
40.36 |
40.36 |
Žci |
300 m |
|
Proňuk Tomáš |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
45.31 |
45.31 |
Žci |
300 m |
|
Streška Filip |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
47.83 |
47.83 |
Žci |
300 m |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
43.04 |
43.04 |
Žci |
300 m |
|
Záborský Jonáš |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
39.67 |
39.67 |
Žci |
800 m |
|
Kováč Šimon |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
3:13.71 |
3:13.71 |
Žci |
800 m |
|
Méry Maroš |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:39.35 |
2:39.35 |
Žci |
800 m |
|
Ondreáš Jakub |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:31.20 |
2:31.20 |
Žci |
800 m |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:25.62 |
2:25.62 |
Žci |
800 m |
|
Tressard Yann |
10 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
2:52.52 |
2:52.52 |
Žci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Baláž Jakub |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Horváth Jonáš |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Matliak Adam |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Ondreáš Jakub |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Ambruš Juraj |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.36 |
09.36 |
Mžci |
60 m (1/1) |
|
Brix Martin |
12 |
Trackademy |
|
09.99 |
09.99 |
Mžci |
60 m |
|
Červeň Oliver |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Dubina Adam |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.88 |
08.88 |
Mžci |
60 m |
|
Dudáš Tomáš |
12 |
Longital sport club |
10.26 |
10.04 |
10.04 |
Mžci |
60 m |
|
Frimmel Dominik |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
10.01 |
10.01 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Gadomský Jakub |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.03 |
09.03 |
Mžci |
60 m |
|
Galovič Lukáš |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Griač Jakub |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
11.31 |
Mžci |
60 m |
|
Gvoth Lukáš |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.04 |
09.04 |
Mžci |
60 m |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
08.70 |
08.70 |
Mžci |
60 m |
|
Herchel Michal |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
09.32 |
09.32 |
Mžci |
60 m |
|
Jambrich Richard |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
09.00 |
09.00 |
Mžci |
60 m |
|
Kalina Ján |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Klepáč Oliver |
12 |
Longital sport club |
|
09.50 |
09.50 |
Mžci |
60 m |
|
Kňažek David |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.85 |
08.85 |
Mžci |
60 m |
|
Kratka Vincent |
11 |
Longital sport club |
|
09.54 |
09.54 |
Mžci |
60 m |
|
Maruniak Adam |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.07 |
10.07 |
Mžci |
60 m |
|
Matovič Oliver |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Michalko Dominik |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
08.05 |
08.05 |
Mžci |
60 m |
|
Mikuška Timotej |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.30 |
10.30 |
Mžci |
60 m |
|
Pazdernatý Martin |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.75 |
09.75 |
Mžci |
60 m |
|
Sklenár Lukáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.60 |
09.60 |
Mžci |
60 m |
|
Slatinský Alexander |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.96 |
09.96 |
Mžci |
60 m |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
09.35 |
09.35 |
Mžci |
60 m |
|
Tóth Jakub |
12 |
Longital sport club |
|
|
11.58 |
Mžci |
60 m |
|
Urminček Nikolas |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Viceník Lukáš |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Zemjanek Ján |
11 |
Longital sport club |
|
08.93 |
08.93 |
Mžci |
60 m |
|
Zemjanek Ondrej |
12 |
Longital sport club |
|
09.36 |
09.36 |
Mžci |
150 m |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.90 |
23.90 |
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Brix Martin |
12 |
Trackademy |
|
25.41 |
25.41 |
Mžci |
150 m |
|
Červeň Oliver |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Dudáš Tomáš |
12 |
Longital sport club |
|
25.36 |
25.36 |
Mžci |
150 m |
|
Farkaš David |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.15 |
25.15 |
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Gadomský Jakub |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
21.43 |
21.43 |
Mžci |
150 m |
|
Galovič Lukáš |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Griač Jakub |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
27.43 |
27.43 |
Mžci |
150 m |
|
Gvoth Lukáš |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
22.44 |
22.44 |
Mžci |
150 m |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
21.60 |
21.60 |
Mžci |
150 m |
|
Horváth Theodor |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
22.06 |
22.06 |
Mžci |
150 m |
|
Hrušovský Matteo |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.53 |
22.53 |
Mžci |
150 m |
|
Jambrich Richard |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Kalina Ján |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Klepáč Oliver |
12 |
Longital sport club |
|
24.66 |
24.66 |
Mžci |
150 m |
|
Kollár Matej |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
20.92 |
20.92 |
Mžci |
150 m |
|
Konečný Daniel |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.18 |
23.18 |
Mžci |
150 m |
|
Kratka Vincent |
11 |
Longital sport club |
|
|
24.87 |
Mžci |
150 m |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.69 |
21.69 |
Mžci |
150 m |
|
Matovič Oliver |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Michalko Dominik |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
19.40 |
19.40 |
Mžci |
150 m |
|
Mikuška Timotej |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.75 |
24.75 |
Mžci |
150 m |
|
Muráň Šimon |
12 |
Triathlon mood, o.z. |
|
24.02 |
24.02 |
Mžci |
150 m |
|
Pazdernatý Martin |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
26.36 |
26.36 |
Mžci |
150 m |
|
Pilka David |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
20.41 |
20.41 |
Mžci |
150 m |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
21.07 |
21.07 |
Mžci |
150 m |
|
Tóth Jakub |
12 |
Longital sport club |
|
|
30.84 |
Mžci |
150 m |
|
Tóth Tomáš |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.83 |
22.83 |
Mžci |
150 m |
|
Urminček Nikolas |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Vyšinský Michal |
12 |
Trackademy |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Zemjanek Ján |
11 |
Longital sport club |
|
22.44 |
22.44 |
Mžci |
600 m |
|
Ambruš Juraj |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:10.66 |
2:10.66 |
Mžci |
600 m |
|
Beňo Timothy |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
1:59.56 |
1:59.56 |
Mžci |
600 m |
|
Horváth Theodor |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
1:54.69 |
1:54.69 |
Mžci |
600 m |
|
Kelemen Alex |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
1:57.88 |
1:57.88 |
Mžci |
600 m |
|
Konečný Daniel |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:00.03 |
2:00.03 |
Mžci |
600 m |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
1:55.73 |
1:55.73 |
Mžci |
600 m |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1:52.13 |
1:52.13 |
Mžci |
600 m |
|
Tóth Tomáš |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:00.69 |
2:00.69 |
Mžci |
600 m |
|
Vyšinský Michal |
12 |
Trackademy |
|
2:17.26 |
2:17.26 |
Mžci |
600 m |
|
Zemjanek Ondrej |
12 |
Longital sport club |
2:03.10 |
2:10.04 |
2:10.04 |
Mžci |
1500 m (2/3) |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
5:35.65 |
5:35.65 |
Mžci |
1500 m |
|
Farkaš David |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
5:31.98 |
5:31.98 |
Mžci |
1500 m (1/4) |
|
Lopatník Tomáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
7:07.59 |
7:07.59 |
Mžci |
1500 m |
|
Noris Lukáš |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Ambruš Juraj |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.93 |
10.93 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
11.78 |
11.78 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (2/3) |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.67 |
09.67 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
11.72 |
11.72 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hrušovský Matteo |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kollár Matej |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.59 |
10.59 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
11.41 |
11.41 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Maruniak Adam |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
13.93 |
13.93 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Noris Lukáš |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.21 |
11.21 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pilka David |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.17 |
10.17 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sklenár Lukáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.04 |
11.04 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Slatinský Alexander |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
13.91 |
13.91 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
13.46 |
13.46 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.16 |
10.16 |
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Beňo Timothy |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dubina Adam |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dudáš Tomáš |
12 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gadomský Jakub |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gvoth Lukáš |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Herchel Michal |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hrušovský Matteo |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kelemen Alex |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Klepáč Oliver |
12 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kňažek David |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kollár Matej |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Konečný Daniel |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kratka Vincent |
11 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Lovas Matus |
12 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Maruniak Adam |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Michalko Dominik |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Pazdernatý Martin |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Pilka David |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Slatinský Alexander |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Tóth Jakub |
12 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Tóth Tomáš |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ulrich Filip |
12 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Zemjanek Ján |
11 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Zemjanek Ondrej |
12 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Ž |
100 m |
|
Baloghová Viktoria |
06 |
Naša atletika Bratislava |
|
14.27 |
14.27 |
Ž |
100 m |
|
Bertoková Barbora |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
14.56 |
14.56 |
Ž |
100 m |
|
Dubinová Diana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
14.53 |
14.53 |
Ž |
100 m |
|
Feltovičová Paulína |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
15.19 |
15.19 |
Ž |
100 m |
|
Flórez Romero Izabela |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Ž |
100 m |
|
Hatrikova Eliška |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
14.34 |
14.34 |
Ž |
100 m |
|
