<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo Atletická liga, Trnava, 15. 8. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.51
M 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 11.83
M 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.92
M 100 m Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.52
M 100 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 11.37
M 100 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 11.67
M 100 m Janíček Erik 02 Atletický club Nové Zámky
M 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.94
M 100 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 11.50
M 100 m Lengyel Ondrej 94 Atletika Bratislava
M 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.68
M 100 m Matuščák Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 10.74
M 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.22
M 100 m Pajunk Adam 90 MŠk Žiar nad Hronom 12.01
M 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.52
M 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 11.63
M 100 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 11.46
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.23
M 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.03
M 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 24.28
M 200 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 23.07
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.28
M 200 m Janíček Erik 02 Atletický club Nové Zámky
M 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 24.41
M 200 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 22.89
M 200 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.96
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
M 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.15
M 200 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 26.59
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.32
M 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.99
M 200 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 24.25
M 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 22.85
M 400 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 54.77
M 400 m (1/4) Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 48.04
M 400 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice
M 400 m Galdík Martin 00 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 52.17
M 400 m Grajcarík Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 49.82
M 400 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 53.35
M 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 53.83
M 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 52.77
M 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 55.79
M 400 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 53.14
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 52.77
M 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:14.77
M 800 m Grajcarík Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 1:58.33
M 800 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina 2:14.84
M 800 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné 2:09.36
M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:52.75
M 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:01.57
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:05.15
M 1500 m Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra 4:36.36
M 1500 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 4:23.83
M 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:08.35
M 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:15.24
M 1500 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:31.96
M 1500 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina 4:36.42
M 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:44.25
M 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:06.62
M 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:16.69
M 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 4:13.88
M 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:18.15
M 1500 m Szabo Jaroslav 87 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 3:59.73
M 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:34.57
M 5000 m Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra
M 5000 m Jakal Dalibor 00 Jogging klub Dubnica nad Váhom
M 5000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 16:23.80
M 5000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 15:49.54
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.63
M 400 m pr. 91,4 (1/4) Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 52.35
M 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 56.95
M 3000 m pr. 91,4 Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 10:08.88
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:19.02
M 3000 m pr. 91,4 Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 09:42.38
M chôdza 5000 m Rízek Milan 78 Atletika ŠK Skalica 20:54.79
M výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 500
M žrď Lengyel Ondrej 94 Atletika Bratislava 310
M diaľka Hlaváč Denis 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 676
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 632
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 634
M diaľka Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit
M diaľka Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit
M diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 524 524
M trojskok Hlaváč Denis 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.42
M trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.32
M trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.73
M guľa 7,26 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.10
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 16.46
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.21
M guľa 7,26 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 12.53
M disk 2 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 46.96
M disk 2 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30.73
M disk 2 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 31.13
M disk 2 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 36.73
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 77.15
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.53
M oštep 800 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.39
M oštep 800 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.06
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.10
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.93
M 4 x 100 m kluby Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 100 m kluby Lengyel Ondrej 94 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Matuščák Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Hlaváč Denis 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Onufer Samuel 08 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Szabo Jaroslav 87 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Ž 100 m Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.49
Ž 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 12.92
Ž 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.04
Ž 100 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Ž 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.22
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45
Ž 100 m Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.99
Ž 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.95
Ž 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.58
Ž 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.34
Ž 100 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.64
Ž 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72
Ž 100 m Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Ž 100 m Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Ž 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Ž 200 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.53
Ž 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Ž 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.42
Ž 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.29
Ž 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Ž 200 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 32.14
Ž 200 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.23
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.57
Ž 400 m Klímová Barbora 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59.42
Ž 400 m Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 400 m Šamudovská Martina 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.83
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.03
Ž 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:28.14
Ž 800 m Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra 2:15.50
Ž 800 m Ľašová Veronika 92 ŠK ŠOG Nitra 2:33.57
Ž 800 m Šamudovská Martina 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.56
Ž 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:28.91
Ž 800 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 2:31.91
Ž 1500 m Konrádová Miriama 95 Lesky´s runners 5:31.39
Ž 1500 m Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra 5:21.23
Ž 1500 m Ľašová Veronika 92 ŠK ŠOG Nitra 5:18.75
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:49.70
Ž 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 5:20.30
Ž 1500 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 4:57.58
Ž 5000 m Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14.14
Ž 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.53
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.95
Ž 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 73.98
Ž 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 65.40
Ž 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 67.07
Ž 400 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.12
Ž 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Ž 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 64.81
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 62.51
Ž 400 m pr. 76,2 Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62.82
Ž 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 14:19.24
Ž 3000 m pr. 76,2 Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:19.20
Ž chôdza 3000 m Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:44.92
Ž chôdza 3000 m Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14:12.06
Ž výška Bošková Kristína 99 ŠK ŠOG Nitra 180
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 166
Ž výška Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 165
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167
Ž výška Zavilinská Monika 99 AK Junior Holič 180
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď Seková Zuzana 75 AC Stavbár Nitra 280
Ž žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 250
Ž žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 270
Ž diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 486 486
Ž diaľka Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 528
Ž diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 539
Ž diaľka Klímová Barbora 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 536
Ž diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 444 444
Ž diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 488
Ž diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 606
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 12.26
Ž trojskok Klímová Barbora 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.06
Ž trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 11.58
Ž trojskok Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra 10.10
Ž guľa 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.78
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 12.13
Ž guľa 4 kg Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra 12.81
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 45.27
Ž disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 29.94
Ž disk 1 kg Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra 44.33
Ž kladivo 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 47.23
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 42.08
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice 41.98
Ž oštep 600 g Ľašová Veronika 92 ŠK ŠOG Nitra 35.28
Ž oštep 600 g Markovičová Romana 96 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra