<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo ligy AZB - starší žiaci/čky + najmladší žiaci/čky + kontrolky

Bratislava (30. 5. 2018)

600 m - Muži (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 18 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 1:39.36
94 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:41.70 11.00
2 83 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:43.12 9.00
3 67 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:46.74 8.00
4 72 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:50.94 7.00
5 77 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:51.64 6.00
6 62 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:52.08 5.00
7 90 Vajda MartinVajda Martin 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 1:52.50 4.00
8 20 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 1:52.76 3.00
9 68 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:02.28 2.00
73 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
93 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
92 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 54 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:48.12 11.00
2 61 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:03.18 9.00
3 40 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:26.94 8.00
37 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
33 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 30.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:20.66 11.00
2 31 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:23.02 9.00
3 28 Černý JakubČerný Jakub 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:26.06 8.00
Celkom 3 pretekári