<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo ligy AZB - starší žiaci/čky + najmladší žiaci/čky + kontrolky

Bratislava (30. 5. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 484 +0.9 m/s 457  +0.0x484  +0.9484479  +0.40.00.0 11.00
2 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 471 +0.0 m/s 471  +0.0x454  +1.6471x0.00.0 9.00
3 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 456 +2.1 m/s 381 +0.2 m/s 381  +0.2x384  +3.2384456  +2.10.00.0 8.00
4 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 456 +1.4 m/s xx456  +1.4456-0.00.0 7.00
5 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 446 432446x446x0.00.0 6.00
6 Baďura RichardBaďura Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 429 +1.5 m/s x414  +0.9429  +1.5429x0.00.0 5.00
7 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 426 +1.8 m/s 409  +3.3x409  +0.0409426  +1.80.00.0 4.00
8 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 394 +2.5 m/s 390 +0.3 m/s x390  +0.3x390394  +2.50.00.0 3.00
9 68 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 390 +0.0 m/s 361  +1.2390  +0.0x390x0.00.0 2.00
10 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 315 +2.5 m/s 295 +1.9 m/s 315  +2.5295  +2.1295  +1.9315291  +3.00.00.0 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 489 -1.6 m/s 474  -2.0x463  -1.0474489  -1.60.00.0 11.00
2 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 470 -0.6 m/s 470  -0.6426  -2.3410  -2.8470429  -2.40.00.0 9.00
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 464 -1.6 m/s 463  -1.1464  -1.6458  -1.1464448  -2.60.00.0 8.00
4 Bačová MichaelaBačová Michaela
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
04 04 450 -1.9 m/s x450  -1.9448  -2.8450446  -1.30.00.0 7.00
5 Šabíková MartinaŠabíková Martina
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 442 -0.8 m/s 442  -0.8420  -0.2438  -1.3442414  -1.80.00.0 6.00
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 442 -1.3 m/s x430  -1.2419  -1.3430442  -1.30.00.0 5.00
7 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 440 -0.6 m/s 420  +0.1440  -0.6428  -1.6440407  -1.90.00.0 4.00
8 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 434 -1.1 m/s -434  -1.1428  -2.6434421  -2.40.00.0 3.00
9 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 429 +0.6 m/s 429  +0.6410  -0.3362  -1.7429409  -1.30.00.0 2.00
10 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 420 -1.2 m/s 420  -1.2402  -1.7398  -0.4420415  -1.60.00.0 1.00
11 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 419 -2.2 m/s xxx0.0419  -2.20.00.0
12 Šabíková TamaraŠabíková Tamara
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 416 -1.5 m/s 361  -1.7325  -0.8x361416  -1.50.00.0
13 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 415 -2.1 m/s x415  -2.1x415x0.00.0
14 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 403 -2.1 m/s 403  -2.1360  -2.4380  -1.4403350  -2.30.00.0
15 61 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 378 -1.5 m/s 378  -1.5371  -1.7x378x0.00.0
16 Mištová LuciaMištová Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 370 -1.5 m/s 370  -1.5329  -2.0339  -2.2370357  -2.80.00.0
17 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 340 -0.3 m/s 340  -0.3310  -1.0320  -1.3340x0.00.0
18 40 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 338 -1.4 m/s 338  -1.4x310  -2.0338332  -1.90.00.0
19 Činčurová MelisaČinčurová Melisa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 423 +2.7 m/s 411 +1.7 m/s 365  +1.1402  +4.7411  +1.7411423  +2.70.00.0 11.00
2 Belluš SamoBelluš Samo
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 420 +0.1 m/s 392  +1.8381  +3.0402  +0.0402420  +0.10.00.0 9.00
3 Považan JozefPovažan Jozef
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 418 +0.9 m/s 418  +0.9380  +1.7358  +3.1418398  +2.20.00.0 8.00
4 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 372 +2.8 m/s 364 +1.1 m/s 372  +2.8364  +1.1361  +1.7372358  +1.60.00.0 7.00
5 Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 363 +2.9 m/s 353 +1.6 m/s 339  +0.0359  +2.6353  +1.6359363  +2.90.00.0 6.00
6 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 362 +3.8 m/s 344 +1.2 m/s 284  +2.1347  +2.1362  +3.8362344  +1.20.00.0 5.00
7 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 358 348344x3483580.00.0 4.00
8 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 330 +0.0 m/s 318  +3.1324  +3.2330  +0.0330305  +1.50.00.0 3.00
9 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 318 +0.1 m/s 318  +0.1299  +1.9308  +0.0318317  +1.20.00.0 2.00
10 Grešlík MichalGrešlík Michal
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 316 +2.3 m/s 241 +1.4 m/s 305  +2.2290  +2.7316  +2.3316241  +1.40.00.0 1.00
11 Dostál DávidDostál Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 316 +1.4 m/s x316  +1.4304  +2.1316303  +3.00.00.0
12 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 304 +1.2 m/s 304  +1.2296  +1.7292  +1.8304273  +0.30.00.0
13 Gage WilliamGage William
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 300 +3.4 m/s 278 +1.4 m/s 300  +3.4289  +3.1278  +1.4300294  +3.00.00.0
14 Kaňa RonaldKaňa Ronald
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 276 +1.8 m/s 276  +1.8254  +1.2271  +2.6276268  +1.80.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 461 -0.3 m/s 460  -1.8455  -2.0461  -0.3461450  -1.50.00.0 11.00
2 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 390 -1.1 m/s 374  -2.7354  -2.2390  -1.1390385  -0.60.00.0 9.00
3 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 389 -0.9 m/s 372  -2.1352  -0.5389  -0.9389370  -1.90.00.0 8.00
4 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 370 -0.9 m/s 339  -1.9355  -2.4370  -0.9370305  -0.60.00.0 7.00
5 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 347 +3.5 m/s 347 -0.7 m/s 347  +3.5347  -0.7345  -0.7347343  -2.00.00.0 6.00
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 347 -0.3 m/s 330  -1.5347  -0.3323  -2.5347321  -2.40.00.0 5.00
7 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 345 -0.3 m/s 324  -2.4345  -0.3330  -2.5345315  -0.40.00.0 4.00
8 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 339 -0.3 m/s 339  -0.3334  +0.6315  -0.5339326  -3.10.00.0 3.00
9 Šebestová AdelaŠebestová Adela
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 338 -1.3 m/s 330  -1.5282  -2.4320  -1.7330338  -1.30.00.0 2.00
10 Fabriová HanaFabriová Hana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 337 -3.1 m/s 323  -1.2321  -2.2320  -1.4323337  -3.10.00.0 1.00
11 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 331 -2.3 m/s 313  -2.8313  -0.8331  -2.3331303  +2.20.00.0
12 Mešková HanaMešková Hana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 326 -1.6 m/s x235  -1.4326  -1.6326325  -1.20.00.0
13 Miklášová MelániaMiklášová Melánia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 313 -1.8 m/s 289  -2.0303  -0.3300  -2.7303313  -1.80.00.0
14 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 310 -1.6 m/s x235  -1.6310  -1.6310303  -1.20.00.0
15 Kekeli StellaKekeli Stella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 310 -2.1 m/s 310  -2.1300  -1.0265  -2.0310299  -2.90.00.0
16 Kaňová MariannaKaňová Marianna
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 305 -0.6 m/s 285  -1.6290  -0.9305  -0.6305270  -1.70.00.0
17 Pelikánová LaraPelikánová Lara
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 254 -2.8 m/s 253  -1.9220  -2.0254  -2.8254x0.00.0
Celkom 17 pretekárov