<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek, Trnava, 19. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 11.70
J 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.92
J 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.81
J 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.61
J 100 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.85
J 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25
J 100 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.00
J 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 11.03
J 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 11.51
J 100 m Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 12.27
J 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.13
J 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.15
J 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.01
J 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.88
J 100 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.93
J 100 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 11.47
J 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.87
J 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 11.81
J 100 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 12.32
J 100 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 12.45
J 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.51
J 100 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 11.92
J 100 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 12.43
J 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.02
J 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.71
J 100 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 11.64
J 100 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.88
J 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.17
J 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 12.71
J 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 11.54
J 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.23
J 100 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.96
J 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
J 100 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 11.71
J 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.81
J 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.86
J 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.72
J 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.26
J 200 m Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 23.46
J 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.51
J 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.04
J 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86
J 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24
J 200 m Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 23.88
J 200 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 23.69
J 200 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 23.33
J 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.34
J 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53
J 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.11
J 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.13
J 200 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 22.45
J 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.84
J 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
J 200 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.45
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.97
J 200 m Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš 23.07
J 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.15
J 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 23.96
J 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 24.74
J 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 25.17
J 200 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.47
J 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.89
J 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 24.98
J 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.30
J 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.91
J 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 23.09
J 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 26.67
J 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 23.94
J 200 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.67
J 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.64
J 400 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 54.77
J 400 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.49
J 400 m Bugna Ľuboš 02 AC Run is Fun Prešov 53.82
J 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.59
J 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 53.19
J 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.49
J 400 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 52.29
J 400 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany 53.02
J 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 49.00
J 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 49.54
J 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.76
J 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.40
J 400 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.26
J 400 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 57.18
J 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 54.39
J 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 53.83
J 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 54.71
J 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.15
J 400 m Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš 53.50
J 400 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 50.33
J 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.80
J 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 54.54
J 400 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 56.49
J 400 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
J 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 55.05
J 400 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné 55.56
J 400 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 56.93
J 400 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 53.49
J 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 54.47
J 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.20
J 400 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 50.74
J 400 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 52.38
J 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 52.17
J 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 57.64
J 400 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.60
J 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.93
J 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.10
J 800 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:22.34
J 800 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 2:05.10
J 800 m Dejl Denis 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:14.02
J 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:00.67
J 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.38
J 800 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:00.21
J 800 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:06.93
J 800 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 800 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:56.77
J 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:00.01
J 800 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:12.80
J 800 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné 2:06.77
J 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:09.54
J 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:05.87
J 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:52.50
J 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 1:59.55
J 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:57.08
J 800 m Strelec Andrej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:08.34
J 800 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:07.00
J 800 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 2:10.15
J 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:43.12
J 1500 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 4:35.48
J 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:35.71
J 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 3:59.21
J 1500 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:45.16
J 1500 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 4:37.12
J 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:00.18
J 1500 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 4:25.68
J 1500 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 4:28.00
J 1500 m Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky
J 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:04.69
J 1500 m Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky 4:52.74
J 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:29.50
J 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:41.15
J 1500 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné 4:32.99
J 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:16.69
J 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:21.23
J 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:58.85
J 1500 m Samek Ľubomír 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:41.32
J 1500 m Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 4:09.31
J 1500 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 5:30.89
J 5000 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 17:43.7
J 5000 m Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
J 5000 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica
J 5000 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky
J 5000 m Jakubík Tomáš 03 TJ Družba Piešťany 17:13.92
J 5000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 15:57.03
J 5000 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 18:41.42
J 5000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 15:19.22
J 5000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 15:49.54
J 5000 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
J 5000 m Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 16:03.00
J 5000 m Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
J 110 m pr. 99,1 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.71
J 110 m pr. 99,1 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 110 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 15.04
J 110 m pr. 99,1 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 15.41
J 110 m pr. 99,1 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 110 m pr. 99,1 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 110 m pr. 99,1 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 15.68
J 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 400 m pr. 91,4 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.00
J 400 m pr. 91,4 Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 400 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 62.83
J 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 57.19
J 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 56.95
J 400 m pr. 91,4 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 400 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
J 400 m pr. 91,4 Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 62.88
J 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 400 m pr. 91,4 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
J 400 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.33
J 400 m pr. 91,4 Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.54
J 400 m pr. 91,4 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
J 400 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
J 400 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 59.88
J 3000 m pr. 91,4 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 3000 m pr. 91,4 Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica
J 3000 m pr. 91,4 Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 11:11.32
J 3000 m pr. 91,4 Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12:04.23
J 3000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 10:56.65
J 3000 m pr. 91,4 Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 09:41.76
J 3000 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
J výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 185
J výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 192
J výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188
J výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 182
J výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 184
J výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 190
J výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 190
J výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
J výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 175
J výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 195
J výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 174
J výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 184
J výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 200
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 193
J výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
J žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 400
J žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
J žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 390
J žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 280
J žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440
J žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
J žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 390
J žrď Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 410
J diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 668
J diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 650
J diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 585
J diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 589
J diaľka Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 582
J diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 619
J diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 733
J diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 718
J diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 632
J diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 670
J diaľka Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 623
J diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 614
J diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 595
J diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 624
J diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 594
J diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 550
J trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 13.12
J trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 13.00
J trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.03
J trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.35
J trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.45
J trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.37
J trojskok Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 13.37
J trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 12.49
J trojskok Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 12.01
J guľa 6 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 10.41
J guľa 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 11.91
J guľa 6 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
J guľa 6 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 13.63
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.56
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.85
J guľa 6 kg Kozár Martin 01 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.89
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 14.38
J guľa 6 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.71
J guľa 6 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 10.64
J disk 1,75 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.47
J disk 1,75 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 32.34
J disk 1,75 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
J disk 1,75 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 35.42
J disk 1,75 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 49.45
J disk 1,75 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 44.16
J disk 1,75 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 32.31
J disk 1,75 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35.17
J disk 1,75 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 45.44
J disk 1,75 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava
J kladivo 6 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou
J kladivo 6 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
J kladivo 6 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 34.71
J kladivo 6 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J oštep 800 g Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 46.56
J oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.01
J oštep 800 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.39
J oštep 800 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.06
J oštep 800 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J oštep 800 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 37.61
J oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.17
J oštep 800 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 45.94
J 4 x 100 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 100 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava
J 4 x 400 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 4 x 400 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby (1/2) Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš
J 4 x 400 m kluby Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/1) Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 4 x 400 m kluby Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 400 m kluby Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava
J 4 x 400 m kluby Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J 4 x 400 m kluby (1/3) Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš
J 4 x 400 m kluby Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 400 m kluby Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby (1/4) Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 4 x 400 m kluby Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava
J 4 x 400 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby Strelec Andrej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.24
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.35
Žci 60 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 07.69
Žci 60 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 08.48
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.10
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.34
Žci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.34
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 07.94
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.03
Žci 60 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 07.82
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.78
Žci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 07.97
Žci 60 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 07.92
Žci 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.43
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.87
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 08.05
Žci 60 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín 07.68
Žci 60 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.33
Žci 60 m (1/3) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Žci 60 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.85
Žci 60 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 08.13
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 07.97
Žci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 08.58
Žci 60 m Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.80
Žci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.11
Žci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.11
Žci 60 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.42
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.32
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.16
Žci 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.02
Žci 60 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.97
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 08.55
Žci 60 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.99
Žci 60 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
Žci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.80
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.54
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.46
Žci 150 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 20.41
Žci 150 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 20.16
Žci 150 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 17.89
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 19.52
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 18.95
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 19.94
Žci 150 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.35
Žci 150 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 20.59
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.07
Žci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 20.11
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 19.42
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 18.80
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 18.00
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 18.92
Žci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 19.28
Žci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 20.73
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.70
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 17.83
Žci 150 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 17.68
Žci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.01
Žci 150 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.06
Žci 150 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.68
Žci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.11
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 18.97
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 18.38
Žci 150 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 20.53
Žci 150 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.65
Žci 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.32
Žci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.74
Žci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 21.92
Žci 150 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 18.97
Žci 150 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20.26
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.65
Žci 150 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 21.97
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 19.68
Žci 150 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.60
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 20.29
Žci 150 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.86
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.83
Žci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.62
Žci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 20.80
Žci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 17.95
Žci 300 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 42.92
Žci 300 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 43.48
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 40.83
Žci 300 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 42.22
Žci 300 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 44.31
Žci 300 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 41.46
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 38.98
Žci 300 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 45.05
Žci 300 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 41.10
Žci 300 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 38.61
Žci 300 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 44.59
Žci 300 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 38.27
Žci 300 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 38.19
Žci 300 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 39.18
Žci 300 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín 40.11
Žci 300 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 44.06
Žci 300 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 41.85
Žci 300 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 40.31
Žci 300 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.64
Žci 300 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 41.07
Žci 300 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 40.99
Žci 300 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 48.88
Žci 300 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 43.90
Žci 300 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 42.54
Žci 300 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom 41.69
Žci 300 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 40.66
Žci 300 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 43.62
Žci 300 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 42.47
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.01
Žci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 38.97
Žci 300 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.71
Žci 300 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.91
Žci 300 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.18
Žci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 44.81
Žci 300 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 48.33
Žci 800 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:25.97
Žci 800 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:23.78
Žci 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 2:27.47
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:10.56
Žci 800 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou 2:05.50
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:21.78
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:04.05
Žci 800 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:28.13
Žci 800 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 2:23.18
Žci 800 m (1/3) Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:29.20
Žci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 2:11.55
Žci 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:25.55
Žci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:10.02
Žci 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 2:11.73
Žci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:24.61
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:20.64
Žci 800 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 2:18.43
Žci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:25.23
Žci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:17.04
Žci 3000 m Bače Radoslav 05 AC VICTORIA Turany 10:39.74
Žci 3000 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11:30.27
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10:32.47
Žci 3000 m Fedor Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Žci 3000 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 11:38.49
Žci 3000 m Jakal Adrián 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 3000 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 10:42.44
Žci 3000 m Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom 11:00.64
Žci 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:43.02
Žci 3000 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:27.73
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.32
Žci 3000 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 11:37.39
Žci 3000 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 09:56.09
Žci 3000 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Žci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:52.98
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 14.59
Žci 100 m pr. 83,8 Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 15.11
Žci 100 m pr. 83,8 Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 18.82
Žci 100 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 16.25
Žci 100 m pr. 83,8 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 16.09
Žci 100 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 16.85
Žci 100 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 13.54
Žci 100 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 14.25
Žci 100 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 16.12
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.39
Žci 100 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.84
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 18.05
Žci 100 m pr. 83,8 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.52
Žci 100 m pr. 83,8 Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 18.54
Žci 100 m pr. 83,8 Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.06
Žci 100 m pr. 83,8 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 18.77
Žci 100 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 16.77
Žci 100 m pr. 83,8 Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 20.93
Žci 300 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 46.55
Žci 300 m pr. 76,2 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 43.47
Žci 300 m pr. 76,2 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 48.16
Žci 300 m pr. 76,2 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 44.15
Žci 300 m pr. 76,2 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 48.32
Žci 300 m pr. 76,2 Janáček Michal 06 CVČ Brezová pod Bradlom 61.83
Žci 300 m pr. 76,2 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 42.77
Žci 300 m pr. 76,2 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 46.74
Žci 300 m pr. 76,2 Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 50.70
Žci 300 m pr. 76,2 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.28
Žci 300 m pr. 76,2 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 51.04
Žci 300 m pr. 76,2 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.47
Žci 300 m pr. 76,2 Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 47.71
Žci 300 m pr. 76,2 Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 53.66
Žci 300 m pr. 76,2 Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 54.47
Žci 300 m pr. 76,2 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 51.15
Žci 300 m pr. 76,2 Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m pr. 76,2 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 50.06
Žci 300 m pr. 76,2 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 49.85
Žci 300 m pr. 76,2 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 50.08
Žci 300 m pr. 76,2 Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 48.40
Žci 1500 m pr. 76,2 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 1500 m pr. 76,2 Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5:12.76
Žci 1500 m pr. 76,2 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 5:23.80
Žci 1500 m pr. 76,2 Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:32.63
Žci 1500 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:30.08
Žci 1500 m pr. 76,2 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:18.06
Žci 1500 m pr. 76,2 Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:56.50
Žci 1500 m pr. 76,2 Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:38.94
Žci 1500 m pr. 76,2 Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica 5:38.79
Žci 1500 m pr. 76,2 Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa 5:13.04
Žci 1500 m pr. 76,2 Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 1500 m pr. 76,2 Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:38.83
Žci 1500 m pr. 76,2 Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci chôdza 3000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 19:17.24
Žci chôdza 3000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:21.22
Žci chôdza 3000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:27.06
Žci chôdza 3000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:19.16
Žci chôdza 3000 m Janáček Michal 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19:01.01
Žci chôdza 3000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:43.47
Žci chôdza 3000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21:23.18
Žci chôdza 3000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:14.46
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19:31.63
Žci chôdza 3000 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18:17.73
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19:09.55
Žci chôdza 3000 m Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 182
Žci výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 170
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 165
Žci výška Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Žci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 170
Žci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 170
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Žci výška Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 150
Žci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 160
Žci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 160
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 167
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Žci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 153
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 155
Žci žrď Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 270
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci žrď Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Žci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 462
Žci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 602
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 571
Žci diaľka Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 527
Žci diaľka Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 488
Žci diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 477
Žci diaľka Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 478
Žci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 516
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 677
Žci diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 496
Žci diaľka (1/1) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 473
Žci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 530
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 518
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 592
Žci diaľka Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 460
Žci diaľka Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 520
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 560
Žci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 538
Žci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 467
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 508
Žci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 524 524
Žci diaľka Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 509
Žci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 506
Žci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 610
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 12.24
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 14.08
Žci guľa 4 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.65
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.62
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.28
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 13.83
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.13
Žci guľa 4 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.79
Žci guľa 4 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.28
Žci guľa 4 kg Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.43
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 15.71
Žci disk 1 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 45.39
Žci disk 1 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 38.61
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 45.03
Žci disk 1 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 30.23
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 47.26
Žci disk 1 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 32.61
Žci disk 1 kg Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 28.57
Žci disk 1 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 29.63
Žci disk 1 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 25.20
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 46.49
Žci disk 1 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.32
Žci disk 1 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.71
Žci disk 1 kg Omerovič Adem 06 Lesky´s runners 13.48
Žci disk 1 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 30.74
Žci disk 1 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 17.89
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.36
Žci disk 1 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 40.73
Žci kladivo 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 28.30
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 38.85
Žci kladivo 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 50.19
Žci kladivo 4 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 14.48
Žci kladivo 4 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.04
Žci kladivo 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 32.19
Žci kladivo 4 kg Janček Norbert 05 CVČ Brezová pod Bradlom 15.33
Žci kladivo 4 kg Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.60
Žci kladivo 4 kg Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 27.90
Žci kladivo 4 kg Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.45
Žci kladivo 4 kg Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 22.86
Žci kladivo 4 kg Tököly Tomáš 05 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 25.70
Žci oštep 600 g Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 27.03
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 49.58
Žci oštep 600 g Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 28.68
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.75
Žci oštep 600 g Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 30.93
Žci oštep 600 g Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 39.49
Žci oštep 600 g Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 24.84
Žci oštep 600 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 32.48
Žci oštep 600 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 38.69
Žci oštep 600 g Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 35.86
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 39.80
Žci oštep 600 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 40.54
Žci oštep 600 g Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 37.06
Žci oštep 600 g Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 32.30
Žci oštep 600 g Varady Tomáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 33.51
Žci 4 x 60 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 60 m kluby Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Janáček Michal 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 60 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 60 m kluby Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 300 m kluby Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 300 m kluby Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 300 m kluby Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Jky 100 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.56
Jky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.98
Jky 100 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 14.14
Jky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.58
Jky 100 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 13.23
Jky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.79
Jky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.31
Jky 100 m Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.60
Jky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.29
Jky 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Jky 100 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.95
Jky 100 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 13.80
Jky 100 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.02
Jky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.78
Jky 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45
Jky 100 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 13.95
Jky 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03
Jky 100 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 13.00
Jky 100 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 13.72
Jky 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.98
Jky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.80
Jky 100 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 12.88
Jky 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.29
Jky 100 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 13.42
Jky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.08
Jky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.58
Jky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.03
Jky 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.34
Jky 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.38
Jky 100 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 13.44
Jky 100 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 13.23
Jky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.15
Jky 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35
Jky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35
Jky 200 m Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.15
Jky 200 m Feriancová Alena 04 AK Danica Zvolen
Jky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.11
Jky 200 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 27.47
Jky 200 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Jky 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.63
Jky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.63
Jky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76
Jky 200 m Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen
Jky 200 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 27.70
Jky 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.37
Jky 200 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 26.75
Jky 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.73
Jky 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 32.82
Jky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.60
Jky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.28
Jky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.97
Jky 200 m Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice
Jky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 27.94
Jky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.43
Jky 200 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 29.69
Jky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.65
Jky 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 25.18
Jky 200 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28.34
Jky 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.40
Jky 400 m Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 67.72
Jky 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.57
Jky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 58.71
Jky 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.63
Jky 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 63.61
Jky 400 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 62.16
Jky 400 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 58.14
Jky 400 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Jky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 60.23
Jky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
Jky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25
Jky 400 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 56.79
Jky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.29
Jky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.00
Jky 400 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 62.93
Jky 400 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 63.63
Jky 800 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.34
Jky 800 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky 800 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 2:30.32
Jky 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:23.22
Jky 800 m Kalinová Sarah 04 Atletický klub ZZO Čadca 2:45.74
Jky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:26.14
Jky 800 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:35.59
Jky 800 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:25.25
Jky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:11.58
Jky 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:17.86
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Jky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Jky 800 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:27.72
Jky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:27.77
Jky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.70
Jky 1500 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:23.20
Jky 1500 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Jky 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 4:30.29
Jky 1500 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Jky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 4:58.50
Jky 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:07.28
Jky 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:42.24
Jky 1500 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:48.00
Jky 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.14
Jky 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:57.76
Jky 1500 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 5:16.64
Jky 5000 m Bičanová Margaréta 01 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky 5000 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 21:04.38
Jky 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Jky 5000 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17:03.03
Jky 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Jky 5000 m Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen 19:22.2
Jky 5000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 17:42.11
Jky 5000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 5000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 20:22.38
Jky 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14.02
Jky 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 15.25
Jky 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.13
Jky 100 m pr. 83,8 Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 14.43
Jky 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.28
Jky 100 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.37
Jky 100 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 15.07
Jky 100 m pr. 83,8 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Jky 100 m pr. 83,8 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Jky 100 m pr. 83,8 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Jky 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 68.66
Jky 400 m pr. 76,2 Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 84.39
Jky 400 m pr. 76,2 Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Jky 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 63.04
Jky 400 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 83.27
Jky 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra
Jky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 64.90
Jky 400 m pr. 76,2 Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš 72.07
Jky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 66.79
Jky 400 m pr. 76,2 Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 69.16
Jky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 66.73
Jky 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 61.78
Jky 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Jky 3000 m pr. 76,2 Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11:57.60
Jky 3000 m pr. 76,2 Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11:15.72
Jky 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:19.20
Jky 3000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra
Jky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 166
Jky výška Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 150
Jky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 164
Jky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 150
Jky výška Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 167
Jky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165
Jky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Jky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167
Jky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 260
Jky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 240
Jky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260
Jky žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 220
Jky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Jky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 250
Jky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 270
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
Jky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 525
Jky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 486 486
Jky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 485
Jky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 560
Jky diaľka Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 408
Jky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 555
Jky diaľka Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 458
Jky diaľka Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 537
Jky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547
Jky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 445
Jky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 562
Jky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 474
Jky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 444 444
Jky diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 460
Jky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Jky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593
Jky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 606
Jky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Jky trojskok Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.35
Jky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.17
Jky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Jky trojskok Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany 09.34
Jky trojskok Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 10.11
Jky trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.26
Jky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.69
Jky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.53
Jky guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.23
Jky guľa 4 kg Feriancová Alena 04 AK Danica Zvolen
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.54
Jky guľa 4 kg Jacková Anna Nathália 02 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 10.34
Jky guľa 4 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen
Jky guľa 4 kg Lenková Denisa 02 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.34
Jky guľa 4 kg Lešková Jana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky guľa 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.55
Jky guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.60
Jky guľa 4 kg Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 09.57
Jky guľa 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.94
Jky guľa 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.32
Jky guľa 4 kg Solodovnyk Daria (C) 02 ŠK Olympia – SŠŠ Košice
Jky guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Jky disk 1 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 18.12
Jky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.20
Jky disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.36
Jky disk 1 kg Feriancová Alena 04 AK Danica Zvolen 15.01
Jky disk 1 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 23.91
Jky disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.08
Jky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 24.44
Jky disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 31.30
Jky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22
Jky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.95
Jky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 27.36
Jky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.32
Jky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 29.94
Jky disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.59
Jky kladivo 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 38.84
Jky kladivo 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 38.54
Jky kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 40.50
Jky kladivo 4 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen
Jky kladivo 4 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 35.81
Jky kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Jky kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 31.69
Jky kladivo 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.90
Jky kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 31.90
Jky kladivo 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.27
Jky oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 46.54
Jky oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 33.05
Jky oštep 600 g Kovácsová Viktória 02 AK AŠK Slávia Trnava 25.18
Jky oštep 600 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Jky oštep 600 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica
Jky oštep 600 g Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.25
Jky oštep 600 g Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 31.05
Jky 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 100 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 100 m kluby Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 100 m kluby Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 100 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby Feriancová Alena 04 AK Danica Zvolen
Jky 4 x 400 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 400 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 400 m kluby Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen
Jky 4 x 400 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 400 m kluby Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen
Jky 4 x 400 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 400 m kluby Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 400 m kluby Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Jky 4 x 400 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 400 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.95
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 08.43
Žky 60 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 08.63
Žky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.54
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 08.51
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.81
Žky 60 m Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.77
Žky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.66
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.04
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 08.91
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.49
Žky 60 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.55
Žky 60 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.03
Žky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.65
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.52
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.55
Žky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.86
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.68
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.15
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 08.93
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 08.80
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Žky 60 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.60
Žky 60 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 08.47
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 08.78
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.40
Žky 60 m (1/2) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.47
Žky 60 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 09.20
Žky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 08.32
Žky 60 m Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.27
Žky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.53
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.12
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.06
Žky 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.21
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.44
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.57
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.64
Žky 60 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.76
Žky 60 m (1/4) Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 09.29
Žky 60 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 08.99
Žky 60 m Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 09.60
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.69
Žky 60 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.75
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.45
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.66
Žky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.90
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.07
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.85
Žky 60 m Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 08.56
Žky 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.12
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 19.13
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 21.18
Žky 150 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 20.99
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 19.02
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.35
Žky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 22.06
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 20.75
Žky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.97
Žky 150 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 23.26
Žky 150 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.47
Žky 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.11
Žky 150 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.94
Žky 150 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 24.35
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.21
Žky 150 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.43
Žky 150 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.59
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.40
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.76
Žky 150 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 21.37
Žky 150 m Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.02
Žky 150 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 22.27
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.77
Žky 150 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 20.84
Žky 150 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 22.13
Žky 150 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.93
Žky 150 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.35
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 22.64
Žky 150 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 21.69
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 19.94
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 21.53
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 20.90
Žky 150 m (1/2) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.79
Žky 150 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 20.39
Žky 150 m Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.31
Žky 150 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20.18
Žky 150 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20.18
Žky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 20.53
Žky 150 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 24.43
Žky 150 m Miklošková Rita Margaréta 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.12
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 19.63
Žky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.57
Žky 150 m (1/4) Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.58
Žky 150 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 20.91
Žky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86
Žky 150 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 20.54
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 20.39
Žky 150 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 21.97
Žky 150 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.96
Žky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 19.51
Žky 150 m (1/4) Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 25.16
Žky 150 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 23.36
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 21.40
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.68
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 22.08
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 23.62
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.95
Žky 150 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 22.21
Žky 150 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 21.52
Žky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 21.18
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 22.09
Žky 150 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 19.16
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.52
Žky 300 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.87
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 46.24
Žky 300 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 50.61
Žky 300 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 43.29
Žky 300 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 42.11
Žky 300 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 51.73
Žky 300 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.53
Žky 300 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 47.16
Žky 300 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 45.71
Žky 300 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 48.87
Žky 300 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 47.58
Žky 300 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 49.36
Žky 300 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.62
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 46.62
Žky 300 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 43.99
Žky 300 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 47.62
Žky 300 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 45.35
Žky 300 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 43.22
Žky 300 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 46.19
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 46.75
Žky 300 m (1/2) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 46.97
Žky 300 m Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 49.00
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 44.86
Žky 300 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 43.65
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 43.42
Žky 300 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 50.45
Žky 300 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 44.21
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 44.07
Žky 300 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 47.15
Žky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 43.19
Žky 300 m (1/4) Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 300 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 47.03
Žky 300 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 47.32
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.79
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 42.70
Žky 300 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 46.80
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 43.79
Žky 300 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 54.61
Žky 300 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 43.53
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 45.30
Žky 300 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 48.71
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 46.40
Žky 300 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 46.77
Žky 300 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 48.29
Žky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 41.71
Žky 800 m Bartalová Klaudia 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:59.07
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:38.18
Žky 800 m (1/2) Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 2:31.63
Žky 800 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 2:23.67 2:23.67
Žky 800 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:36.79
Žky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:33.82
Žky 800 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:23.38
Žky 800 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 2:42.68
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:20.99
Žky 800 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:27.56
Žky 800 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 800 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 2:47.17
Žky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:38.33
Žky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.33
Žky 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 2:21.51
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:34.59
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.12
Žky 800 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 2:29.91
Žky 800 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 2:32.12
Žky 800 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 2:37.05
Žky 800 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 2:44.58
Žky 800 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 2:42.33
Žky 800 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:46.89
Žky 800 m Šujanová Elena 05 AK Slávia UK Bratislava 2:41.86
Žky 800 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 2:43.04
Žky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:29.74
Žky 2000 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 6:56.02 6:56.02
Žky 2000 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:53.19
Žky 2000 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 6:56.51
Žky 2000 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Žky 2000 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 6:55.17
Žky 2000 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 7:55.72
Žky 2000 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:51.04
Žky 2000 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 7:44.23
Žky 2000 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 7:38.53
Žky 2000 m Lacková Viktoria 05 AK Veterán Bratislava
Žky 2000 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 7:25.08
Žky 2000 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 2000 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 7:03.44
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:05.18
Žky 2000 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 8:37.20
Žky 2000 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 8:54.28
Žky 2000 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Žky 2000 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 6:54.89
Žky 2000 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 8:31.54
Žky 2000 m Selecká Tereza 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Žky 2000 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 2000 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 11:57.42
Žky 2000 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:56.25
Žky 2000 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 8:00.49
Žky 100m p 76,2-8,2 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 19.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 14.07
Žky 100m p 76,2-8,2 Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 17.36
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.76
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.96
Žky 100m p 76,2-8,2 Fejková Liana 06 AK Slávia TU Košice 20.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 19.44
Žky 100m p 76,2-8,2 Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.62
Žky 100m p 76,2-8,2 Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 17.14
Žky 100m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 16.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 18.16
Žky 100m p 76,2-8,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 18.95
Žky 100m p 76,2-8,2 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.15
Žky 100m p 76,2-8,2 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 19.39
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 18.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.03
Žky 100m p 76,2-8,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 16.66
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.75
Žky 100m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.15
Žky 100m p 76,2-8,2 Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 17.69
Žky 100m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 15.28
Žky 100m p 76,2-8,2 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 15.40
Žky 100m p 76,2-8,2 Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 21.35
Žky 100m p 76,2-8,2 Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.09
Žky 100m p 76,2-8,2 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.11
Žky 300 m pr. 76,2 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 60.08
Žky 300 m pr. 76,2 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Žky 300 m pr. 76,2 Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 53.58
Žky 300 m pr. 76,2 Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.13
Žky 300 m pr. 76,2 Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 52.83
Žky 300 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 50.29
Žky 300 m pr. 76,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 54.18
Žky 300 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 51.45
Žky 300 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m pr. 76,2 Mitterová Katarína 05 MAC REDOX Lučenec 57.02
Žky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 51.44
Žky 300 m pr. 76,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 50.21
Žky 300 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 52.04
Žky 300 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 47.33
Žky 300 m pr. 76,2 Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 52.91
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 47.47
Žky 300 m pr. 76,2 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 56.33
Žky 300 m pr. 76,2 Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 54.65
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 49.92
Žky 300 m pr. 76,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 48.82
Žky 300 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 44.95
Žky 1500 m pr. 76,2 Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 6:08.18
Žky 1500 m pr. 76,2 Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:49.93
Žky 1500 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:10.09
Žky 1500 m pr. 76,2 Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:50.28
Žky 1500 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:59.70
Žky 1500 m pr. 76,2 Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 6:11.35
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:35.74
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 5:40.36
Žky 1500 m pr. 76,2 Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 1500 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 6:10.26
Žky 1500 m pr. 76,2 Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 5:43.11
Žky 1500 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:15.56
Žky 1500 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 5:17.58
Žky 1500 m pr. 76,2 Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky chôdza 3000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 19:03.35
Žky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 16:38.89
Žky chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 15:03.05
Žky chôdza 3000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 19:08.76
Žky chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 17:37.1
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 17:59.67
Žky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 19:47.74
Žky chôdza 3000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:21.60
Žky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 19:13.28
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 19:24.37
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 18:07.78
Žky chôdza 3000 m Kurucová Terézia 05 AO Olympia Považská Bystrica 19:34.12
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 15:46.14
Žky chôdza 3000 m Lapinová Michaela 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21:25.16
Žky chôdza 3000 m Mojžišová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 22:20.76
Žky chôdza 3000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:45.39
Žky chôdza 3000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:20.07
Žky chôdza 3000 m Sládečková Bibiana 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:19.94
Žky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:08.68
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 18:42.31
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 155
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 151
Žky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 150
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 158
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 158
Žky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 135
Žky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Žky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Žky výška Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 145
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 157
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 151
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 158
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166
Žky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 140
Žky žrď Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky žrď Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 180
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 200
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 220
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 330
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 250
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 290
Žky diaľka Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 455
Žky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 495
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565
Žky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 511
Žky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 425
Žky diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 380
Žky diaľka Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 506
Žky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 457
Žky diaľka Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 457
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 459
Žky diaľka Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 464
Žky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 448
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 517
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 491
Žky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 449
Žky diaľka Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 455
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 529
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 486
Žky diaľka Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 455
Žky diaľka Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 449
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 473
Žky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Žky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Žky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 492
Žky diaľka Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 450
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 443
Žky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 402
Žky diaľka Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 543
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 432
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 546
Žky diaľka Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 390
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 441
Žky diaľka Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 436
Žky guľa 3 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 08.55
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 10.21
Žky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.44
Žky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 08.58
Žky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.39
Žky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 10.08
Žky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.43
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Žky guľa 3 kg Jančovičová Nikola 06 AC VICTORIA Turany 08.66
Žky guľa 3 kg Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 09.49
Žky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.36
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.93
Žky guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.88
Žky guľa 3 kg Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina
Žky guľa 3 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 07.00
Žky guľa 3 kg Miklošková Rita Margaréta 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 05.84
Žky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.54
Žky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 08.90
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.44
Žky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 12.81
Žky guľa 3 kg Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 09.04
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.24
Žky guľa 3 kg Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.25
Žky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.30
Žky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 25.84
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.05
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.16
Žky disk 1 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 19.37
Žky disk 1 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 18.41
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.50
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 26.53
Žky disk 1 kg Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 21.36
Žky disk 1 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 22.36
Žky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 23.03
Žky disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 21.99
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.97
Žky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 16.40
Žky disk 1 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 29.03
Žky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 22.58
Žky disk 1 kg Vojteková Nina 05 Atletický klub Šurany 18.20
Žky disk 1 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 23.08
Žky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 26.67
Žky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 32.89
Žky kladivo 3 kg Fejková Liana 06 AK Slávia TU Košice 20.95
Žky kladivo 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 32.62
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 27.98
Žky kladivo 3 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.38
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.15
Žky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.26
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 21.71
Žky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.09
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89
Žky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.64
Žky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 29.02
Žky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 28.95
Žky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 25.94
Žky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.81
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 33.94
Žky oštep 500 g Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Žky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 40.13
Žky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.46
Žky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 21.95
Žky oštep 500 g Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 25.35
Žky oštep 500 g Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné 23.94
Žky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 28.31
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 32.17
Žky oštep 500 g Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 26.47
Žky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 28.18
Žky oštep 500 g Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.10
Žky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 30.50
Žky oštep 500 g Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.33
Žky oštep 500 g Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 26.95
Žky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 20.36
Žky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 28.39
Žky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.10
Žky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 24.52
Žky oštep 500 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22.00
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 30.54
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 4 x 60 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 60 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Fejková Liana 06 AK Slávia TU Košice (B)
Žky 4 x 60 m kluby Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 4 x 60 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 60 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 4 x 60 m kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice (B)
Žky 4 x 60 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 300 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 300 m kluby Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra