<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ všetkých kategórií v cezpoľnom behu, Košice, 5. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice 20:48
M cezpoľný beh Filčák Matej 79 1.Atletický klub Humenné
M cezpoľný beh Henček Emil 92 Active life team Košice 35:52
M cezpoľný beh Herich Ludvig 97 Active life team Košice
M cezpoľný beh Hrnek Vladislav 57 AO Akademik TU Košice
M cezpoľný beh Lukáč Marek 82 AK Slávia TU Košice
M cezpoľný beh Orolín Pavol 95 AO Tatry Horný Smokovec
M cezpoľný beh Vilk Radovan 85 Active life team Košice
Dci cezpoľný beh Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice
Dci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:03:18
Dci cezpoľný beh Kapraľ Peter 05 Atletika Košice o.z.
Dci cezpoľný beh Kundrát Jozef 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dci cezpoľný beh Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:03:28
Dci cezpoľný beh Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:04:01
Dci cezpoľný beh Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice
Dci cezpoľný beh Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:03:32
Žci cezpoľný beh Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci cezpoľný beh Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci cezpoľný beh Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov 0:02:14
Žci cezpoľný beh Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Žci cezpoľný beh Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci cezpoľný beh Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:02:01
Žci cezpoľný beh Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice
Žci cezpoľný beh Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žci cezpoľný beh Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci cezpoľný beh Lesník Marek 07 ŠK ŠOG Nitra
Žci cezpoľný beh Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Žci cezpoľný beh Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci cezpoľný beh Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z.
Mžci cezpoľný beh Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci cezpoľný beh Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:01:58
Mžci cezpoľný beh Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci cezpoľný beh Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci cezpoľný beh Kolačkovský Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci cezpoľný beh Laporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci cezpoľný beh Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci cezpoľný beh Mlynár Samuel 09 Atletika Košice o.z.
Mžci cezpoľný beh Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci cezpoľný beh Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci cezpoľný beh Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci cezpoľný beh Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Rusiňák Tobias 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Mžci cezpoľný beh Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Mžci cezpoľný beh Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Ž cezpoľný beh Ďurišová Miroslava 85 Active life team Košice
Ž cezpoľný beh Kalafusova Lenka 85 Active life team Košice
Ž cezpoľný beh Nemcová Barbora 97 Active life team Košice
Ž cezpoľný beh Zábojová Zuzana 70 Active life team Košice
Dky cezpoľný beh Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 0:03:53
Dky cezpoľný beh Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky cezpoľný beh Juriková Radka 05 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky cezpoľný beh Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:00
Dky cezpoľný beh Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Dorošová Nina 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky cezpoľný beh Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky cezpoľný beh Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:01:59
Žky cezpoľný beh Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 0:02:11
Žky cezpoľný beh Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Michalíková Nela 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Žky cezpoľný beh Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky cezpoľný beh Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky cezpoľný beh Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky cezpoľný beh Ďurišová Terézia 10 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Gerčáková Bianka 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky cezpoľný beh Hegedűsová Lucia 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky cezpoľný beh Hudáková Tatiana 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky cezpoľný beh Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Kukuricášová Cynthia 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky cezpoľný beh Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Macejová Simona 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky cezpoľný beh Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Micenková Zuzana 10 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Múdra Alžbeta 10 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky cezpoľný beh Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžky cezpoľný beh Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice
Mžky cezpoľný beh Sinaiová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky cezpoľný beh Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky cezpoľný beh Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky cezpoľný beh Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 0:01:57
Mžky cezpoľný beh Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky cezpoľný beh Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky cezpoľný beh Vasiľková Dominika 09 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Debreceni Simon 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Fecko Vladimír 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Holomani Samuel 14 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci cezpoľný beh Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Kendický Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Kišš Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Kravec Hugo 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Krišš Patrik 12 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Kubis Jakub 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Kuzma Oliver 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci cezpoľný beh Leško Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Leško Matúš 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Levkut Oliver 14 AK Slávia TU Košice
Nžci cezpoľný beh Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Lukáč Dávid 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Majláth Matúš 13 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Mojžiš Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice
Nžci cezpoľný beh Palaščák Eliáš 13 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Paľuv Viliam 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Papcun Jakub 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci cezpoľný beh Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Puškár Matej 12 1.Atletický klub Humenné
Nžci cezpoľný beh Rozmuš Samuel 13 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Sabol Adam 12 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Soták Tobias 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci cezpoľný beh Šoltys Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci cezpoľný beh Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Nžci cezpoľný beh Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci cezpoľný beh Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky cezpoľný beh Alexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné
Nžky cezpoľný beh Bodnárová Kristína 14 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Čechová Ela 12 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Dienešová Laura 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky cezpoľný beh Dukovská Emily 13 1.Atletický klub Humenné
Nžky cezpoľný beh Dzurovčinová Ema 13 AK Slávia TU Košice
Nžky cezpoľný beh Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky cezpoľný beh Handlovičová Soňa 14 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Hinďošová Eliška 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky cezpoľný beh Jarčušková Emma 14 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Jurčišinová Nina 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky cezpoľný beh Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky cezpoľný beh Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky cezpoľný beh Komárová Kristína 12 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Kontrová Simona 13 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky cezpoľný beh Marcinčáková Juliana 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky cezpoľný beh Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky cezpoľný beh Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Neupauerová Miriam 11 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Olejárová Lenka 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky cezpoľný beh Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Ondočková Daniela 12 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Paľová Katarína 13 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky cezpoľný beh Petrová Hanka 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky cezpoľný beh Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
Nžky cezpoľný beh Potočňáková Alexandra 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky cezpoľný beh Prokop Vivien 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky cezpoľný beh Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky cezpoľný beh Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky cezpoľný beh Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice
Nžky cezpoľný beh Sýkorová Gréta 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky cezpoľný beh Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice
Nžky cezpoľný beh Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice
Nžky cezpoľný beh Tkáčová Dorota 11 AO Akademik TU Košice
Nžky cezpoľný beh Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky cezpoľný beh Varga Benetta 11 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Varga Christina 13 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Vargovičová Nikola 12 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky cezpoľný beh Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky cezpoľný beh Vilková Laura 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky cezpoľný beh Vojtechovská Ela 13 Atletika Košice o.z.