Chlpáňová Katarína |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
12.56 |
12.56 |
Ž |
100 m |
|
Kmecová Alica |
07 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
13.09 |
13.09 |
Ž |
100 m |
|
Krajčovičová Bibiana |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
14.70 |
14.70 |
Ž |
100 m |
|
Méryová Nela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
14.45 |
14.45 |
Ž |
100 m |
|
Nemethova Eliška |
08 |
Atletický klub Puma Senec |
|
14.15 |
14.15 |
Ž |
100 m |
|
Psársky Nicole |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
13.91 |
13.91 |
Ž |
100 m |
|
Szaboová Rebeka |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.53 |
12.53 |
Ž |
100 m |
|
Šturdíková Zuzana |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
12.93 |
12.93 |
Ž |
100 m |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
13.52 |
13.52 |
Ž |
200 m |
|
Baloghová Viktoria |
06 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Dubinová Diana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
30.20 |
30.20 |
Ž |
200 m |
|
Feltovičová Paulína |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
32.71 |
32.71 |
Ž |
200 m |
|
Flórez Romero Izabela |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Chlpáňová Katarína |
06 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
26.03 |
26.03 |
Ž |
200 m |
|
Kmecová Alica |
07 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
27.23 |
27.23 |
Ž |
200 m |
|
Krajčovičová Bibiana |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
31.19 |
31.19 |
Ž |
200 m |
|
Méryová Nela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
31.06 |
31.06 |
Ž |
200 m |
|
Psársky Nicole |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
28.89 |
28.89 |
Ž |
200 m |
|
Šturdíková Zuzana |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
27.05 |
27.05 |
Ž |
200 m |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
27.84 |
27.84 |
Ž |
400 m |
|
Bertoková Barbora |
08 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
69.59 |
69.59 |
Ž |
400 m |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
61.73 |
61.73 |
Ž |
800 m |
|
Balážová Nina |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:57.04 |
2:57.04 |
Ž |
800 m |
|
Hulínová Zuzana |
06 |
Individuálny člen SAZ |
|
2:36.96 |
2:36.96 |
Ž |
800 m |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:38.81 |
2:38.81 |
Žky |
60 m |
|
Badurová Kristína |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.78 |
08.78 |
Žky |
60 m |
|
Boháčová Diana |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
09.04 |
09.04 |
Žky |
60 m |
|
Csanyiova Veronika |
10 |
Atletický klub Puma Senec |
|
07.87 |
07.87 |
Žky |
60 m |
|
Čudrnáková Veronika |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
08.71 |
08.71 |
Žky |
60 m |
|
Grebáčová Veronika |
10 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.25 |
09.25 |
Žky |
60 m |
|
Greppelová Karolína |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.19 |
09.19 |
Žky |
60 m |
|
Hantáková Nikola Mia |
10 |
Trackademy |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Hubaľová Amelia |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.89 |
08.89 |
Žky |
60 m |
|
Chrenková Martina |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.71 |
09.71 |
Žky |
60 m |
|
Kaliská Barbora |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.13 |
09.13 |
Žky |
60 m |
|
Kňažeková Tereza |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.48 |
08.48 |
Žky |
60 m |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.43 |
08.43 |
Žky |
60 m |
|
Kuhnová Diana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
09.02 |
09.02 |
Žky |
60 m |
|
Lešková Alexandra |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.57 |
10.57 |
Žky |
60 m |
|
Malíková Nelly |
09 |
Longital sport club |
|
08.85 |
08.85 |
Žky |
60 m |
|
Mozolová Lujza |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.15 |
09.15 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Ondrušová Natali |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Piešťanská Sára |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
08.73 |
08.73 |
Žky |
60 m |
|
Plankenbuchlerová Miriam |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
08.57 |
08.57 |
Žky |
60 m |
|
Prvoničová Simona |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
08.09 |
08.09 |
Žky |
60 m (2/3) |
|
Slimáková Nikol |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
08.38 |
08.38 |
Žky |
60 m |
|
Striežencová Tereza |
09 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
08.52 |
08.52 |
Žky |
60 m |
|
Styková Natália |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
09.34 |
09.34 |
Žky |
60 m |
|
Šoková Kristína |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.58 |
08.58 |
Žky |
60 m |
|
Šoucová Ema |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.78 |
08.78 |
Žky |
60 m |
|
Šturdíková Hana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.36 |
08.36 |
Žky |
60 m |
|
Valette Laura Eva Isabelle |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
07.94 |
07.94 |
Žky |
60 m |
|
Várossová Lea |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
08.91 |
08.91 |
Žky |
60 m |
|
Vavrová Hana |
10 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.92 |
09.92 |
Žky |
60 m |
|
Vladárová Laura |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.17 |
08.17 |
Žky |
60 m |
|
West Valentina |
09 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Zapletalová Liana Mária |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
09.04 |
09.04 |
Žky |
150 m |
|
Badurová Kristína |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.40 |
21.40 |
Žky |
150 m |
|
Csanyiova Veronika |
10 |
Atletický klub Puma Senec |
|
21.55 |
21.55 |
Žky |
150 m |
|
Čičmancová Ela |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.43 |
21.43 |
Žky |
150 m |
|
Čudrnáková Veronika |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
20.69 |
20.69 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Dupačová Stela |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
21.78 |
21.78 |
Žky |
150 m |
|
Glasová Daniela |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.76 |
21.76 |
Žky |
150 m |
|
Grebáčová Veronika |
10 |
Atletika JOJO Lamač |
|
23.53 |
23.53 |
Žky |
150 m |
|
Greppelová Karolína |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
22.99 |
22.99 |
Žky |
150 m |
|
Hubaľová Amelia |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.45 |
21.45 |
Žky |
150 m |
|
Hvožďarová Nataša |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
23.17 |
23.17 |
Žky |
150 m |
|
Chrenková Martina |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.97 |
23.97 |
Žky |
150 m |
|
Chrenová Veronika |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.01 |
23.01 |
Žky |
150 m |
|
Kaliská Barbora |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
22.47 |
22.47 |
Žky |
150 m |
|
Kňažeková Tereza |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.27 |
21.27 |
Žky |
150 m |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.63 |
20.63 |
Žky |
150 m |
|
Lovasová Natália |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.72 |
22.72 |
Žky |
150 m |
|
Lubelan Liliane |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
19.66 |
19.66 |
Žky |
150 m |
|
Malíková Nelly |
09 |
Longital sport club |
|
22.81 |
22.81 |
Žky |
150 m |
|
Mrázová Andrea |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.50 |
20.50 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Ondrušová Natali |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Piešťanská Sára |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
21.53 |
21.53 |
Žky |
150 m |
|
Plankenbuchlerová Miriam |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
21.21 |
21.21 |
Žky |
150 m |
|
Praženicová Michaela |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.33 |
21.33 |
Žky |
150 m |
|
Prvoničová Simona |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
19.68 |
19.68 |
Žky |
150 m |
|
Rajecová Gabriela |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.40 |
22.40 |
Žky |
150 m |
|
Rojíková Margaréta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.29 |
21.29 |
Žky |
150 m |
|
Sedláková Eva |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
22.71 |
22.71 |
Žky |
150 m (2/3) |
|
Slimáková Nikol |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
20.32 |
20.32 |
Žky |
150 m |
|
Striežencová Tereza |
09 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
20.55 |
20.55 |
Žky |
150 m |
|
Styková Natália |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
23.03 |
23.03 |
Žky |
150 m |
|
Šoková Kristína |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.42 |
20.42 |
Žky |
150 m |
|
Šoucová Ema |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.42 |
21.42 |
Žky |
150 m |
|
Šturdíková Hana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
20.23 |
20.23 |
Žky |
150 m |
|
Valette Laura Eva Isabelle |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
19.64 |
19.64 |
Žky |
150 m |
|
Várossová Lea |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Vavrová Hana |
10 |
Atletika JOJO Lamač |
|
25.08 |
25.08 |
Žky |
150 m |
|
Zapletalová Liana Mária |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
21.98 |
21.98 |
Žky |
300 m (1/4) |
|
Dupačová Stela |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
49.13 |
49.13 |
Žky |
300 m |
|
Glasová Daniela |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
47.00 |
47.00 |
Žky |
300 m |
|
Grebáčová Veronika |
10 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Hantáková Nikola Mia |
10 |
Trackademy |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Hvožďarová Nataša |
10 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
49.76 |
49.76 |
Žky |
300 m |
|
Kuhnová Diana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
47.71 |
47.71 |
Žky |
300 m |
|
Lubelan Liliane |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
42.35 |
42.35 |
Žky |
300 m |
|
Mrázová Andrea |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
45.04 |
45.04 |
Žky |
300 m |
|
Praženicová Michaela |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
44.99 |
44.99 |
Žky |
300 m |
|
Sedláková Eva |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Vavrová Hana |
10 |
Atletika JOJO Lamač |
|
57.86 |
57.86 |
Žky |
300 m |
|
Zajačková Sabina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
44.79 |
44.79 |
Žky |
800 m |
|
Boháčová Diana |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
2:39.72 |
2:39.72 |
Žky |
800 m |
|
Javorová Paulína |
10 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:51.98 |
2:51.98 |
Žky |
800 m |
|
Lešková Alexandra |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Matušincová Ella |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:36.36 |
2:36.36 |
Žky |
800 m (2/3) |
|
Pelikánová Lara |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Šnegoňová Nela |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:51.99 |
2:51.99 |
Žky |
800 m |
|
Vavricová Alica |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:36.57 |
2:36.57 |
Žky |
800 m |
|
West Valentina |
09 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
2:42.34 |
2:42.34 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Dugátová Agáta |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
17.72 |
17.72 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Chrenová Veronika |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.27 |
21.27 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kasanová Nataša |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
16.02 |
16.02 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Lovasová Natália |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Mrázová Andrea |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
16.83 |
16.83 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Rajecová Gabriela |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
16.89 |
16.89 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Stachová Alexandra |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
16.05 |
16.05 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šoková Kristína |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
17.17 |
17.17 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vladárová Laura |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
16.42 |
16.42 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Dugátová Agáta |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
54.52 |
54.52 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kasanová Nataša |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
50.23 |
50.23 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Stachová Alexandra |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
48.14 |
48.14 |
Žky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Badurová Kristína |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Boháčová Diana |
10 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Čičmancová Ela |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Čudrnáková Veronika |
10 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Dugátová Agáta |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Dupačová Stela |
10 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Glasová Daniela |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Greppelová Karolína |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Hubaľová Amelia |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Chrenková Martina |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Chrenová Veronika |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kaliská Barbora |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kasanová Nataša |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kňažeková Tereza |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kuhnová Diana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Lešková Alexandra |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Lovasová Natália |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Lubelan Liliane |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Matušincová Ella |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Mozolová Lujza |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Ondrejková Johana |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Ondrušová Natali |
10 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Piešťanská Sára |
10 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Plankenbuchlerová Miriam |
10 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Praženicová Michaela |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Rajecová Gabriela |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Rojíková Margaréta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Stachová Alexandra |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Striežencová Tereza |
09 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Šoucová Ema |
10 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Šturdíková Hana |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Valette Laura Eva Isabelle |
09 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Vladárová Laura |
10 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
West Valentina |
09 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Zapletalová Liana Mária |
10 |
Deti v pohybe Šamorín (A) |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
08.52 |
08.52 |
Mžky |
60 m |
|
Bedlovičová Viera |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Borošová Katarína |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.74 |
10.74 |
Mžky |
60 m |
|
Csidey Hanna |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.91 |
10.91 |
Mžky |
60 m |
|
Drgoňová Vilma Mária |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.44 |
09.44 |
Mžky |
60 m |
|
Dzuričková Alexandra |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.17 |
09.17 |
Mžky |
60 m |
|
Farštiaková Daniela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.42 |
09.42 |
Mžky |
60 m |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.51 |
08.51 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Hiadlovská Natália |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.29 |
09.29 |
Mžky |
60 m (2/1) |
|
Holásková Simona |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.20 |
10.20 |
Mžky |
60 m |
|
Hudečková Gréta |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.67 |
08.67 |
Mžky |
60 m |
|
Husková Nela |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Jaderková Anabela |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
09.20 |
09.20 |
Mžky |
60 m |
|
Jakus Eszter |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
08.59 |
08.59 |
Mžky |
60 m |
|
Janegová Tatiana |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
08.18 |
08.18 |
Mžky |
60 m |
|
Klimovská Adriana |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.20 |
10.20 |
Mžky |
60 m |
|
Knošková Daniela |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Königsmarková Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.50 |
09.50 |
Mžky |
60 m |
|
Kožuchová Tamara |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.98 |
08.98 |
Mžky |
60 m |
|
Ladecká Emily |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.97 |
08.97 |
Mžky |
60 m |
|
Madárová Ela |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
10.48 |
Mžky |
60 m |
|
Magdolenová Katarína |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.28 |
09.28 |
Mžky |
60 m |
|
Marázová Natália |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.78 |
09.78 |
Mžky |
60 m |
|
Maruniaková Miroslava |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.09 |
10.09 |
Mžky |
60 m (2/2) |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
08.78 |
08.78 |
Mžky |
60 m |
|
Molčanová Adela |
11 |
Trackademy |
|
08.96 |
08.96 |
Mžky |
60 m (2/3) |
|
Nováčková Nikola |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
08.88 |
08.88 |
Mžky |
60 m |
|
Nováková Nina |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.14 |
09.14 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Novotná Lea |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
08.70 |
08.70 |
Mžky |
60 m |
|
Opálková Eliška |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Orfánusová Diana |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.86 |
09.86 |
Mžky |
60 m |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.17 |
09.17 |
Mžky |
60 m |
|
Ranisavič Mila |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.76 |
09.76 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Rebrošová Michaela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.18 |
08.45 |
Mžky |
60 m |
|
Révayová Diana |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Rončkevičová Lucia |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
08.70 |
08.70 |
Mžky |
60 m (1/4) |
|
Rybos Natasza |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
08.85 |
08.85 |
Mžky |
60 m |
|
Sarr Mareme Maguette |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.63 |
09.63 |
Mžky |
60 m |
|
Sitárová Júlia |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.40 |
09.40 |
Mžky |
60 m |
|
Slotíková Karolína |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.53 |
09.53 |
Mžky |
60 m |
|
Slotíková Viktória |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.05 |
10.05 |
Mžky |
60 m |
|
Sojáková Sofia Rita |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.41 |
09.41 |
Mžky |
60 m |
|
Starečková Michaela |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Staroňová Mira |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Stašková Nela |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.30 |
08.30 |
Mžky |
60 m |
|
Swanepoel Mila |
12 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
10.31 |
10.31 |
Mžky |
60 m |
|
Špindorová Laura |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
09.74 |
09.74 |
Mžky |
60 m (2/2) |
|
Tarnovská Lucia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.78 |
09.78 |
Mžky |
60 m |
|
Valachova Vanesa |
11 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
09.70 |
09.70 |
Mžky |
60 m (2/3) |
|
Valenteje Viktoria |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.79 |
09.79 |
Mžky |
60 m |
|
Vašáková Sofia |
11 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
09.78 |
09.78 |
Mžky |
60 m |
|
Vércseová Lili |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Začková Zoja |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.73 |
08.73 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
20.50 |
20.50 |
Mžky |
150 m |
|
Bedlovičová Viera |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Bezáková Júlia |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.57 |
23.57 |
Mžky |
150 m |
|
Borošová Katarína |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.25 |
26.25 |
Mžky |
150 m |
|
Csidey Hanna |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Drgoňová Vilma Mária |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
24.84 |
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Dzuričková Alexandra |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
22.97 |
22.97 |
Mžky |
150 m |
|
Forró Barbora |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Hiadlovská Natália |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
22.24 |
22.24 |
Mžky |
150 m |
|
Hliváková Eliška |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.60 |
24.60 |
Mžky |
150 m (2/1) |
|
Holásková Simona |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
25.17 |
25.17 |
Mžky |
150 m |
|
Holasová Denisa |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Holubeková Natália |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
22.04 |
22.04 |
Mžky |
150 m |
|
Hudečková Gréta |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.39 |
21.39 |
Mžky |
150 m |
|
Husková Nela |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Jaderková Anabela |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
23.43 |
23.43 |
Mžky |
150 m |
|
Jakus Eszter |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
20.81 |
20.81 |
Mžky |
150 m |
|
Janegová Tatiana |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
19.70 |
19.70 |
Mžky |
150 m |
|
Jarombeková Laura |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Knošková Daniela |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Königsmarková Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
23.09 |
23.09 |
Mžky |
150 m |
|
Kosová Katarína |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
24.09 |
24.09 |
Mžky |
150 m |
|
Kotesová Petra |
11 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kožuchová Tamara |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
23.66 |
Mžky |
150 m |
|
Ladecká Emily |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lindáková Paulina |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
24.42 |
|
24.42 |
Mžky |
150 m |
|
Lučeničová Michaela |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.65 |
24.65 |
Mžky |
150 m |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
23.25 |
23.25 |
Mžky |
150 m |
|
Magdolenová Katarína |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
23.42 |
23.42 |
Mžky |
150 m |
|
Marázová Natália |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
26.26 |
Mžky |
150 m (2/2) |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
22.17 |
22.17 |
Mžky |
150 m |
|
Molčanová Adela |
11 |
Trackademy |
|
|
24.39 |
Mžky |
150 m |
|
Nemcová Laura |
12 |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Nováková Nina |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.76 |
22.76 |
Mžky |
150 m |
|
Opálková Eliška |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
24.96 |
24.96 |
Mžky |
150 m |
|
Orfánusová Diana |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Ranisavič Mila |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.24 |
24.24 |
Mžky |
150 m |
|
Révayová Diana |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Rončkevičová Lucia |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
21.59 |
21.59 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Rybos Natasza |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
22.08 |
22.08 |
Mžky |
150 m |
|
Sarr Mareme Maguette |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
24.57 |
24.57 |
Mžky |
150 m |
|
Slotíková Karolína |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.81 |
23.81 |
Mžky |
150 m |
|
Slotíková Viktória |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.70 |
25.70 |
Mžky |
150 m |
|
Sojáková Sofia Rita |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
23.31 |
23.31 |
Mžky |
150 m |
|
Staroňová Mira |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Stašková Nela |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.00 |
20.00 |
Mžky |
150 m |
|
Swanepoel Mila |
12 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
26.37 |
26.37 |
Mžky |
150 m |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
21.52 |
21.52 |
Mžky |
150 m |
|
Šupáková Kristína Helen |
11 |
Triathlon mood, o.z. |
|
25.87 |
25.87 |
Mžky |
150 m |
|
Tressard Gwenn |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
23.67 |
23.67 |
Mžky |
150 m |
|
Vércseová Lili |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Začková Zoja |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
22.96 |
22.96 |
Mžky |
150 m |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.06 |
22.06 |
Mžky |
600 m |
|
Bezáková Júlia |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:07.97 |
2:07.97 |
Mžky |
600 m |
|
Borošová Katarína |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
2:14.57 |
2:14.57 |
Mžky |
600 m |
|
Drgoňová Vilma Mária |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1:59.75 |
1:59.75 |
Mžky |
600 m |
|
Farštiaková Daniela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:15.47 |
2:15.47 |
Mžky |
600 m |
|
Holasová Denisa |
11 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
2:03.13 |
2:03.13 |
Mžky |
600 m (2/3) |
|
Králiková Natália |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:08.09 |
2:08.09 |
Mžky |
600 m |
|
Kubičková Karolína |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:13.14 |
2:13.14 |
Mžky |
600 m |
|
Lindáková Paulina |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
2:07.46 |
2:07.46 |
Mžky |
600 m |
|
Lučeničová Michaela |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:13.96 |
2:13.96 |
Mžky |
600 m (1/3) |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
1:47.51 |
1:47.51 |
Mžky |
600 m (2/3) |
|
Nováčková Nikola |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
1:57.16 |
1:57.16 |
Mžky |
600 m |
|
Príkopská Lucia |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
1:50.15 |
1:50.15 |
Mžky |
600 m (1/3) |
|
Rebrošová Michaela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:05.59 |
2:05.59 |
Mžky |
600 m |
|
Sitárová Júlia |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
1:58.14 |
1:58.14 |
Mžky |
600 m |
|
Swanepoel Mila |
12 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
2:19.93 |
2:19.93 |
Mžky |
600 m |
|
Špindorová Laura |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
2:14.31 |
2:14.31 |
Mžky |
600 m |
|
Šubová Elisa |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
2:14.62 |
2:14.62 |
Mžky |
600 m (2/2) |
|
Tarnovská Lucia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:02.60 |
2:02.60 |
Mžky |
600 m |
|
Tressard Gwenn |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
2:02.47 |
2:02.47 |
Mžky |
600 m |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1:50.20 |
1:50.20 |
Mžky |
1500 m |
|
Hliváková Eliška |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Netoušková Eliška |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
5:45.15 |
5:45.15 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Forró Barbora |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
13.03 |
13.03 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.16 |
10.16 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Jarombeková Laura |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
11.97 |
11.97 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Klimovská Adriana |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
13.79 |
13.79 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kosová Katarína |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
12.54 |
12.54 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kožuchová Tamara |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.75 |
10.75 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.86 |
11.86 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Madárová Ela |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Magdolenová Katarína |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
12.12 |
12.12 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Maruniaková Miroslava |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
15.75 |
15.75 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/3) |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.18 |
10.18 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/1) |
|
Novotná Lea |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.43 |
10.43 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.62 |
10.62 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Príkopská Lucia |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.58 |
10.58 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sarr Mareme Maguette |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
13.22 |
13.22 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sitárová Júlia |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
12.28 |
12.28 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Stašková Nela |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.56 |
09.56 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.45 |
10.45 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Tressard Gwenn |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
12.85 |
12.85 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (2/3) |
|
Valenteje Viktoria |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
13.05 |
13.05 |
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bezáková Júlia |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Csidey Hanna |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Dzuričková Alexandra |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Forró Barbora |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hiadlovská Natália |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Hliváková Eliška |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Holubeková Natália |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hudečková Gréta |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Husková Nela |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jakus Eszter |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Jarombeková Laura |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Knošková Daniela |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Königsmarková Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kubičková Karolína |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Ladecká Emily |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Lučeničová Michaela |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Madárová Ela |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Marázová Natália |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Netoušková Eliška |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Nováčková Nikola |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Nováková Nina |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Novotná Lea |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Opálková Eliška |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Orfánusová Diana |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Príkopská Lucia |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Ranisavič Mila |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Rebrošová Michaela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Rončkevičová Lucia |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Rybos Natasza |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Slotíková Karolína |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Slotíková Viktória |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Sojáková Sofia Rita |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Špindorová Laura |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Vércseová Lili |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky (A) |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Antaš Maxim |
13 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
10.26 |
10.26 |
Nžci |
60 m |
|
Antaš Richard |
16 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Antony David |
16 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Baksa Sebastián |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
10.75 |
10.55 |
Nžci |
60 m |
|
Baňacký Dávid |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m (2/1) |
|
Behon Ivan |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.72 |
11.72 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Beliš Damián |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
13.98 |
13.98 |
Nžci |
60 m |
|
Blaho Tobiáš |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bódy Teodor |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.90 |
10.90 |
Nžci |
60 m |
|
Bošanský Alex |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
10.78 |
Nžci |
60 m |
|
Briatka Tobias |
16 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Brtko Dávid Silvester |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Bunda Lukáš |
16 |
Longital sport club |
|
12.65 |
12.65 |
Nžci |
60 m |
|
Čudrnák Tomáš |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
09.73 |
09.73 |
Nžci |
60 m |
|
Dorčák Aron |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Emeka Adam |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
09.31 |
09.31 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Farštiak Miloš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.06 |
10.06 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Fatyka Tobias |
17 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Ferlin Francesco Mattheus |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Fianta Felix |
14 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
09.73 |
Nžci |
60 m |
|
Guman Sebastián |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
11.34 |
Nžci |
60 m |
|
Halás Lukáš |
18 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Hanajík Ladislav |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hanušiak Michal |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.18 |
09.18 |
Nžci |
60 m |
|
Hlubocký Matej |
15 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Honek Samuel Mário |
14 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
11.21 |
Nžci |
60 m |
|
Kamenistý Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Khandl Samuel |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Klukay Adam |
17 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Koštival Matúš |
18 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Koštival Šimon |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kozmon Fabián |
18 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kratka Samuel |
13 |
Longital sport club |
|
11.72 |
11.04 |
Nžci |
60 m |
|
Kubičár Matej |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kučera Maxim |
15 |
Trackademy |
|
09.92 |
09.92 |
Nžci |
60 m |
|
Kučera Samuel Martin |
18 |
Trackademy |
|
14.23 |
14.23 |
Nžci |
60 m |
|
Kuhajda Bohumil |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
11.48 |
11.48 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Kulík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.86 |
09.86 |
Nžci |
60 m |
|
Kurina Tomáš |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
10.21 |
10.21 |
Nžci |
60 m |
|
Lašak Adrian |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.05 |
11.05 |
Nžci |
60 m |
|
Ličák Ján |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Lindák Dávid |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Lopatník Alex |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.14 |
11.14 |
Nžci |
60 m |
|
Lupták Daniel |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
11.66 |
11.66 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Magdolen Valentín |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.91 |
09.91 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Masaryk Šimon |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.42 |
10.42 |
Nžci |
60 m |
|
Matliak Michal |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Matovič Alex |
17 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Matovič Maxim |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
11.41 |
Nžci |
60 m (1/1) |
|
Michalko Samuel |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
09.33 |
09.33 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Mikláš Samuel |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Muller Mathias |
17 |
Longital sport club |
09.90 |
11.80 |
11.80 |
Nžci |
60 m |
|
Nagy Leonard |
17 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m (2/1) |
|
Novák Alex |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.17 |
10.17 |
Nžci |
60 m |
|
Novák Branko |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Pastorek Michal |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Rajčok Samuel |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
11.63 |
11.63 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Rebroš Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.56 |
11.56 |
Nžci |
60 m |
|
Sedmák Patrik |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Seres Pavol |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Schleicher Elijah |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Simon Allan |
13 |
Longital sport club |
09.88 |
09.88 |
09.88 |
Nžci |
60 m |
|
Sokola Michael |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Sverák Ivan |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šiška Jozef |
18 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šiška Viliam |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.58 |
09.58 |
Nžci |
60 m |
|
Štofko Leonard |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šuran Peter |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
11.12 |
Nžci |
60 m |
|
Tokoš Juraj |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Tóth Martin |
15 |
Longital sport club |
|
11.66 |
11.66 |
Nžci |
60 m |
|
Trnovec Maximilián |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Trnovec Mikuláš |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Vaculovič Oliver |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Vida Daniel |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.92 |
10.92 |
Nžci |
60 m |
|
Viktor Jakubik |
16 |
Longital sport club |
|
11.84 |
11.84 |
Nžci |
60 m |
|
Vrtik Richard |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
11.46 |
Nžci |
60 m |
|
Zeleňák Jonáš |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
11.53 |
11.53 |
Nžci |
60 m |
|
Žák Alexander |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Antaš Maxim |
13 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Baňacký Dávid |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/1) |
|
Behon Ivan |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Beliš Damián |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
29.74 |
29.74 |
Nžci |
150 m |
|
Blaho Tobiáš |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bódy Teodor |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Briatka Tobias |
16 |
Atletický klub Puma Senec |
|
31.26 |
31.26 |
Nžci |
150 m |
|
Brtko Dávid Silvester |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Čudrnák Tomáš |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
24.68 |
24.68 |
Nžci |
150 m |
|
Emeka Adam |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
23.89 |
23.89 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Farštiak Miloš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
25.64 |
25.64 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Fatyka Tobias |
17 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Fianta Felix |
14 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
23.04 |
23.04 |
Nžci |
150 m |
|
Gažovič Karol |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.14 |
25.14 |
Nžci |
150 m |
|
Gottgeisl Anton |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Guman Sebastián |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Halás Lukáš |
18 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Hanajík Ladislav |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Honek Samuel Mário |
14 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
26.01 |
26.01 |
Nžci |
150 m |
|
Kačalka Adrián |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kamenistý Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Khandl Samuel |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Klukay Adam |
17 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kordoš Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
24.37 |
24.37 |
Nžci |
150 m |
|
Krafčík Tomáš |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kratka Samuel |
13 |
Longital sport club |
|
|
28.45 |
Nžci |
150 m |
|
Kubičár Matej |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kuhajda Bohumil |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
30.27 |
30.27 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Kulík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
25.01 |
25.01 |
Nžci |
150 m |
|
Lašak Adrian |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
26.83 |
26.83 |
Nžci |
150 m |
|
Ličák Ján |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Lobpreis Matúš |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
29.11 |
29.11 |
Nžci |
150 m (2/1) |
|
Lojka Peter |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Lupták Daniel |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.07 |
26.07 |
Nžci |
150 m |
|
Matliak Michal |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Matovič Alex |
17 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Matovič Maxim |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Michalko Samuel |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
23.71 |
23.71 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Mikláš Samuel |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Muller Mathias |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Novák Branko |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Rebroš Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
28.74 |
28.74 |
Nžci |
150 m |
|
Sedmák Patrik |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Seres Pavol |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Simon Allan |
13 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Šiška Jozef |
18 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Štofko Leonard |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
29.83 |
29.83 |
Nžci |
150 m |
|
Šuran Peter |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
33.03 |
Nžci |
150 m |
|
Tóth Tobiáš |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Trnovec Maximilián |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Trnovec Mikuláš |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Vida Daniel |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
28.35 |
28.35 |
Nžci |
150 m |
|
Viktor Jakubik |
16 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Žák Alexander |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Antony David |
16 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Baksa Sebastián |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
2:37.92 |
2:37.92 |
Nžci |
600 m |
|
Bošanský Alex |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
2:34.79 |
Nžci |
600 m |
|
Gottgeisl Anton |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Hlubocký Matej |
15 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Kordoš Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:15.30 |
2:15.30 |
Nžci |
600 m |
|
Kuhajda Bohumil |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
2:31.10 |
2:31.10 |
Nžci |
600 m |
|
Magdolen Valentín |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
2:15.77 |
2:15.77 |
Nžci |
600 m |
|
Sokola Michael |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Šiška Viliam |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
2:06.20 |
2:06.20 |
Nžci |
600 m |
|
Tóth Tobiáš |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Zeleňák Jonáš |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
2:23.26 |
2:23.26 |
Nžci |
1000 m |
|
Holička Šimon |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Madár Radoslav |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Masaryk Šimon |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
3:43.66 |
3:43.66 |
Nžci |
1000 m (1/1) |
|
Mihók Matej |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
3:49.62 |
3:49.62 |
Nžci |
1000 m |
|
Tressard Alan |
14 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
3:35.81 |
3:35.81 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Ferlin Francesco Mattheus |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bošanský Alex |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
314 |
314 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Dorčák Aron |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Emeka Adam |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
383 |
383 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Fianta Felix |
14 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
387 |
387 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Gažovič Karol |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
347 |
347 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Guman Sebastián |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Holička Šimon |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Honek Samuel Mário |
14 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
351 |
351 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kačalka Adrián |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kordoš Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
330 |
330 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Lobpreis Matúš |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
298 |
298 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Madár Radoslav |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
350 |
350 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Magdolen Valentín |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
334 |
334 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Pastorek Michal |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Rajčok Samuel |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
306 |
306 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Schleicher Elijah |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Simon Allan |
13 |
Longital sport club |
|
286 |
286 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sokola Michael |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šiška Viliam |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
333 |
333 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šuran Peter |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
184 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tokoš Juraj |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tóth Martin |
15 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Vrtik Richard |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
141 |
Nžci |
skok z miesta |
|
Antaš Richard |
16 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Baksa Sebastián |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Baňacký Dávid |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Behon Ivan |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta (1/3) |
|
Beliš Damián |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Brtko Dávid Silvester |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Bunda Lukáš |
16 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Halás Lukáš |
18 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta (1/3) |
|
Hanajík Ladislav |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
157 |
157 |
Nžci |
skok z miesta |
|
Khandl Samuel |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta (1/3) |
|
Koštival Matúš |
18 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta (1/3) |
|
Koštival Šimon |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Kozmon Fabián |
18 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Kubičár Matej |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Kučera Maxim |
15 |
Trackademy |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Kučera Samuel Martin |
18 |
Trackademy |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Kurina Tomáš |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Lindák Dávid |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta (2/1) |
|
Lojka Peter |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta (1/4) |
|
Lopatník Alex |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Lupták Daniel |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Matovič Alex |
17 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
110 |
110 |
Nžci |
skok z miesta (1/4) |
|
Mikláš Samuel |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Nagy Leonard |
17 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
133 |
133 |
Nžci |
skok z miesta |
|
Novák Branko |
14 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta (1/3) |
|
Rebroš Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Sedmák Patrik |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Seres Pavol |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Sverák Ivan |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Šiška Jozef |
18 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Štofko Leonard |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Trnovec Maximilián |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Trnovec Mikuláš |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Vaculovič Oliver |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
skok z miesta |
|
Zeleňák Jonáš |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Antony David |
16 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Bódy Teodor |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Bunda Lukáš |
16 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gadomský Tomáš |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gažovič Karol |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hlubocký Matej |
15 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kuhajda Bohumil |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Lobpreis Matúš |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Madár Radoslav |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Matliak Michal |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Mihók Matej |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Michalko Samuel |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Muller Mathias |
17 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Rajčok Samuel |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Sverák Ivan |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Tokoš Juraj |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Tóth Martin |
15 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Tóth Tobiáš |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Vida Daniel |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Viktor Jakubik |
16 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Adamovičová Jasmina |
18 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ambrová Michaela |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ambrušová Tereza |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Andrejkovičová Kristína Ester |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
10.23 |
10.23 |
Nžky |
60 m |
|
Badinská Karolína |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Baďurová Natália |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.58 |
09.58 |
Nžky |
60 m |
|
Bahurinská Klára |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Balažovičová Alžbeta |
14 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
11.58 |
11.58 |
Nžky |
60 m |
|
Belkovicsová Natália |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
11.07 |
Nžky |
60 m |
|
Belošovičová Adela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.49 |
10.49 |
Nžky |
60 m |
|
Boráková Bianka |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.32 |
10.32 |
Nžky |
60 m |
|
Borsíková Lesana |
16 |
Longital sport club |
10.40 |
10.50 |
10.50 |
Nžky |
60 m |
|
Brenkušová Dorota |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Brezovská Alica |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bugánová Dorota |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Bundová Klárka |
19 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Cvengroš Lea |
17 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Deaková Klára |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
10.19 |
10.19 |
Nžky |
60 m |
|
Dimić Olivia |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Drozdíková Lea |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Dršková Adela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.42 |
10.42 |
Nžky |
60 m |
|
Fehérová Nela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.30 |
10.30 |
Nžky |
60 m |
|
Formánková Zuzana |
16 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
11.59 |
11.59 |
Nžky |
60 m |
|
Gajdošová Alexandra |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.74 |
10.74 |
Nžky |
60 m |
|
Galčiková Grétka |
16 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
08.69 |
08.69 |
Nžky |
60 m |
|
Gerezdesová Hana |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
10.00 |
10.00 |
Nžky |
60 m |
|
Halová Nataly |
17 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Hanajíková Karin |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.14 |
10.14 |
Nžky |
60 m |
|
Hausnerova Vivien |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
11.07 |
11.07 |
Nžky |
60 m |
|
Holkovičová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.45 |
10.45 |
Nžky |
60 m |
|
Hrušovská Vanda |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hudečková Radka |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Chrenová Silvia |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.23 |
10.23 |
Nžky |
60 m |
|
Iskrová Veronika |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.93 |
09.93 |
Nžky |
60 m |
|
Kadlečíková Lilly |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.17 |
09.17 |
Nžky |
60 m |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.66 |
10.66 |
Nžky |
60 m |
|
Kelčíková Ella |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kendra Elize |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
11.19 |
11.19 |
Nžky |
60 m |
|
Klimovská Michaela |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
11.79 |
11.79 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Kmotorková Alžbeta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Knošková Michaela |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kollárová Ela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.73 |
09.73 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Končal Mia |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.05 |
10.05 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Kosáčová Grétka |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Koštivalová Lenka |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kritikos Natália |
16 |
Longital sport club |
|
11.97 |
11.97 |
Nžky |
60 m |
|
Krpelanová Matilda |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.37 |
09.37 |
Nžky |
60 m |
|
Kubičárová Miriama |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.24 |
09.24 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Kubová Karolína |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kudlejová Viktória |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
11.25 |
11.25 |
Nžky |
60 m |
|
Kuhajdová Diana |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
14.97 |
14.97 |
Nžky |
60 m |
|
Kurilová Olívia |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kusalová Sofia |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.48 |
10.48 |
Nžky |
60 m |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
09.65 |
09.65 |
Nžky |
60 m |
|
Lobotková Dominika |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Lobpreisová Lena |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Macková Kristína |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Michalovičová Ema |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Michalovičová Liana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.63 |
10.63 |
Nžky |
60 m |
|
NEUPAUEROVÁ Vesper |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.82 |
10.82 |
Nžky |
60 m |
|
Pajpachová Diana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.75 |
09.75 |
Nžky |
60 m |
|
Páleníková Dorota |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
09.96 |
09.96 |
Nžky |
60 m |
|
Paulenová Mila |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pavúček Tereza |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Perďochová Lujza |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Perďochová Vilma |
14 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Petrík Zora |
15 |
Longital sport club |
|
12.39 |
12.39 |
Nžky |
60 m |
|
Pirníková Julia |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Praženicová Natalia |
17 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pšenková Ella |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Rábeková Nela |
17 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Reguli Anna |
17 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Reshetová Emília |
17 |
Longital sport club |
12.30 |
13.34 |
13.34 |
Nžky |
60 m |
|
Roszkosova Ninka |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
11.21 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Rozborová Olívia |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sárkányová Natália |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sedmáková Ema |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Seresová Šarlota |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Schleicher Vera |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sokola Ema |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Spišáková Thea |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
10.30 |
10.30 |
Nžky |
60 m |
|
Staškovičová Janka |
16 |
Atletický klub Puma Senec |
|
10.53 |
10.53 |
Nžky |
60 m |
|
Staškovičová Liliana |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
11.41 |
11.41 |
Nžky |
60 m |
|
Stopková Hanka |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Straská Sofia |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.33 |
10.33 |
Nžky |
60 m |
|
Strémy Marína |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Stresková Sabina |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
12.30 |
12.30 |
Nžky |
60 m |
|
Szlivová Zoja |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Ščevíková Greta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.12 |
10.12 |
Nžky |
60 m |
|
Šefčovičová Alexandra |
15 |
Atletický klub Puma Senec |
|
10.61 |
10.61 |
Nžky |
60 m |
|
Škarbová Zarka |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Šulek Adela |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Šulek Stella Alexandra |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.81 |
10.81 |
Nžky |
60 m |
|
Tomašková Tereza |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Trangelová Diana |
16 |
Longital sport club |
|
11.13 |
11.13 |
Nžky |
60 m |
|
Truchlíková Lujza |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Uhnak Karolína |
17 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Urbánová Sára |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Vajdová Ela |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Van Knippenbergh Nikki |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
10.17 |
10.17 |
Nžky |
60 m |
|
Vavro Isabel Mia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
11.23 |
11.23 |
Nžky |
60 m |
|
Zubrická Nela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
12.32 |
12.32 |
Nžky |
60 m |
|
Žitňan Olívia |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Adamovičová Jasmina |
18 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Ambrová Michaela |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Ambrušová Tereza |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Andrejkovičová Kristína Ester |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
26.89 |
26.89 |
Nžky |
150 m |
|
Badinská Marína |
19 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Blažo Ema |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.36 |
26.36 |
Nžky |
150 m |
|
Borsíková Lesana |
16 |
Longital sport club |
26.40 |
30.26 |
30.26 |
Nžky |
150 m |
|
Brenkušová Dorota |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Brezovská Alica |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bugánová Dorota |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Cabadajová Ela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.81 |
25.81 |
Nžky |
150 m |
|
Cvengroš Lea |
17 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
32.16 |
32.16 |
Nžky |
150 m |
|
Deaková Klára |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Dillane Natalia |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
24.62 |
24.62 |
Nžky |
150 m |
|
Dimić Olivia |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
30.71 |
30.71 |
Nžky |
150 m |
|
Dovičovičová Ela |
16 |
Triathlon mood, o.z. |
|
30.22 |
30.22 |
Nžky |
150 m |
|
Drozdíková Lea |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m (2/1) |
|
Dršková Adela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Fehérová Nela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.89 |
25.89 |
Nžky |
150 m |
|
Formánková Zuzana |
16 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
29.71 |
29.71 |
Nžky |
150 m |
|
Galčiková Grétka |
16 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
21.46 |
21.46 |
Nžky |
150 m |
|
Geletová Lucia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
25.15 |
25.15 |
Nžky |
150 m |
|
Gerezdesová Hana |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Hanajíková Karin |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
26.02 |
26.02 |
Nžky |
150 m |
|
Hausnerova Vivien |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
32.60 |
32.60 |
Nžky |
150 m |
|
Hausnerova Zoe |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
36.30 |
36.30 |
Nžky |
150 m |
|
Holkovičová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
23.37 |
23.37 |
Nžky |
150 m |
|
Hudečková Radka |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
27.00 |
27.00 |
Nžky |
150 m |
|
Iskrová Veronika |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
25.64 |
25.64 |
Nžky |
150 m |
|
Kendra Elize |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Knošková Michaela |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m (2/1) |
|
Kosáčová Grétka |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kristínová Katarína |
15 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kritikos Natália |
16 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Krpelanová Matilda |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
24.99 |
24.99 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Kubová Karolína |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kudlejová Viktória |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
27.78 |
27.78 |
Nžky |
150 m |
|
Kuhajdová Diana |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
24.05 |
24.05 |
Nžky |
150 m |
|
Lobotková Dominika |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Macková Kristína |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Michalovičová Ema |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Michalovičová Liana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Odehnalová Eliška |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Orgonová Diana |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
27.76 |
27.76 |
Nžky |
150 m |
|
Páleníková Dorota |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
25.29 |
25.29 |
Nžky |
150 m |
|
Paulenová Mila |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.69 |
25.69 |
Nžky |
150 m |
|
Pavešicová Alexandra |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
28.26 |
28.26 |
Nžky |
150 m |
|
Perďochová Lujza |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Petrík Zora |
15 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Petrovičová Olívia |
16 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Praženicová Natalia |
17 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Pšenková Ella |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Rábeková Nela |
17 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
32.79 |
32.79 |
Nžky |
150 m |
|
Ranisavič Lina |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.42 |
25.42 |
Nžky |
150 m |
|
Reshetová Emília |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Rozborová Olívia |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
26.04 |
26.04 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Ryboš Kaja |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Sárkányová Natália |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Sedmáková Ema |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Seresová Šarlota |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Sokola Ema |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Stopková Hanka |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Straská Sofia |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
28.03 |
Nžky |
150 m |
|
Strémy Marína |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Szlivová Zoja |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Šlesárová Nina |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.91 |
25.91 |
Nžky |
150 m |
|
Šulek Adela |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
27.73 |
27.73 |
Nžky |
150 m |
|
Šulek Stella Alexandra |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
27.83 |
27.83 |
Nžky |
150 m |
|
Švecová Júlia |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Švecová Liliana |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Točeková Linda |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
24.82 |
24.82 |
Nžky |
150 m |
|
Točeková Vanda |
13 |
Triathlon mood, o.z. |
|
24.17 |
24.17 |
Nžky |
150 m |
|
Tomašková Tereza |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Truchlíková Lujza |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Vajdová Ela |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Van Knippenbergh Nikki |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
26.16 |
26.16 |
Nžky |
150 m |
|
Vavro Isabel Mia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
27.36 |
27.36 |
Nžky |
150 m (2/1) |
|
Véghová Simona |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Volčková Lea |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Zeleňáková Eliana |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Žitňan Olívia |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Bahurinská Klára |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Balažovičová Alžbeta |
14 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Blažo Ema |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
2:22.55 |
2:22.55 |
Nžky |
600 m |
|
Cabadajová Ela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:24.85 |
2:24.85 |
Nžky |
600 m |
|
Dillane Natalia |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:14.67 |
2:14.67 |
Nžky |
600 m |
|
Fehérová Nela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
2:29.80 |
Nžky |
600 m |
|
Geletová Lucia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
2:21.43 |
2:21.43 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Končal Mia |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:25.86 |
2:25.86 |
Nžky |
600 m |
|
Králová Simona |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:01.47 |
2:01.47 |
Nžky |
600 m |
|
Kusalová Sofia |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
2:33.16 |
2:33.16 |
Nžky |
600 m |
|
Martišová Paula |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:18.25 |
2:18.25 |
Nžky |
600 m |
|
Odehnalová Eliška |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pavešicová Alexandra |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pavúček Tereza |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Príkopská Alžbeta |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Spišáková Thea |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:23.95 |
2:23.95 |
Nžky |
600 m |
|
Šimková Mia |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1:57.32 |
1:57.32 |
Nžky |
600 m |
|
Šlesárová Nina |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
2:19.65 |
2:19.65 |
Nžky |
600 m |
|
Volčková Lea |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:21.23 |
2:21.23 |
Nžky |
600 m |
|
Zeleňáková Eliana |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
2:09.29 |
2:09.29 |
Nžky |
1000 m |
|
Hrušovská Lea |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Martišová Paula |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ranisavič Lina |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Baďurová Natália |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.39 |
12.39 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Farštiaková Tamara |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.97 |
11.97 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Kmotorková Alžbeta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kubičárová Miriama |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
13.40 |
13.40 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kurilová Olívia |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Pajpachová Diana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Pirníková Julia |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Reguli Anna |
17 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/1) |
|
Ščevíková Greta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
13.26 |
13.26 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Šimková Mia |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Andrejkovičová Kristína Ester |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Badinská Karolína |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Baďurová Natália |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
404 |
404 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Balažovičová Alžbeta |
14 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
242 |
242 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Belošovičová Adela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Cabadajová Ela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
338 |
338 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Čechová Ela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
414 |
414 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Farštiaková Tamara |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
360 |
360 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hrušovská Lea |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
312 |
312 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hrušovská Vanda |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Chrenová Silvia |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
328 |
328 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kadlečíková Lilly |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
356 |
356 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
300 |
300 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kollárová Ela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
336 |
336 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Končal Mia |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
324 |
324 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kresťanková Ema |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
293 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kusalová Sofia |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
271 |
271 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
387 |
387 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Lobotková Dominika |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Lobpreisová Lena |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Michalovičová Liana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
NEUPAUEROVÁ Vesper |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Odehnalová Eliška |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pajpachová Diana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Perďochová Vilma |
14 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Príkopská Alžbeta |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pšenková Ella |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Reguli Anna |
17 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
206 |
206 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Roszkosova Ninka |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Ryboš Kaja |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Staškovičová Janka |
16 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Staškovičová Liliana |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
272 |
272 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Straská Sofia |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
300 |
300 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Stresková Sabina |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
238 |
238 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šimková Mia |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
370 |
370 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šlesárová Nina |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
332 |
332 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Švecová Júlia |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Švecová Liliana |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Trangelová Diana |
16 |
Longital sport club |
|
317 |
317 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Urbánová Sára |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Zubrická Nela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
305 |
305 |
Nžky |
skok z miesta |
|
Adamovičová Jasmina |
18 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Ambrová Michaela |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Ambrušová Tereza |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Bahurinská Klára |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Belkovicsová Natália |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
150 |
150 |
Nžky |
skok z miesta |
|
Boráková Bianka |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1.34 |
1.34 |
Nžky |
skok z miesta |
|
Brenkušová Dorota |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Brezovská Alica |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Bugánová Dorota |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Formánková Zuzana |
16 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Galčiková Grétka |
16 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Hausnerova Zoe |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Holkovičová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
160 |
160 |
Nžky |
skok z miesta (1/1) |
|
Chovancová Sára |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Kendra Elize |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Klimovská Michaela |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Knošková Michaela |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta (1/3) |
|
Koštivalová Lenka |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Kuhajdová Diana |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Macková Kristína |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Michalovičová Ema |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Pavúček Tereza |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Pirníková Julia |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Praženicová Natalia |
17 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Reguli Anna |
17 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta (1/3) |
|
Rozborová Olívia |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
167 |
167 |
Nžky |
skok z miesta |
|
Sedmáková Ema |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Seresová Šarlota |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Sokola Ema |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Stopková Hanka |
17 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Strémy Marína |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Szlivová Zoja |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta |
|
Uhnak Karolína |
17 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
115 |
115 |
Nžky |
skok z miesta |
|
Vajdová Ela |
17 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
skok z miesta (2/1) |
|
Véghová Simona |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Badinská Karolína |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (4/3) |
|
Badinská Marína |
19 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Belošovičová Adela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Blažo Ema |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Borsíková Lesana |
16 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Čechová Ela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Drozdíková Lea |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Farštiaková Tamara |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Gajdošová Alexandra |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gerezdesová Hana |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hausnerova Vivien |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Hausnerova Zoe |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hrušovská Lea |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Hudečková Radka |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Chrenová Silvia |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Iskrová Veronika |
13 |
Atletika JOJO Lamač (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kadlečíková Lilly |
13 |
Atletika JOJO Lamač (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kelčíková Ella |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Klimovská Michaela |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kollárová Ela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kristínová Katarína |
15 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kritikos Natália |
16 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Krpelanová Matilda |
14 |
Atletika JOJO Lamač (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kubičárová Miriama |
14 |
Atletika JOJO Lamač (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kudlejová Viktória |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Lobpreisová Lena |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Martišová Paula |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
NEUPAUEROVÁ Vesper |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Orgonová Diana |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Páleníková Dorota |
15 |
Atletika JOJO Lamač (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Paulenová Mila |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Pavešicová Alexandra |
15 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Perďochová Lujza |
17 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Petrík Zora |
15 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Petrovičová Olívia |
16 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Príkopská Alžbeta |
16 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Ranisavič Lina |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Reshetová Emília |
17 |
Longital sport club (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Roszkosova Ninka |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Rozborová Olívia |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Ryboš Kaja |
17 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Stresková Sabina |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ščevíková Greta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Šulek Adela |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Šulek Stella Alexandra |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Švecová Júlia |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Švecová Liliana |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Trangelová Diana |
16 |
Longital sport club (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Van Knippenbergh Nikki |
15 |
Atletika JOJO Lamač (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Vavro Isabel Mia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Volčková Lea |
14 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Zeleňáková Eliana |
13 |
Atletika JOJO Lamač (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Zubrická Nela |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|