<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje

Trnava (3. 10. 2018)

40 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.32
2 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.47
3 Drobný MaximiliánDrobný Maximilián 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.11
4 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 07.14
5 Skýva LukášSkýva Lukáš 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 07.18
6 Huňavý TomášHuňavý Tomáš 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.33
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.66
Celkom 7 pretekárov

40 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.37
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.61
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.83
4 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.90
5 Belicová JanaBelicová Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 06.92
6 Baranyovzská KristínaBaranyovzská Kristína 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 07.01
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 07.03
8 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 07.11
9 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 07.16
10 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 07.29
11 Mondeková JanaMondeková Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 07.44
Celkom 11 pretekárov

40 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.48
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.62
3 Nemec ErikNemec Erik 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 06.95
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 07.01
5 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 07.13
6 Jakubčík AndrejJakubčík Andrej 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 07.36
7 Dobošovič PavolDobošovič Pavol 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 07.40
8 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.43
9 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 07.44
10 Pecko SamuelPecko Samuel 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 07.55
11 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 07.58
12 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 07.69
13 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 08.21
14 Hlaváček MarekHlaváček Marek 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.79
15 Ručka AdamRučka Adam 130814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.98
16 Haršányi SamuelHaršányi Samuel 120627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.96
Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
Vyskupič AdamVyskupič Adam 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 DNS
Celkom 18 pretekárov

40 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 06.74
2 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31 06.84
3 Kotasová EmmaKotasová Emma 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 06.93
4 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.96
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 06.99
6 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 07.05
7 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32 07.07
8 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36 07.19
9 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.21
10= Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 07.35
10= Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 07.35
12 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 07.36
13 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 07.43
14 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 07.47
15 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.48
16 Rezbáriková TamaraRezbáriková Tamara 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 07.48
17 Bezrúčková JúliaBezrúčková Júlia 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 07.56
18 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29 07.57
19 Novotná NatáliaNovotná Natália 081122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 07.69
20 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.73
21 Bejdáková PaulaBejdáková Paula 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.89
22 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 07.91
23 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 08.00
24 Belmechri LetíciaBelmechri Letícia 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.08
25 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
26 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 08.11
27 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 08.27
28 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 08.32
29 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.37
30 Porubčanová AnnaPorubčanová Anna 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 08.39
31 Malá MartinaMalá Martina 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 08.60
32 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 08.63
33 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.78
34 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 08.79
35 Drobná GrétaDrobná Gréta 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 08.96
36 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 11.32
Susková TamaraSusková Tamara 090326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 DNS
Celkom 37 pretekárov