<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá AZB jednotlivcov - bežecké disciplíny + diaľka, Šamorín, 25. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 400 m Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava 56.34 56.34
M 400 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 57.14 57.14
M 400 m Krútek Šimon 04 AK Veterán Bratislava 55.18 55.18
M 800 m Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava 2:02.86 2:02.86
M 800 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 2:05.55 2:05.55
M 800 m Krútek Šimon 04 AK Veterán Bratislava 2:07.68 2:07.68
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 09:44.87 09:38.13
Žci 60 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 07.44 07.44 07.44
Žci 150 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 18.00 18.00 18.00
Mžci 60 m Dudáš Tomáš 12 Longital sport club 10.26 10.04 10.04
Mžci 60 m Klepáč Oliver 12 Longital sport club 09.50 09.50
Mžci 60 m Kratka Vincent 11 Longital sport club 09.54 09.54
Mžci 60 m Tóth Jakub 12 Longital sport club 11.58
Mžci 60 m Zemjanek Ján 11 Longital sport club 08.93 08.93
Mžci 60 m Zemjanek Ondrej 12 Longital sport club 09.46 09.46
Mžci 150 m Dudáš Tomáš 12 Longital sport club 25.36 25.36
Mžci 150 m Klepáč Oliver 12 Longital sport club 24.66 24.66
Mžci 150 m Kratka Vincent 11 Longital sport club 24.87
Mžci 150 m Tóth Jakub 12 Longital sport club 30.84
Mžci 150 m Zemjanek Ján 11 Longital sport club 22.44 22.44
Mžci 600 m Zemjanek Ondrej 12 Longital sport club 2:10.04 2:10.04
Žky 60 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 08.85 08.85
Žky 150 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 22.81 22.81
Nžci 60 m Kratka Samuel 13 Longital sport club 11.72 11.04
Nžci 60 m Muller Mathias 17 Longital sport club 09.90
Nžci 60 m Simon Allan 13 Longital sport club 09.88 10.30 10.30
Nžci 60 m Tóth Martin 15 Longital sport club 12.87
Nžci 60 m Viktor Jakubik 16 Longital sport club 13.35
Nžci 150 m Kratka Samuel 13 Longital sport club 28.45
Nžci 150 m Muller Mathias 17 Longital sport club
Nžci 150 m Simon Allan 13 Longital sport club
Nžci 150 m Tóth Martin 15 Longital sport club
Nžci 150 m Viktor Jakubik 16 Longital sport club
Nžci diaľka z mies.o Simon Allan 13 Longital sport club 286 286
Nžci diaľka z mies.o Tóth Martin 15 Longital sport club
Nžci diaľka z mies.o Viktor Jakubik 16 Longital sport club
Nžci skok z miesta Muller Mathias 17 Longital sport club
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Bunda Lukáš 16 Longital sport club
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Muller Mathias 17 Longital sport club
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Tóth Martin 15 Longital sport club
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Viktor Jakubik 16 Longital sport club
Nžky 60 m Borsíková Lesana 16 Longital sport club 10.40 11.20 11.20
Nžky 60 m Kritikos Natália 16 Longital sport club 11.97 11.97
Nžky 60 m Perďochová Lujza 17 Longital sport club
Nžky 60 m Petrík Zora 15 Longital sport club 12.39 12.39
Nžky 60 m Reshetová Emília 17 Longital sport club 12.30
Nžky 60 m Trangelová Diana 16 Longital sport club 11.23 11.23
Nžky 150 m Borsíková Lesana 16 Longital sport club 26.40 30.26 30.26
Nžky 150 m Kritikos Natália 16 Longital sport club
Nžky 150 m Perďochová Lujza 17 Longital sport club
Nžky 150 m Petrík Zora 15 Longital sport club
Nžky 150 m Reshetová Emília 17 Longital sport club
Nžky diaľka z mies.o Perďochová Lujza 17 Longital sport club
Nžky diaľka z mies.o Reshetová Emília 17 Longital sport club
Nžky diaľka z mies.o Trangelová Diana 16 Longital sport club 317 317
Nžky skok z miesta Trangelová Diana 16 Longital sport club
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Borsíková Lesana 16 Longital sport club
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kritikos Natália 16 Longital sport club
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Petrík Zora 15 Longital sport club
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Trangelová Diana 16 Longital sport club