<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo ligy AZB - starší žiaci/čky + najmladší žiaci/čky + kontrolky

Bratislava (30. 5. 2018)

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 30.5.2018 - 14:30) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.54 9.00
2 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.56 8.00
3 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.78 7.00
4 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.81 6.00
5 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.56 2.00
6 28 Černý JakubČerný Jakub 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.42
Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 30.5.2018 - 14:30) Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.52 11.00
2 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.21 5.00
3 31 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.39 4.00
4 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.55 3.00
5 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.71 1.00
6 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.74
7 Mikláš NikoMikláš Niko 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 13.95
Kališ MatúšKališ Matúš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 30.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.30
2 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.75
Mazur MatúšMazur Matúš 09 09 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.52 11.00
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.54 9.00
3 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.56 8.00
4 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.78 7.00
5 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.81 6.00
6 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.21 5.00
7 31 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.39 4.00
8 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.55 3.00
9 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.56 2.00
10 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.71 1.00
11 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.74
12 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.30
13 28 Černý JakubČerný Jakub 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.42
14 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.75
15 Mikláš NikoMikláš Niko 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 13.95
Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Kališ MatúšKališ Matúš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Mazur MatúšMazur Matúš 09 09 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 30.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.52
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.54
3 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.56
4 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.78
5 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.81
6 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.21
7 31 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.39
8 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.55
9 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.56
10 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.71
11 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.74
12 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.30
13 28 Černý JakubČerný Jakub 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.42
14 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.75
15 Mikláš NikoMikláš Niko 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 13.95
Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Kališ MatúšKališ Matúš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Mazur MatúšMazur Matúš 09 09 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 19 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 30.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.89 11.00
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.86 9.00
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.88 8.00
4 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.12 7.00
5 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.39 4.00
6 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42 2.00
7 Szárazová MiriamSzárazová Miriam 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.92
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 30.5.2018 - 14:30) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.26 6.00
2 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.36 5.00
3 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.42 2.00
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.52
5 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.68
6 Miklášová MelániaMiklášová Melánia 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.82
7 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.86
Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 30.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šebestová AdelaŠebestová Adela 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.42 2.00
2 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.60
3 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.71
4 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.66
Ištvánffy SimonaIštvánffy Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.89 11.00
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.86 9.00
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.88 8.00
4 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.12 7.00
5 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.26 6.00
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.36 5.00
7 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.39 4.00
8 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42 2.00
8 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.42 2.00
8 Šebestová AdelaŠebestová Adela 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.42 2.00
11 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.52
12 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.60
13 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.68
14 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.71
15 Miklášová MelániaMiklášová Melánia 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.82
16 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.86
17 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.66
18 Szárazová MiriamSzárazová Miriam 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.92
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Ištvánffy SimonaIštvánffy Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 30.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.89
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.86
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.88
4 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.12
5 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.26
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.36
7 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.39
8= Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.42
8= Šebestová AdelaŠebestová Adela 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.42
8= Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.42
11 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.52
12 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.60
13 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.68
14 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.71
15 Miklášová MelániaMiklášová Melánia 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.82
16 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.86
17 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.66
18 Szárazová MiriamSzárazová Miriam 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.92
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Ištvánffy SimonaIštvánffy Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 21 pretekárov

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 14:00) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 18 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 13.08
94 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 2 pretekári

100 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 14:00) Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.19 11.00
2 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 13.45 9.00
3 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.65 8.00
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 14.55 7.00
5 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.65 6.00
6 Koreň KristiánKoreň Kristián 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 17.65 5.00
Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 14:00) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 13.77
MS Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.31
MS 92 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.71
MS 93 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 16.13
Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 30.5.2018 - 14:00) Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 13.89 11.00
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 14.32 8.00
3 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 14.35 7.00
4 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.93 3.50
5 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.18 1.00
6 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.93
7 Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.08
8 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 16.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 30.5.2018 - 14:00) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 14.21 9.00
2 Šabíková TamaraŠabíková Tamara 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 14.62 6.00
3 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.89 5.00
4 7 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 16.58
5 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.62
6 98 Jung IsabellaJung Isabella 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16.77
Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 30.5.2018 - 14:00) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.93 3.50
2 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 15.11 2.00
3 Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.95
4 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.57
5 9 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 17.97
Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 13.89 11.00
2 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 14.21 9.00
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 14.32 8.00
4 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 14.35 7.00
5 Šabíková TamaraŠabíková Tamara 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 14.62 6.00
6 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.89 5.00
7 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.93 3.50
7 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.93 3.50
9 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 15.11 2.00
10 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.18 1.00
11 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.93
12 Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.95
13 Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.08
14 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 16.09
15 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.57
16 7 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 16.58
17 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.62
18 98 Jung IsabellaJung Isabella 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16.77
19 9 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 17.97
Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 DNS
Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS

100 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 30.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13.89
2 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 14.21
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 14.32
4 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 14.35
5 Šabíková TamaraŠabíková Tamara 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 14.62
6 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14.89
7= Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.93
7= Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.93
9 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 15.11
10 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15.18
11 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15.93
12 Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15.95
13 Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16.08
14 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 16.09
15 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16.57
16 7 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 16.58
17 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16.62
18 98 Jung IsabellaJung Isabella 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16.77
19 9 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 17.97
Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 24 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18.33
2 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20.03
3 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.10
4 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20.60
5 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.76
6 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.15
7 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.56
8 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.57
9 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.05
10 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.57
11 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.81
12 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.91
13 Badalík BorisBadalík Boris 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.56
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
68 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 17 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.15 5.00
2 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.57 3.00
3 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.57 1.00
4 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.81
68 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 18.33 11.00
2 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.10 8.00
3 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.60 7.00
4 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.76 6.00
5 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.56 4.00
6 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.05 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.03 9.00
2 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.91
3 Badalík BorisBadalík Boris 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.56
Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 DNS
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 18.33 11.00
2 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.03 9.00
3 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.10 8.00
4 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.60 7.00
5 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.76 6.00
6 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.15 5.00
7 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.56 4.00
8 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.57 3.00
9 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.05 2.00
10 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.57 1.00
11 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.81
12 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.91
13 Badalík BorisBadalík Boris 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.56
68 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 DNS
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.64 9.00
2 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 20.86 8.00
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.07 6.00
4 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.08 5.00
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.92 3.00
6 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.05 2.00
2 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.39
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.67
4 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.84
5 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.17
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.30 1.00
2 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.33
3 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.42
4 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.92
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.82
Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.06 7.00
2 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.26 4.00
3 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.72
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.90
5 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.18
Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.69 11.00
2 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.95
3 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.95
Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.69 11.00
2 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.64 9.00
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 20.86 8.00
4 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.06 7.00
5 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.07 6.00
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.08 5.00
7 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.26 4.00
8 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.92 3.00
9 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.05 2.00
10 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.30 1.00
11 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.33
12 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.39
13 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.42
14 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.48
15 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.67
16 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.72
17 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.84
18 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.92
19 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.17
20 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.82
21 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.90
22 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.95
23 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.18
24 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.95
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DNS
Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 19.69
2 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.64
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.86
4 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.06
5 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.07
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.08
7 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21.26
8 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.92
9 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.05
10 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.30
11 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.33
12 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.39
13 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.42
14 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.48
15 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.67
16 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.72
17 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.84
18 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.92
19 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.17
20 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.82
21 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.90
22 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.95
23 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.18
24 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.95
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 30 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.04 11.00
2 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 23.30 9.00
3 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.25 8.00
4 24 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 26.38 7.00
5 Grešlík MichalGrešlík Michal 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 27.78 6.00
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:15) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 25.07 11.00
2 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.31 9.00
Celkom 2 pretekári

300 m - Muži (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 35.90
MS Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 36.29
Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 40.06 11.00
2 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 40.20 9.00
3 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 42.44 8.00
4 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 43.72 7.00
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 41.39
MS Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 45.96
MS Šidíková MáriaŠidíková Mária 66 66 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 52.99
Celkom 3 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 43.80 11.00
2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 50.11 9.00
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 50.14 8.00
Celkom 3 pretekári

600 m - Muži (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 18 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 1:39.36
94 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:41.70 11.00
2 83 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:43.12 9.00
3 67 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:46.74 8.00
4 72 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:50.94 7.00
5 77 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:51.64 6.00
6 62 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:52.08 5.00
7 90 Vajda MartinVajda Martin 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 1:52.50 4.00
8 20 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 1:52.76 3.00
9 68 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:02.28 2.00
73 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
93 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
92 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 54 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:48.12 11.00
2 61 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:03.18 9.00
3 40 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:26.94 8.00
37 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
33 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:20.66 11.00
2 31 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:23.02 9.00
3 28 Černý JakubČerný Jakub 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:26.06 8.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 101 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:16.90
MS 103 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:17.86
MS 102 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:25.02
MS 95 Schenk MichalSchenk Michal 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:30.72
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 141 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:15.68 11.00
2 148 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:49.32 9.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 104 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:31.42
MS 158 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:32.82
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:41.64 11.00
2 116 Sitárová ZuzanaSitárová Zuzana 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:55.30 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 6:14.13 11.00
2 9 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 6:45.49 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Kublová EliškaKublová Eliška 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 6:39.99 11.00
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130135140145150155160 Body
1 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 155 -------ooxooxxx 11.00
2 80 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 150 -------oxooxxx 9.00
3 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 150 -------ooxoxxx 8.00
4 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 145 -----oxooxoxxx 7.00
5 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 145 -----oxoxxoxox- 6.00
6 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 130 oooooxxoxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135140145150153156 Body
1 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 153 -----ooxxoxoxxx 11.00
2 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 150 ---ooooxxoxxx 9.00
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 135 oooxooxxx 8.00
4 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 135 oooxxooxxx 7.00
5 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 130 -ooxxoxxx 6.00
6 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 120 ooxxx 5.00
7 Michalková EsterMichalková Ester
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 115 oxxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 484 +0.9 m/s 457  +0.0x484  +0.9484479  +0.40.00.0 11.00
2 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 471 +0.0 m/s 471  +0.0x454  +1.6471x0.00.0 9.00
3 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 456 +2.1 m/s 381 +0.2 m/s 381  +0.2x384  +3.2384456  +2.10.00.0 8.00
4 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 456 +1.4 m/s xx456  +1.4456-0.00.0 7.00
5 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 446 432446x446x0.00.0 6.00
6 Baďura RichardBaďura Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 429 +1.5 m/s x414  +0.9429  +1.5429x0.00.0 5.00
7 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 426 +1.8 m/s 409  +3.3x409  +0.0409426  +1.80.00.0 4.00
8 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 394 +2.5 m/s 390 +0.3 m/s x390  +0.3x390394  +2.50.00.0 3.00
9 68 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 390 +0.0 m/s 361  +1.2390  +0.0x390x0.00.0 2.00
10 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 315 +2.5 m/s 295 +1.9 m/s 315  +2.5295  +2.1295  +1.9315291  +3.00.00.0 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 489 -1.6 m/s 474  -2.0x463  -1.0474489  -1.60.00.0 11.00
2 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 470 -0.6 m/s 470  -0.6426  -2.3410  -2.8470429  -2.40.00.0 9.00
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 464 -1.6 m/s 463  -1.1464  -1.6458  -1.1464448  -2.60.00.0 8.00
4 Bačová MichaelaBačová Michaela
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
04 04 450 -1.9 m/s x450  -1.9448  -2.8450446  -1.30.00.0 7.00
5 Šabíková MartinaŠabíková Martina
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 442 -0.8 m/s 442  -0.8420  -0.2438  -1.3442414  -1.80.00.0 6.00
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 442 -1.3 m/s x430  -1.2419  -1.3430442  -1.30.00.0 5.00
7 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 440 -0.6 m/s 420  +0.1440  -0.6428  -1.6440407  -1.90.00.0 4.00
8 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 434 -1.1 m/s -434  -1.1428  -2.6434421  -2.40.00.0 3.00
9 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 429 +0.6 m/s 429  +0.6410  -0.3362  -1.7429409  -1.30.00.0 2.00
10 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 420 -1.2 m/s 420  -1.2402  -1.7398  -0.4420415  -1.60.00.0 1.00
11 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 419 -2.2 m/s xxx0.0419  -2.20.00.0
12 Šabíková TamaraŠabíková Tamara
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 416 -1.5 m/s 361  -1.7325  -0.8x361416  -1.50.00.0
13 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 415 -2.1 m/s x415  -2.1x415x0.00.0
14 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 403 -2.1 m/s 403  -2.1360  -2.4380  -1.4403350  -2.30.00.0
15 61 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 378 -1.5 m/s 378  -1.5371  -1.7x378x0.00.0
16 Mištová LuciaMištová Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 370 -1.5 m/s 370  -1.5329  -2.0339  -2.2370357  -2.80.00.0
17 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 340 -0.3 m/s 340  -0.3310  -1.0320  -1.3340x0.00.0
18 40 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 338 -1.4 m/s 338  -1.4x310  -2.0338332  -1.90.00.0
19 Činčurová MelisaČinčurová Melisa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 423 +2.7 m/s 411 +1.7 m/s 365  +1.1402  +4.7411  +1.7411423  +2.70.00.0 11.00
2 Belluš SamoBelluš Samo
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 420 +0.1 m/s 392  +1.8381  +3.0402  +0.0402420  +0.10.00.0 9.00
3 Považan JozefPovažan Jozef
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 418 +0.9 m/s 418  +0.9380  +1.7358  +3.1418398  +2.20.00.0 8.00
4 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 372 +2.8 m/s 364 +1.1 m/s 372  +2.8364  +1.1361  +1.7372358  +1.60.00.0 7.00
5 Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 363 +2.9 m/s 353 +1.6 m/s 339  +0.0359  +2.6353  +1.6359363  +2.90.00.0 6.00
6 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 362 +3.8 m/s 344 +1.2 m/s 284  +2.1347  +2.1362  +3.8362344  +1.20.00.0 5.00
7 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 358 348344x3483580.00.0 4.00
8 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 330 +0.0 m/s 318  +3.1324  +3.2330  +0.0330305  +1.50.00.0 3.00
9 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 318 +0.1 m/s 318  +0.1299  +1.9308  +0.0318317  +1.20.00.0 2.00
10 Grešlík MichalGrešlík Michal
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 316 +2.3 m/s 241 +1.4 m/s 305  +2.2290  +2.7316  +2.3316241  +1.40.00.0 1.00
11 Dostál DávidDostál Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 316 +1.4 m/s x316  +1.4304  +2.1316303  +3.00.00.0
12 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 304 +1.2 m/s 304  +1.2296  +1.7292  +1.8304273  +0.30.00.0
13 Gage WilliamGage William
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 300 +3.4 m/s 278 +1.4 m/s 300  +3.4289  +3.1278  +1.4300294  +3.00.00.0
14 Kaňa RonaldKaňa Ronald
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 276 +1.8 m/s 276  +1.8254  +1.2271  +2.6276268  +1.80.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 461 -0.3 m/s 460  -1.8455  -2.0461  -0.3461450  -1.50.00.0 11.00
2 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 390 -1.1 m/s 374  -2.7354  -2.2390  -1.1390385  -0.60.00.0 9.00
3 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 389 -0.9 m/s 372  -2.1352  -0.5389  -0.9389370  -1.90.00.0 8.00
4 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 370 -0.9 m/s 339  -1.9355  -2.4370  -0.9370305  -0.60.00.0 7.00
5 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 347 +3.5 m/s 347 -0.7 m/s 347  +3.5347  -0.7345  -0.7347343  -2.00.00.0 6.00
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 347 -0.3 m/s 330  -1.5347  -0.3323  -2.5347321  -2.40.00.0 5.00
7 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 345 -0.3 m/s 324  -2.4345  -0.3330  -2.5345315  -0.40.00.0 4.00
8 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 339 -0.3 m/s 339  -0.3334  +0.6315  -0.5339326  -3.10.00.0 3.00
9 Šebestová AdelaŠebestová Adela
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 338 -1.3 m/s 330  -1.5282  -2.4320  -1.7330338  -1.30.00.0 2.00
10 Fabriová HanaFabriová Hana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 337 -3.1 m/s 323  -1.2321  -2.2320  -1.4323337  -3.10.00.0 1.00
11 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 331 -2.3 m/s 313  -2.8313  -0.8331  -2.3331303  +2.20.00.0
12 Mešková HanaMešková Hana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 326 -1.6 m/s x235  -1.4326  -1.6326325  -1.20.00.0
13 Miklášová MelániaMiklášová Melánia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 313 -1.8 m/s 289  -2.0303  -0.3300  -2.7303313  -1.80.00.0
14 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 310 -1.6 m/s x235  -1.6310  -1.6310303  -1.20.00.0
15 Kekeli StellaKekeli Stella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 310 -2.1 m/s 310  -2.1300  -1.0265  -2.0310299  -2.90.00.0
16 Kaňová MariannaKaňová Marianna
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 305 -0.6 m/s 285  -1.6290  -0.9305  -0.6305270  -1.70.00.0
17 Pelikánová LaraPelikánová Lara
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 254 -2.8 m/s 253  -1.9220  -2.0254  -2.8254x0.00.0
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 07.99 0.0 11.00
2 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 07.91 0.0 9.00
3 Jačeková EmmaJačeková Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 06.30 0.0 8.00
4 Danečková IvanaDanečková Ivana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 06.24 0.0 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 08.33 0.0
MS Chlpek DanielChlpek Daniel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 07.72 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vojtková ElaVojtková Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 07.37 0.0
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 DNS 0.0
Jexová SabinaJexová Sabina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 DNS 0.0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berešová DanielaBerešová Daniela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 09.01 0.0 11.00
2 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 08.12 0.0 9.00
3 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 07.98 0.0 8.00
4 Mošovská MichaelaMošovská Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 07.38 0.0 7.00
5 Kekeliová SarahKekeliová Sarah
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 07.22 0.0 6.00
6 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 07.18 0.0 5.00
7 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 06.62 0.0 4.00
8 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 06.33 0.0 3.00
9 Rozvadská NinaRozvadská Nina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 06.08 0.0 2.00
10 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 06.01 0.0 1.00
11 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 05.96 0.0
12 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 05.57 0.0
13 Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 05.05 0.0
14 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 04.28 0.0
Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 DNS 0.0
Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 07.91 0.0 11.00
2 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 07.72 0.0 9.00
3 Šarmír JakubŠarmír Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 07.14 0.0 8.00
4 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 06.42 0.0 7.00
5 Rusnák RichardRusnák Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 06.25 0.0 6.00
6 Koreň KristiánKoreň Kristián
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 05.22 0.0 5.00
7 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 04.28 0.0 4.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 14.97 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Považan JozefPovažan Jozef
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 41.09 0.0 11.00
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 38.71 0.0 9.00
3 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 32.27 0.0 8.00
4 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 28.98 0.0 7.00
5 Machata RichardMachata Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 28.79 0.0 6.00
6 Dostál DávidDostál Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 27.22 0.0 5.00
7 Gage WilliamGage William
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 23.25 0.0 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 31.79 0.0 11.00
2 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 27.77 0.0 9.00
3 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 27.58 0.0 8.00
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 20.47 0.0 7.00
5 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 16.43 0.0 6.00
6 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 12.21 0.0 5.00
7 Szárazová MiriamSzárazová Miriam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 07.64 0.0 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť, Dovičovič, Belluš, Šmelík Kmeť, Dovičovič, Belluš, Šmelík KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 37.56 11.00
Celkom 1 pretekári