<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev starší a najmladší žiaci - 1. kolo, Košice, 7. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m (1/4) Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z. 09.28 09.28
Žci 60 m Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.48 10.48
Žci 60 m (1/2) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.71 08.71
Žci 60 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.67 08.67
Žci 60 m (2/4) Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.13
Žci 60 m Fabiny Matej 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.44 08.44
Žci 60 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov (A) 07.65 07.65 07.65
Žci 60 m Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.93 08.93
Žci 60 m (1/4) Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 09.27 09.27
Žci 60 m (2/4) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.32 08.32
Žci 60 m (1/4) Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 08.71 08.71
Žci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.24 08.24
Žci 60 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.37 08.37
Žci 60 m (1/4) Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 08.93 08.93
Žci 60 m (1/4) Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z. 08.44 08.44
Žci 60 m Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z. 10.30 10.30
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 07.96 07.96
Žci 60 m (1/4) Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 09.03 09.03
Žci 60 m (1/1) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m (1/2) Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.90 07.90
Žci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.95 07.95
Žci 60 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.50
Žci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 08.12 08.12
Žci 60 m (2/2) Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 60 m Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.94 09.94
Žci 60 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m (1/4) Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z. 09.32 09.32
Žci 60 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.89
Žci 60 m Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 08.08 08.08
Žci 60 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.89
Žci 60 m (2/1) Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.25 09.25
Žci 60 m (1/4) Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 08.38 08.38
Žci 60 m (1/4) Vojtaško Lukáš 08 Atletika Košice o.z.
Žci 60 m Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 09.20 09.20
Žci 60 m Zekucia Milan 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 60 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.12 09.86
Žci 60 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 08.61 08.61
Žci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.23
Žci 150 m Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.83
Žci 150 m Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 27.00 27.00
Žci 150 m Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné
Žci 150 m (1/2) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.88 20.88
Žci 150 m (2/2) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m (2/4) Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z. 24.71
Žci 150 m Fabiny Matej 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.81
Žci 150 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice 21.27 21.27
Žci 150 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 21.04 21.04
Žci 150 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov (A) 18.87 18.87 18.87
Žci 150 m (2/4) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 20.29 20.29
Žci 150 m (2/2) Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.16
Žci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.19 20.19
Žci 150 m (1/4) Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 22.68 22.68
Žci 150 m Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z. 26.16 26.16
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 19.46 19.46
Žci 150 m (2/1) Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.22 25.22
Žci 150 m (1/1) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m (1/2) Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.38 19.38
Žci 150 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.67
Žci 150 m (2/4) Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 22.97 22.97
Žci 150 m (1/4) Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.47
Žci 150 m (2/2) Mizerák Lukáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m (2/2) Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.64
Žci 150 m Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 150 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 20.95 20.95
Žci 150 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Žci 150 m Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 19.49 19.49
Žci 150 m (1/4) Vojtaško Lukáš 08 Atletika Košice o.z.
Žci 150 m Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 22.80 22.80
Žci 150 m Zekucia Milan 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 150 m (1/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov 24.62 24.62
Žci 150 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 20.76 20.76
Žci 300 m (1/2) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žci 300 m Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m (2/2) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m (2/4) Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z. 56.00
Žci 300 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 44.74 44.74
Žci 300 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov 41.23 41.23 41.23
Žci 300 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 42.77 42.77
Žci 300 m (1/4) Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m (2/4) Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Žci 300 m (1/4) Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 50.40 50.40
Žci 300 m (1/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 57.00 57.00
Žci 300 m (1/2) Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žci 300 m Zekucia Milan 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 300 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Žci 800 m (1/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m (1/4) Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov 3:02.42 3:02.42
Žci 800 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 800 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:54.58 2:54.58
Žci 800 m (1/3) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:44.00
Žci 800 m (1/2) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 2:18.86 2:18.86
Žci 800 m Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 800 m (1/4) Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:25.42 2:25.42
Žci 800 m (1/4) Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Žci 800 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žci 100 m pr. 83,8 Kordovaník Juraj (H) 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žci 100 m pr. 83,8 (2/1) Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 (1/2) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.88 15.88
Žci chôdza 3000 m Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21:35.33 21:35.33
Žci chôdza 3000 m (1/4) Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 24:33.33
Žci chôdza 3000 m (1/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 20:05.50 20:05.50
Žci výška Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 138 138
Žci výška Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 135 135
Žci výška Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 105
Žci výška Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 145 145
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177 177
Žci diaľka (1/2) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 466 466
Žci diaľka (1/4) Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z. 394 394
Žci diaľka Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 375 386
Žci diaľka Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 409 409
Žci diaľka (1/4) Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 426 426
Žci diaľka (1/4) Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 412 412
Žci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 512 512
Žci diaľka (1/3) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 409 409
Žci diaľka Kordovaník Juraj (H) 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 343 343
Žci diaľka (1/4) Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 427 427
Žci diaľka (2/1) Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 338 338
Žci diaľka (1/1) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci diaľka (1/2) Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 390 390
Žci diaľka (1/3) Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 400 400
Žci diaľka (2/2) Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 319
Žci diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 502 502
Žci diaľka Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 501 501
Žci diaľka (1/2) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 559 559
Žci diaľka (1/4) Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Žci diaľka Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci diaľka Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 453 468
Žci diaľka (1/4) Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 521 521
Žci guľa 4 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 06.39 06.39
Žci guľa 4 kg (1/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg (2/4) Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg (1/4) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 06.42 06.42
Žci guľa 4 kg (1/4) Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 07.46 07.46
Žci guľa 4 kg (2/2) Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.24 08.24
Žci guľa 4 kg (1/4) Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z. 05.61
Žci guľa 4 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.82 12.82
Žci guľa 4 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.41 11.41
Žci guľa 4 kg (1/4) Philippi Oliver 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.69 06.69
Žci guľa 4 kg Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci guľa 4 kg (1/4) Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg (1/4) Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov 04.42 04.42
Žci guľa 4 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.07 12.07
Žci guľa 4 kg (2/1) Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 22.98 22.98
Žci disk 1 kg (1/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.16 27.16
Žci disk 1 kg (1/2) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci disk 1 kg Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z.
Žci disk 1 kg (1/4) Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg (1/2) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.38 36.38
Žci disk 1 kg (2/2) Mizerák Lukáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg (1/4) Philippi Oliver 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.71 12.71
Žci disk 1 kg Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci disk 1 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 29.33 29.33
Žci disk 1 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.76 33.76
Žci oštep 600 g (1/2) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.00 28.00
Žci oštep 600 g (1/4) Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z.
Žci oštep 600 g (1/4) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 21.59 21.59
Žci oštep 600 g (1/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g (1/4) Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g (1/4) Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z.
Žci oštep 600 g (2/2) Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g (1/4) Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z.
Žci oštep 600 g (1/2) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci oštep 600 g Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 26.54 26.54
Žci oštep 600 g (1/2) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.07 36.07
Žci oštep 600 g (1/4) Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.18 30.18
Žci oštep 600 g (1/4) Viola Marek 08 Atletika Košice o.z.
Žci oštep 600 g (1/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Mizerák Lukáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Vojtaško Lukáš 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Benkó Karin 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 60 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.15 09.70
Žky 60 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.08
Žky 60 m (1/4) Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.61 09.02
Žky 60 m Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 60 m Ďuránová Vanesa 08 AK Maratón Rožňava (A) 08.69
Žky 60 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 08.71 08.71
Žky 60 m (1/2) Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.85 09.85
Žky 60 m Filomelová Beatrix 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.75 09.75
Žky 60 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.72 09.72
Žky 60 m (1/2) Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 10.56
Žky 60 m (1/4) Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z. 09.90 09.90
Žky 60 m Goroľová Linda 08 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.07 09.07
Žky 60 m Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 11.71 11.71
Žky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.49 09.49
Žky 60 m Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice 08.95 08.95
Žky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 08.89 08.89
Žky 60 m (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.45 08.45
Žky 60 m (1/2) Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 08.65 08.65
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.05 08.05
Žky 60 m Koreňová Hana 08 AK Maratón Rožňava (A) 08.95
Žky 60 m Koreňová Zuzana 10 AK Maratón Rožňava (A) 08.50
Žky 60 m Kukuricášová Cynthia 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 60 m Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.29
Žky 60 m (1/2) Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 10.90
Žky 60 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 09.57
Žky 60 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 08.65 08.65
Žky 60 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.21 09.14
Žky 60 m (1/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 09.74 09.74
Žky 60 m Muliková Martina 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Mužíková Radka 10 AO Akademik TU Košice 10.35 10.35
Žky 60 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 60 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.28 09.28
Žky 60 m (1/3) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40 08.40
Žky 60 m (1/1) Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 09.47 09.47
Žky 60 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice 09.78 09.78
Žky 60 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 08.95 08.95
Žky 60 m Stričiková Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.51
Žky 60 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Žky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 08.81 08.69
Žky 60 m (1/4) Šoltýsová Diana 07 Atletika Košice o.z. 10.19
Žky 60 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 08.58 08.58
Žky 60 m (1/4) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 09.09 09.09
Žky 60 m Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žky 60 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.04 10.04
Žky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.74 08.74
Žky 150 m (1/3) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 20.35 20.35
Žky 150 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Benkó Karin 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.30 26.30
Žky 150 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 150 m Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 150 m Ďuránová Vanesa 08 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 150 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 21.02 21.02
Žky 150 m Filomelová Beatrix 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.32 24.32
Žky 150 m (1/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 21.83 21.83
Žky 150 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.92 23.92
Žky 150 m (1/2) Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m Goroľová Linda 08 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m (1/2) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 22.70 22.70
Žky 150 m (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 21.09 21.09
Žky 150 m Koreňová Hana 08 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 150 m Koreňová Zuzana 10 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 150 m (1/4) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 22.65
Žky 150 m (1/2) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.27 20.27
Žky 150 m Kukuricášová Cynthia 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 150 m (2/4) Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.08 25.08
Žky 150 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 25.45
Žky 150 m (1/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 23.91 23.91
Žky 150 m Muliková Martina 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m (2/4) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.51
Žky 150 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.13 23.13
Žky 150 m (1/3) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.09 21.09
Žky 150 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.11 25.11
Žky 150 m Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.93 25.93
Žky 150 m Stričiková Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 150 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 20.82 20.82
Žky 150 m (1/4) Šoltýsová Diana 07 Atletika Košice o.z. 27.34
Žky 150 m Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 150 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 21.19 21.19
Žky 150 m (1/4) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 22.40 22.40
Žky 150 m Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žky 150 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 19.55 19.55
Žky 150 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.62 22.62
Žky 300 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 58.61 58.61
Žky 300 m Ďuránová Vanesa 08 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 300 m Goroľová Linda 08 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m Koreňová Hana 08 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 300 m Koreňová Zuzana 10 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 300 m (1/2) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 44.48 44.48
Žky 300 m Kukuricášová Cynthia 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 300 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice
Žky 300 m Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žky 300 m Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 54.96 54.96
Žky 800 m (2/2) Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:54.75 2:54.75
Žky 800 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:52.32 2:52.32
Žky 800 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:57.79 2:57.79
Žky 800 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 800 m (1/4) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov 3:02.90 3:02.90
Žky 800 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:57.52 2:57.52
Žky 800 m (1/1) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:46.21 2:46.21
Žky 800 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 800 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žky 800 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17.44 17.44
Žky 100m p 76,2-8,2 Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.16 17.16
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Žky 100m p 76,2-8,2 Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/4) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.24 19.24
Žky 100m p 76,2-8,2 Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.02 16.02
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 52.13 52.13
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 54.84 54.84
Žky 300 m pr. 76,2 Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 53.56 53.56
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 46.05 46.05
Žky chôdza 3000 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21:16.59 21:16.59
Žky chôdza 3000 m Kissová Nikoletta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky chôdza 3000 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21:09.49 21:09.49
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21:13.50 20:57.66
Žky výška Benkó Karin 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 146 146
Žky výška Filomelová Beatrix 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky výška Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky výška (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Žky výška Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 138 138
Žky výška (2/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140 140
Žky výška (1/4) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130 138
Žky výška Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky diaľka (1/4) Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 344 344
Žky diaľka (1/4) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov 261 261
Žky diaľka (1/3) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky diaľka (1/4) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 475 475
Žky diaľka (1/2) Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 428 428
Žky diaľka (1/4) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 395 395
Žky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 423 423
Žky diaľka (1/4) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 468 468
Žky diaľka (1/2) Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 470 489
Žky diaľka Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 323 323
Žky diaľka Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 447 447
Žky diaľka (2/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 430 430
Žky diaľka (1/2) Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 257
Žky diaľka (2/4) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 409
Žky diaľka Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 402 402
Žky diaľka (1/4) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 351 372
Žky diaľka (1/1) Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 343 343
Žky diaľka Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 299 299
Žky diaľka (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 447 447
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 426 432
Žky diaľka Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 365 365
Žky guľa 3 kg Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky guľa 3 kg (2/2) Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov 06.09 06.09
Žky guľa 3 kg Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky guľa 3 kg Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 07.29 07.29
Žky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.32 08.32
Žky guľa 3 kg Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné
Žky guľa 3 kg Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice
Žky guľa 3 kg (1/2) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 08.03 08.03
Žky guľa 3 kg Kissová Nikoletta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 02.03
Žky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.74 07.04
Žky guľa 3 kg (1/2) Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 05.13
Žky guľa 3 kg (1/1) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov 06.52 06.52
Žky guľa 3 kg Muliková Martina 09 1.Atletický klub Humenné
Žky guľa 3 kg (1/4) Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 06.71 06.71
Žky guľa 3 kg Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.19 06.19
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.53 08.53
Žky guľa 3 kg Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 05.19
Žky guľa 3 kg Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky guľa 3 kg (1/3) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.50 08.50
Žky guľa 3 kg Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 05.20 05.20
Žky disk 0,75 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 0,75 kg (3/4) Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky disk 0,75 kg Kissová Nikoletta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 0,75 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky disk 0,75 kg (1/4) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 0,75 kg Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 0,75 kg Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 0,75 kg (2/3) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky disk 0,75 kg (1/3) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky oštep 500 g (1/2) Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (1/3) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.54 20.54
Žky oštep 500 g (2/4) Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (2/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (1/4) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.20 19.20
Žky oštep 500 g (2/3) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 18.84 19.33
Žky oštep 500 g (1/4) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.64 16.64
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Šoltýsová Diana 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 60 m Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 60 m Adzima Šimon 13 AO Akademik TU Košice
Nžci 60 m Albert Filip 13 AK Slávia TU Košice
Nžci 60 m Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Benko Marko 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m (1/4) Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.39 09.39
Nžci 60 m Dubinský Denis 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.59 10.59
Nžci 60 m Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 60 m Jakub Ján Maximilián 13 AO Akademik TU Košice
Nžci 60 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.10 10.10
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 09.76 09.76
Nžci 60 m Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 11.77 11.77
Nžci 60 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11.25 11.25
Nžci 60 m Klimčík Lukáš 11 AK Slávia TU Košice 10.24
Nžci 60 m Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.86 10.86
Nžci 60 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 09.99 09.99
Nžci 60 m Kovaľ Samuel 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 60 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.88 08.88
Nžci 60 m Markovič Šimon 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné 11.40 11.40
Nžci 60 m Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 60 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 09.60 09.60
Nžci 60 m Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 10.26 10.26
Nžci 60 m Papcun Jakub 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m (2/2) Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 10.26 10.26
Nžci 60 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.88 09.88
Nžci 60 m Ruščin Teo 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.65 09.65
Nžci 60 m Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m (2/1) Škerlík Michal 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m (2/1) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m (2/3) Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m (2/3) Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m (1/2) Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 150 m Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Benko Marko 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 150 m (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 150 m (1/4) Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 24.03 24.03
Nžci 150 m Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 150 m Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 29.54 29.54
Nžci 150 m (2/2) Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 26.66 26.66
Nžci 150 m Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 150 m Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.75 28.75
Nžci 150 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 26.56
Nžci 150 m Kovaľ Samuel 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.52 24.52
Nžci 150 m Markovič Šimon 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Marušinec Hugo 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 150 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 25.28 25.28
Nžci 150 m (2/2) Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 150 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 24.23 24.23
Nžci 150 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 27.45 27.45
Nžci 150 m Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m (2/3) Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 150 m (2/3) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 25.55 25.55
Nžci 150 m (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 22.62 22.62
Nžci 150 m (1/2) Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 600 m Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:24.69 2:24.69
Nžci 600 m Kendický Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 600 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:33.52 2:33.52
Nžci 600 m Kovaľ Samuel 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:02.13 2:02.13
Nžci 600 m Markovič Šimon 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Marušinec Hugo 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:39.99 2:39.99
Nžci 600 m Papcun Jakub 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 600 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:23.71 2:23.71
Nžci 600 m Ruščin Teo 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 600 m Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m (2/3) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 2:03.70 2:03.70
Nžci 600 m (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 1:53.68 1:53.68
Nžci 60 m pr. 68,6 Ľuník Richard 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m pr. 68,6 Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice
Nžci 60 m pr. 68,6 Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci chôdza 1000 m Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci chôdza 1000 m Kuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci chôdza 1000 m Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci výška Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci výška Kendický Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci výška Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci výška Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Adzima Šimon 13 AO Akademik TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Albert Filip 13 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Dubinský Denis 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka z mies.o (2/2) Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci diaľka z mies.o Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka z mies.o Jakub Ján Maximilián 13 AO Akademik TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 326 331
Nžci diaľka z mies.o Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 270 270
Nžci diaľka z mies.o Kendický Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o Klimčík Lukáš 11 AK Slávia TU Košice 314
Nžci diaľka z mies.o Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 302
Nžci diaľka z mies.o Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka z mies.o Ľuník Richard 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné 298 298
Nžci diaľka z mies.o Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka z mies.o Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 347 347
Nžci diaľka z mies.o Papcun Jakub 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 335 335
Nžci diaľka z mies.o Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o (2/1) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci diaľka z mies.o Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci kriket Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci kriket Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Barkai Enriko 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Benko Marko 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci kriket Dubinský Denis 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci kriket Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z.
Nžci kriket Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.86 27.86
Nžci kriket Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 22.95 22.95
Nžci kriket Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 12.67
Nžci kriket Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci kriket Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci kriket Ľuník Richard 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Marušinec Hugo 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci kriket Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné 18.25 18.25
Nžci kriket Ruščin Teo 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci kriket Sokira Christopher 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.65
Nžci kriket Soták Michal 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.60
Nžci kriket Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Vaľo Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžky 60 m Legátová Viktória 12 AK Slávia TU Košice 12.21 12.21
Nžky 60 m Baltesová Emily 13 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 10.25 10.25
Nžky 60 m Černá Emma 14 Atletika Košice o.z. 12.48 12.48
Nžky 60 m Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z. 09.73 09.73
Nžky 60 m Devečková Viktória 14 Atletika Košice o.z. 10.47 10.47
Nžky 60 m Doležiová Natália 12 1.Atletický klub Humenné
Nžky 60 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.34 10.34
Nžky 60 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.83 10.83
Nžky 60 m Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Fialková Anna 11 AK Slávia TU Košice 09.99 09.99
Nžky 60 m Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 13.88 13.88
Nžky 60 m Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 11.17
Nžky 60 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 10.50 10.50
Nžky 60 m (1/1) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m (1/2) Jasečková Margaréta 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 08.84 08.84
Nžky 60 m Kaľuhová Eliška 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 08.73 08.73
Nžky 60 m Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 09.65 09.65
Nžky 60 m (1/1) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 60 m (1/3) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Lászlóová Rebeka 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Mataľáková Nella 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 09.93 09.93
Nžky 60 m Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 09.67 09.67
Nžky 60 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice 11.47
Nžky 60 m Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 10.60 10.60
Nžky 60 m Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z. 10.83 10.83
Nžky 60 m Pikulová Alica 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m (1/2) Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 10.26 10.26
Nžky 60 m Potočňáková Alexandra 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Prokop Vivien 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m (1/2) Semančíková Marína 11 AK Slávia TU Košice 09.83 09.83
Nžky 60 m (1/2) Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 10.07 10.07
Nžky 60 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.44 10.44
Nžky 60 m Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.26 10.26
Nžky 60 m Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 10.56 10.56
Nžky 60 m Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné
Nžky 60 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.67 10.67
Nžky 60 m (1/2) Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Sýkorová Gréta 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 10.41 10.41
Nžky 60 m Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 10.51 10.51
Nžky 60 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 10.77 10.77
Nžky 60 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.80 09.80
Nžky 60 m Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Varga Christina 13 Atletika Košice o.z. 11.58
Nžky 60 m Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Vávrová Sophia 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Vojteková Soňa 11 AK Slávia TU Košice 11.40 11.40
Nžky 60 m (1/2) Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.19 09.19
Nžky 60 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z. 10.01 10.01
Nžky 150 m (2/4) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 25.21 25.21
Nžky 150 m Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z. 24.62 24.62
Nžky 150 m Devečková Viktória 14 Atletika Košice o.z. 26.68 26.68
Nžky 150 m Doležiová Natália 12 1.Atletický klub Humenné
Nžky 150 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.57 25.57
Nžky 150 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.93 25.93
Nžky 150 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 27.04 27.04
Nžky 150 m Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné
Nžky 150 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 24.35 24.35
Nžky 150 m (1/1) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m (1/2) Jasečková Margaréta 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Kaľuhová Eliška 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 22.43 22.43
Nžky 150 m (1/1) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 150 m (1/3) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 25.81 25.81
Nžky 150 m Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 25.45 25.45
Nžky 150 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice 26.87 26.87
Nžky 150 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 24.96 24.96
Nžky 150 m Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 150 m Potočňáková Alexandra 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m (1/2) Semančíková Marína 11 AK Slávia TU Košice 25.39 25.39
Nžky 150 m Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné
Nžky 150 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 28.31 28.31
Nžky 150 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 25.84 25.84
Nžky 150 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 24.77 24.77
Nžky 150 m Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Vojteková Soňa 11 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.39 23.39
Nžky 600 m Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m (1/1) Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 600 m Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:37.91 2:37.91
Nžky 600 m Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:18.41 2:18.41
Nžky 600 m Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 600 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Varga Christina 13 Atletika Košice o.z. 2:32.70
Nžky 600 m Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m pr. 68,6 (2/4) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m pr. 68,6 Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 60 m pr. 68,6 Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice
Nžky 60 m pr. 68,6 Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky chôdza 1000 m Grunská Michaela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky chôdza 1000 m Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 07:32.39 07:32.39
Nžky chôdza 1000 m Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky výška Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 115 115
Nžky výška Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky výška Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky výška Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 115 115
Nžky diaľka z mies.o Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Černá Emma 14 Atletika Košice o.z. 265 265
Nžky diaľka z mies.o Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z. 340 340
Nžky diaľka z mies.o Devečková Viktória 14 Atletika Košice o.z. 274 274
Nžky diaľka z mies.o Doležiová Natália 12 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka z mies.o Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky diaľka z mies.o Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 211 211
Nžky diaľka z mies.o Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 287
Nžky diaľka z mies.o Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 287 287
Nžky diaľka z mies.o Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 309 309
Nžky diaľka z mies.o Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 351 351
Nžky diaľka z mies.o Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka z mies.o Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka z mies.o Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z. 285 285
Nžky diaľka z mies.o Pikulová Alica 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 299
Nžky diaľka z mies.o Prokop Vivien 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Rosičová Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka z mies.o Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka z mies.o Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 294 294
Nžky diaľka z mies.o Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka z mies.o Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky diaľka z mies.o Sýkorová Gréta 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka z mies.o Vávrová Sophia 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky diaľka z mies.o Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 402 402
Nžky diaľka z mies.o Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky kriket Fialková Anna 11 AK Slávia TU Košice
Nžky kriket Kaľuhová Eliška 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 34.24 34.24
Nžky kriket Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 17.62 17.62
Nžky kriket Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky kriket Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket (2/3) Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky kriket Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket Potočňáková Alexandra 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket Prokop Vivien 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky kriket Rosičová Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket (1/2) Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice
Nžky kriket Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket Sýkorová Gréta 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky kriket Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 20.00 20.00
Nžky kriket Varga Christina 13 Atletika Košice o.z. 07.22
Nžky kriket Vávrová Sophia 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky kriket Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z.