<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje

Trnava (3. 10. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 12.09
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 050804 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.28
3 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.29
4 Valent OndrejValent Ondrej 000706 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.14
5 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.58
Celkom 5 pretekárov

100 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Blšták MatúšBlšták Matúš 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.97
Vahulič AdamVahulič Adam 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 5 14.67
Moravčík MartinMoravčík Martin 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 3 15.46
1 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.25
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.48
3 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.80
4 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.81
5 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.55
Vaško JakubVaško Jakub 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.59
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.69
Celkom 2 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.91
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.67
3 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 14.72
4 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.89
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.17
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.73
7 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 16.31
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 16.34
9 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.40
Celkom 9 pretekárov