<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Finále Atletickej ligy 2022, Banská Bystrica, 15. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice 10.84 10.84
M 100 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.88 10.51
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.78 10.69
M 100 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.63 10.42
M 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.19 11.19
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.91 10.75
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.73 10.73
M 100 m Nagy Richard 03 AK Slávia TU Košice 12.43 12.43
M 100 m Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 10.69 10.66
M 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.67 11.67
M 100 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 11.96
M 100 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 11.76 11.76
M 100 m Ševčík Lukáš (H) 03 AK Slávia UK Bratislava 11.15 11.15
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.22 11.22
M 100 m Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava 11.43 11.43
M 100 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 10.13 10.13
M 200 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.58
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.03 21.60
M 200 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.07 20.67
M 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 21.60 21.60
M 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.80 22.80
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.95 21.62
M 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 23.21 23.21
M 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.27 22.00
M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 23.76 23.76
M 200 m Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 21.26 21.26
M 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.95 22.95
M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
M 200 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra 24.46 24.46
M 200 m Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava 22.44 22.44
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 20.39 20.24
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.82 46.82
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.30 48.61
M 400 m Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava 49.16 48.70
M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 47.86 47.86
M 400 m Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra 54.86
M 400 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 54.88
M 400 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 50.68
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.25 47.25
M 400 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.12 48.12
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.86 50.86
M 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 52.29 52.29
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.59 50.59
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:56.59 1:51.55
M 800 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:55.61 1:55.61
M 800 m Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra 1:58.53 1:58.53
M 800 m Kotyza Daniel (H) (C) 00 AC Stavbár Nitra 1:51.81 1:51.81
M 800 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.21 2:15.21
M 800 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:01.37 2:01.37
M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:51.46 1:51.46
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:15.02 2:04.19
M 800 m Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 1:56.82 1:50.21
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1:59.68
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.37 1:56.37
M 1500 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 4:10.83 4:10.83
M 1500 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 4:06.00 3:53.62
M 1500 m Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:15.28 4:15.28
M 1500 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:01.68 4:01.68
M 1500 m Kotyza Daniel (H) (C) 00 AC Stavbár Nitra 3:57.49 3:57.49
M 1500 m Krajč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:04.75 4:04.75
M 1500 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 4:16.03 4:16.03
M 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:58.23 3:58.23
M 1500 m (1/2) Szarka Gergö (H) 03 AK Slávia TU Košice 4:22.70 4:08.63
M 1500 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava 4:26.15 4:26.15
M 5000 m Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava 17:47.56
M 5000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 16:33.58 15:48.12
M 5000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 14:57.89 14:57.89
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16:12.68 15:41.97
M 5000 m Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 15:45.25 15:45.25
M 5000 m Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra 15:05.79
M 5000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 14:59.14 14:59.14
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.43 14.36
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 15.33 14.56
M 110 m pr. 106,7 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.49 15.49
M 110 m pr. 106,7 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.76 14.76
M 110 m pr. 106,7 Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.04
M 110 m pr. 106,7 Stráský Vilém (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 14.54 14.50
M 110 m pr. 106,7 Ševčík Lukáš (H) 03 AK Slávia UK Bratislava 15.28 15.28
M 110 m pr. 106,7 Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 14.98 14.98
M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.21 50.21
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.32 55.92
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.00 51.00
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 55.98 51.37
M 400 m pr. 91,4 Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra 57.38
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava 55.90 54.98
M 3000 m pr. 91,4 (2/4) Koiš Matej 00 AC Stavbár Nitra 10:39.91
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 10:05.12 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:56.92 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 09:09.90 09:09.90
M 3000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 10:23.13 10:01.34
M 3000 m pr. 91,4 Schieber Matej 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 3000 m pr. 91,4 Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:59.58 10:59.58
M chôdza 5000 m Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:39.74 20:23.36
M chôdza 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 27:20.07 27:20.07
M chôdza 5000 m Tichý Peter 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 26:58.43 25:22.31
M chôdza 5000 m Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:54.07 19:39.36
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 218 226
M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 183 183
M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 195 196
M výška Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 186
M výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 176 180
M výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 205 205
M výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
M výška Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 165 185
M výška Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 175
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 210 210
M výška Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 200 200
M výška Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 215 215
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 480 480
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 440 440
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 450 512
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 380 400
M žrď Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 445 480
M žrď Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 340
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 520 522
M diaľka Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice 721 721
M diaľka Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 640
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 673 710
M diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 736 736
M diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 680
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 653 676
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 750 750
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 722 722
M diaľka Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 689 695
M diaľka Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 692 692
M diaľka Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 679
M diaľka Stráský Vilém (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 708
M diaľka Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 592 592
M diaľka Ševčík Lukáš (H) 03 AK Slávia UK Bratislava 673 673
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 738
M trojskok Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 13.35
M trojskok Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.15 13.15
M trojskok Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 12.07 12.07
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.35 13.35
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.49 14.74
M trojskok Hletko Martin (H) 04 Naša atletika Bratislava 12.83 12.95
M trojskok Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.70 14.70
M trojskok Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.25 15.02
M trojskok Stráský Vilém (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 14.04 14.04
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 12.44 15.57
M trojskok Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava
M trojskok Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.77 13.77
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.98 17.98
M guľa 7,26 kg Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 12.76 13.35
M guľa 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 12.80 13.13
M guľa 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 16.13
M guľa 7,26 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 11.99 11.99
M guľa 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 14.02 14.43
M guľa 7,26 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 16.57 16.57
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 15.79 16.62
M guľa 7,26 kg Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.83
M guľa 7,26 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.91 11.91
M guľa 7,26 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 09.84 10.05
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.92 14.36
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.69 51.69
M disk 2 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 40.29 42.12
M disk 2 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 51.90
M disk 2 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 36.49 36.49
M disk 2 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 55.39 55.39
M disk 2 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 47.36 47.36
M disk 2 kg Končoš Karol 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.54
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 54.28 55.00
M disk 2 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30.54 39.77
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.92 39.66
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.74 51.74
M kladivo 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 56.55 59.07
M kladivo 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 46.39
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 53.63 56.48
M kladivo 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 40.55 41.60
M kladivo 7,26 kg Končoš Karol 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 64.10 65.59
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří (H) 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.57 62.16
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 49.92
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.90 56.90
M kladivo 7,26 kg Žikla Anton 70 AC Stavbár Nitra 34.03 34.03
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 69.13 71.83
M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.22 57.22
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.76 60.76
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 53.51 53.51
M oštep 800 g Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 41.03 41.03
M oštep 800 g Krška Peter 73 AC Stavbár Nitra
M oštep 800 g Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 76.33 78.47
M oštep 800 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 43.66 43.66
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.11 58.11
M oštep 800 g Tkáč Róbert 74 Naša atletika Bratislava 49.11 51.02
M 4 x 100 m kluby (1/3) Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/4) Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/2) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/4) Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (2/2) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Černák Andrej 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/4) Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 100 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 100 m kluby (2/3) Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/2) Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (2/1) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/4) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/4) Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/1) Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (2/4) Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/4) Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/1) Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/2) Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/3) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/2) Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/2) Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/4) Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Černák Andrej 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/4) Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 400 m kluby (1/1) Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 400 m kluby (1/1) Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/1) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/4) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Kotyza Daniel (H) (C) 00 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 400 m kluby (1/1) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/1) Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/3) Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/1) Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 100 m (1/4) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.62 12.62
Ž 100 m (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.28 12.10
Ž 100 m (1/4) Čorejová Tereza 05 Slávia Trenčín o.z. 12.66 12.16
Ž 100 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.86 11.86
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.46 11.46
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.69 12.45
Ž 100 m (1/4) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.10 13.10
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.33 12.90
Ž 100 m Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.95 11.95
Ž 100 m Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.52 12.52
Ž 200 m (1/4) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 25.76 25.76
Ž 200 m Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.39 23.44
Ž 200 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.04 25.65
Ž 200 m (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 26.02 25.28
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.44 25.44
Ž 200 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.48 25.48
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.10
Ž 200 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 25.81 25.81
Ž 200 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.20 25.20
Ž 200 m Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 200 m (1/4) Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava 24.81 24.81
Ž 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 26.13 25.09
Ž 400 m (1/4) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 59.94 59.94
Ž 400 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 56.61 56.61
Ž 400 m Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.27 52.46
Ž 400 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 57.33 57.33
Ž 400 m Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.90
Ž 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.17 60.42
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 62.47 59.33
Ž 400 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.29 62.29
Ž 400 m (1/4) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 61.29 61.29
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.60 56.00
Ž 800 m Gajanová Gabriela (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:00.82 2:00.58
Ž 800 m Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:24.41 2:10.13
Ž 800 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 2:15.91 2:12.42
Ž 800 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 2:19.17
Ž 800 m (1/1) Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 2:32.35 2:32.35
Ž 800 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia TU Košice 2:19.99 2:19.77
Ž 800 m (1/4) Šamudovská Martina 89 AK Slávia TU Košice 2:14.13 2:10.22
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:33.46 2:26.63
Ž 800 m (1/4) Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:25.98 2:25.82
Ž 1500 m Gajanová Gabriela (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:24.63
Ž 1500 m Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:40.49 4:31.31
Ž 1500 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 5:02.96 5:02.96
Ž 1500 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 4:50.06 4:46.52
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:24.97 5:15.66
Ž 1500 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia TU Košice 4:43.80 4:37.59
Ž 1500 m (1/4) Šamudovská Martina 89 AK Slávia TU Košice 4:38.06
Ž 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:09.49 4:57.76
Ž 5000 m (1/1) Dušková Elena (H) 01 Slávia Trenčín o.z. 18:22.80 16:46.68
Ž 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 20:53.75
Ž 5000 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia TU Košice 17:17.1 17:17.1
Ž 5000 m Páleniková Veronika 96 ŠK ŠOG Nitra 17:34.26
Ž 5000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18:16.47 17:36.80
Ž 5000 m Podhorná Ema 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 5000 m (1/1) Šišoláková Lucia (H) 02 Slávia Trenčín o.z.
Ž 5000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 20:06.64 20:06.64
Ž 5000 m Vlčáková Lucia 94 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18:07.60
Ž 100 m pr. 83,8 (1/4) Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 18.56 18.56
Ž 100 m pr. 83,8 Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.23 15.06
Ž 100 m pr. 83,8 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.48 17.48
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.12 13.12
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.09 15.09
Ž 100 m pr. 83,8 Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.85 14.85
Ž 100 m pr. 83,8 (1/2) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.17 14.17
Ž 100 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.31 14.31
Ž 100 m pr. 83,8 (1/4) Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava 14.00 14.00
Ž 100 m pr. 83,8 (1/4) Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 18.66 18.48
Ž 100 m pr. 83,8 (1/1) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 15.70 15.56
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.72 13.72
Ž 100 m pr. 83,8 (1/4) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 14.56 14.56
Ž 400 m pr. 76,2 (1/4) Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 68.67 68.67
Ž 400 m pr. 76,2 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.15
Ž 400 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 63.20 63.20
Ž 400 m pr. 76,2 Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 56.01 56.01
Ž 400 m pr. 76,2 Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 66.83 61.49
Ž 400 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 65.74 65.74
Ž 400 m pr. 76,2 (1/4) Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava 73.97 73.97
Ž 400 m pr. 76,2 Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 64.88
Ž 400 m pr. 76,2 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 71.44 71.44
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 59.40 59.40
Ž 400 m pr. 76,2 (1/4) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 61.04 61.04
Ž 3000 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 13:54.03 13:54.03
Ž 3000 m pr. 76,2 (1/1) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 14:44.47 14:44.47
Ž 3000 m pr. 76,2 Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 12:44.44 12:30.83
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:28.36 10:59.51
Ž 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 11:57.06 11:57.06
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:38.40 11:38.40
Ž 3000 m pr. 76,2 Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12:22.54
Ž chôdza 5000 m Ácsová Paula 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž chôdza 5000 m Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:38.77 23:09.4
Ž chôdza 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 25:13.02 23:56.8
Ž chôdza 5000 m Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:40.91 23:21.2
Ž chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 26:55.30 25:33.5
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 161 165
Ž výška Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 160
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 161 170
Ž výška (1/4) Michlíková Miroslava 91 AK Slávia UK Bratislava 173
Ž výška (1/2) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Ž výška (1/4) Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 145 150
Ž výška Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 149 149
Ž výška (1/4) Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava 161 161
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 166
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška (1/4) Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 168 168
Ž výška Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra 169 169
Ž žrď (1/1) Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 320 320
Ž žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 305 305
Ž žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 310 310
Ž žrď Šimková Anna (H) 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 382 382
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 310 310
Ž žrď Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 330 330
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 285 285
Ž diaľka Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 551
Ž diaľka (1/4) Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 507 511
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 579 579
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 467 478
Ž diaľka (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 566 592
Ž diaľka Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 612 612
Ž diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 612 612
Ž diaľka (1/4) Luzarová Adéla (H) (C) 01 AK Slávia UK Bratislava 569 569
Ž diaľka (1/1) Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 599 599
Ž diaľka (1/2) Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 458 458
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 532 537
Ž diaľka Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 548 548
Ž trojskok (1/4) Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 11.22 11.22
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64 12.99
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.90 12.26
Ž trojskok (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.67 11.67
Ž trojskok Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.08 12.46
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 12.40
Ž trojskok (1/4) Luzarová Adéla (H) (C) 01 AK Slávia UK Bratislava 11.24 11.24
Ž trojskok (1/1) Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.97 12.02
Ž trojskok (1/4) Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.70 10.70
Ž trojskok (1/1) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.62 11.69
Ž trojskok Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.50 10.50
Ž trojskok Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra 9.73 9.73
Ž trojskok Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 10.25 10.25
Ž guľa 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 15.83 15.83
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.71 13.71
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 10.20 10.20
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.76 13.09
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 12.57 12.62
Ž guľa 4 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 11.29 11.29
Ž guľa 4 kg (1/4) Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 10.26 10.97
Ž guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 10.49 10.49
Ž guľa 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.62 10.62
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.39 14.64
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 13.12 13.12
Ž disk 1 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 45.33 46.12
Ž disk 1 kg Fiťmová Dominika 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 31.88
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 47.90 47.90
Ž disk 1 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.89
Ž disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 36.05 36.05
Ž disk 1 kg (1/4) Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 28.25 31.36
Ž disk 1 kg Melíšková Liana (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 31.44 31.44
Ž disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 33.57 33.57
Ž disk 1 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 33.66 36.65
Ž disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 45.14 45.14
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 48.29 50.96
Ž kladivo 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 48.04 48.04
Ž kladivo 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.62 30.59
Ž kladivo 4 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 66.69 76.90
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 46.56 46.56
Ž kladivo 4 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 36.63 36.63
Ž kladivo 4 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.23 69.48
Ž kladivo 4 kg (1/4) Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 36.46 37.09
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.93 37.93
Ž kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 42.81 42.81
Ž kladivo 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.69 47.14
Ž kladivo 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 30.10
Ž oštep 600 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.71 34.71
Ž oštep 600 g Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 31.17
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 42.75 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.59 47.59
Ž oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 37.02 37.02
Ž oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 38.12 38.12
Ž oštep 600 g (1/4) Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 37.61 40.33
Ž oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.48 36.48
Ž oštep 600 g Melíšková Liana (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 39.91 40.75
Ž oštep 600 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.53 34.53
Ž oštep 600 g Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.68
Ž oštep 600 g Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.93 27.68
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Čorejová Tereza 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Dzurušová Nina 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Šimková Anna (H) 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Gajanová Gabriela (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)