<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje

Trnava (3. 10. 2018)

50 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.89
2 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.96
3 Drobný MaximiliánDrobný Maximilián 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.00
4 Huňavý TomášHuňavý Tomáš 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.04
5 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 09.08
6 Skýva LukášSkýva Lukáš 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 09.14
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.61
Celkom 7 pretekárov

50 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.99
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.06
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.45
4 Belicová JanaBelicová Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 08.56
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.61
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 08.75
7= Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 08.94
7= Baranyovzská KristínaBaranyovzská Kristína 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 08.94
9 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 09.03
10 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 09.19
11 Mondeková JanaMondeková Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 09.35
Celkom 11 pretekárov

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.05
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.41
3 Nemec ErikNemec Erik 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.71
4 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 08.72
5 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 08.81
6 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 08.85
7 Dobošovič PavolDobošovič Pavol 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 08.99
8 Jakubčík AndrejJakubčík Andrej 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 09.01
9 Hlaváček MarekHlaváček Marek 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.28
10 Pecko SamuelPecko Samuel 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 09.43
11 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 09.53
12 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 09.55
13 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.60
14 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 09.62
15 Vyskupič AdamVyskupič Adam 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 09.79
16 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 10.08
17 Ručka AdamRučka Adam 130814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.79
18 Haršányi SamuelHaršányi Samuel 120627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.85
Celkom 18 pretekárov

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 08.30
2 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.46
3 Kotasová EmmaKotasová Emma 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 08.50
4 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31 08.51
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 08.66
6= Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 08.72
6= Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32 08.72
8 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36 08.76
9 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.82
10= Bezrúčková JúliaBezrúčková Júlia 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 08.98
10= Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 08.98
12= Rezbáriková TamaraRezbáriková Tamara 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 09.01
12= Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 09.01
14 Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 09.06
15 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 09.09
16 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.11
17 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 09.12
18 Susková TamaraSusková Tamara 090326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 09.26
19 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29 09.41
20 Novotná NatáliaNovotná Natália 081122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 09.43
21 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 09.74
22 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.78
23= Bejdáková PaulaBejdáková Paula 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.84
23= Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 09.84
25 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.98
26 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 10.05
27 Belmechri LetíciaBelmechri Letícia 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.08
28 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 10.34
29 Porubčanová AnnaPorubčanová Anna 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 10.53
30 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.54
31 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 10.55
32 Malá MartinaMalá Martina 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 10.62
33 Drobná GrétaDrobná Gréta 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 10.75
34 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 10.85
35 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 11.08
36 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 11.13
37 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 13.92
Celkom 37 pretekárov