<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje

Trnava (3. 10. 2018)

40 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.32
2 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.47
3 Drobný MaximiliánDrobný Maximilián 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.11
4 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 07.14
5 Skýva LukášSkýva Lukáš 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 07.18
6 Huňavý TomášHuňavý Tomáš 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.33
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.66
Celkom 7 pretekárov

40 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.37
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.61
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.83
4 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.90
5 Belicová JanaBelicová Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 06.92
6 Baranyovzská KristínaBaranyovzská Kristína 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 07.01
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 07.03
8 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 07.11
9 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 07.16
10 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 07.29
11 Mondeková JanaMondeková Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 07.44
Celkom 11 pretekárov

40 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.48
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.62
3 Nemec ErikNemec Erik 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 06.95
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 07.01
5 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 07.13
6 Jakubčík AndrejJakubčík Andrej 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 07.36
7 Dobošovič PavolDobošovič Pavol 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 07.40
8 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.43
9 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 07.44
10 Pecko SamuelPecko Samuel 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 07.55
11 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 07.58
12 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 07.69
13 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 08.21
14 Hlaváček MarekHlaváček Marek 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.79
15 Ručka AdamRučka Adam 130814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.98
16 Haršányi SamuelHaršányi Samuel 120627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.96
Vyskupič AdamVyskupič Adam 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 DNS
Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
Celkom 18 pretekárov

40 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 06.74
2 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31 06.84
3 Kotasová EmmaKotasová Emma 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 06.93
4 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.96
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 06.99
6 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 07.05
7 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32 07.07
8 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36 07.19
9 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.21
10= Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 07.35
10= Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 07.35
12 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 07.36
13 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 07.43
14 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 07.47
15 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.48
16 Rezbáriková TamaraRezbáriková Tamara 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 07.48
17 Bezrúčková JúliaBezrúčková Júlia 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 07.56
18 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29 07.57
19 Novotná NatáliaNovotná Natália 081122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 07.69
20 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.73
21 Bejdáková PaulaBejdáková Paula 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.89
22 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 07.91
23 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 08.00
24 Belmechri LetíciaBelmechri Letícia 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.08
25 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
26 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 08.11
27 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 08.27
28 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 08.32
29 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.37
30 Porubčanová AnnaPorubčanová Anna 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 08.39
31 Malá MartinaMalá Martina 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 08.60
32 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 08.63
33 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.78
34 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 08.79
35 Drobná GrétaDrobná Gréta 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 08.96
36 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 11.32
Susková TamaraSusková Tamara 090326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 DNS
Celkom 37 pretekárov

50 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.89
2 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.96
3 Drobný MaximiliánDrobný Maximilián 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.00
4 Huňavý TomášHuňavý Tomáš 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.04
5 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 09.08
6 Skýva LukášSkýva Lukáš 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 09.14
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.61
Celkom 7 pretekárov

50 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.99
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.06
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.45
4 Belicová JanaBelicová Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 08.56
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.61
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 08.75
7= Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 08.94
7= Baranyovzská KristínaBaranyovzská Kristína 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 08.94
9 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 09.03
10 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 09.19
11 Mondeková JanaMondeková Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 09.35
Celkom 11 pretekárov

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.05
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.41
3 Nemec ErikNemec Erik 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.71
4 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 08.72
5 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 08.81
6 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 08.85
7 Dobošovič PavolDobošovič Pavol 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 08.99
8 Jakubčík AndrejJakubčík Andrej 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 09.01
9 Hlaváček MarekHlaváček Marek 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.28
10 Pecko SamuelPecko Samuel 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 09.43
11 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 09.53
12 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 09.55
13 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.60
14 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 09.62
15 Vyskupič AdamVyskupič Adam 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 09.79
16 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 10.08
17 Ručka AdamRučka Adam 130814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.79
18 Haršányi SamuelHaršányi Samuel 120627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.85
Celkom 18 pretekárov

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 08.30
2 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.46
3 Kotasová EmmaKotasová Emma 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 08.50
4 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31 08.51
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 08.66
6= Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 08.72
6= Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32 08.72
8 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36 08.76
9 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.82
10= Bezrúčková JúliaBezrúčková Júlia 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 08.98
10= Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 08.98
12= Rezbáriková TamaraRezbáriková Tamara 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 09.01
12= Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 09.01
14 Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 09.06
15 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 09.09
16 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.11
17 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 09.12
18 Susková TamaraSusková Tamara 090326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 09.26
19 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29 09.41
20 Novotná NatáliaNovotná Natália 081122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 09.43
21 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 09.74
22 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.78
23= Bejdáková PaulaBejdáková Paula 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.84
23= Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 09.84
25 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.98
26 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 10.05
27 Belmechri LetíciaBelmechri Letícia 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.08
28 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 10.34
29 Porubčanová AnnaPorubčanová Anna 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 10.53
30 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.54
31 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 10.55
32 Malá MartinaMalá Martina 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 10.62
33 Drobná GrétaDrobná Gréta 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 10.75
34 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 10.85
35 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 11.08
36 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 11.13
37 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 13.92
Celkom 37 pretekárov

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.79
2 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 07.84
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 050804 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.90
4 Valent OndrejValent Ondrej 000706 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.29
5 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.53
Celkom 5 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.93
1= Blšták MatúšBlšták Matúš 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.28
2= Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.01
2= Vahulič AdamVahulič Adam 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 5 08.94
3= Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.12
3= Moravčík MartinMoravčík Martin 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 3 09.71
4= Vaško JakubVaško Jakub 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
4= Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.30
5 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96
Celkom 9 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.08
2 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.19
3 Drobný MaximiliánDrobný Maximilián 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.81
4 Skýva LukášSkýva Lukáš 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.65
5 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 10.74
6 Huňavý TomášHuňavý Tomáš 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.83
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.88
Celkom 7 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.59
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.28
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.59
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.10
3 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.41
4 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.44
5 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 09.45
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.64
7 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 09.88
8 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.06
9 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.24
Celkom 9 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
2 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.70
3 Belicová JanaBelicová Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 09.99
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 10.09
5 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 10.23
6 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.24
7 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 10.38
8 Baranyovzská KristínaBaranyovzská Kristína 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.41
9 Mondeková JanaMondeková Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 11.00
10 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 11.07
11 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.66
Celkom 11 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.24
2 Nemec ErikNemec Erik 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 09.87
3 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.90
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 10.10
5 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.19
6 Dobošovič PavolDobošovič Pavol 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 10.48
7 Jakubčík AndrejJakubčík Andrej 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 10.68
8 Hlaváček MarekHlaváček Marek 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.71
9 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 10.76
10 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 10.98
11 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.04
12 Pecko SamuelPecko Samuel 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 11.12
13 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 11.31
14 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 11.38
15 Vyskupič AdamVyskupič Adam 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 11.88
16 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 12.92
17 Ručka AdamRučka Adam 130814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.26
18 Haršányi SamuelHaršányi Samuel 120627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.40
Celkom 18 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32 10.05
2 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.18
3= Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 10.26
3= Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31 10.26
5 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 10.29
6 Kotasová EmmaKotasová Emma 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 10.41
7 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.57
8 Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 10.62
9 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36 10.63
10 Rezbáriková TamaraRezbáriková Tamara 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 10.75
11 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 10.78
12 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 10.80
13 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 10.86
14 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 10.96
15= Bezrúčková JúliaBezrúčková Júlia 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 10.98
15= Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 10.98
17 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.00
18 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29 11.13
19 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.24
20 Susková TamaraSusková Tamara 090326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 11.29
21 Novotná NatáliaNovotná Natália 081122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 11.34
22 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 11.71
23 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 11.84
24 Bejdáková PaulaBejdáková Paula 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.05
25 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 12.07
26 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.08
27 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.34
28 Belmechri LetíciaBelmechri Letícia 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.40
29 Malá MartinaMalá Martina 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 12.43
30 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 12.59
31 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 12.66
32 Porubčanová AnnaPorubčanová Anna 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 12.73
33 Drobná GrétaDrobná Gréta 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 12.87
34 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 13.26
35 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 13.50
36 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 13.52
37 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 16.69
Celkom 37 pretekárov

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 12.09
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 050804 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.28
3 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.29
4 Valent OndrejValent Ondrej 000706 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.14
5 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.58
Celkom 5 pretekárov

100 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Blšták MatúšBlšták Matúš 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.97
Vahulič AdamVahulič Adam 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 5 14.67
Moravčík MartinMoravčík Martin 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 3 15.46
1 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.25
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.48
3 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.80
4 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.81
5 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.55
Vaško JakubVaško Jakub 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.59
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.69
Celkom 2 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.91
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.67
3 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 14.72
4 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.89
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.17
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.73
7 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 16.31
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 16.34
9 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.40
Celkom 9 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.70
1= Blšták MatúšBlšták Matúš 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.37
2= Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.95
2= Vahulič AdamVahulič Adam 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 5 23.08
3= Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.31
3= Moravčík MartinMoravčík Martin 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 3 23.49
4 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.68
5 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.01
Vaško JakubVaško Jakub 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.00
2 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 22.41
3 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.60
4 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.63
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.86
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.74
7 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 24.94
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 25.16
9 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.17
Celkom 9 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 24.47
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 050804 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.82
3 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.59
4 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.69
5 Valent OndrejValent Ondrej 000706 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.76
Celkom 5 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.07
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 30.90
Celkom 2 pretekári