<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR mužov a žien , Trnava, 25. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.85 10.69
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.92 10.88
M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 10.90 10.90
M 100 m Duchoslav Ján 03 AO Sparta Považská Bystrica 11.55 11.42
M 100 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 12.46 12.46
M 100 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.39 11.10
M 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 11.17 11.17
M 100 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 11.51 11.51
M 100 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 11.65 11.21
M 100 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 11.72 11.72
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.37 12.37
M 100 m Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.14 11.14
M 100 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 11.81 11.64
M 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.08 11.08
M 100 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 11.18 11.18
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 10.89 10.82
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.73 10.73
M 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.36 11.16
M 100 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 10.86 10.64
M 100 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 11.39 11.39
M 100 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.30 11.02
M 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.35 12.35
M 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 11.77 11.77
M 100 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 11.91 11.71
M 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 10.79 10.66
M 100 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 11.68 11.68
M 100 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.63 11.46
M 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.99 11.73
M 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.15 11.15
M 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.22 12.22
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.50 11.36
M 100 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 10.28 10.13
M 200 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.46 21.00
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.03 21.60
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.13 21.92
M 200 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 22.94 22.40
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.54 21.43
M 200 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 25.40 25.40
M 200 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 24.98 24.98
M 200 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.22
M 200 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 22.80 24.00 22.80
M 200 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 23.32 23.32
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 25.31 25.31
M 200 m Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.66 22.61
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.09 23.09
M 200 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 22.45 22.45
M 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.41 23.41
M 200 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 23.15 23.15
M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.42 23.42
M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.67 22.46
M 200 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.48 22.93
M 200 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.37 22.83
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.74 22.74
M 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 22.66 21.84
M 200 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 23.72 23.72
M 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.62 22.00
M 200 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 23.53 23.53
M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 23.96
M 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 21.46 21.46
M 200 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 23.30
M 200 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 23.53 23.53
M 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.17 23.17
M 200 m Pekarčík Matúš 00 AK Slávia TU Košice 24.43 24.43
M 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.11 23.11
M 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.77 24.31
M 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 23.56 23.56
M 200 m Slotík Tomáš 83 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.21 26.21
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 23.06
M 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.64 23.64
M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
M 200 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 22.19 22.19
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 20.87 20.24
M 200 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 23.25 23.25
M 400 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 53.40 53.40
M 400 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 54.81 54.81
M 400 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.67 46.32
M 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.63 51.63
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.56 47.56
M 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.93 51.49
M 400 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 55.87 55.87
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.44 48.61
M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 48.25 48.25
M 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 47.84 47.84
M 400 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 53.11 53.11
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.71 51.40
M 400 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 53.12 53.12
M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 51.54 51.54
M 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.07 52.71
M 400 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 51.67 51.67
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.52 47.52
M 400 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 53.84 53.84
M 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 50.43 50.43
M 400 m Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava 50.44 49.82
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.86 50.86
M 400 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 47.84 46.29
M 400 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 55.50 55.50
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.11 49.11
M 400 m Pekarčík Matúš 00 AK Slávia TU Košice 53.95 53.95
M 400 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.92 57.92
M 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.65 56.65
M 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 52.33 52.33
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 51.10 50.28
M 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.84 53.84
M 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 51.35 51.35
M 400 m Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.09 51.09
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.59 50.59
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 48.41 48.41
M 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:04.71 2:02.91
M 800 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 1:56.35 1:56.21
M 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.83 1:59.32
M 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:04.75 2:02.62
M 800 m (1/4) Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:56.99 1:51.55
M 800 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 1:57.57 1:57.57
M 800 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.91 2:03.91
M 800 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.89 1:56.77
M 800 m Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra 1:58.53 1:58.53
M 800 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 2:00.97 1:58.87
M 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 1:58.12 1:58.12
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 1:58.19 1:58.19
M 800 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.62 2:07.62
M 800 m Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava 1:52.21 1:51.10
M 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 1:56.91 1:56.91
M 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:06.00 2:06.00
M 800 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:02.26
M 800 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:09.98 2:09.98
M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:51.46 1:51.46
M 800 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 2:12.20 2:12.20
M 800 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:11.06 2:11.06
M 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:09.76 2:08.18
M 800 m Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 2:00.52 1:50.21
M 800 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 2:03.33
M 800 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 2:01.18 2:01.18
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 2:00.93 1:59.68
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.60 2:00.60
M 1500 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 3:59.63 3:59.41
M 1500 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom 5:10.78 5:09.91
M 1500 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 4:10.83 4:10.83
M 1500 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 3:59.76 3:59.76
M 1500 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:18.56 4:18.56
M 1500 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:01.68 4:01.68
M 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:11.18 4:07.41
M 1500 m Jenčo Michal 92 MŠK Vranov nad Topľou 4:32.47
M 1500 m Lunter Matúš 89 AK Veterán Bratislava 4:18.79 4:18.79
M 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 4:12.03 4:12.03
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:26.09 4:26.09
M 1500 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:13.03
M 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:58.23 3:58.23
M 1500 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
M 1500 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 4:29.35 4:29.35
M 1500 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 4:17.88
M 1500 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava 4:28.25 4:28.25
M 5000 m Hasch Henrich 98 ŠK Run For Fun Bratislava 15:27.89
M 5000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón 15:03.31
M 5000 m Hudák Ľuboš 94 Športový klub polície Bratislava
M 5000 m Jenčo Michal 92 MŠK Vranov nad Topľou 17:41.57 17:33.53
M 5000 m Jurko Ján 02 TJ OBAL SERVIS Košice 18:19.09 17:11.01
M 5000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:13.50 15:13.50
M 5000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:03.89
M 5000 m Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava 15:21.12
M 5000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 15:12.23 15:12.23
M 5000 m Mihalov Adam 92 Zdravie v pohybe Lučatín 15:46.08 15:46.08
M 5000 m Nemček Filip 88 Bratislavský maratón
M 5000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 15:45.41
M 5000 m Rusina Martin 94 Bratislavský maratón 15:50.83
M 5000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 15:13.50 15:13.50
M 5000 m Šimko Ján 80 BK hraj na tie nohy Bratislava 18:46.89 18:46.89
M 5000 m Švec Matej 94 Športový klub polície Bratislava 16:56.13
M 5000 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 15:34.97 15:34.97
M 5000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:14.18 15:00.98
M 5000 m Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:50.99 15:36.96
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.43 14.36
M 110 m pr. 106,7 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.27 15.27
M 110 m pr. 106,7 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 16.32 15.33
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.63
M 110 m pr. 106,7 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z.
M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.21 50.21
M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 53.33 53.33
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.32 55.92
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.00 51.00
M 400 m pr. 91,4 Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 62.51 62.51
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 53.89 53.89
M 400 m pr. 91,4 Kučera Martin 90 BK hraj na tie nohy Bratislava 50.22 49.08
M 400 m pr. 91,4 Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 56.04 56.04
M 400 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 59.62 59.52
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 55.90 54.98
M 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 58.30 56.79
M 3000 m pr. 91,4 Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica 12:10.56
M 3000 m pr. 91,4 Dömény Ján 92 Atletický club Nové Zámky 10:20.15
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 10:26.94 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 09:27.00 09:13.53
M 3000 m pr. 91,4 Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky 09:57.98
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 218 226
M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 187 188
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 196 196
M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 195 196
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 210 210
M výška Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 215 215
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 480 480
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 440 440
M žrď Daňko Marek 89 ŠK ŠOG Nitra 380 450
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 460 460
M žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 370 400
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 312 410
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 370 403
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 520 522
M diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 736 736
M diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 589 599
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 644 644
M diaľka Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 583 583
M diaľka Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 623 641
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 750 750
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 722 722
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 662 685
M diaľka Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 603 614
M diaľka Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 577 577
M diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 642 642
M diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 604 604
M diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 656 656
M trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.09 14.09
M trojskok Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 11.55 11.55
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.18 13.22
M trojskok Hlaváč Denis 00 AO Akademik TU Košice 14.41 14.74
M trojskok Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 12.83 12.95
M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.41 14.45
M trojskok Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 11.07 11.07
M trojskok Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24 15.02
M trojskok Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 11.87 11.87
M trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 12.16 12.16
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.94 17.94
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.32 12.43
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.57 16.57
M guľa 7,26 kg Kong Chin Poh (MAS) 00 Malaysia 16.87
M guľa 7,26 kg Šula Karel 03 BK hraj na tie nohy Bratislava 17.41 17.41
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.36
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 51.69 51.69
M disk 2 kg Ernest Filip 95 Slávia Trenčín o.z. 46.08 46.08
M disk 2 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38.39 38.39
M disk 2 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 47.36 47.36
M disk 2 kg Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 32.33 32.33
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 53.69 55.00
M disk 2 kg Shamshuddin Irfan (MAS) 95 Malaysia 62.55
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.66
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 51.74 51.74
M kladivo 7,26 kg Charfreitag Libor 77 AK AŠK Slávia Trnava 81.60
M kladivo 7,26 kg Končoš Karol 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.59
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří 82 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.57 62.16
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 56.90 56.90
M kladivo 7,26 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.18 48.18
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 68.88 71.83
M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.29 50.29
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.76 60.76
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 53.08 53.08
M oštep 800 g Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 37.37 37.37
M oštep 800 g Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 76.33 78.47
M oštep 800 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.12 51.92
M oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 39.98 39.98
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 AK AŠK Slávia Trnava 78.59 78.59
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.39 42.39
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.80 52.80
M oštep 800 g Tkáč Róbert 74 Naša atletika Bratislava 49.11 51.02
M 4 x 100 m kluby (1/3) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/2) Černák Andrej 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/4) Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/1) Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/4) Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby (1/2) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/4) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/4) Černák Andrej 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/1) Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby (1/2) Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby (1/3) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby (1/2) Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby (1/2) Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby (1/3) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby (1/3) Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby (1/1) Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.75 12.75
Ž 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 13.37 12.47
Ž 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 11.91 11.91
Ž 100 m (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.70 12.10
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 13.07 12.78
Ž 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.09 13.09
Ž 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.53 12.53
Ž 100 m Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.76 12.33
Ž 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.06 12.04
Ž 100 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 14.40 14.40
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.54 11.54
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.23 12.10
Ž 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 12.62 12.62
Ž 100 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.52
Ž 100 m Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 13.52 13.52
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 13.12 12.45
Ž 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.09 13.00
Ž 100 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.95 13.59
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 11.95 11.87
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.10 13.10
Ž 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 12.72 12.72
Ž 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.96 13.96
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.27 13.06
Ž 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 12.74 12.74
Ž 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.44 12.44
Ž 100 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 12.33 12.33
Ž 100 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 11.80 11.80
Ž 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.95 11.95
Ž 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.19 12.19
Ž 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.38 13.27
Ž 100 m (1/4) Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 11.51
Ž 200 m Alexy Marína Angela 04 Bežecká akadémia Marcela Matanina 28.00 28.00
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.44 26.08
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.08 28.78
Ž 200 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 24.64 24.64
Ž 200 m Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.90 23.44
Ž 200 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.29 25.29
Ž 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 27.28 26.35
Ž 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.80 26.09
Ž 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 25.48 25.48
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.02 24.89
Ž 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.92 27.09
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.48 25.76
Ž 200 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.09 28.09
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.39 24.06
Ž 200 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.12 28.12
Ž 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 26.64 25.21
Ž 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 25.49 25.49
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.86 26.86
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.65 24.65
Ž 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.66 28.66
Ž 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.70 27.69
Ž 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.04 26.04
Ž 200 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 28.87 28.87
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 24.54 24.15
Ž 200 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 25.84 25.84
Ž 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.58 24.58
Ž 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.83 27.83
Ž 400 m Alexy Marína Angela 04 Bežecká akadémia Marcela Matanina 63.07 63.07
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 60.40 60.40
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.99 61.16
Ž 400 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 60.15
Ž 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.50 65.30
Ž 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 63.28 63.28
Ž 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.71 58.04
Ž 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 62.72 62.72
Ž 400 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 61.29 61.29
Ž 400 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 63.50 63.50
Ž 400 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.35 62.35
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.23 62.23
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.48 55.48
Ž 400 m Matuščáková Veronika 06 Atletika Košice o.z. 60.95 60.95
Ž 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 67.97 65.80
Ž 400 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 62.17 62.17
Ž 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 65.56 63.84
Ž 400 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 59.61 59.32
Ž 800 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 2:03.21 2:00.58
Ž 800 m Jesenská Kristína 00 Atletický klub ZTS Martin 2:24.67
Ž 800 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 2:21.43 2:21.43
Ž 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:19.68 2:19.68
Ž 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 2:19.45
Ž 800 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 2:25.67
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.54 2:11.62
Ž 800 m Paulínyová Emma 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:14.55 2:10.64
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:16.37 2:14.14
Ž 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:25.07 2:17.18
Ž 800 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:20.41 2:17.29
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.88 2:10.88
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:25.98 2:25.82
Ž 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.07 2:10.07
Ž 1500 m Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:04.15 4:53.20
Ž 1500 m (1/4) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 5:43.06 5:43.06
Ž 1500 m Jesenská Kristína 00 Atletický klub ZTS Martin 4:46.89 4:46.89
Ž 1500 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 5:13.16 5:05.12
Ž 1500 m Konrádová Miriama 95 Bratislava runners 5:09.03 5:09.03
Ž 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:01.48 5:00.66
Ž 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 4:59.30 5:12.91 4:59.30
Ž 1500 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 5:12.58 5:12.58
Ž 1500 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 4:57.56 4:57.56
Ž 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 5:09.35 5:08.41
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:26.35 4:26.35
Ž 1500 m Šišoláková Lucia 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 4:39.77 4:32.07
Ž 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:09.49 4:57.76
Ž 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 5:02.20 5:02.20
Ž 1500 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:20.02 5:20.02
Ž 1500 m Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava 5:06.55 5:06.55
Ž 1500 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:36.15 4:36.15
Ž 5000 m Benediková Nikola 95 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž 5000 m Dušková Elena 01 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 16:46.68
Ž 5000 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 20:34.05
Ž 5000 m Kleskeňová Jana 76 AC Stavbár Nitra 19:50.00
Ž 5000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 17:26.57
Ž 5000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:52.12 16:52.12
Ž 5000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17:36.80
Ž 5000 m Šikulová Renáta 93 Triathlon mood, o.z.
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.12 13.12
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.53 14.53
Ž 100 m pr. 83,8 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.47 15.47
Ž 100 m pr. 83,8 (1/1) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.17 14.17
Ž 100 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.44 14.44
Ž 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 14.10 14.10
Ž 100 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.08 12.90
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.72 13.72
Ž 100 m pr. 83,8 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.88 15.88
Ž 400 m pr. 76,2 Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 69.07 69.07
Ž 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 70.03 68.62
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 63.19 62.59
Ž 400 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 67.44 67.44
Ž 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 67.93 67.93
Ž 400 m pr. 76,2 Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 56.01 56.01
Ž 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 71.02
Ž 400 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 69.20 69.20
Ž 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 65.82
Ž 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 60.57 60.55
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 60.02 60.02
Ž 3000 m pr. 76,2 Harceková Mária 02 Individuálny člen SAZ 12:43.76 12:43.76
Ž 3000 m pr. 76,2 Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 12:53.07 12:30.83
Ž 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 12:54.45 12:33.16
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:38.40 11:38.40
Ž 3000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:44.24
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 161 165
Ž výška Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 159 159
Ž výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 169 170
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160 170
Ž výška (1/1) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Ž žrď (1/4) Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 300 300
Ž žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 305 305
Ž žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 260 260
Ž žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 310 310
Ž žrď Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 382 382
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 300 300
Ž žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 330 330
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 285 285
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
Ž diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 546 546
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 579 579
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 467 478
Ž diaľka Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 489 489
Ž diaľka (1/4) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 566 592
Ž diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 479 480
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 609 609
Ž diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 612 612
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 599 599
Ž diaľka Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 529 529
Ž diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 560 560
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 532 537
Ž diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 573 573
Ž diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 615 615
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64 12.99
Ž trojskok Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 10.32 10.32
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.58 12.26
Ž trojskok Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 10.24 10.24
Ž trojskok (1/4) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.55 11.55
Ž trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 10.64 10.64
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 11.98 12.46
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 12.40
Ž trojskok Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.86 12.02
Ž trojskok (1/1) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.62 11.69
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.71 13.71
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 Atletika Košice o.z. 12.49 12.56
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.76 13.09
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora 89 Atletika Košice o.z. 12.57 12.62
Ž guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.83 12.83
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.01 14.64
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.61 12.69
Ž disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 32.40 32.40
Ž disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 31.69 31.69
Ž disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.07 37.14
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 Atletika Košice o.z. 38.28 38.28
Ž disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 36.99 36.99
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 Atletika Košice o.z. 47.90 47.90
Ž disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.52 35.52
Ž disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.65 27.65
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 31.22 41.22
Ž disk 1 kg Tomanová Ivona 72 AK AŠK Slávia Trnava 31.98 52.11
Ž disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.66 44.01
Ž disk 1 kg Vrecková Michaela 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.56 36.55
Ž kladivo 4 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín
Ž kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 41.86 41.86
Ž kladivo 4 kg Ganobčíková Nikola 01 TJ Orava Dolný Kubín 38.92 42.38
Ž kladivo 4 kg Hrabcová Zuzana 86 Atletický klub ZZO Čadca 32.39 32.39
Ž kladivo 4 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 66.69 76.90
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora 89 Atletika Košice o.z. 45.51 45.51
Ž kladivo 4 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.23 69.48
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 34.87 37.09
Ž kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 31.33 31.33
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.93 37.93
Ž kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.82 46.82
Ž oštep 600 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.27 34.27
Ž oštep 600 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin
Ž oštep 600 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 28.96 30.10
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 42.13 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.02 47.02
Ž oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 33.58 33.97
Ž oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 35.01 37.73
Ž oštep 600 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.74 27.74
Ž oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 34.15 36.31
Ž oštep 600 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 39.91 40.75
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 28.85 28.85
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia Trenčín o.z. 43.89 44.87
Ž oštep 600 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.53 34.53
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra