<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (11. 5. 2024)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.33 qA
2 Vráblik MichalVráblik Michal 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 07.92 qB
3 Kahák SamuelKahák Samuel 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 08.46
4 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.63
5 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.91
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.52 qA
2 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.07
3 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.27
4 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.79
5 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.27
6 33 Piecka PeterPiecka Peter 12 12 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 10.51
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 07.58 qA
2 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 08.30
3 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.85
4 56 Miškay DemeterMiškay Demeter 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 10.68
Bloščičák JozefBloščičák Jozef 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS
Sojčák OliverSojčák Oliver 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 07.62 qA
2 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 08.06 qB
3 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.08
4 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.54
5 80 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.72
6 Bezeg ŠimonBezeg Šimon 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 10.06
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.69 qA
2 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 07.92 qB
3 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.13
4 93 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.29
5 36 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 09.74
Vlček TimotejVlček Timotej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.85 qA
2 44 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.15
3 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.76
4 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.96
5 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.05
6 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.37
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.02 qB
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 08.22
3 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 08.27
4 79 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.56
5 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 08.83
6 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.55
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.11
2 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.23
3 41 Jančovič MatúšJančovič Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.73
4 72 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.20
5 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.70
6 Škvarka SamuelŠkvarka Samuel 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 10.75
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 07.99 qB
2 45 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 PB 08.01 qB
3 Hort JakubHort Jakub 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 08.90
4 56 Hills Arthur ChristopherHills Arthur Christopher 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.56
5 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.45
Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.33 qA
2 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.52 qA
3 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 07.58 qA
4 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 07.62 qA
5 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.69 qA
6 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.85 qA
7 Vráblik MichalVráblik Michal 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 07.92 qB
7 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 07.92 qB
9 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 07.99 qB
10 45 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 PB 08.01 qB
11 76 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.02 qB
12 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 08.06 qB
13 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.07
14 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.08
15 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.11
16 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.13
17 44 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.15
18 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 08.22
19 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.23
20 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.27
20 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 08.27
22 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 08.30
23 Kahák SamuelKahák Samuel 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 08.46
24 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.54
25 79 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.56
26 80 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.72
27 41 Jančovič MatúšJančovič Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.73
28 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.76
29 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.79
30 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 08.83
31 Hort JakubHort Jakub 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 08.90
32 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.96
33 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.05
34 72 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.20
35 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.27
36 93 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.29
37 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.63
38 36 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 09.74
39 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.85
40 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.91
41 Bezeg ŠimonBezeg Šimon 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 10.06
42 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.37
43 33 Piecka PeterPiecka Peter 12 12 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 10.51
44 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.55
45 56 Hills Arthur ChristopherHills Arthur Christopher 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.56
46 56 Miškay DemeterMiškay Demeter 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 10.68
47 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.70
48 Škvarka SamuelŠkvarka Samuel 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 10.75
49 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.45
Bloščičák JozefBloščičák Jozef 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS
Sojčák OliverSojčák Oliver 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DQ
Vlček TimotejVlček Timotej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 DQ
Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.34 11.00
2 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 SB 07.41 9.00
3 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 07.49 8.00
4 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 SB 07.61 7.00
5 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 07.71 6.00
6 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 07.73 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 SB 07.85 4.00
2 Vráblik MichalVráblik Michal 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 SB 07.90 3.00
3 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 07.91 2.00
4 45 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 SB 07.99 1.00
5 76 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 08.02
6 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.10
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 07.65 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.90 9.00
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 SB 08.08 8.00
4 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.31 7.00
5 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 08.32 6.00
6 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.47 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.12 4.00
2 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 08.42 3.00
3 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.52 2.00
4 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.53 1.00
5 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 08.55
6 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.67
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.82 qA
2 Fábryová JúliaFábryová Júlia 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.64
3 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.68
4 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.38
Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 07.84 qA
2 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.86
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.16
4 80 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.40
5 Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.84
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.47 qB
2 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.88
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.00
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.26
5 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.36
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.29 qA
2 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.69
3 67 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.01
4 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.82
5 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 09.96
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.08 qA
2 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 09.21
3 Szabóová SofiaSzabóová Sofia 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.63
4 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.89
Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DQ
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.52 qB
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.76
3 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.77
4 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.08
5 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.08
6 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.52
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.28 qA
2 Gavlasová StelaGavlasová Stela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.75
3 35 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.15
4 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.24
5 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.75
6 Radovičová KristínaRadovičová Kristína 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.91
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.49 qB
2 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.50 qB
3 71 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.08
4 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.26
5 Šperková NelaŠperková Nela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.31
6 98 Miškay BeataMiškay Beata 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 6 10.20
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.57 qB
2 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.78
3 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.12
4 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.42
5 97 Kviatkovská KarolínaKviatkovská Karolína 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 6 10.48
Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.40 qA
2 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.67
3 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 08.86
4 35 Ondríková DanielaOndríková Daniela 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.03
5 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.37
6 Horniaková LauraHorniaková Laura 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 09.82
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.57 qB
2 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 08.58
3 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 08.91
4 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.25
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.27
6 Klopčeková AlexandraKlopčeková Alexandra 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 10.63
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.82 qA
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 07.84 qA
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.08 qA
4 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.28 qA
5 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.29 qA
6 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.40 qA
7 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.47 qB
8 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.49 qB
9 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.50 qB
10 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.52 qB
11 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.57 qB
11 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.57 qB
13 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 08.58
14 Fábryová JúliaFábryová Júlia 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.64
15 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.67
16 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.68
17 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.69
18 Gavlasová StelaGavlasová Stela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.75
19 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.76
20 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.77
21 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.78
22 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.86
22 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 08.86
24 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.88
25 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 08.91
26 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.00
27 67 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.01
28 35 Ondríková DanielaOndríková Daniela 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.03
29 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.08
29 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.08
29 71 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.08
32 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.12
33 35 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.15
34 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.16
35 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 09.21
36 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.24
37 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.25
38 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.26
38 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.26
40 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.27
41 Šperková NelaŠperková Nela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.31
42 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.37
43 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.38
44 80 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.40
45 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.42
46 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.52
47 Szabóová SofiaSzabóová Sofia 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.63
48 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.75
49 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.82
49 Horniaková LauraHorniaková Laura 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 09.82
51 Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.84
52 Radovičová KristínaRadovičová Kristína 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.91
53 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 09.96
54 98 Miškay BeataMiškay Beata 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 6 10.20
55 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.36
56 97 Kviatkovská KarolínaKviatkovská Karolína 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 6 10.48
57 Klopčeková AlexandraKlopčeková Alexandra 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 10.63
58 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.89
Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DQ
Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 18.05 11.00
2 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 18.38 9.00
3 30 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 18.41 8.00
4 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 18.85 7.00
5 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 19.14 4.00
6 76 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.45 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 13:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 18.88 6.00
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 19.60 2.00
3 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 19.90 1.00
4 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 19.91
5 44 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.95
6 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 19.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 13:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.19
2 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 20.22
3 Kahák SamuelKahák Samuel 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 20.49
4 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 20.94
5 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.54
53 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 13:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 21.13
2 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.45
3 64 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 21.80
4 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 22.17
Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Hort JakubHort Jakub 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2024 - 13:55) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.27
2 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 22.84
3 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 23.28
4 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.51
5 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 27.91
6 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 29.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2024 - 13:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 19.05 5.00
2 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 20.37
3 79 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.70
4 Zboran SebastiánZboran Sebastián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.75
5 Bezeg ŠimonBezeg Šimon 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 25.45
6 Maceík JánMaceík Ján 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.23
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 18.05 11.00
2 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 18.38 9.00
3 30 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 18.41 8.00
4 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 18.85 7.00
5 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 18.88 6.00
6 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 19.05 5.00
7 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 19.14 4.00
8 76 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.45 3.00
9 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 19.60 2.00
10 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 19.90 1.00
11 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 19.91
12 44 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.95
12 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 19.95
14 Thomka AdrianThomka Adrian 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.19
15 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 20.22
16 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 20.37
17 Kahák SamuelKahák Samuel 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 20.49
18 79 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.70
19 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 20.94
20 Magerčiak Tobias MojmírMagerčiak Tobias Mojmír 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 21.13
21 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.27
22 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.45
23 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.54
24 64 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 21.80
25 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 22.17
26 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 22.84
27 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 23.28
28 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.51
29 Zboran SebastiánZboran Sebastián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.75
30 Bezeg ŠimonBezeg Šimon 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 25.45
31 Maceík JánMaceík Ján 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.23
32 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 27.91
33 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 29.54
53 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 DNS
Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Hort JakubHort Jakub 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 18.37 11.00
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 19.19 9.00
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 19.42 8.00
4 25 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 20.08 7.00
5 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 20.46 6.00
6 Meitus AnnaMeitus Anna 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.10 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.21 3.00
2 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 21.80
3 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.95
4 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 21.96
5 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 22.23
Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 21.48 2.00
2 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 21.76
3 Štrpková MichaelaŠtrpková Michaela 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.04
4 71 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 22.20
5 Cholujová SofiaCholujová Sofia 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 22.90
Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 21.62 1.00
2 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 22.63
3 65 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 22.98
4 80 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 23.00
5 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.84
Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 22.69
2 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 22.94
3 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 23.11
4 25 Korieneková EmmaKorieneková Emma 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 24.15
5 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.21
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.32
2 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 23.78
3 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 24.14
4 Radovičová KristínaRadovičová Kristína 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.63
5 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 25.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2024 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.71 5.00
2 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.76
3 Štulrajterová NelaŠtulrajterová Nela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.76
4 Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.14
Gavlasová StelaGavlasová Stela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 DQ
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 18.37 11.00
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 19.19 9.00
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 19.42 8.00
4 25 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 20.08 7.00
5 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 20.46 6.00
6 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.71 5.00
7 Meitus AnnaMeitus Anna 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.10 4.00
8 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.21 3.00
9 1 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 21.48 2.00
10 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 21.62 1.00
11 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 21.76
12 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 21.80
13 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.95
14 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 21.96
15 Štrpková MichaelaŠtrpková Michaela 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.04
16 71 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 22.20
17 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 22.23
18 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 22.63
19 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 22.69
20 Cholujová SofiaCholujová Sofia 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 22.90
21 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 22.94
22 65 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 22.98
23 80 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 23.00
24 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 23.11
25 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.32
26 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.76
27 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 23.78
28 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.84
29 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 24.14
30 25 Korieneková EmmaKorieneková Emma 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 24.15
31 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.21
32 Radovičová KristínaRadovičová Kristína 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.63
33 Štulrajterová NelaŠtulrajterová Nela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.76
34 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 25.30
35 Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.14
Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 DNS
Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Gavlasová StelaGavlasová Stela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 DQ

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 41.75 11.00
2 Vráblik MichalVráblik Michal 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 42.46 9.00
3 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 42.68 8.00
4 Sojčák OliverSojčák Oliver 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 43.41 7.00
5 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 45.49 3.00
6 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.80 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 45.10 6.00
2 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 45.13 5.00
3 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 46.09 1.00
4 Hort JakubHort Jakub 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 47.69
5 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 47.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Macko PavolMacko Pavol 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.28 4.00
2 41 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 46.52
3 66 Nosáľ MartinNosáľ Martin 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.28
4 Marcinek MatteoMarcinek Matteo 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 47.67
5 Fiedor JakubFiedor Jakub 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 53.13
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 41.75 11.00
2 Vráblik MichalVráblik Michal 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 42.46 9.00
3 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 42.68 8.00
4 Sojčák OliverSojčák Oliver 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 43.41 7.00
5 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 45.10 6.00
6 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 45.13 5.00
7 71 Macko PavolMacko Pavol 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.28 4.00
8 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 45.49 3.00
9 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.80 2.00
10 Ondruš MichalOndruš Michal 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 46.09 1.00
11 41 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 46.52
12 66 Nosáľ MartinNosáľ Martin 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.28
13 Marcinek MatteoMarcinek Matteo 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 47.67
14 Hort JakubHort Jakub 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 47.69
15 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 47.91
16 Fiedor JakubFiedor Jakub 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 53.13

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 42.81 11.00
2 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 46.31 8.00
3 Vetešková LauraVetešková Laura 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 46.50 6.00
4 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 46.78 5.00
5 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 47.76 3.00
6 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 48.18 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 48.22 1.00
2 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 48.95
3 97 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 49.35
4 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 50.27
5 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 54.11
6 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 57.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 46.32 7.00
2 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 47.24 4.00
3 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 48.76
4 Šperková NelaŠperková Nela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 52.13
5 Horniaková LauraHorniaková Laura 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 54.07
6 Klopčeková AlexandraKlopčeková Alexandra 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 58.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Koreňová KatarínaKoreňová Katarína 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 44.59 9.00
2 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 50.80
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 53.39
4 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 53.92
5 Piščeková NinaPiščeková Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 57.12
6 Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 58.99
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 42.81 11.00
2 94 Koreňová KatarínaKoreňová Katarína 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 44.59 9.00
3 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 46.31 8.00
4 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 46.32 7.00
5 Vetešková LauraVetešková Laura 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 46.50 6.00
6 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 46.78 5.00
7 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 47.24 4.00
8 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 47.76 3.00
9 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 48.18 2.00
10 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 48.22 1.00
11 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 48.76
12 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 48.95
13 97 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 49.35
14 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 50.27
15 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 50.80
16 Šperková NelaŠperková Nela 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 52.13
17 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 53.39
18 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 53.92
19 Horniaková LauraHorniaková Laura 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 54.07
20 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 54.11
21 Piščeková NinaPiščeková Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 57.12
22 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 57.87
23 Klopčeková AlexandraKlopčeková Alexandra 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 58.27
24 Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 58.99

800 m - Starší žiaci

(so, 11.5.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 2:17.10 11.00
2 71 Macko PavolMacko Pavol 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:24.35 9.00
3 64 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:25.82 8.00
4 36 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 PB 2:26.18 7.00
5 79 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:27.06 6.00
6 30 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:29.76 5.00
7 44 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 2:29.98 4.00
8 80 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:30.38 3.00
9 42 Marcinek TimonMarcinek Timon 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 2:32.23 2.00
MS 41 Moravík MaximMoravík Maxim 08 08 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 2:35.90
11 94 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:40.87 1.00
12 66 Nosáľ MartinNosáľ Martin 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:48.22
13 72 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 PB 3:04.62
14 33 Piecka PeterPiecka Peter 12 12 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 14 3:07.74
15 56 Miškay DemeterMiškay Demeter 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 12 3:25.63
Celkom 15 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 11.5.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 93 Papazova MariiaPapazova Mariia 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:27.96 11.00
2 1 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 2:28.86 9.00
3 67 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 2:29.71 8.00
4 35 Ondríková DanielaOndríková Daniela 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 PB 2:31.29 7.00
5 76 Zemiarová AnnaZemiarová Anna 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:39.41 6.00
MS 65 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:53.54
7 62 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 2:54.29 5.00
8 51 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 2:56.69 4.00
9 25 Korieneková EmmaKorieneková Emma 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 3:02.33 3.00
10 72 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 3:03.79 2.00
11 98 Miškay BeataMiškay Beata 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 10 3:05.86 1.00
12 97 Kviatkovská KarolínaKviatkovská Karolína 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 9 3:06.70
Celkom 12 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 11.5.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 7:19.18 11.00
2 36 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 7:23.61 9.00
3 76 Tučeková IvanaTučeková Ivana 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 7:23.65 8.00
4 94 Koreňová KatarínaKoreňová Katarína 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 10 7:32.85 7.00
5 1 Pavlaninová NelaPavlaninová Nela 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 7:34.87 6.00
6 97 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 7:48.33 5.00
7 65 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 8:06.42 4.00
8 35 Kramariková NatáliaKramariková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 8:23.79 3.00
9 33 Sadloňová KatarínaSadloňová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 PB 8:33.90 2.00
10 44 Koubeková EmmaKoubeková Emma 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 8:36.59 1.00
51 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNF
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(so, 11.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 10:37.44 11.00
2 93 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10:37.47 9.00
3 62 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 10:44.28 8.00
4 41 Jančovič MatúšJančovič Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 11:08.31 7.00
5 72 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11:46.04 6.00
6 25 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12:03.89 5.00
7 67 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13:06.65 4.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:20) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.24 11.00
2 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 13.70 9.00
3 1 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 14.49 7.00
4 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 16.71 3.00
5 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.40
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 14.02 8.00
2 Jakubech SimonJakubech Simon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 16.08 4.00
3 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.37
4 41 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.24
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 10:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štromajer JakubŠtromajer Jakub 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.63 6.00
2 93 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 14.81 5.00
3 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.25 2.00
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.04 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.24 11.00
2 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 13.70 9.00
3 Kubaška ŠimonKubaška Šimon 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 14.02 8.00
4 1 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 14.49 7.00
5 Štromajer JakubŠtromajer Jakub 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.63 6.00
6 93 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 14.81 5.00
7 Jakubech SimonJakubech Simon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 16.08 4.00
8 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 16.71 3.00
9 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.25 2.00
10 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.04 1.00
11 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.37
12 41 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.24
13 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.40

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 14.25 11.00
2 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 15.02 9.00
3 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.33 7.00
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 16.11 6.00
5 79 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 16.67 4.00
6 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 16.74 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.31 5.00
2 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 18.45 1.00
3 67 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.30
4 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.31
5 35 Kováčová Zoja NatáliaKováčová Zoja Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.39
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 15.07 8.00
2 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 18.17 2.00
3 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 18.99
4 51 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 19.53
5 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 20.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 14.25 11.00
2 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 15.02 9.00
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 15.07 8.00
4 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.33 7.00
5 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 16.11 6.00
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.31 5.00
7 79 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 16.67 4.00
8 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 16.74 3.00
9 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 18.17 2.00
10 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 18.45 1.00
11 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 18.99
12 67 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.30
13 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.31
14 51 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 19.53
15 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 20.59
16 35 Kováčová Zoja NatáliaKováčová Zoja Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.39

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:44.79 9.00
2 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:48.23 7.00
3 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 0:49.05 6.00
4 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 0:49.37 5.00
5 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 0:49.86 4.00
6 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:52.32 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štromajer JakubŠtromajer Jakub 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 0:44.54 11.00
2 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 0:45.16 8.00
3 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.95 3.00
4 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 0:54.32 1.00
5 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:56.93
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štromajer JakubŠtromajer Jakub 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 0:44.54 11.00
2 1 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:44.79 9.00
3 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 0:45.16 8.00
4 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:48.23 7.00
5 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 0:49.05 6.00
6 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 0:49.37 5.00
7 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 0:49.86 4.00
8 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.95 3.00
9 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:52.32 2.00
10 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 0:54.32 1.00
11 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:56.93

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:46.08 11.00
2 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:49.54 9.00
3 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 0:50.11 8.00
4 79 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:52.22 6.00
5 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:54.01 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:52.14 7.00
2 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:53.67 4.00
3 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 0:55.00 2.00
4 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 0:56.42
5 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 0:59.08
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:53.07 5.00
2 36 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:55.16 1.00
3 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 0:57.65
Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DQ
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:46.08 11.00
2 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:49.54 9.00
3 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 0:50.11 8.00
4 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:52.14 7.00
5 79 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:52.22 6.00
6 35 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:53.07 5.00
7 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:53.67 4.00
8 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:54.01 3.00
9 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 0:55.00 2.00
10 36 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:55.16 1.00
11 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 0:56.42
12 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 0:57.65
13 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 0:59.08
Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DQ

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 11.5.2024 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 76 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 16:24.03 11.00
2 65 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 17:45.63 9.00
3 33 Smreková ViktóriaSmreková Viktória 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 17:47.47 8.00
4 94 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18:49.62 7.00
5 25 Litvajová AdrianaLitvajová Adriana 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 18:58.05 6.00
6 44 Bačeová LeaBačeová Lea 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 21:45.50 5.00
7 35 Kováčová Zoja NatáliaKováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 23:49.69 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 11.5.2024 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 141 146 156 161 166 Body
1 Benko SamuelBenko Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 1 PB 161 - o xxo o xxx 11.00
2 Ďaďo JánĎaďo Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 7 PB 161 - o o xo xxx 9.00
3 Jakubech SimonJakubech Simon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 3 PB 146 o o xxx 8.00
4= 30 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 146 - xo xxx 6.50
4= Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 146 - xo xxx 6.50
6 Mlčal TomášMlčal Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 6 PB 146 o xxo xxx 5.00
Sedláček MatúšSedláček Matúš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 10 NM xxx
Ličák SamuelLičák Samuel
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 4 NM xxx
Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 2 NM xxx
Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 5 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 11.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 126 131 136 141 146 151 155 159 162 165 167 170 Body
1 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 18 162 - - - - o o xo - xxo - - xxx 11.00
2 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14 PB 151 o o xxo o xxo xo xxx 9.00
3 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 17 PB 151 - o o xo xxo xxo xxx 8.00
4 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 2 PB 146 o o o o o xxx 7.00
5 Fábryová JúliaFábryová Júlia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 7 PB 141 xo o xo o xxx 6.00
6 Meitus AnnaMeitus Anna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 13 141 o o o xxo xxx 5.00
7 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 9 PB 136 o o o xxx 4.00
8 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 136 xo o o xxx 3.00
9 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 16 136 - o xo xxx 2.00
10 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 12 136 xo o xo xxx 1.00
11 Tutková TamaraTutková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 11 136 o xxo xo xxx
12 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 8 131 o o xxx
13 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 6 PB 131 xo o xxx
97 Kviatkovská KarolínaKviatkovská Karolína
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
10 10 3 PB DNS
Cholujová SofiaCholujová Sofia
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 1 NM xxx
35 Kováčová Zoja NatáliaKováčová Zoja Natália
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 4 NM xxx
Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 5 NM xxx
Štrpková MichaelaŠtrpková Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 15 NM xxx
Celkom 18 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 11.5.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 181 201 221 241 261 271 281 291 301 311 321 331 341 351 371 381 Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 7 PB 371 - - - - - - - - o o - o o xo o xxx 11.00
2 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 6 331 - - - - xo o xo o o o xo o xxx 9.00
3 Kubaška ŠimonKubaška Šimon
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 PB 331 - o o - o o o o o o xo xo r 8.00
MS Tököly FilipTököly Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 1 PB 291 - - - - o o xxo o xxx
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 PB 281 - - - - xo o o xxx
6 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 3 PB 241 - o o o xxx 7.00
7 Tkáč TomášTkáč Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 4 221 - o xo xxx 6.00
8 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 221 o o xxo xxr 5.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 11.5.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 161 181 201 211 221 231 241 251 261 Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 251 - - o o o xo o o xxx 11.00
2 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 3 231 - o o o o o xxr 9.00
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 231 o o xxo o xo xxo xr 8.00
4 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 2 PB 181 o o xxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 11.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oravec PeterOravec Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 21 PB 565 +1.6 m/s 546  1,50 536  1,60 x 546 565  1,60 - - 11.00
2 Benko SamuelBenko Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 19 PB 543 +1.6 m/s 543  1,60 x 536  1,20 543 x x 535  1,40 9.00
3 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 20 518 +1.6 m/s 489  1,40 506  1,60 486  1,60 506 475  1,20 518  1,60 511  1,60 8.00
4 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 18 497 +1.6 m/s 488  1,60 x x 488 457  1,60 497  1,60 - 7.00
5 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 17 491 +1.6 m/s x 491  1,60 x 491 x 488  1,50 x 6.00
6 66 Chlebničan MarekChlebničan Marek<