<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR mužov a žien , Trnava, 26. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 11.82 11.82
M 100 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 12.63 12.57
M 100 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.51 10.51
M 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 11.62 11.62
M 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.71 11.71
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.81 10.81
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.23 11.23
M 100 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 11.30 11.25
M 100 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 11.29 11.29
M 100 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.72
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25 11.25
M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.86 10.86
M 100 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 11.32 11.32
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.86 12.86
M 100 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.52 11.18
M 100 m Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra 11.39 11.39
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.07 11.07
M 100 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 11.49 11.49
M 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51 11.51
M 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.39 12.39
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.01 11.01
M 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.46 11.46
M 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.47 11.47
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.83 10.83
M 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 11.64 11.64
M 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.51 11.51
M 100 m Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 11.37 11.37
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.29 11.10
M 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.71 11.71
M 100 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.00 11.00
M 100 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 11.33 11.33
M 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.10 11.10
M 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.73 11.73
M 100 m Sloboda Samuel 01 Naša atletika Bratislava 11.25 10.86
M 100 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 11.71 11.69
M 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.23 11.23
M 100 m Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.57 11.57
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.43 11.43
M 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.98 11.92
M 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.94 11.64
M 200 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 23.93 23.93
M 200 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 25.04 25.04
M 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.81 23.81
M 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.86 23.86
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.72 21.72
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.26 22.26
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.47 21.47
M 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 22.69 22.69
M 200 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.83
M 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.04 24.04
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86 22.86
M 200 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.42 24.42
M 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.34 22.34
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 27.01 27.01
M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.72 22.40
M 200 m Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra 22.95 22.95
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.12 22.12
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.11 23.11
M 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.15 23.15
M 200 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 25.97 25.97
M 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.82 23.82
M 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.32 23.32
M 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.84 23.84
M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.46 22.46
M 200 m Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.19 23.19
M 200 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 23.55 23.29
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.77 22.77
M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 24.09 23.96
M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.89 23.89
M 200 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 22.59 22.59
M 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.63 24.63
M 200 m Sloboda Samuel 01 Naša atletika Bratislava 22.32 22.31
M 200 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 24.09 23.79
M 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.47 23.47
M 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71 23.71
M 200 m Váňa Lukáš 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.54 24.54
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 20.62 20.24
M 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 24.33 23.50
M 400 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 54.96 54.96
M 400 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.32 46.32
M 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.39 53.39
M 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 53.47 53.19
M 400 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 54.18 54.18
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.80 48.80
M 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 48.96 48.96
M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.06 49.06
M 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.10 49.76
M 400 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 52.09 52.09
M 400 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.26 56.26
M 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.71 52.71
M 400 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 53.14
M 400 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 54.88 54.88
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.94 47.94
M 400 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 56.36 56.36
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.80 51.58
M 400 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 54.83 54.83
M 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.20 52.20
M 400 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 52.66 52.66
M 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.68 56.68
M 400 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.60 55.60
M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.79 51.79
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 51.17 51.17
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 49.37 49.37
M 800 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 1:56.55 1:56.55
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.38 1:59.38
M 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:02.62 2:02.62
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:53.58 1:51.55
M 800 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:56.77 1:56.77
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.95 2:01.95
M 800 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:53.88 1:53.88
M 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.05 2:02.04
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89 2:01.89
M 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:00.61 2:00.61
M 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:09.54 2:09.54
M 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:06.20 2:06.20
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.73 1:57.48
M 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 1:59.55 1:59.55
M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:56.44 1:56.44
M 800 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 2:04.46 2:04.46
M 800 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 2:10.67
M 800 m Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 1:59.60 1:50.21
M 800 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 2:05.23 2:04.30
M 800 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 2:03.17 2:03.17
M 800 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 2:06.67 2:06.67
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.69 2:05.69
M 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:35.71 4:35.71
M 1500 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom 5:09.91 5:09.91
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 3:49.89 3:49.89
M 1500 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:28.99 4:28.99
M 1500 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 4:02.92 3:53.62
M 1500 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:35.73 4:35.73
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:27.08 4:27.08
M 1500 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:03.01 4:03.01
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:47.97 3:47.97
M 1500 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 4:37.05 4:37.05
M 1500 m Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava 4:03.47 4:03.47
M 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 4:17.53 4:17.53
M 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:01.07 4:01.07
M 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:09.80 4:09.80
M 1500 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 3:58.18 3:42.43
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:31.7 4:31.7
M 1500 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:13.03 4:13.03
M 1500 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 4:29.50 4:29.50
M 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:14.13 4:14.13
M 1500 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 4:08.39 4:08.39
M 1500 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 4:17.88 4:17.88
M 5000 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom
M 5000 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 16:42.13 16:42.13
M 5000 m Foltán Gabriel 88 Individuálny člen SAZ 16:56.65 16:56.65 16:56.65
M 5000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón 15:03.31 15:03.31
M 5000 m Hujsa Matúš 91 Naša atletika Bratislava 15:46.04 15:46.04
M 5000 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 15:40.33 15:40.33
M 5000 m Jenčo Michal 92 TJ OBAL SERVIS Košice 17:33.53 17:33.53
M 5000 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 16:35.2 15:23.46
M 5000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:13.91 15:13.91
M 5000 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 17:41.03 17:41.03
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:41.97 15:41.97
M 5000 m Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava (A) 15:21.12 15:21.12
M 5000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 16:21.35 16:20.32
M 5000 m Marenčík Ondrej 96 AK Junior Holič 16:33.38
M 5000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 15:19.22 15:19.22
M 5000 m Orawetz Richard 94 Športový klub polície Bratislava (A) 16:35.27 16:35.27
M 5000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 14:59.16 14:59.16
M 5000 m Rusina Martin 94 Bratislavský maratón 15:50.83 15:50.83
M 5000 m Schieber Matej 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:46.50 15:46.50
M 5000 m Skala Tomáš 95 Atletický klub Senica 16:02.62
M 5000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 15:49.54 15:49.54
M 5000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:00.98 15:00.98
M 5000 m Vetrák Ján 77 AK Steeple Poprad
M 5000 m Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:36.96 15:36.96
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.36 14.36
M 110 m pr. 106,7 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.16
M 110 m pr. 106,7 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 16.39 16.39
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.63 15.63
M 110 m pr. 106,7 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 16.64 16.64
M 110 m pr. 106,7 Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.90 15.75
M 110 m pr. 106,7 Váňa Lukáš 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 16.73 16.73
M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.74 50.74
M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.42 54.42
M 400 m pr. 91,4 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.81 58.81
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.26 52.26
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
M 400 m pr. 91,4 Kučera Martin 90 BK hraj na tie nohy Bratislava 50.47 49.08
M 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 55.20 55.20
M 400 m pr. 91,4 Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.80 56.44
M 400 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 65.98 65.98
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 54.98 54.98
M 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 57.31 57.31
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:50.81 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:53.52 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 10:23.75 10:23.75
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:13.53 09:13.53
M 3000 m pr. 91,4 Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:30.69 09:30.69
M 3000 m pr. 91,4 Valachovič Jakub 85 Atletický klub AC Malacky 09:19.14
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 217 226
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200 200
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 215 215
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 425 425
M žrď Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 416 480
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
M žrď Daňko Marek 89 ŠK ŠOG Nitra 425 450
M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 405 405
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 431 431
M žrď Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 365 365
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 490 512
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420 420
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 360 403
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 510 522
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 695 710
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 598 598
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 735 735
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 556 556
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 720 720
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 652 652
M diaľka Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 698 698
M diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 616 616
M diaľka Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 672 681
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.51 12.51
M trojskok Hlaváč Denis 00 AO Akademik TU Košice 14.74 14.74
M trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 15.02 15.02
M trojskok Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.69 17.09
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.74 17.74
M guľa 7,26 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 15.47 15.47
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.62 16.62
M guľa 7,26 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 16.26 16.26
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.03 14.36
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.77 50.77
M disk 2 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 43.15 43.15
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.66 39.66
M kladivo 7,26 kg Končoš Karol 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.59
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří 82 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.05 62.16
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 76.49 79.16
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 55.03 55.03
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 69.10 71.83
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.68 54.68
M oštep 800 g Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 78.47 78.47
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 74.55 75.76
M oštep 800 g Šajtroch Mário 02 MŠk Žiar nad Hronom 43.18 43.18
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.62 48.62
M 4 x 100 m kluby (1/2) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 100 m kluby Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/2) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 100 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 100 m kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 100 m kluby (1/4) Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 100 m kluby Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 100 m kluby Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 100 m kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 100 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 100 m kluby (1/1) Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby (2/4) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby (1/4) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby (1/3) Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin
M 4 x 400 m kluby (1/2) Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 14.62 14.62
Dci 110 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 15.88 15.88
Dci 110 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.45 14.45
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.91 12.91
Ž 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.87 12.47
Ž 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.24 12.24
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.78 12.78
Ž 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 12.33 12.33
Ž 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Ž 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.21 13.21
Ž 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.88 12.88
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.71 11.71
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.57 12.10
Ž 100 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 13.80 13.80
Ž 100 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.52 13.52
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03 12.03
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.20 13.20
Ž 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.08 13.07
Ž 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 12.90 12.90
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.06 13.06
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90 12.90
Ž 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.63 12.63
Ž 100 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.29 12.27
Ž 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.03 12.03
Ž 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.39 13.27
Ž 100 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 11.64 11.64
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.78 26.78
Ž 200 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 26.72 26.72
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.55 25.55
Ž 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.80 26.80
Ž 200 m Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.83 26.31
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.64 24.89
Ž 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.07 28.07
Ž 200 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 28.17 28.17
Ž 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.09 27.09
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.37 24.37
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.99 26.99
Ž 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.55 26.55
Ž 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 27.00 27.00
Ž 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.84 27.84
Ž 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 27.35 27.28
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 24.31 24.31
Ž 200 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.17 24.86
Ž 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.06 25.06
Ž 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.70 25.70
Ž 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.95 27.90
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.53 61.53
Ž 400 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 60.15 60.15
Ž 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.04 58.04
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.57 59.57
Ž 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.81 63.81
Ž 400 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra
Ž 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 58.26 57.69
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.74 55.74
Ž 400 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.87 59.87
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.26 58.26
Ž 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 59.96 58.99
Ž 400 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.51 52.18
Ž 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 58.99 58.99
Ž 400 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 65.77 62.89
Ž 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 57.50 57.50
Ž 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 60.00 60.00
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.04 56.00
Ž 400 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 61.36 61.36
Ž 400 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 65.99 65.99
Ž 800 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 2:22.47 2:22.47
Ž 800 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:37.22 2:37.22
Ž 800 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 2:01.26 2:00.58
Ž 800 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 2:29.97 2:29.97
Ž 800 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:14.22 2:14.22
Ž 800 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 2:20.33 2:20.33
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:11.62 2:11.62
Ž 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:12.15 2:11.58
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:16.33 2:16.33
Ž 800 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:04.82 2:04.82
Ž 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.18 2:17.18
Ž 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 2:24.91 2:24.21
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:26.67 2:26.67
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:26.67 2:26.67
Ž 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:21.05 2:21.05
Ž 800 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 2:41.27
Ž 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:11.89 2:11.89
Ž 1500 m Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:11.19 5:11.19
Ž 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 4:30.19 4:30.19
Ž 1500 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 5:01.29 5:01.29
Ž 1500 m Hrivnák Klocová Lucia 83 Atletický klub ZTS Martin 4:25.08 4:02.99
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 4:31.31 4:31.31
Ž 1500 m Konrádová Miriama 95 Lesky´s runners 5:19.70 5:19.70
Ž 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:06.17 5:06.17
Ž 1500 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 5:13.07 5:13.07
Ž 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:41.41 4:41.41
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:30.36 4:30.36
Ž 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:57.76 4:57.76
Ž 1500 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:45.32 4:45.32
Ž 5000 m Bačíková Katarína 89 AO Slávia ŽU Žilina
Ž 5000 m Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava 19:13.02 18:12.76
Ž 5000 m Došek Katarína 95 Atletický klub mesta Tlmače
Ž 5000 m Durcová Zuzana 96 Bratislavský maratón 18:23.29 17:45.86
Ž 5000 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17:03.03 17:03.03
Ž 5000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 18:04.35 18:04.35
Ž 5000 m Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice 17:24.67 17:24.67
Ž 5000 m Kurucová Simona 93 Športový klub polície Bratislava
Ž 5000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 17:42.11 17:42.11
Ž 5000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 17:34.54 17:34.54
Ž 5000 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners 19:29.87 19:29.87
Ž 5000 m Schweitzerová Marcela 90 AK Veterán Bratislava
Ž 5000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 17:11.16 16:58.76
Ž 100 m pr. 83,8 Baňovičová Monika 95 Naša atletika Bratislava 13.56 13.56
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.94 13.94
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.85 14.85
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.09 15.09
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.45 15.56
Ž 100 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 15.07 15.07
Ž 100 m pr. 83,8 Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 15.91 15.91
Ž 100 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90 12.90
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 14.21 13.95
Ž 100 m pr. 83,8 Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 16.01 16.01
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 62.59 62.59
Ž 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 68.63 68.63
Ž 400 m pr. 76,2 Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 56.36 56.36
Ž 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 68.91 68.91
Ž 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 66.73 66.73
Ž 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 61.78 61.78
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 61.45 61.45
Ž 400 m pr. 76,2 Zapletalová Emma 00 ŠK ŠOG Nitra 55.19 55.19
Ž 400 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 62.50 62.50
Ž 3000 m pr. 76,2 Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 12:43.42 12:43.42
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 10:59.51 10:59.51
Ž 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 13:43.02 13:43.02
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:09.08 12:09.08
Ž 3000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:44.24 11:44.24
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 176 180
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 181 186
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 155 166
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165 170
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Ž žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 280 280
Ž žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260 260
Ž žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 250 250
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 270 270
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 542 542
Ž diaľka Haviarová Veronika 98 ŠK ŠOG Nitra 480 540
Ž diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 469 495
Ž diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 592 592
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603 603
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 573 573
Ž diaľka Ondrejková Monika 01 Slávia Trenčín o.z. 549 549
Ž diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547 547
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 587 587
Ž diaľka Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 644 644
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.78 12.99
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.58 12.26
Ž trojskok Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.52 11.52
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.46 12.46
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.87 11.87
Ž trojskok Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 10.71 10.71
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.02 12.02
Ž trojskok Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 11.53 11.53
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.49 12.49
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.56 12.56
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 13.09 13.09
Ž guľa 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 13.76 15.82
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.41 14.41
Ž disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 29.06 29.06
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 Atletika Košice o.z. 47.04 47.04
Ž disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.31 29.80
Ž disk 1 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 39.70 47.34
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22 41.22
Ž disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.94 42.94
Ž kladivo 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 40.66 40.66
Ž kladivo 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 42.57 42.57
Ž kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 41.10 41.10
Ž kladivo 4 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 70.71 76.90
Ž kladivo 4 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.43 69.48
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 37.09 37.09
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 31.69 31.69
Ž kladivo 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.56 49.56
Ž kladivo 4 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 38.75 38.75
Ž kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 33.41 33.41
Ž kladivo 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.27 43.27
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 AO Akademik TU Košice 43.88 43.88
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 44.96 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 46.54 46.54
Ž oštep 600 g Maňásková Martina 01 Atletický klub Bojničky 31.95 32.54
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia Trenčín o.z. 43.17 44.87
Ž 4 x 100 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 100 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 100 m kluby Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 100 m kluby Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 100 m kluby Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Ž 4 x 400 m kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Ž 4 x 400 m kluby Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica