<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka , Bratislava, 8. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 15.05 15.05
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.69 10.69
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.88 10.88
M 100 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava
M 100 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 12.59 12.59
M 100 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.69 13.69
M 100 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 12.83 12.83
M 100 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 12.23 12.23
M 100 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 12.41 12.41
M 100 m Hladký Miroslav 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64 12.64
M 100 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 12.99 12.99
M 100 m Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.39 11.39
M 100 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 11.35 11.32
M 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.26 12.26
M 100 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 11.85 11.85
M 100 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.78 12.78
M 100 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.76 11.76
M 100 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.50 11.50
M 100 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 100 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.32 12.32
M 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.32 11.32
M 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.64 12.64
M 100 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.51 12.51
M 100 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 12.74 12.74
M 100 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
M 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.73 11.73
M 100 m Straňovský Bruno 16 MŠ Šoltésovej Nové Zámky
M 100 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 14.00 14.00
M 100 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.58 11.58
M 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.24 12.24
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36 11.36
M 100 m Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 100 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 31.23 31.23
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.60 21.60
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.92 21.92
M 200 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava
M 200 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 25.69 25.69
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.05
M 200 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 25.77 25.77
M 200 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 25.16 25.16
M 200 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 25.92 25.92
M 200 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 27.44 27.44
M 200 m Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.61 22.61
M 200 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 23.05 22.92
M 200 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 25.17 25.17
M 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.82 23.82
M 200 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.13 26.13
M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.85 23.78
M 200 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.83 22.83
M 200 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 200 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.32 24.32
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.74 22.74
M 200 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.74 25.74
M 200 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.80 25.80
M 200 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
M 200 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 23.92 23.92
M 200 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 27.71 27.71
M 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.31 24.31
M 200 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava
M 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.17 24.17
M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.06 23.06
M 200 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 23.57 23.57
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.71 47.71
M 400 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 56.78 56.78
M 400 m Ďurec Martin 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.70
M 400 m Kondela Pavol 05 ŠK Vital Bratislava
M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 52.20 52.20
M 400 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 58.37 58.37
M 400 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 55.61
M 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 51.84 51.84
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.92 50.92
M 400 m Mižičko Matej 84 Naša atletika Bratislava
M 400 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 58.59 58.59
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.79 50.79
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:07.11 2:03.61
M 800 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 1:56.55 1:56.55
M 800 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava 2:15.43 2:15.43
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:56.93 1:53.40
M 800 m Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice 1:56.35 1:56.35
M 800 m (1/1) Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:10.99
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:55.90 1:51.55
M 800 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 2:07.75 2:05.50
M 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:53.16 1:53.16
M 800 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:08.27 2:08.27
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.97 2:01.89
M 800 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:09.40 2:09.40
M 800 m Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava 1:55.13 1:51.10
M 800 m Požgaj Anže Svit (SLO) 03 AD Mass Ljubljana 1:51.72
M 800 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 2:43.36
M 800 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 800 m Stacho Radoslav 77 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.27 2:02.27
M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.69 4:26.69
M 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:26.19 4:26.19
M 1500 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 3:59.41
M 1500 m Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice 4:01.19 4:00.18
M 1500 m Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava
M 1500 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 3:59.76 3:59.76
M 1500 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:18.56 4:18.56
M 1500 m Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:15.28 4:15.28
M 1500 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:01.68 4:01.68
M 1500 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 4:48.8 4:48.8
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:14.01 4:09.56
M 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:04.95 4:04.95
M 1500 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 4:00.72 3:42.43
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:31.7 4:31.7
M 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:22.35 4:21.23
M 1500 m Prívara Lukáš 96 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.73
M 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:58.99 3:58.85
M 1500 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:08.37 4:08.37
M 1500 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 4:48.8 4:37.50
M 1500 m Zubák Adam 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 4:18.45 4:18.45
M 5000 m Boiko Ihor (UKR) 02 Katolícka univerzita v Ružomberku
M 5000 m Cesnek Damián 01 Športový klub polície Žilina 16:23.36
M 5000 m Dizhur Denys (UKR) 02 Katolícka univerzita v Ružomberku
M 5000 m Fraňo Peter 96 AK Mostáreň Brezno
M 5000 m Knapčok Martin 77 AK Veterán Bratislava 17:16.11 17:16.11
M 5000 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:54.84 15:56.92
M 5000 m Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:38.43
M 5000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 15:12.23 15:12.23
M 5000 m Mojžiš Michal 97 Zdravie v pohybe Lučatín 15:37.79 15:01.12
M 5000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 15:05.18 14:59.16
M 5000 m Smetana Marek 01 1.Atletický klub Humenné
M 5000 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 17:14.77 16:09.63
M 5000 m Valášek Tomáš 72 AK Veterán Bratislava
M 5000 m Vladár Ján 98 Atletický klub Krupina
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.68 55.92
M 400 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 59.52 59.52
M 400 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.99 58.99
M 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 56.79 56.79
M 3000 m pr. 91,4 Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 11:44.68
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:05.69 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Martinec Erik 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 195 195
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 210 210
M výška Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 215 215
M diaľka Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 612
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 426 436
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 735 735
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 590 590
M diaľka Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 690 695
M diaľka Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M diaľka Zorvan Jozef 98 Atletika ŠPORT HROU Prešov
M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.40 14.45
M trojskok Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.02 15.02
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.74 17.74
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.43 12.43
M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.43 15.80
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 12.04 12.04 12.04
M guľa 7,26 kg Pauer Adrián 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.82 09.82
M guľa 7,26 kg Zorvan Jozef 98 Atletika ŠPORT HROU Prešov
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 69.85 71.83
M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.73 45.73
M oštep 800 g Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.06 60.06
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 44.91 44.91
M oštep 800 g Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 78.47 78.47
M oštep 800 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.94 51.92
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 AK AŠK Slávia Trnava 74.55 75.76
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.85 40.85
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.54 50.54
M oštep 800 g Zorvan Jozef 98 Atletika ŠPORT HROU Prešov
M 4 x 100 m kluby (1/2) Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 100 m kluby (1/1) Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 100 m kluby (1/1) Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/3) Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 100 m kluby (1/4) Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
V guľa 6 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.60 13.98
Ž 100 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.28 12.83
Ž 100 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 13.98 13.98
Ž 100 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.72 13.29
Ž 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 12.46 12.46
Ž 100 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 14.57 14.57
Ž 100 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.72 12.72
Ž 100 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.24
Ž 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.21 13.21
Ž 100 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 14.49 14.49
Ž 100 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.41 12.10
Ž 100 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 14.17 14.17
Ž 100 m Gorelová Diana 00 UMB Banská Bystrica
Ž 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 13.15 13.15
Ž 100 m (1/1) Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 13.10 13.10
Ž 100 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.25 13.59
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 11.87 11.87
Ž 100 m Kuchárová Martina 98 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Ž 100 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Ž 100 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 13.27 13.27
Ž 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 13.20 12.80
Ž 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.21 14.21
Ž 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia Trenčín o.z. 13.48 12.82
Ž 100 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 14.02 14.02
Ž 100 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 13.82
Ž 100 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90 12.90
Ž 100 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 15.21 15.21
Ž 100 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 11.95 11.95
Ž 100 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 200 m Alexy Marína Angela 04 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.98 26.51
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.78 28.78
Ž 200 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 30.05 30.05
Ž 200 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 25.58 25.58
Ž 200 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 31.11 31.11
Ž 200 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.31 25.65
Ž 200 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.06
Ž 200 m Čimborová Lea 02 Atletický klub Puma Senec
Ž 200 m Drljačić Veronika (CRO) 01 Croatia 23.82
Ž 200 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 27.20 27.20
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.32 24.89
Ž 200 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 29.38 29.38
Ž 200 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 27.52 27.52
Ž 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.09 27.09
Ž 200 m (1/1) Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 27.80 27.25
Ž 200 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.55 28.38
Ž 200 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 200 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 200 m Kuchárová Martina 98 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Ž 200 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Ž 200 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 27.24 27.24
Ž 200 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 27.72 27.72
Ž 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.66 28.66
Ž 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia Trenčín o.z. 28.29 26.60
Ž 200 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.91 28.91
Ž 200 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 28.10 28.10
Ž 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.84 27.28
Ž 200 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.00 30.00
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.24 26.24
Ž 200 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 31.79 31.79
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 24.15 24.15
Ž 200 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 26.36 26.36
Ž 400 m Alexy Marína Angela 04 Bežecká akadémia Marcela Matanina 68.80 68.80
Ž 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.36 65.30
Ž 400 m Čimborová Lea 02 Atletický klub Puma Senec
Ž 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.98 63.81
Ž 400 m Jašurková Sára 01 AK Slávia UK Bratislava 66.77
Ž 400 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.86 65.86
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.30 58.26
Ž 400 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 59.32 59.32
Ž 800 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 2:20.09 2:20.09
Ž 800 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 2:36.97 2:34.92
Ž 800 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:33.07 2:33.07
Ž 800 m Giobelli Sofia (ITA) 96 Atletica Brescia, Italy
Ž 800 m Kudlicska Lilli 05 ŠK Vital Bratislava 2:27.09 2:27.09
Ž 800 m Ondreičková Olívia 04 AK Slávia UK Bratislava 2:47.00 2:47.00
Ž 800 m Paulínyová Emma 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:10.64 2:10.64
Ž 800 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 2:28.34 2:28.34
Ž 800 m Šoltysová Ivana 00 FTVŠ UK Komenského
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:26.63 2:26.63
Ž 1500 m Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 1500 m Konrádová Miriama 95 Bratislava runners 5:10.41 5:10.41 5:10.41
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:39.81 5:15.66
Ž 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:09.49 4:57.76
Ž 1500 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 5:06.38 4:57.58
Ž 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:36.96 10:25.78
Ž 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 10:33.96 10:33.96
Ž 3000 m Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice 10:04.77
Ž 3000 m Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11:19.86 11:14.41
Ž 3000 m Kušíková Katarína 89 AK Veterán Bratislava 11:52.00
Ž 3000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:18.77 10:12.29
Ž 3000 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10:09.57 10:09.57
Ž 3000 m Šimonová Barbora 99 Zdravie v pohybe Lučatín 11:11.62
Ž 3000 m Šišoláková Lucia 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10:03.90 10:03.90
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.78 14.78
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.52 15.09
Ž 100 m pr. 83,8 Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 14.85 14.43
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.40 15.56
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.90 13.90
Ž 100 m pr. 83,8 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.51 16.51
Ž 400 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 65.46 65.46
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 62.59 62.59
Ž 400 m pr. 76,2 Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Ž 400 m pr. 76,2 Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava 74.96 74.84
Ž 400 m pr. 76,2 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 72.42 72.42
Ž 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 63.31 63.31
Ž 400 m pr. 76,2 Šimunčić Ida (CRO) 96 Croatia 58.60
Ž 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 60.55 60.55
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 61.08 61.08
Ž 3000 m pr. 76,2 Harceková Mária 02 Mendelova univerzita v Brně 12:43.76
Ž 3000 m pr. 76,2 Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 12:30.83 12:30.83
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:58.05 11:58.05
Ž výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 161
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 176 180
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
Ž výška Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 150 160
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 166 166
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 168 170
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 478 478
Ž diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 436
Ž diaľka Haviarová Veronika 98 ŠK ŠOG Nitra 485 540
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 609 609
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 587 587
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 537 537
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.78 12.99
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.90 12.26
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.46 12.46
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.02 12.02
Ž guľa 4 kg Hamráková Karolína 99 AO Akademik TU Košice 10.46 10.46
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.09 13.09
Ž guľa 4 kg Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.15
Ž guľa 4 kg Kuchárová Martina 98 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.40 12.69
Ž oštep 600 g Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž oštep 600 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 AO Akademik TU Košice 43.61 43.88
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.68 46.68
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 27.72 27.72
Ž 4 x 100 m kluby Gorelová Diana 00 UMB Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica