<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek, Bratislava, 27. 2. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 60 m Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
J 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.35 07.35
J 60 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 07.69 07.69
J 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.51 07.51
J 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 07.60 07.60
J 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.10 07.10
J 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.60 07.53
J 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.25 07.25
J 60 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 07.43 07.43
J 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.56 07.56
J 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.14 07.14
J 60 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 07.49 07.49
J 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.45 07.45
J 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.43 07.43
J 60 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.82 07.82
J 60 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 07.74 07.74
J 60 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 07.55 07.55
J 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 07.77 07.60
J 60 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 08.08 07.97
J 60 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 07.47 07.33
J 60 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 07.38 07.38
J 60 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.16 07.16
J 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 06.95 06.95
J 60 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
J 60 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 07.20 07.20
J 60 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 07.40 07.21
J 60 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 07.49 07.49
J 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 07.27 07.27
J 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.60 07.60
J 60 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 07.66
J 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.57 07.53
J 200 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 25.04 25.04
J 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.81 23.81
J 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.86 23.86
J 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.72 21.72
J 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.26 22.26
J 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 23.79 23.42
J 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.34 22.34
J 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.72 22.40
J 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.11 23.11
J 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 24.95 24.95
J 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.13 24.13
J 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.84 23.84
J 200 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
J 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78 23.78
J 200 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 27.43 27.43
J 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 23.30 23.30
J 200 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.37 26.37
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.77 22.77
J 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.15 22.15
J 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.43 22.42
J 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.91 23.91
J 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.30 22.30
J 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 24.79 24.79
J 200 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 24.09 23.79
J 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.05 23.05
J 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 22.99 22.99
J 200 m Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 200 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.22 24.22
J 200 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 24.25 24.25
J 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71 23.71
J 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 22.85 22.85
J 400 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 52.58 52.54
J 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.07 50.64
J 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.39 53.39
J 400 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 51.80
J 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 49.00 49.00 49.00
J 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 49.91 49.91
J 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 55.25 55.25
J 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.40 51.40
J 400 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 54.35 54.35
J 400 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.26 56.26
J 400 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina
J 400 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 57.61 57.61 57.61
J 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 54.39 54.39
J 400 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
J 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.15 53.15
J 400 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 60.01 60.01
J 400 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 62.37 62.37
J 400 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 51.91 51.91
J 400 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
J 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 52.83 52.83
J 400 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 54.73 54.73
J 400 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 52.02 52.02
J 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 54.91 54.91
J 400 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.60 55.60
J 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15 51.15
J 800 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 2:01.05 2:01.05
J 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:06.61 2:06.61
J 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:10.56 2:10.56
J 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.38 1:59.38
J 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:04.05 2:04.05
J 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:56.91 1:56.91
J 800 m Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 2:38.50
J 800 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 2:22.45 2:22.45
J 800 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:19.15 2:19.15
J 800 m Rákoci Samuel 04 ŠK ŠOG Nitra
J 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:57.08 1:57.08
J 800 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 2:17.54 2:17.54
J 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:02.18 2:02.18
J 1500 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice
J 1500 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:35.73 4:35.73
J 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:13.71 4:13.71
J 1500 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 4:38.76 4:38.76
J 1500 m Krajč Adam 04 Atletický oddiel Svit 4:13.77 4:13.77
J 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:18.75 4:18.75
J 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:16.04 4:16.04
J 1500 m Pčola Radoslav 03 MŠk Žiar nad Hronom
J 1500 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:15.80 4:15.80
J 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:58.85 3:58.85
J 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 4:06.38 4:06.38
J 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:28.96 4:28.96
J 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:51.79 4:51.79
J 1500 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 4:18.45 4:18.45
J 3000 m Adam Slavomír 04 Zdravie v pohybe Lučatín 09:29.50 09:29.50
J 3000 m Brejčák Pavol 03 Zdravie v pohybe Lučatín 09:28.35 09:28.35
J 3000 m Fedor Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín 10:42.46 10:42.46
J 3000 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 10:00.06 10:00.06
J 3000 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 11:20.84 11:20.84
J 3000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:57.66 09:57.66
J 3000 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:12.39 09:12.39
J 3000 m Jurko Ján 02 TJ OBAL SERVIS Košice
J 3000 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 10:08.60 10:08.60
J 3000 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 10:23.26 10:23.26
J 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:11.23 10:11.23
J 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:13.85 09:13.85
J 3000 m Pčola Radoslav 03 MŠk Žiar nad Hronom
J 3000 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 3000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 09:18.78 09:18.78
J 3000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:25.21 09:25.21
J 3000 m Tlaskal Dominik 04 Slávia Trenčín o.z.
J 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:50.79 10:50.79
J 60 m pr. 99,1 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
J 60 m pr. 99,1 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
J 60 m pr. 99,1 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 08.24 08.24
J 60 m pr. 99,1 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 60 m pr. 99,1 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J výška Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 185 185
J výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 192 192
J výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188 188
J výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
J výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 190 190
J výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 204 204
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 194 194
J žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 220 220
J žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 390 390
J žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 410 420
J žrď Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 310 310
J žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 395 395
J diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 608 608
J diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 668 668
J diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 650 650
J diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 628 628
J diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 733 733
J diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 677 677
J diaľka Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 515 515
J diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 685 685
J diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 592 592
J diaľka Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 514
J diaľka Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 667 667
J diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 558 558
J diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 536 532 532
J diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 537 537
J trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.65 12.65
J trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 13.12 13.12
J trojskok Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.30 12.30
J trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.45 14.45
J trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.70 11.73
J guľa 6 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.63 13.63
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.15 17.15
J guľa 6 kg Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.56 11.56
J guľa 6 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J guľa 6 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
J guľa 6 kg Šajtroch Mário 02 MŠk Žiar nad Hronom
J guľa 6 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 11.22 11.22
Jky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 08.23 07.89
Jky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 07.70 07.70
Jky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.02 08.00
Jky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.73 07.73
Jky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.01 08.01
Jky 60 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 08.44
Jky 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.27 07.95
Jky 60 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 08.34 08.34
Jky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.53 07.53
Jky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 08.00 08.00
Jky 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.96 07.95
Jky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.86 08.86
Jky 60 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.58 09.58
Jky 60 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 08.65 08.65
Jky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.67 08.61
Jky 60 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.56 08.56
Jky 60 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 08.42 08.42
Jky 60 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 08.35 08.27
Jky 60 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 08.17 08.17
Jky 60 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 08.22 08.22
Jky 60 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 08.74 08.50
Jky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 08.46 08.46
Jky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 07.97 07.97
Jky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.32 08.32
Jky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.64 08.56
Jky 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.61 09.21
Jky 60 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 08.26 08.26
Jky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.44 08.44
Jky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.52 08.52
Jky 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 08.06 07.90
Jky 60 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 08.19 08.19
Jky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.25 08.25
Jky 60 m Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 08.72
Jky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 08.16 08.16
Jky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 26.74 26.12
Jky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 25.75 25.75
Jky 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35 26.35
Jky 200 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 25.93 25.93
Jky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.88 25.88
Jky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35 27.35
Jky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.10 24.10
Jky 200 m Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.83 26.31
Jky 200 m Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.79 26.71
Jky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 26.39 26.39
Jky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
Jky 200 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 28.32 28.32
Jky 200 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.38 28.38
Jky 200 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 27.06 27.06
Jky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 26.02 25.93
Jky 200 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 29.39 29.39
Jky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 27.00 27.00
Jky 200 m Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 27.39 27.39
Jky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 27.94 27.94
Jky 200 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.40 27.40
Jky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 27.29 27.29
Jky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.65 26.65
Jky 200 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 26.44 26.44
Jky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.38 25.09
Jky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 28.33 27.90
Jky 200 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 28.96 28.83
Jky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 25.73 25.73
Jky 400 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 67.56 67.56
Jky 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 63.92 63.92
Jky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.57 59.57
Jky 400 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.81 63.81
Jky 400 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 72.37
Jky 400 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 400 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Jky 400 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Jky 400 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 62.19 62.19
Jky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 60.23 60.23
Jky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 59.96 58.99
Jky 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 58.66 58.66
Jky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 62.07 61.29
Jky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.04 56.00
Jky 400 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 63.75 63.75
Jky 400 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 61.41 61.41
Jky 400 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 58.50 58.50
Jky 800 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 2:41.53 2:41.53
Jky 800 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky 800 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:22.82 2:22.82
Jky 800 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 800 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:45.35
Jky 800 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:27.56 2:27.56
Jky 800 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 2:23.67 2:23.67
Jky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:13.26 2:11.58
Jky 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:17.86 2:17.86
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:19.09 2:18.78
Jky 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.81 2:17.81
Jky 800 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 2:56.12 2:56.12
Jky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 2:25.11 2:24.21
Jky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:27.77 2:27.77
Jky 800 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 2:42.56 2:42.56
Jky 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:21.05 2:21.05
Jky 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 4:30.19 4:30.19
Jky 1500 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 5:17.61 5:17.61
Jky 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:42.59 4:41.56
Jky 1500 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 4:50.99 4:50.99
Jky 1500 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 5:01.68 5:01.68
Jky 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia Trenčín o.z. 4:35.14 4:35.14
Jky 1500 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 5:14.80 5:14.80
Jky 3000 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 11:52.70 11:52.70
Jky 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 10:55.66 10:55.66
Jky 3000 m Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 13:01.52 13:01.52 13:01.52
Jky 3000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 10:07.8 10:07.8
Jky 3000 m Šišoláková Lucia 02 Slávia Trenčín o.z. 10:11.99 10:11.99
Jky 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:46.51 11:46.51
Jky 3000 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 13:05.43 13:05.43
Jky 60 m pr. 83,8 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Jky 60 m pr. 83,8 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z.
Jky 60 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 08.96 08.96
Jky 60 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.07 09.07
Jky 60 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.18 09.18
Jky 60 m pr. 83,8 Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Jky 60 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Jky 60 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Jky 60 m pr. 83,8 Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 09.16 09.16
Jky 60 m pr. 83,8 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Jky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 155 166
Jky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 157 160
Jky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 165 165
Jky výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165 170
Jky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Jky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Jky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Jky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Jky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Jky výška Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 150 150
Jky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 260 260
Jky žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 250 250
Jky žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 240 250
Jky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 310 310
Jky žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 270 270
Jky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 535 535
Jky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 480 515
Jky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 469 512
Jky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 560 560
Jky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 529 529
Jky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 508 512
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 546 570
Jky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 485 485
Jky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547 547
Jky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 564 564
Jky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593 593
Jky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 606 606
Jky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.13 10.17
Jky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.68 11.76
Jky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.69 11.69
Jky trojskok Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 11.53 11.53
Jky trojskok Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 10.68 10.68
Jky guľa 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 08.52 08.52
Jky guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.45 12.45
Jky guľa 4 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 12.54 12.54
Jky guľa 4 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 10.11 10.11
Jky guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 08.67 08.67