<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Finále atletickej ligy , Košice, 15. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.83
M 100 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.52
M 100 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 10.84
M 100 m Holec Dominik 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.19
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.01
M 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.83
M 100 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.87
M 100 m Michalko Samuel (H) 03 AK Slávia TU Košice 11.02
M 100 m Murcko Oliver (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 10.91
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.22
M 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.17
M 100 m Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava 12.28
M 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.23
M 100 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 10.25
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.00
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.82
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.47
M 200 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20.92
M 200 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 21.74
M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.40
M 200 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 22.53
M 200 m Labo Dávid (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.34
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.74
M 200 m Michalko Samuel (H) 03 AK Slávia TU Košice 22.15
M 200 m Murcko Oliver (H) 01 AK Slávia UK Bratislava 21.35
M 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 25.17
M 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.30
M 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.05
M 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.99
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 20.60
M 400 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.44
M 400 m Dömötör Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 48.04
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.48
M 400 m Grajcarík Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra 49.00
M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.24
M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 50.01
M 400 m Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 49.82
M 400 m Kučera Martin (H) 90 AC Stavbár Nitra 47.27
M 400 m Labaš Jakub 91 AK Slávia TU Košice 53.12
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.11
M 400 m Mitašík Andrej (H) 98 AK Slávia UK Bratislava 49.82
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.80
M 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 52.17
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:53.40
M 800 m Grajcarík Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra 1:58.33
M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:04.23
M 800 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:53.88
M 800 m Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.73
M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:52.50
M 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 1:59.55
M 800 m Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra 1:51.62
M 800 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 1:58.81
M 800 m Tabačko Daniel 78 AK Slávia TU Košice
M 800 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:07.00
M 1500 m Čerep Vladimir (H) 01 AK Slávia TU Košice 4:01.31
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 3:58.15
M 1500 m Fridmanský Denis (H) 01 AK Slávia TU Košice 4:03.47
M 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 4:33.54
M 1500 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava
M 1500 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:03.03
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:47.97
M 1500 m Marko Ján (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:09.43
M 1500 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:02.66
M 1500 m Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra 3:52.97
M 1500 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 4:09.84
M 5000 m Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra
M 5000 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 20:47.14
M 5000 m Kolarčík Marek 77 AK Slávia TU Košice 17:26.67
M 5000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 16:16.21
M 5000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15:56.92
M 5000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:13.91
M 5000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:03.89
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:50.28
M 5000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:01.12
M 5000 m Pástor Imrich 74 AK Slávia TU Košice 16:14.11
M 5000 m Urban Jozef (H) 86 AC Stavbár Nitra 15:39.81
M 5000 m Žáčik Peter 99 AC Stavbár Nitra 15:56.78
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.36
M 110 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 14.50
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 14.56
M 110 m pr. 106,7 Melega Dominik (H) 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 16.04
M 110 m pr. 106,7 Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 19.35
M 110 m pr. 106,7 Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.65
M 110 m pr. 106,7 Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.29
M 110 m pr. 106,7 Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.27
M 110 m pr. 106,7 Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.74
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.92
M 400 m pr. 91,4 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.02
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 52.35
M 400 m pr. 91,4 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 57.17
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 51.37
M 400 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 62.83
M 400 m pr. 91,4 Kučera Martin (H) 90 AC Stavbár Nitra 50.67
M 400 m pr. 91,4 Labo Dávid (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 56.44
M 400 m pr. 91,4 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.75
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.98
M 400 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 59.88
M 3000 m pr. 91,4 Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 3000 m pr. 91,4 Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m pr. 91,4 Koiš Matej 00 AC Stavbár Nitra 12:38.67
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 3000 m pr. 91,4 Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:55.05
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:19.02
M 3000 m pr. 91,4 Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
M 3000 m pr. 91,4 Sláma Richard 03 AK Slávia TU Košice
M 3000 m pr. 91,4 Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice
M 3000 m pr. 91,4 Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M chôdza 5000 m Danáč Tibor 66 AC Stavbár Nitra
M chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 20:43.87
M chôdza 5000 m Mencel Tomáš (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 22:39.74
M chôdza 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 29:43.46
M chôdza 5000 m Tóth Matej 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:47.80
M chôdza 5000 m Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:39.36
M chôdza 5000 m Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 226
M výška Bubeník Matúš 89 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 225
M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188
M výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 182
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 189
M výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
M výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 170
M výška Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165
M výška Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 170
M výška Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 175
M výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 200
M výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200
M výška Veľký Dušan (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 184
M výška Zeman Ľubomír 95 AK Slávia UK Bratislava 190
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 214
M žrď Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 325
M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
M žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 280
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 500
M žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440
M žrď Pospíšil Jonáš (H) (C) 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 400
M žrď Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 410
M žrď Sedlák Samuel (H) 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
M žrď Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 300
M žrď Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 490
M diaľka Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 541
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 688
M diaľka Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 597
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 676
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 733
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 718
M diaľka Megela Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 695
M diaľka Pospíšil Jonáš (H) (C) 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 625
M diaľka Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 580
M diaľka Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 666
M diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 594
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 715
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 659
M diaľka Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 779
M trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 13.00
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.24
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.42
M trojskok Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.45
M trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.32
M trojskok Megela Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 14.15
M trojskok Pospíšil Jonáš (H) (C) 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.48
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.27
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 15.04
M trojskok Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.09
M trojskok Zeman Ľubomír 95 AK Slávia UK Bratislava
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.25
M guľa 7,26 kg Benda Andrej 75 Naša atletika Bratislava 10.85
M guľa 7,26 kg Bician Andrej (H) 84 AK Slávia UK Bratislava 12.32
M guľa 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 12.96
M guľa 7,26 kg Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 11.99
M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.80
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.41
M guľa 7,26 kg Kresťanko Róbert 72 Naša atletika Bratislava 10.11
M guľa 7,26 kg Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.83
M guľa 7,26 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.10
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 16.46
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.21
M guľa 7,26 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 12.53
M guľa 7,26 kg Vanek Daniel 83 AO TJ Slávia STU Bratislava
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.77
M disk 2 kg Benda Andrej 75 Naša atletika Bratislava 28.94
M disk 2 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 37.92
M disk 2 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 55.23
M disk 2 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 46.04
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 55.00
M disk 2 kg Kresťanko Róbert 72 Naša atletika Bratislava 28.50
M disk 2 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 31.48
M disk 2 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 46.96
M disk 2 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 31.75
M disk 2 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.22
M disk 2 kg Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 35.84
M disk 2 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 42.52
M disk 2 kg Vanek Daniel 83 AO TJ Slávia STU Bratislava
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.91
M kladivo 7,26 kg Bician Andrej (H) 84 AK Slávia UK Bratislava
M kladivo 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 56.04
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 56.48
M kladivo 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 41.60
M kladivo 7,26 kg Honner Richard 70 AO TJ Slávia STU Bratislava
M kladivo 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 39.99
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 49.92
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 77.15
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.53
M kladivo 7,26 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 71.34
M oštep 800 g Bekiaris Samuel 97 AK Slávia TU Košice
M oštep 800 g Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 51.28
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.01
M oštep 800 g Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 35.32
M oštep 800 g Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.06
M oštep 800 g Megela Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 35.85
M oštep 800 g Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.93
M oštep 800 g Žeňúch Patrik 90 AC Stavbár Nitra 71.03
M oštep 800 g Žlnay Martin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.53
M 4 x 100 m kluby (2/4) Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/4) Grajcarík Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hlaváč Denis (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 100 m kluby Holec Dominik 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (2/3) Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 100 m kluby Kučera Martin (H) 90 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 100 m kluby Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Melega Dominik (H) 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 100 m kluby Michalko Samuel (H) 03 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 100 m kluby Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Murcko Oliver (H) 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/2) Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 100 m kluby (1/2) Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra (B)
M 4 x 100 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/4) Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Čerep Vladimir (H) 01 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 400 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Dömötör Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Fridmanský Denis (H) 01 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 400 m kluby Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby (2/1) Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby (2/2) Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Labaš Jakub 91 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 400 m kluby Labo Dávid (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Lonský Martin 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Marko Ján (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Melega Dominik (H) 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mitašík Andrej (H) 98 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra (B)
M 4 x 400 m kluby (2/3) Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby (1/2) Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Urban Jozef (H) 86 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby (1/3) Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 100 m Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.15
Ž 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.58
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Ž 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.78
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03
Ž 100 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.96
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.22
Ž 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13
Ž 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.11
Ž 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.03
Ž 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.38
Ž 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.71
Ž 100 m Strýčková Viktória (H) 01 AK Slávia TU Košice 12.54
Ž 100 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.90
Ž 100 m (1/3) Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.45
Ž 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.15
Ž 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.17
Ž 200 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 26.71
Ž 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.63
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.66
Ž 200 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.99
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.04
Ž 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.73
Ž 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.66
Ž 200 m (1/1) Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.09
Ž 200 m Strýčková Viktória (H) 01 AK Slávia TU Košice 25.18
Ž 200 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.51
Ž 200 m (2/3) Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.40
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.81
Ž 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.07
Ž 400 m (1/2) Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.90
Ž 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59.42
Ž 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 58.71
Ž 400 m Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava 60.40
Ž 400 m Paulínyová Emma (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 58.14
Ž 400 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 68.56
Ž 400 m Strýčková Viktória (H) 01 AK Slávia TU Košice 56.79
Ž 400 m (1/3) Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.27
Ž 400 m Zapletalová Emma 00 ŠK ŠOG Nitra 52.54
Ž 800 m (1/4) Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:11.53
Ž 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:26.14
Ž 800 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 2:15.50
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.48
Ž 800 m Paulínyová Emma (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 2:11.58
Ž 800 m (1/1) Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:04.91
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.07
Ž 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:33.15
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:27.99
Ž 1500 m (1/4) Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:23.20
Ž 1500 m (1/4) Hazuchová Líza (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:30.29
Ž 1500 m Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:31.31
Ž 1500 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 4:47.43
Ž 1500 m Ľašová Veronika (H) 92 ŠK ŠOG Nitra 5:18.75
Ž 1500 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 4:42.24
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:33.69
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:49.70
Ž 5000 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 20:20.41
Ž 5000 m Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22:38.92
Ž 5000 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 5000 m (1/4) Hazuchová Líza (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16:36.84
Ž 5000 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 22:14.58
Ž 5000 m (1/4) Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17:39.99
Ž 5000 m Ľašová Veronika (H) 92 ŠK ŠOG Nitra 19:59.01
Ž 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 20:53.75
Ž 5000 m Michaličková Zuzana (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 17:42.11
Ž 5000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 18:05.02
Ž 100 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 14.90
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14.02
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 15.25
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.13
Ž 100 m pr. 83,8 Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.46
Ž 100 m pr. 83,8 Molnárová Michaela (H) 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15.17
Ž 100 m pr. 83,8 (1/4) Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.95
Ž 100 m pr. 83,8 (1/4) Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.95
Ž 400 m pr. 76,2 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.15
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 63.04
Ž 400 m pr. 76,2 (1/2) Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.13
Ž 400 m pr. 76,2 Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 66.44
Ž 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 64.90
Ž 400 m pr. 76,2 Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 400 m pr. 76,2 Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.56
Ž 400 m pr. 76,2 Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava 77.70
Ž 400 m pr. 76,2 Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 78.83
Ž 400 m pr. 76,2 (1/4) Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 69.55
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 61.88
Ž 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 70.62
Ž 3000 m pr. 76,2 Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 3000 m pr. 76,2 Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:59.51
Ž 3000 m pr. 76,2 Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 11:45.42
Ž 3000 m pr. 76,2 Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11:57.60
Ž 3000 m pr. 76,2 Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:19.20
Ž 3000 m pr. 76,2 (1/2) Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12:57.18
Ž chôdza 3000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 15:01.15
Ž chôdza 3000 m Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:44.92
Ž chôdza 3000 m (2/3) Czaková Mária 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12:30.32
Ž chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 14:28.67
Ž chôdza 3000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 14:46.95
Ž chôdza 3000 m Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14:12.06
Ž chôdza 3000 m Vargová Svetlana 00 ŠK ŠOG Nitra 19:36.20
Ž chôdza 3000 m (1/2) Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14:13.64
Ž výška (1/2) Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 183
Ž výška Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 165
Ž výška Hrašková Ema 98 AK Slávia UK Bratislava 169
Ž výška (1/2) Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167
Ž výška Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 165
Ž výška Molnárová Michaela (H) 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 167
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 160
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167
Ž žrď Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 290
Ž žrď Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 350
Ž žrď Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď (2/2) Paliderová Lujza (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 370
Ž žrď Veselská Sandra (H) 04 AK Slávia TU Košice 280
Ž žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 270
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 536
Ž diaľka Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 528
Ž diaľka (2/3) Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 603
Ž diaľka Klímová Barbora (H) (C) 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 536
Ž diaľka Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 504
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 555
Ž diaľka Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 434
Ž diaľka Poništová Lenka 95 AK Slávia UK Bratislava 526
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 562
Ž diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 453
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Ž diaľka Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 504
Ž diaľka (1/4) Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 644
Ž diaľka Veselská Sandra (H) 04 AK Slávia TU Košice 593
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.98
Ž trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 12.26
Ž trojskok (2/3) Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.46
Ž trojskok Kažimirová Miroslava 88 AK Slávia UK Bratislava 10.26
Ž trojskok Klímová Barbora (H) (C) 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.06
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 10.73
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.69
Ž trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.53
Ž trojskok (1/4) Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.19
Ž trojskok Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 10.14
Ž guľa 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Ž guľa 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 15.46
Ž guľa 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.78
Ž guľa 4 kg Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž guľa 4 kg (2/3) Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.23
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.56
Ž guľa 4 kg Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.47
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 12.62
Ž guľa 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.94
Ž guľa 4 kg (2/2) Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 12.89
Ž guľa 4 kg Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 11.39
Ž disk 1 kg Bartfayová Lucia (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.06
Ž disk 1 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 43.82
Ž disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.20
Ž disk 1 kg (2/3) Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.36
Ž disk 1 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36.48
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 47.04
Ž disk 1 kg Kažimirová Miroslava 88 AK Slávia UK Bratislava 25.56
Ž disk 1 kg Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.50
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22
Ž disk 1 kg Poništová Lenka 95 AK Slávia UK Bratislava 22.88
Ž disk 1 kg Svobodová Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž disk 1 kg (2/2) Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.59
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 44.68
Ž kladivo 4 kg Bartfayová Lucia (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 38.84
Ž kladivo 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 35.29
Ž kladivo 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice 41.61
Ž kladivo 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 47.23
Ž kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 40.50
Ž kladivo 4 kg (2/3) Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.04
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora (H) 89 ŠK ŠOG Nitra 42.20
Ž kladivo 4 kg (2/3) Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.37
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 37.09
Ž kladivo 4 kg Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.85
Ž kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 31.32
Ž kladivo 4 kg Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.06
Ž oštep 600 g Kažimirová Miroslava 88 AK Slávia UK Bratislava 24.07
Ž oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 32.48
Ž oštep 600 g Ľašová Veronika (H) 92 ŠK ŠOG Nitra 35.28
Ž oštep 600 g Marettová Katarína (H) 75 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.15
Ž oštep 600 g Markovičová Romana 96 AK Spartak Dubnica nad Váhom 18.30
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.87
Ž oštep 600 g Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 32.42
Ž oštep 600 g Poništová Lenka 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž oštep 600 g Svobodová Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 32.97
Ž oštep 600 g Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 31.05
Ž oštep 600 g (1/4) Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.50
Ž 4 x 100 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Molnárová Michaela (H) 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Veselská Sandra (H) 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Hálová Katerina (H) (C) 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Klímová Barbora (H) (C) 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Paulínyová Emma (H) 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica