<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo ligy AZB - starší žiaci/čky + najmladší žiaci/čky + kontrolky

Bratislava (30. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 08.33 0.0
MS Chlpek DanielChlpek Daniel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 07.72 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vojtková ElaVojtková Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 07.37 0.0
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 DNS 0.0
Jexová SabinaJexová Sabina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 DNS 0.0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berešová DanielaBerešová Daniela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 09.01 0.0 11.00
2 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 08.12 0.0 9.00
3 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 07.98 0.0 8.00
4 Mošovská MichaelaMošovská Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 07.38 0.0 7.00
5 Kekeliová SarahKekeliová Sarah
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 07.22 0.0 6.00
6 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 07.18 0.0 5.00
7 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 06.62 0.0 4.00
8 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 06.33 0.0 3.00
9 Rozvadská NinaRozvadská Nina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 06.08 0.0 2.00
10 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 06.01 0.0 1.00
11 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 05.96 0.0
12 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 05.57 0.0
13 Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 05.05 0.0
14 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 04.28 0.0
Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 DNS 0.0
Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov