<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva, Banská Bystrica, 11. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.86
Mžci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.05
Mžci 60 m Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.94
Mžci 60 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.95
Mžci 60 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 10.07
Mžci 60 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36
Mžci 60 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 08.88
Mžci 60 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 09.73
Mžci 60 m Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 09.90
Mžci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.61
Mžci 60 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.59
Mžci 60 m Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.03
Mžci 60 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 09.28
Mžci 60 m Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.31
Mžci 60 m Husárik Lukáš 08 AK Danica Zvolen 10.85
Mžci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.66
Mžci 60 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 09.11
Mžci 60 m Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 08.45
Mžci 60 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 09.41
Mžci 60 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 10.00
Mžci 60 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 09.45
Mžci 60 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
Mžci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 08.67
Mžci 60 m Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina 10.30
Mžci 60 m Molko Ján Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.61
Mžci 60 m Molko Šimon Peter 08 Atletická akadémia Žilina 09.36
Mžci 60 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 09.87
Mžci 60 m Palov Tobias 07 Atletický oddiel Žilina
Mžci 60 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.88
Mžci 60 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 09.46
Mžci 60 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
Mžci 60 m Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.00
Mžci 60 m Rybár Ondrej 07 ŠK Juventa Žilina 09.99
Mžci 60 m Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina 09.69
Mžci 60 m Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Šavolt Milan 08 AK Danica Zvolen 15.55
Mžci 60 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.92
Mžci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.55
Mžci 60 m Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 09.56
Mžci 60 m Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.05
Mžci 60 m Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.56
Mžci 60 m Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Zvarík Adam 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.71
Mžci 600 m Bašo Matej 07 AO Olympia Považská Bystrica 2:20.70
Mžci 600 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 2:12.76
Mžci 600 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:52.47
Mžci 600 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci 600 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 1:57.50
Mžci 600 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 1:57.1
Mžci 600 m Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.81
Mžci 600 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 600 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 1:51.79
Mžci 600 m Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 2:06.43
Mžci 600 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:55.06
Mžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 1:59.81
Mžci 600 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 1:55.41
Mžci 600 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 2:13.00
Mžci 600 m Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina
Mžci 600 m Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina 2:03.37
Mžci 600 m Molko Ján Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 2:02.9
Mžci 600 m Molko Šimon Peter 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci 600 m Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:16.81
Mžci 600 m Palov Tobias 07 Atletický oddiel Žilina
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:57.7
Mžci 600 m Rybár Ondrej 07 ŠK Juventa Žilina
Mžci 600 m Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci 600 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 2:14.47
Mžci 600 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:48.84
Mžci 1500 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 1500 m Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica 6:22.37
Mžci 1500 m Husárik Lukáš 08 AK Danica Zvolen
Mžci 1500 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci 1500 m Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:47.43
Mžci 1500 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 5:34.05
Mžci 1500 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci 1500 m Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica 6:08.10
Mžci 1500 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 1500 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bašo Matej 07 AO Olympia Považská Bystrica 14.28
Mžci 60m p 76,2-7,5 Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 60m p 76,2-7,5 Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.67
Mžci 60m p 76,2-7,5 Husárik Lukáš 08 AK Danica Zvolen
Mžci 60m p 76,2-7,5 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 10.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 13.24
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.73
Mžci 60m p 76,2-7,5 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.37
Mžci 60m p 76,2-7,5 Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 12.62
Mžci 60m p 76,2-7,5 Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 12.72
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Bašo Matej 07 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžci výška Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 128
Mžci výška Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 135
Mžci výška Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 138
Mžci výška Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 119
Mžci výška Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 114
Mžci výška Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 126
Mžci výška Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžci výška Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžci výška Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 125
Mžci výška Šavolt Milan 08 AK Danica Zvolen 122
Mžci výška Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci výška Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 125
Mžci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 384
Mžci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 364
Mžci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 300
Mžci diaľka Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci diaľka Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
Mžci diaľka Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci diaľka Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 360
Mžci diaľka Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 395
Mžci diaľka Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 355
Mžci diaľka Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 294
Mžci diaľka Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 325
Mžci diaľka Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 419
Mžci diaľka Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina
Mžci diaľka Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 438
Mžci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Mžci diaľka Michel Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Molko Ján Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci diaľka Molko Šimon Peter 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci diaľka Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 344
Mžci diaľka Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 338
Mžci diaľka Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Rybár Ondrej 07 ŠK Juventa Žilina 358
Mžci diaľka Skočdopole Jakub 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Šavolt Milan 08 AK Danica Zvolen
Mžci diaľka Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci diaľka Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 351
Mžci diaľka Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžci guľa 3 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 09.72
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.94
Mžci guľa 3 kg Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 07.70
Mžci guľa 3 kg Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 05.85
Mžci guľa 3 kg Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina
Mžci guľa 3 kg Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 07.93
Mžci guľa 3 kg Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 07.04
Mžci guľa 3 kg Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci guľa 3 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Mžci guľa 3 kg Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Zvarík Adam 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Árvaiová Viktória 07 MAC REDOX Lučenec 10.47
Mžky 60 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 08.98
Mžky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.91
Mžky 60 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 09.65
Mžky 60 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.51
Mžky 60 m Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 09.52
Mžky 60 m Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 08.86
Mžky 60 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 10.15
Mžky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 09.53
Mžky 60 m Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.86
Mžky 60 m Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.24 09.24
Mžky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.51
Mžky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Mžky 60 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 09.40
Mžky 60 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.67
Mžky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.11
Mžky 60 m Jaroušková Paulína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.98
Mžky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.59
Mžky 60 m Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Kočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný Kubín 11.24
Mžky 60 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.97
Mžky 60 m Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Lapšanská Terézia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 09.28
Mžky 60 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 09.64
Mžky 60 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 09.38
Mžky 60 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.91
Mžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.69
Mžky 60 m Mojžišová Nina 07 MAC REDOX Lučenec 10.80
Mžky 60 m Novánská Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 10.95
Mžky 60 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 09.19
Mžky 60 m Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.41
Mžky 60 m Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.51
Mžky 60 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 09.18
Mžky 60 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 08.91
Mžky 60 m Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.87
Mžky 60 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 09.41
Mžky 60 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.04
Mžky 60 m Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.54
Mžky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 09.05
Mžky 60 m Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 10.16
Mžky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Mžky 60 m Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 10.52
Mžky 60 m Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 09.55
Mžky 60 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 10.27
Mžky 60 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.78
Mžky 60 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 10.41
Mžky 60 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
Mžky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
Mžky 600 m Árvaiová Viktória 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 2:13.87
Mžky 600 m Boboková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:06.73
Mžky 600 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:04.07
Mžky 600 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 1:59.28
Mžky 600 m Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:28.74
Mžky 600 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:03.48
Mžky 600 m Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 2:16.16
Mžky 600 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 1:50.26
Mžky 600 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:19.1
Mžky 600 m Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:10.47
Mžky 600 m Lapšanská Terézia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 2:11.06
Mžky 600 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 2:10.40
Mžky 600 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.47
Mžky 600 m Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:03.08
Mžky 600 m Novánská Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:00.12
Mžky 600 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 2:35.02
Mžky 600 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:14.54
Mžky 600 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 1:59.60
Mžky 600 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec 2:11.03
Mžky 600 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 2:10.6
Mžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 1:58.71
Mžky 600 m Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.1
Mžky 600 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 2:05.44
Mžky 600 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 2:16.45
Mžky 600 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 2:14.18
Mžky 600 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 2:11.40
Mžky 600 m Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.1
Mžky 1500 m Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 6:53.30
Mžky 1500 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 5:48.52
Mžky 1500 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 1500 m Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 1500 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 5:59.99
Mžky 1500 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 5:53.19
Mžky 1500 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky 1500 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 1500 m Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 1500 m Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:25.63
Mžky 1500 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Boboková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom 13.04
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 13.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 11.29
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 11.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 13.94
Mžky 60m p 76,2-7,5 Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.58
Mžky 60m p 76,2-7,5 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 12.90
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 130
Mžky výška Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 137
Mžky výška Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky výška Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 115
Mžky výška Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 130
Mžky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 135
Mžky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 120
Mžky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky výška Jaroušková Paulína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 105
Mžky výška Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 140
Mžky výška Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 125
Mžky výška Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 125
Mžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžky výška Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 122
Mžky výška Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 125
Mžky výška Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 128
Mžky diaľka Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 406
Mžky diaľka Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 299
Mžky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 374
Mžky diaľka Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 376
Mžky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky diaľka Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 365
Mžky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 387
Mžky diaľka Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 383
Mžky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Mžky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 336
Mžky diaľka Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 380
Mžky diaľka Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 395
Mžky diaľka Jaroušková Paulína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Kočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný Kubín 297
Mžky diaľka Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Lapšanská Terézia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 358
Mžky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 337
Mžky diaľka Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 325
Mžky diaľka Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 266
Mžky diaľka Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 312
Mžky diaľka Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 201
Mžky diaľka Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 335
Mžky diaľka Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 293
Mžky diaľka Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 391
Mžky diaľka Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky diaľka Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 365
Mžky diaľka Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 350
Mžky diaľka Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 327
Mžky diaľka Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 341
Mžky diaľka Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 353
Mžky diaľka Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 337
Mžky diaľka Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky guľa 3 kg Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 04.37
Mžky guľa 3 kg Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 05.85
Mžky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 06.67
Mžky guľa 3 kg Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 04.68
Mžky guľa 3 kg Kočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky guľa 3 kg Mojžišová Nina 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky guľa 3 kg Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 03.79
Mžky guľa 3 kg Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 05.48
Nžci 60 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.85
Nžci 60 m Baroš Alexander 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Bendík Branislav 09 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Brezina Samuel 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci 60 m Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.02
Nžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.77
Nžci 60 m Follner Oliver 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36
Nžci 60 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 10.01
Nžci 60 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.91
Nžci 60 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.32
Nžci 60 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 08.82
Nžci 60 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 10.21
Nžci 60 m Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 09.51
Nžci 60 m Králik Lukáš 12 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36
Nžci 60 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 09.88
Nžci 60 m Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina
Nžci 60 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Mokrý Milan 10 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Neméth Michal 10 AK Danica Zvolen 10.91
Nžci 60 m Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.61
Nžci 60 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno
Nžci 60 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.98
Nžci 60 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 10.12
Nžci 60 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 10.23
Nžci 60 m Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 60 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.64
Nžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.61
Nžci 60 m Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.56
Nžci 60 m Šebestian Patrik 09 Individuálny člen SAZ
Nžci 60 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 09.96
Nžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 09.70
Nžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.35
Nžci 60 m Tabaček Jakub 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.96 09.96
Nžci 60 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.05
Nžci 60 m Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Nžci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.18
Nžci 60 m Weichpart Teo 09 Individuálny člen SAZ
Nžci 60 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 10.67
Nžci 60 m Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:12.6
Nžci 600 m Bendík Branislav 09 AK Danica Zvolen
Nžci 600 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 2:09.86
Nžci 600 m Follner Oliver 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 2:11.03
Nžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 2:00.68
Nžci 600 m Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen
Nžci 600 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:32.38
Nžci 600 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 2:20.30
Nžci 600 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 600 m Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:15.81
Nžci 600 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.46
Nžci 600 m Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina
Nžci 600 m Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 2:11.97
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:02.39
Nžci 600 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 600 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci 600 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 2:35.16
Nžci 600 m Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:33.36
Nžci 600 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 2:25.5
Nžci 600 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 2:05.2
Nžci 600 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:41.81
Nžci 600 m Tabaček Jakub 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:22.45
Nžci 600 m Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Nžci 600 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:12.5
Nžci 600 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 2:12.81
Nžci 600 m Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 1000 m Habuda Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 4:41.07
Nžci 1000 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci 1000 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci 1000 m Mokrý Milan 10 AK Danica Zvolen
Nžci 1000 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 3:56.3
Nžci 1000 m Šebestian Patrik 09 Individuálny člen SAZ
Nžci 1000 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 3:59.54
Nžci 1000 m Weichpart Teo 09 Individuálny člen SAZ
Nžci výška Habuda Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci výška Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 113
Nžci diaľka Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 321
Nžci diaľka Baroš Alexander 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Bendík Branislav 09 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Brezina Samuel 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci diaľka Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 284
Nžci diaľka Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Nžci diaľka Follner Oliver 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Griglák Daniel 10 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
Nžci diaľka Habuda Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina
Nžci diaľka Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Králik Lukáš 12 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 294
Nžci diaľka Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci diaľka Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Neméth Michal 10 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci diaľka Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci diaľka Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Tabaček Jakub 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 300
Nžci diaľka Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.27
Nžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.56
Nžky 60 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.72
Nžky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.77
Nžky 60 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 09.78
Nžky 60 m Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina 11.08
Nžky 60 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 10.39
Nžky 60 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.03
Nžky 60 m Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.19
Nžky 60 m Guevara Matilda 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.04
Nžky 60 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.49
Nžky 60 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 10.74
Nžky 60 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.42
Nžky 60 m Kostorová Sára 12 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Kováčová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.71
Nžky 60 m Kozačková Eliška 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.95
Nžky 60 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.75
Nžky 60 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 11.28
Nžky 60 m Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.77
Nžky 60 m Markechová Jana 10 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.08
Nžky 60 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Minarčíková Alexandra 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 60 m Molková Terézia 10 Atletická akadémia Žilina 10.30
Nžky 60 m Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 10.41
Nžky 60 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 10.98
Nžky 60 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.25
Nžky 60 m Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 09.74
Nžky 60 m Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 60 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.57
Nžky 60 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 10.16
Nžky 60 m Stehlíková Zuzana 11 AK Danica Zvolen 11.12
Nžky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 10.19
Nžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.72 08.72
Nžky 60 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Nžky 60 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 60 m Zelmanová Alžbeta 10 Atletický klub Krupina
Nžky 60 m Zuberová Nina 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 600 m Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 2:18.7
Nžky 600 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2:05.5
Nžky 600 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:11.67
Nžky 600 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 2:24.22
Nžky 600 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 2:39.58
Nžky 600 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:28.13
Nžky 600 m Dingová Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 2:36.19
Nžky 600 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Kozačková Eliška 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky 600 m Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Minarčíková Alexandra 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Molková Terézia 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky 600 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 2:19.19
Nžky 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.47
Nžky 600 m Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 600 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 2:27.06
Nžky 600 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 2:23.50
Nžky 600 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 600 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Nžky 600 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 600 m Zelmanová Alžbeta 10 Atletický klub Krupina
Nžky 600 m Zuberová Nina 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 1000 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 4:17.09
Nžky 1000 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 3:50.06
Nžky 1000 m Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 130
Nžky výška Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 110
Nžky výška Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky výška Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 105
Nžky výška Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 301
Nžky diaľka Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 356
Nžky diaľka Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 377
Nžky diaľka Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 297
Nžky diaľka Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 391
Nžky diaľka Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky diaľka Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 374
Nžky diaľka Guevara Matilda 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky diaľka Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Kostorová Sára 12 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Kováčová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Kozačková Eliška 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 328
Nžky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 341
Nžky diaľka Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 293
Nžky diaľka Markechová Jana 10 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 275
Nžky diaľka Molková Terézia 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 367
Nžky diaľka Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky diaľka Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 320
Nžky diaľka Stehlíková Zuzana 11 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 313
Nžky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 333
Nžky diaľka Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Nžky diaľka Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Zelmanová Alžbeta 10 Atletický klub Krupina
Nžky diaľka Zuberová Nina 09 ŠK Juventa Žilina