<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo Atletickej ligy, Martin, 6. 8. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.78 10.69
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.92 10.88
M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 10.90 10.90
M 100 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.63 10.42
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25
M 100 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.39 11.10
M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.67 10.67
M 100 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 11.51
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.37 12.37
M 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.19 11.19
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.11 10.75
M 100 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 11.18 11.18
M 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 10.89 10.82
M 100 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 12.61
M 100 m Krajčír Stanislav (H) 02 Naša atletika Bratislava 11.42 11.42
M 100 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.96 10.79
M 100 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 12.13 12.13
M 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.35 12.35
M 100 m Niko Adrian (H) 04 Naša atletika Bratislava 11.94
M 100 m Pacanovský Tomáš 03 AK Steeple Poprad 11.24 11.24 11.24
M 100 m Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.32 12.32
M 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.83 11.83
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.22 11.22
M 100 m Tartanský Filip 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 100 m Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava 11.76
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.03 21.60
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.13 21.92
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.54 21.43
M 200 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.07 20.67
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86
M 200 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.10 23.10
M 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 21.73 21.73
M 200 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 24.00 22.80
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 25.31 25.31
M 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.80 22.80
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.11 21.62
M 200 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 22.45 22.45
M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.33 23.33
M 200 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 25.71 25.63
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.89 21.54
M 200 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 26.71 26.71
M 200 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.10 25.10
M 200 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 25.93
M 200 m Pacanovský Tomáš 03 AK Steeple Poprad
M 200 m Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.21 25.21
M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
M 200 m Tartanský Filip 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 200 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 23.56 23.56
M 200 m Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava 22.44 22.44
M 400 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.65 50.54
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.82 46.82
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.30 48.61
M 400 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 52.69 52.69
M 400 m Janíček Tomáš (H) 04 AK AŠK Slávia Trnava 51.39 51.34
M 400 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 53.84 53.84
M 400 m Niko Jozef 70 Slávia Trenčín o.z. 54.96 53.01
M 400 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 54.29 54.29
M 400 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.94 49.61
M 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 52.29 52.29
M 400 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 51.38 51.38
M 400 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M 400 m Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.09 51.09
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.59 50.59
M 800 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 1:56.35 1:56.21
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:56.99 1:51.55
M 800 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 2:01.01 2:01.01
M 800 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ 2:10.59 2:09.67
M 800 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.89 1:56.77
M 800 m Janíček Tomáš (H) 04 AK AŠK Slávia Trnava 1:55.18 1:53.16
M 800 m Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra 1:58.53 1:58.53
M 800 m Krška Peter 73 AC Stavbár Nitra
M 800 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:05.58 2:05.58
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 1:58.19 1:58.19
M 800 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.62 2:07.62
M 800 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.76 2:07.76
M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:51.46 1:51.46
M 800 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 2:12.20 2:12.20
M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:54.19 1:54.19
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.45 1:58.45
M 1500 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 3:59.63 3:59.41
M 1500 m Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava
M 1500 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:59.84 4:59.84
M 1500 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 3:53.62
M 1500 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:18.56 4:18.56
M 1500 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 4:15.64 4:06.23
M 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:49.98 4:49.75
M 1500 m Tabačko Daniel 78 AK Slávia TU Košice
M 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:50.41 4:48.24
M 5000 m Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava 17:47.56
M 5000 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 17:18.84
M 5000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:04.94 16:04.94
M 5000 m Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:41.97
M 5000 m Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 15:45.25 15:45.25
M 5000 m Plevák Milan 72 Bežecký klub Lysá pod Makytou 18:24.40 17:29.28
M 5000 m Stanik Michal (H) 02 AK AŠK Slávia Trnava 14:59.63 14:59.63
M 5000 m Szabo Jaroslav (H) 87 AC Stavbár Nitra 15:05.79
M 5000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 14:59.14 14:59.14
M 5000 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 17:48.1
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 15.33 14.56
M 110 m pr. 106,7 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 110 m pr. 106,7 Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.04
M 110 m pr. 106,7 Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 14.98 14.98
M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.21 50.21
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.00 51.00
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 55.98 51.37
M 400 m pr. 91,4 Köhldorfer Leo (AUT) 01 Austria 50.65
M 400 m pr. 91,4 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 55.91
M 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.61 56.61
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava 55.90 54.98
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 10:05.12 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:56.92 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 09:09.90 09:09.90
M 3000 m pr. 91,4 Szarka Gergö (H) 03 AK Slávia TU Košice 09:50.29 09:50.29
M 3000 m pr. 91,4 Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:59.58 10:59.58
M chôdza 5000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:01.14 22:01.14
M chôdza 5000 m Machník Ľuboš 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:53.64 23:53.64
M chôdza 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 28:26.14 27:29.62
M chôdza 5000 m Tichý Peter 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 25:22.31
M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 181 181
M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 187 188
M výška Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 180 180
M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 195 196
M výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 176 180
M výška Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M výška Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava 200 200
M výška Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 215 215
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 480 480
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 440 440
M žrď Daňko Marek 89 ŠK ŠOG Nitra 380 450
M žrď Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 460 460
M žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 380 380
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 440 512
M žrď Niko Adrian (H) 04 Naša atletika Bratislava 400 400
M žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 380 380
M žrď Rykl Radoš (H) (C) 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 480
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 520 522
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 644 644
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 653 676
M diaľka Hletko Martin (H) 04 Naša atletika Bratislava 623 641
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 750 750
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 722 722
M diaľka Krajčír Stanislav (H) 02 Naša atletika Bratislava 669 685
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 738
M diaľka Vojtek Jan (H) (C) 99 AK Slávia UK Bratislava
M trojskok Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.15 13.15
M trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.90 13.90
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.35 13.35
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.49 14.74
M trojskok Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.70 14.70
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.57
M trojskok Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.77 13.77
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.98 17.98
M guľa 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 12.80 13.13
M guľa 7,26 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra
M guľa 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 14.02 14.43
M guľa 7,26 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 16.57 16.57
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 15.79 16.62
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.04 12.04
M guľa 7,26 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.91 11.91
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.69 51.69
M disk 2 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 40.29 42.12
M disk 2 kg Ernest Filip 95 Slávia Trenčín o.z. 46.08 46.08
M disk 2 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra
M disk 2 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 55.39 55.39
M disk 2 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 47.36 47.36
M disk 2 kg Koukal Jiří (H) 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 35.12 36.54
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 54.28 55.00
M disk 2 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.37 34.37
M kladivo 7,26 kg Árvai Krisztián (HUN) 93 Hungary 66.07
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.74 51.74
M kladivo 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 56.55 59.07
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 48.32 56.48
M kladivo 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 40.55 41.60
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří (H) 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.57 62.16
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.90 56.90
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 68.88 71.83
M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.63 51.63
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.76 60.76
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 53.51 53.51
M oštep 800 g Krška Peter 73 AC Stavbár Nitra
M oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 44.73 44.73
M oštep 800 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 43.66 43.66
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 AK AŠK Slávia Trnava 78.59 78.59
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.11 58.11
M 4 x 100 m kluby (1/4) Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (2/3) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (3/2) Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (3/4) Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/2) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/1) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (3/1) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/4) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (3/3) Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Krška Peter 73 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/3) Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/4) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.62 12.62
Ž 100 m (1/1) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.28 12.10
Ž 100 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.63 12.63
Ž 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.44 12.44
Ž 100 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.93 11.93
Ž 100 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 14.40 14.40
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.46 11.46
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.03 12.03
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 13.12 12.45
Ž 100 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.95 13.59
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.10 13.10
Ž 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.96 13.96
Ž 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 12.74 12.74
Ž 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 13.89 13.89
Ž 100 m Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.70 12.70
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 25.76 25.76
Ž 200 m (2/2) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 25.40 25.40
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.08 28.78
Ž 200 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 28.72 28.72
Ž 200 m (1/1) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 27.07 25.28
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.44 25.44
Ž 200 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.48 25.48
Ž 200 m Gajanová Gabriela (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.99
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 24.87 24.87
Ž 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.92 27.09
Ž 200 m Jašurková Sára 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 200 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.91 27.91
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.84 26.84
Ž 200 m Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.28
Ž 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.04 26.04
Ž 200 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 27.54 27.54
Ž 200 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.20 25.20
Ž 200 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 28.82 28.82
Ž 200 m Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 200 m (1/2) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 26.23 25.73
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.99 61.16
Ž 400 m (2/2) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 56.84 56.84
Ž 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 63.28 63.28
Ž 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.51 58.04
Ž 400 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.81 56.47
Ž 400 m Gajanová Gabriela (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.40
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.33
Ž 400 m Jašurková Sára 01 AK Slávia UK Bratislava 63.48 63.48
Ž 400 m Kharashchuk Tetiana (UKR) 02 Ukraine 54.25
Ž 400 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.29 62.29
Ž 400 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 61.64 61.64
Ž 400 m Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava 56.24 56.24
Ž 800 m Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:10.13
Ž 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:28.89 2:25.56
Ž 800 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 2:15.91 2:12.42
Ž 1500 m Grmanová Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:31.70
Ž 1500 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 5:50,74
Ž 1500 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 4:50.06 4:46.52
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:36.14 5:15.66
Ž 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:27.41 4:56.91
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:23.49 4:23.49
Ž 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:09.49 4:57.76
Ž 5000 m Kováčová Zuzana 02 Klub orientačného behu Sokol Pezinok 17:38.98 17:38.98
Ž 5000 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia TU Košice 18:08.38 17:26.57
Ž 5000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:52.12 16:52.12
Ž 5000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18:33.19 17:36.80
Ž 5000 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners 19:57.59 19:29.87
Ž 5000 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Ž 5000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 20:06.64 20:06.64
Ž 100 m pr. 83,8 Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.06
Ž 100 m pr. 83,8 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.48 17.48
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.12 13.12
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.09 15.09
Ž 100 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.31 14.31
Ž 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca (H) 05 AK Slávia UK Bratislava 14.00 14.00
Ž 100 m pr. 83,8 Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m pr. 83,8 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 18.48
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.72 13.72
Ž 100 m pr. 83,8 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.69 15.69
Ž 100 m pr. 83,8 (1/2) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 14.95 14.90
Ž 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 68.36 68.36
Ž 400 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 67.44 67.44
Ž 400 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 65.74 65.74
Ž 400 m pr. 76,2 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 71.44 71.44
Ž 400 m pr. 76,2 Pressler Lena (AUT) 01 Austria 56.73
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 59.40 59.40
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:28.36 10:59.51
Ž 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 11:57.06 11:57.06
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:38.40 11:38.40
Ž chôdza 5000 m Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:21.2
Ž chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 25:33.5
Ž chôdza 5000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 26:50.52 26:50.52
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 161 165
Ž výška Kuricová Veronika (H) 03 AK Slávia TU Košice 170 170
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160 170
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 166
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 168 168
Ž výška Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra 169 169
Ž výška Vlčková Tereza (H) (C) 02 AK Slávia UK Bratislava 161 161
Ž žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 270 270
Ž žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 320 320
Ž žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 280 280
Ž žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 310 310
Ž žrď Šimková Anna (H) 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 382 382
Ž žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 300 300
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 310 310
Ž žrď Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 330 330
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 285 285
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
Ž diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 512 519
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 579 579
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 467 478
Ž diaľka Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 612 612
Ž diaľka Klímová Barbora (H) (C) 97 Slávia Trenčín o.z. 528 532
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 612 612
Ž diaľka Luzarová Adéla (H) (C) 01 AK Slávia UK Bratislava 569 569
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 599 599
Ž diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 565 565
Ž diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 455 455
Ž diaľka Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 451 451
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 532 537
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64 12.99
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.90 12.26
Ž trojskok Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.08 12.46
Ž trojskok Klímová Barbora (H) (C) 97 Slávia Trenčín o.z. 11.61 11.91
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 12.40
Ž trojskok Luzarová Adéla (H) (C) 01 AK Slávia UK Bratislava 11.24 11.24
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.97 12.02
Ž trojskok Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.70 10.70
Ž trojskok Šimková Anna (H) 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 10.60 10.60
Ž guľa 4 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 09.94 09.94
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.76 13.09
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 12.57 12.62
Ž guľa 4 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 11.29 11.29
Ž guľa 4 kg Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 10.97
Ž guľa 4 kg Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 08.98 08.98
Ž guľa 4 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Ž guľa 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.89 10.54
Ž guľa 4 kg Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 08.50
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 13.12 13.12
Ž disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 34.37 34.37
Ž disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 36.99 36.99
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 47.90 47.90
Ž disk 1 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 29.56 29.56
Ž disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 36.05 36.05
Ž disk 1 kg Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 31.36
Ž disk 1 kg Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 21.25 21.25
Ž disk 1 kg (2/2) Mocharová Iveta (H) (C) 98 Slávia Trenčín o.z. 38.72 38.76
Ž disk 1 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 33.66 36.65
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 47.66 50.96
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 46.56 46.56
Ž kladivo 4 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 34.59 34.59
Ž kladivo 4 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.23 69.48
Ž kladivo 4 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 34.87 37.09
Ž kladivo 4 kg Šedá Pavlína (H) (C) 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 41.31 47.14
Ž oštep 600 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.27 34.27
Ž oštep 600 g Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.45 27.45
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 42.13 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.59 47.59
Ž oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 34.95 34.95
Ž oštep 600 g Krišková Lenka 88 AK Slávia UK Bratislava 40.33
Ž oštep 600 g Luyer Noemi (AUT) 00 Austria 52.30
Ž oštep 600 g (2/2) Mocharová Iveta (H) (C) 98 Slávia Trenčín o.z. 37.55 40.76
Ž oštep 600 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.53 34.53
Ž oštep 600 g Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (3/3) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (3/4) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Jašurková Sára 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Klímová Barbora (H) (C) 97 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (3/2) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (3/1) Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Sklenářová Tereza (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (3/3) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (3/2) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (3/4) Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (3/1) Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava