<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2 kolo liga AZB staršieho žiactva + kontrolky

Bratislava (14. 6. 2023)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 17:05) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.66
Celkom 1 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.28 11.00
2 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 07.44 9.00
3 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.53 8.00
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 07.68 7.00
5 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.74 6.00
6 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 07.76 5.00
Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.02 4.00
2 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.06 2.00
3 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.16
4 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.60
5 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.67
6 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.72
7 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 08.73
Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.68
2 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 4 PB 08.74
3 155 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.83
4 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.15
5 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.25
6 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.34
7 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 1 PB 09.49
Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 3 PB 09.28
2 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.71
3 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.83
4 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.88
5 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 2 10.00
6 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.01
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 14.6.2023 - 16:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 08.05 3.00
2 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.07 1.00
3 Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.60
4 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.00
Panwar FilipPanwar Filip 09 09 TrackademyTrackademy 3 DNS
Trella LukášTrella Lukáš 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.28 11.00
2 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 07.44 9.00
3 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.53 8.00
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 07.68 7.00
5 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.74 6.00
6 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 07.76 5.00
7 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.02 4.00
8 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 08.05 3.00
9 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.06 2.00
10 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.07 1.00
11 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.16
12 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.60
12 Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.60
14 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.67
15 147 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.68
16 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.72
17 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 08.73
18 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 4 PB 08.74
19 155 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.83
20 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.00
21 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.15
22 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.25
23 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 3 PB 09.28
24 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.34
25 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 1 PB 09.49
26 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.71
27 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.83
28 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.88
29 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 2 10.00
30 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.01
Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DQ
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ
Panwar FilipPanwar Filip 09 09 TrackademyTrackademy 3 DNS
Trella LukášTrella Lukáš 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 17:05) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.15
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.23
3 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 08.46
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.46
5 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 17:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 09.35
2 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
3 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.64
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.15
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.23
3 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 08.46
3 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.46
5 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.90
6 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 09.35
7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
8 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.64

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.32 11.00
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.35 9.00
3 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.35 8.00
4 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.40 6.00
5 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.57 1.00
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.59
7 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 08.60
8 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.51 5.00
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.52 4.00
3 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.53 3.00
4 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.64
5 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.70
6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.73
7 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.93
8 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 08.40 7.00
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.57 2.00
3 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 08.79
4 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 SB 08.84
5 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 2 08.98
6 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.01
7 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.73
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 SB 08.76
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.87
4 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.90
5 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 08.98
6 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.15
7 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.18
8 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.00
2 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.10
3 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.22
4 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.29
5 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 09.32
6 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.48
7 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.60
8 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.05
2 Herzánová NinaHerzánová Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.26
3 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 09.27
4 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.28
5 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.31
6 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.59
7 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.65
8 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 09.47
2 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.55
3 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.62
4 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.62
5 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.68
6 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
7 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.84
8 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.73
2 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.77
3 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.79
4 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.08
5 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.24
6 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.51
Cardozo EmaCardozo Ema 11 11 TrackademyTrackademy 1 DNS
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 09.34
2 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.51
3 Šmilňáková AnnaŠmilňáková Anna 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 09.92
4 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.12
Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DQ
Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DQ
Poznámky:
DQ 16.8
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (st, 14.6.2023 - 16:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marková KristínaMarková Kristína 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.90
2 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.02
3 Žbodáková KatarínaŽbodáková Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.65
4 Lengyelova ElisaLengyelova Elisa 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.80
5 Sublardová AdrianaSublardová Adriana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.11
6 Kurillova ŠarlotaKurillova Šarlota 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.14
Tassy SabinaTassy Sabina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.32 11.00
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.35 9.00
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.35 8.00
4 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.40 6.00
4 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 08.40 7.00
6 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.51 5.00
7 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.52 4.00
8 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.53 3.00
9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.57 1.00
9 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.57 2.00
11 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.59
12 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 08.60
13 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.64
14 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.65
15 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.70
16 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.73
16 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.73
18 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 SB 08.76
19 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 08.79
20 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 SB 08.84
21 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.87
22 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.90
22 Marková KristínaMarková Kristína 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.90
24 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.93
25 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.95
26 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 2 08.98
26 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 08.98
28 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.00
29 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.01
30 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.02
31 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.05
32 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.10
33 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.15
34 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.18
35 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.20
36 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.22
37 Herzánová NinaHerzánová Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.26
38 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 09.27
39 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.28
39 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.28
41 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.29
42 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.31
43 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 09.32
44 124 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 09.34
45 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 09.47
46 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.48
47 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.51
48 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.55
49 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.59
50 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.60
51 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.61
52 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.62
52 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.62
54 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.65
54 Žbodáková KatarínaŽbodáková Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.65
56 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.67
57 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.68
58 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.73
59 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
60 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.77
61 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.79
62 Lengyelova ElisaLengyelova Elisa 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.80
63 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.84
64 Šmilňáková AnnaŠmilňáková Anna 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 09.92
65 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.00
66 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.08
67 Sublardová AdrianaSublardová Adriana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.11
68 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.12
69 Kurillova ŠarlotaKurillova Šarlota 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.14
70 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.24
71 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.51
Cardozo EmaCardozo Ema 11 11 TrackademyTrackademy 1 DNS
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DQ
Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DQ
Tassy SabinaTassy Sabina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS

150 m - Muži (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 18:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 17.59
2 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 17.86
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 17.89
4 144 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 18.40
143 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 18:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.10 11.00
2 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 17.84 9.00
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 18.05 8.00
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 18.37 7.00
Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 18:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 18.79 6.00
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.51 4.00
3 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.62 3.00
4 151 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 20.21 2.00
5 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 20.21 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 14.6.2023 - 18:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.04 5.00
2 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.78
3 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 22.28
4 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 23.01
5 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.55
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.10 11.00
2 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 17.84 9.00
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 18.05 8.00
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 18.37 7.00
5 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 18.79 6.00
6 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.04 5.00
7 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.51 4.00
8 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.62 3.00
9 151 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 20.21 2.00
9 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 20.21 1.00
11 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.78
12 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 22.28
13 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 23.01
14 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.55
Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 18:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.91
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 19.06
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.85
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 20.17
5 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 18:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 20.72
2 Barinková NatáliaBarinková Natália 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 20.97
3 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 21.49
4 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 23.36
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.91
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 19.06
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.85
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 20.17
5 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.68
6 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 20.72
7 Barinková NatáliaBarinková Natália 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 20.97
8 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 21.49
9 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 23.36

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 18:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 20.22 11.00
2 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.34 9.00
3 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.51 8.00
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 20.59 7.00
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.76 5.00
Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 18:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.85 4.00
2 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.22 3.00
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 21.50 2.00
4 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 21.70
5 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.75
Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 14.6.2023 - 18:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 20.62 6.00
2 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 21.81
3 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.04
4 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 22.24
5 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.76
6 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 22.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 14.6.2023 - 18:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 21.84
2 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.36
3 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.23
4 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.34
5 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 23.97
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 14.6.2023 - 18:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.87
2 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 22.32
3 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.76
4 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 23.70
Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 14.6.2023 - 18:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.38
2 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 23.66
3 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 23.98
4 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 24.91
5 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.79
6 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (st, 14.6.2023 - 18:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marková KristínaMarková Kristína 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 21.63 1.00
2 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.09
3 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 24.46
4 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.66
Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 20.22 11.00
2 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.34 9.00
3 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.51 8.00
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 20.59 7.00
5 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 20.62 6.00
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.76 5.00
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.85 4.00
8 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.22 3.00
9 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 21.50 2.00
10 Marková KristínaMarková Kristína 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 21.63 1.00
11 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 21.70
12 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.75
13 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 21.81
14 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 21.84
15 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.87
16 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.04
17 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 22.24
18 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 22.32
19 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.36
20 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.38
21 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.76
21 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.76
23 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 22.84
24 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.09
25 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.23
26 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.34
27 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 23.66
28 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 23.70
29 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 23.97
30 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 23.98
31 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 24.46
32 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 24.91
33 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.79
34 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.31
35 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.66
Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DQ
Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 37.38
2 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 37.70
3 144 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 37.81
4 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 39.12
5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 39.48
143 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 39.42 11.00
2 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 39.74 9.00
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 40.17 8.00
4 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 40.77 7.00
5 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 41.84 6.00
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 42.46 5.00
2 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 44.42 4.00
3 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.63 3.00
4 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 47.11 2.00
5 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 1 47.71
6 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 49.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 14.6.2023 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 47.21 1.00
2 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 47.37
3 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 53.78
4 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 55.80
Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 39.42 11.00
2 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 39.74 9.00
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 40.17 8.00
4 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 40.77 7.00
5 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 41.84 6.00
6 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 42.46 5.00
7 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 44.42 4.00
8 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.63 3.00
9 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 47.11 2.00
10 154 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 47.21 1.00
11 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 47.37
12 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 1 47.71
13 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 49.28
14 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 53.78
15 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 55.80
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

300 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 42.10
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 43.64
3 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 44.00
4 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 44.83
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 41.05 11.00
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 42.68 9.00
3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 43.50 8.00
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 46.99 7.00
5 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 47.71 6.00
6 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 47.86 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 48.06 3.00
2 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 53.69
3 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 54.80
4 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 55.12
5 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 62.06
Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 14.6.2023 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 47.99 4.00
2 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 50.50
3 Kurillova ŠarlotaKurillova Šarlota 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 52.82
4 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 53.20
Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 14.6.2023 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 49.56 2.00
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 49.75 1.00
3 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 51.99
4 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 54.48
Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 41.05 11.00
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 42.68 9.00
3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 43.50 8.00
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 46.99 7.00
5 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 47.71 6.00
6 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 47.86 5.00
7 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 47.99 4.00
8 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 48.06 3.00
9 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 49.56 2.00
10 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 49.75 1.00
11 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 50.50
12 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 51.99
13 Kurillova ŠarlotaKurillova Šarlota 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 52.82
14 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 53.20
15 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 53.69
16 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 54.48
17 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 54.80
18 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 55.12
19 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 62.06
Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 143 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:58.51
2 142 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 2:21.94
3 145 Kosír OliverKosír Oliver 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 2:23.22
4 146 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:59.31
141 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
144 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:18.97 11.00
2 147 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:25.62 9.00
3 150 Klasta FedorKlasta Fedor 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:27.14 8.00
4 151 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 2:27.86 7.00
5 154 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:37.80 6.00
6 152 Mikita AdamMikita Adam 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 3:07.08 5.00
149 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
155 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 2:40.06 11.00
2 124 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:53.06 9.00
3 140 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 2:53.85 8.00
Celkom 3 pretekári

2000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 19:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
148 Jurka TomášJurka Tomáš 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
Celkom 1 pretekári

2000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 19:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 155 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 8:17.01 11.00
Celkom 1 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 19:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 156 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 7:43.68 11.00
2 157 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 8:22.13 9.00
3 158 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 8:36.25 8.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 15:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.43 11.00
2 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 14.27 9.00
3 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.67 8.00
4 147 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 17.57 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 15:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 14.28
Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF
Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNF
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 15:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 16.36 9.00
2 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.46 8.00
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.46 7.00
4 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.90 6.00
5 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.11 4.00
6 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.55 2.00
7 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.06
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 15:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 15.19 11.00
2 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.05 5.00
3 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 18.27 3.00
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 20.62 1.00
5 Žbodáková KatarínaŽbodáková Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.91
6 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.48
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 15.19 11.00
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 16.36 9.00
3 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.46 8.00
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.46 7.00
5 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.90 6.00
6 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.05 5.00
7 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.11 4.00
8 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 18.27 3.00
9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.55 2.00
10 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 20.62 1.00
11 Žbodáková KatarínaŽbodáková Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.91
12 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.06
13 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.48

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 16:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.56
2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 15.74
3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 15.84
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:37.85
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:44.91
3 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:40.91
Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 14.6.2023 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:43.81
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:49.95 11.00
2 139 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.92 6.00
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:55.93 5.00
4 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:56.33 4.00
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.62 9.00
2 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 0:52.80 8.00
3 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:54.63 7.00
4 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:58.61 3.00
5 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.94 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:49.95 11.00
2 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.62 9.00
3 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 0:52.80 8.00
4 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:54.63 7.00
5 139 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.92 6.00
6 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:55.93 5.00
7 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:56.33 4.00
8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:58.61 3.00
9 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.94 2.00
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

Skok do výšky - Muži

(st, 14.6.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 180 Body
1 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 SB 176 - - - - o o o o xo o o xo xxx
2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 PB 170 - - - - o o o o o xxo xxx
3 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 158 - o o o o xo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 14.6.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 113 118 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 179 Body
1 Holts TimofijHolts Timofij
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 8 153 - - - - - o o o o xxx 11.00
2 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 6 PB 153 - - o o o o o xxo xo xxx 9.00
3 Ščepán MichalŠčepán Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 PB 148 - - o o o o xo o xxx 8.00
4 154 Ondreáš JakubOndreáš Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 5 PB 133 - - - o o - xxx 7.00
5 Baláž JakubBaláž Jakub
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
10 10 3 PB 128 - - xxo o xxx 6.00
6 Horváth JonášHorváth Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 123 - - o xxx 5.00
Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 2 NM - - xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 14.6.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 188 Body
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 133 o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 14.6.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 113 118 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 179 Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 17 143 - - - - o o o r 11.00
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 16 138 o o o o xo xo xxx 9.00
3 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 15 138 - - o o xo xxo xxx 8.00
4 Dubinová DianaDubinová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 12 133 o o o o xo xxx 7.00
5= Chrenová VeronikaChrenová Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 9 PB 133 o o o xo xo xxx 5.50
5= Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 13 133 o xo o o xo xxx 5.50
7= Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 2 PB 128 o o o o xxx 3.50
7= Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 14 128 o o o o xxx 3.50
9= Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 PB 128 o o o xo xxx 1.50
9= Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 11 128 o o o xo xxx 1.50
11 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 10 128 o o o xxo xxx
12= Novotná LeaNovotná Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 3 PB 123 o o o xxx
12= Mihóková NikolaMihóková Nikola
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 8 123 o o o xxx
12= Slimáková NikolSlimáková Nikol
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 5 PB 123 o o o xxx
15 Žbodáková KatarínaŽbodáková Katarína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 6 PB 118 xxo o xxx
16 Mravcová OlíviaMravcová Olívia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 7 PB 118 xo xo xxx
Bojnová ZojaBojnová Zoja
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
10 10 1 DNS
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(st, 14.6.2023 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 4 PB 623 +0.0 m/s 619  0,00 623  0,00 607  0,00 623 565  0,00 601  0,00 579  0,00
2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 PB 600 +0.0 m/s 572  0,00 582  0,00 574  0,00 582 579  0,00 587  0,00 600  0,00
3 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 563 +0.0 m/s 555  0,00 542  0,00 561  0,00 561 502  0,00 560  0,00 563  0,00
4 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 489 +0.0 m/s 479  0,00 489  0,00 471  0,00 489 340  0,00 479  0,00 -
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 14.6.2023 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 24 571 -1.2 m/s 554  0,00 569  0,00 545  -1,50 569 x 571  -1,20 547  -1,70 11.00
2 Holts TimofijHolts Timofij
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 22 PB 554 +0.0 m/s x 554  0,00 x 554 x x 473  -2,10 9.00
3 Bezák DominikBezák Dominik
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 15 PB 535 +0.0 m/s x x 535  0,00 535 x x x 8.00
4 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 23 516 +0.0 m/s 491  -1,50 508  0,00 512  0,00 512 x 516  0,00 342  -1,10 7.00
5 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 16 PB 511 +0.0 m/s 478  -0,20 472  0,00 477  -0,70 478 503  -2,00 503  -1,90 511  0,00 6.00
6 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 21 477 +0.0 m/s 475  -0,30 460  0,00 463  -1,30 475 477  0,00 x 473  0,00 5.00
7 Kolek BohuslavKolek Bohuslav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 18 463 -0.2 m/s x 463  -0,20 459  -1,60 463 454  -1,20 451  -0,40 440  -2,10 4.00
8 Ščepán MichalŠčepán Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 PB 445 +0.0 m/s 409  0,00 x 445  0,00 445 432  -2,50 x 423  0,00 3.00
9 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 20 440 -0.3 m/s 440  -0,30 436  -1,00 413  0,00 440 2.00
10 Závodský RichardZávodský Richard
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
08 08 5 PB 436 +0.0 m/s 436  0,00 428  0,50 x 436 1.00
11 Gadomský JakubGadomský Jakub
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 13 427 +0.0 m/s 422  0,00 427  0,00 424  0,00 427
12 Vacula LeoVacula Leo
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 12 PB 422 +0.0 m/s 405  0,00 422  0,00 410  -0,10 422
13 Horváth TheodorHorváth Theodor
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 1 PB 371 -0.2 m/s 371  -0,20 x 366  0,00 371
14 Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 10 368 +0.0 m/s 368  0,00 368  0,00 346  -1,10 368
15 Timek EmanuelTimek Emanuel
TrackademyTrackademy
11 11 9 354 +0.0 m/s 354  0,00 353  0,00 x 354
16 Brix MichalBrix Michal
TrackademyTrackademy
10 10 6 331 +0.0 m/s 331  0,00 x 299  0,20 331
17 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 7 322 +0.0 m/s x x 322  0,00 322
149 Huorka ViliamHuorka Viliam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 11 DNS
155 Lipka LukášLipka Lukáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 DNS
Horváth JonášHorváth Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 8 DNS
Vyparina MarkoVyparina Marko
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 14 DNS
Lacko BenjamínLacko Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 19 DNS
Roest SebastianRoest Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 17 DNS
Trella LukášTrella Lukáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 4 DNS
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(st, 14.6.2023 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 561 +0.0 m/s 561  0,00 x x 561 x 541  0,00 545  0,00
2 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 7 557 +0.0 m/s 539  0,00 545  0,00 557  0,00 557 541  0,00 525  0,00 545  0,00
3 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 531 +0.0 m/s x x x - 527  0,00 531  0,00 x
4 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 4 516 +0.0 m/s 503  0,00 x 510  0,00 510 493  0,00 516  0,00 506  0,00
5 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 2 SB 510 +0.0 m/s 500  0,00 498  0,00 510  0,00 510 x 500  0,00 503  0,30
6 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 PB 411 +0.0 m/s 406  0,00 392  0,00 411  0,00 411 409  0,00 393  0,00 391  0,00
7 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 SB 402 +0.0 m/s 381  0,00 x 402  0,00 402 368  0,00 350  0,00 372  0,00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 14.6.2023 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 29 501 +0.0 m/s 501  0,00 497  0,00 482  0,00 501 496  0,00 - 481  0,00 11.00
2 Lázničková SimonaLázničková Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 6 PB 481 +0.0 m/s 451  -2,10 464  0,00 481  0,00 481 454  0,00 440  0,00 473  0,00 9.00
3 Svobodová NelaSvobodová Nela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 28 469 -0.3 m/s 453  0,00 469  -0,30 469  0,00 469 x x x 8.00
4 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 5 PB 467 +0.0 m/s 449  -1,80 460  0,00 467  0,00 467 414  0,00 458  0,00 450  0,00 7.00
5 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 27 453 +0.0 m/s 453  0,00 431  -0,60 - 453 445  0,00 434  0,00 449  0,00 6.00
6 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 24 452 +0.0 m/s 443  0,00 443  0,00 433  0,00 443 426  0,00 x 452  0,00 5.00
7 Dubinová DianaDubinová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 22 SB 449 +0.0 m/s 444  0,00 - - 444 449  0,00 x x 4.00
8 Malíková NellyMalíková Nelly
Longital sport clubLongital sport club
09 09 7 PB 439 +0.0 m/s 406  -1,10 439  0,00 x 439 419  0,00 425  0,00 439  0,00 3.00
9 Marázová MartinaMarázová Martina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 25 436 +0.0 m/s 387  -0,90 427  0,20 436  0,00 436 2.00
10 Perknovská LauraPerknovská Laura
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 18 PB 434 +0.0 m/s 422  0,00 434  0,00 - 434 1.00
11 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 14 PB 426 +0.0 m/s 412  0,00 426  0,00 412  0,00 426
12 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 20 SB 425 +0.0 m/s 397  0,90 421  0,00 425  0,00 425
13 Badurová KristínaBadurová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 17 PB 422 +0.0 m/s 412  0,00 383  0,00 422  0,00 422
14 Matušincová EllaMatušincová Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 26 418 +0.0 m/s 418  0,00 x 392  0,00 418
15 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 16 PB 412 +0.0 m/s 403  0,00 401  0,00 412  0,00 412
16 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 21 409 +0.0 m/s 409  0,00 380  0,00 403  0,00 409
17 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 19 407 +0.0 m/s 407  0,00 x 370  0,00 407
18 Glasová DanielaGlasová Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 PB 402 +0.0 m/s 390  -0,10 402  0,00 x 402
19 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 11 PB 383 +0.1 m/s x 383  0,10 x 383
20 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 PB 381 +0.0 m/s 381  0,00 355  0,00 377  0,40 381
21 Kuhnová DianaKuhnová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 374 +0.0 m/s 351  -0,10 374  0,00 367  0,00 374
22 Janegová TatianaJanegová Tatiana
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 15 369 +0.0 m/s 346  0,00 347  0,30 369  0,00 369
23 Bayerová KristínaBayerová Kristína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 2 PB 365 +0.0 m/s 354  0,00 358  0,00 365  0,00 365
24 Balnová NatašaBalnová Nataša
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 12 364 +0.0 m/s x x 364  0,00 364
25 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 SB 345 +0.0 m/s 325  0,80 345  0,00 334  0,00 345
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 9 DNS
Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 8 DNS
156 Dvorská BarboraDvorská Barbora
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 3 DNS
Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 23 NM x x - -
Celkom 29 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 14.6.2023 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 7 09.20 0.0 11.00
2 Rážová ZuzanaRážová Zuzana