<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek, Bratislava, 7. 3. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 60 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 07.66
J 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.60
J 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 07.71
J 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.15
J 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.53
J 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.27
J 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.24
J 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.37
J 60 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.38
J 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 07.00
J 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.16
J 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.15
J 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.45
J 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.02
J 60 m Karabin Patrik 01 MŠK Vranov nad Topľou 07.40
J 60 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 07.19
J 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.55
J 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.05
J 60 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 07.48
J 60 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 07.37
J 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.67
J 60 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 07.80
J 60 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 07.33
J 60 m Singhoffer Matej 01 ŠK Vital Bratislava 08.06
J 60 m Sloboda Samuel 01 Naša atletika Bratislava 07.00
J 60 m Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.42
J 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.40
J 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.39
J 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.69
J 60 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 07.36
J 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.47
J 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.60
J 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.92
J 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.02
J 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 23.35
J 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.23
J 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.44
J 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
J 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24
J 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.37
J 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53
J 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.61
J 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
J 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 23.49
J 200 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 24.53
J 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 23.96
J 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.42
J 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.95
J 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 24.62
J 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.30
J 200 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 24.50
J 200 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 23.79
J 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.56
J 200 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 24.62
J 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.20
J 400 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec 56.96
J 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.64
J 400 m Bugna Ľuboš 02 AC Run is Fun Prešov 55.08
J 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 53.19
J 400 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.47
J 400 m Fašánok Viktor 02 CVČ Liptovský Mikuláš 57.65
J 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 50.41
J 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 51.08
J 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 50.36
J 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.80
J 400 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 57.69
J 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 55.07
J 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 52.97
J 400 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 52.38
J 400 m Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 56.83
J 400 m Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.49
J 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.80
J 400 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.21
J 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 55.79
J 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 54.60
J 400 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 52.18
J 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 53.32
J 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 60.52
J 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15
J 800 m Didi Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.71
J 800 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 2:15.33
J 800 m Hurik Tibor 03 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:08.40
J 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:02.01
J 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11
J 800 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 2:18.76
J 800 m Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 2:16.68
J 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:10.16
J 800 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.68
J 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:08.23
J 1500 m Behúň Adam 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:12.61
J 1500 m Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:37.72
J 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 4:38.29
J 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:09.20
J 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:18.43
J 1500 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:28.78
J 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:03.31
J 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:29.70
J 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 4:21.61
J 3000 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:55.9
J 3000 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 09:03.54
J 3000 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:41.21
J 3000 m Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica 11:45.11
J 3000 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 3000 m Feder Medard 01 Maraton AC Rača
J 3000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 09:21.53
J 3000 m Paulíny Andrej 01 Atletický klub ZTS Martin
J 3000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:35.99
J 3000 m Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 09:29.19
J 60 m pr. 99,1 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 08.89
J 60 m pr. 99,1 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.68
J 60 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 08.69
J 60 m pr. 99,1 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 08.61
J 60 m pr. 99,1 Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 60 m pr. 99,1 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 60 m pr. 99,1 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 09.11
J 60 m pr. 99,1 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
J výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 185
J výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188
J výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 190
J výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 184
J výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
J výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 174
J výška Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 193
J žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
J žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 370
J žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440
J žrď Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 400
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 420
J diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 646
J diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 568
J diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 693
J diaľka Karabin Patrik 01 MŠK Vranov nad Topľou 591
J diaľka Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 521
J diaľka Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 572
J diaľka Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 623
J diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 672
J trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 13.09
J trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 12.98
J trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.05
J trojskok Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 11.98
J trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.62
J trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
J guľa 6 kg Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 10.96
J guľa 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin
J guľa 6 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 13.45
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.25
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky
J guľa 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.37
J guľa 6 kg Kozár Martin 01 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.48
J guľa 6 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 12.92
J guľa 6 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.01
J guľa 6 kg Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 14.38
J guľa 6 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.17
J guľa 6 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava
J guľa 6 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 16.39
J 4 x 200 m kluby Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 200 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky (A)
J 4 x 200 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Escher Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Fašánok Viktor 02 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
J 4 x 200 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
J 4 x 200 m kluby Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
J 4 x 200 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 200 m kluby Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 200 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 200 m kluby Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 200 m kluby Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 4 x 200 m kluby Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
J 4 x 200 m kluby Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 200 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 200 m kluby Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš (A)
J 4 x 200 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 200 m kluby Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 200 m kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 60 m Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.77
Jky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.34
Jky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Jky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.02
Jky 60 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 08.40
Jky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.59
Jky 60 m Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 08.67
Jky 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.95
Jky 60 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 08.44
Jky 60 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 08.63
Jky 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.20
Jky 60 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.43
Jky 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.17
Jky 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.69
Jky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.32
Jky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
Jky 60 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.27
Jky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.43
Jky 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 07.82
Jky 60 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.19
Jky 60 m Turičíková Mária 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.24
Jky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 08.38
Jky 60 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.48
Jky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.87
Jky 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 28.00
Jky 200 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 27.08
Jky 200 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 28.46
Jky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Jky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Jky 200 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 28.34
Jky 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.21
Jky 200 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 27.91
Jky 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.60
Jky 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.39
Jky 200 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.47
Jky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.80
Jky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 28.22
Jky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.61
Jky 200 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 29.27
Jky 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 25.71
Jky 200 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.86
Jky 400 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 66.51
Jky 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.39
Jky 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 57.69
Jky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.19
Jky 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.95
Jky 400 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 68.46
Jky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
Jky 400 m Srholcová Karolína 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 69.18
Jky 800 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 2:54.85
Jky 800 m Cápayová Mária 03 Naša atletika Bratislava 2:26.79
Jky 800 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:32.92
Jky 800 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.34
Jky 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:22.06
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Jky 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:28.11
Jky 800 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Jky 800 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 2:15.72
Jky 1500 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:23.20
Jky 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 04.30 4:30.29
Jky 1500 m Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Jky 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.39
Jky 3000 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Jky 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:35.31
Jky 3000 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10:46.29
Jky 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:52.54
Jky 60 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.21
Jky 60 m pr. 83,8 Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 09.25
Jky 60 m pr. 83,8 Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 08.97
Jky 60 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.16
Jky 60 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.44
Jky 60 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z.
Jky 60 m pr. 83,8 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Jky 60 m pr. 83,8 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.67
Jky výška Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 149
Jky výška Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 167
Jky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Jky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167
Jky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 163
Jky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Jky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 270
Jky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 275
Jky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
Jky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 520
Jky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.86 486
Jky diaľka Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 515
Jky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 536
Jky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 570
Jky diaľka Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 442
Jky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 496
Jky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 440
Jky diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 522
Jky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 489
Jky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 541
Jky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.85 585
Jky trojskok Kouřilová Emma 02 AK Slávia UK Bratislava 09.71
Jky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Jky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 11.58
Jky trojskok Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 09.81
Jky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.61
Jky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.41
Jky guľa 4 kg Csonka Vanessa 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.34
Jky guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.06
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.10
Jky guľa 4 kg Jacková Anna Nathália 02 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 09.88
Jky guľa 4 kg Lenková Denisa 02 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.34
Jky guľa 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Jky guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou
Jky guľa 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Jky guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.46
Jky 4 x 200 m kluby Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Jky 4 x 200 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky (A)
Jky 4 x 200 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Jky 4 x 200 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Jky 4 x 200 m kluby Hladíková Petra 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 200 m kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky (A)
Jky 4 x 200 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Jky 4 x 200 m kluby Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Jky 4 x 200 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Jky 4 x 200 m kluby Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Jky 4 x 200 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Jky 4 x 200 m kluby Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Jky 4 x 200 m kluby Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Jky 4 x 200 m kluby Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 200 m kluby Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Jky 4 x 200 m kluby Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 200 m kluby Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 200 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Jky 4 x 200 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 200 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky (A)
Jky 4 x 200 m kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 200 m kluby Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 200 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 200 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Jky 4 x 200 m kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky (A)