<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje

Trnava (3. 10. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.79
2 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 07.84
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 050804 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.90
4 Valent OndrejValent Ondrej 000706 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.29
5 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.53
Celkom 5 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.93
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.01
3 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.12
4 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.28
5 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.30
6 Vahulič AdamVahulič Adam 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 5 08.94
7 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96
8 Moravčík MartinMoravčík Martin 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 3 09.71
9 Vaško JakubVaško Jakub 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
Celkom 9 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.08
2 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.19
3 Drobný MaximiliánDrobný Maximilián 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.81
4 Skýva LukášSkýva Lukáš 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.65
5 Moravčík ŠtefanMoravčík Štefan 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 10.74
6 Huňavý TomášHuňavý Tomáš 050101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.83
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.88
Celkom 7 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.59
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.28
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.59
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.10
3 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.41
4 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.44
5 Magdolenová TatianaMagdolenová Tatiana 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 4 09.45
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.64
7 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 09.88
8 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.06
9 Bendiková ViktóriaBendiková Viktória 030101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.24
Celkom 9 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
2 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.70
3 Belicová JanaBelicová Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 09.99
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 10.09
5 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 10.23
6 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.24
7 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 10.38
8 Baranyovzská KristínaBaranyovzská Kristína 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.41
9 Mondeková JanaMondeková Jana 050101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 11.00
10 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 061030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 11.07
11 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.66
Celkom 11 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.24
2 Nemec ErikNemec Erik 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 09.87
3 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.90
4 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 10.10
5 Čechovič NikolasČechovič Nikolas 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 1 10.19
6 Dobošovič PavolDobošovič Pavol 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 2 10.48
7 Jakubčík AndrejJakubčík Andrej 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 10.68
8 Hlaváček MarekHlaváček Marek 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.71
9 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 10.76
10 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 10.98
11 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.04
12 Pecko SamuelPecko Samuel 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 11.12
13 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 11.31
14 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 11.38
15 Vyskupič AdamVyskupič Adam 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 11.88
16 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 12.92
17 Ručka AdamRučka Adam 130814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.26
18 Haršányi SamuelHaršányi Samuel 120627 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.40
Celkom 18 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 3.10.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32 10.05
2 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.18
3= Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 10.26
3= Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31 10.26
5 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 10.29
6 Kotasová EmmaKotasová Emma 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 10.41
7 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.57
8 Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 10.62
9 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36 10.63
10 Rezbáriková TamaraRezbáriková Tamara 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28 10.75
11 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 10.78
12 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 10.80
13 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 10.86
14 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 10.96
15= Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 10.98
15= Bezrúčková JúliaBezrúčková Júlia 070101 ZŠ a MŠ Dolné OrešanyZŠ a MŠ Dolné Orešany 7 10.98
17 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.00
18 Supeková SofiaSupeková Sofia 080908 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29 11.13
19 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.24
20 Susková TamaraSusková Tamara 090326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 11.29
21 Novotná NatáliaNovotná Natália 081122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 11.34
22 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 11.71
23 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 11.84
24 Bejdáková PaulaBejdáková Paula 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.05
25 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 12.07
26 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.08
27 Ballová VeronikaBallová Veronika 071008 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.34
28 Belmechri LetíciaBelmechri Letícia 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.40
29 Malá MartinaMalá Martina 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 12.43
30 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 12.59
31 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 12.66
32 Porubčanová AnnaPorubčanová Anna 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 12.73
33 Drobná GrétaDrobná Gréta 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 12.87
34 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 13.26
35 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 13.50
36 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 110224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 13.52
37 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 070101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 16.69
Celkom 37 pretekárov